Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 13.03.2014 ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ "МАЙДАН" ВИМАГАЄ ВІДМОВИТИСЯ ВІД КВОТНОГО ПРИНЦИПУ РОЗПОДІЛУ ПОСАД.

Рада ГО "Майдан" Хмельниччини звернулася з таким проханням до виконуючого обов'язки Президента України Олександра Турчинова та лідерів трьох партій Віталія Кличка, Юлії Тимошенко та Олега Тягнибока з вимогою "відмовитися від квотного принципу в призначенні голів обласних державних адміністрацій".

У зверненні майданівці вимагають призначити на голову Хмельницької ОДА людину, яка "має високі якості українського патріота, є активним учасником та організатором національного спротиву, має відповідну кваліфікацію та користується підтримкою громади". Заява підписана головуючим на засіданні Ради Майдану Валерієм Лесковим. Таке ж звернення підписали й козаки із Українського козацтва.

Нагадаємо, що саме Валерія Лескова "пророчили" у крісло губернатора, ще до того, як згідно з квотним розподіленням (кожній партії по вісім областей для призначення "своїх" людей на посади - авт.) Хмельниччина відійшла "Удару".

Ударівці ж, на посаду голови ОДА пропонують голову Старокостянтинівської районної політичної організації "Удар" Леоніда Пруса.

Довідка: Леонід Прус народився 1 грудня 1973 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, фахівець 1-ої категорії, Державна інспекція з карантину рослин у Хмельницькій області, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Хмельницькому, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 174.

Алла СОБКО

Пам’ятається, що однією з вимог Всеукраїнського Євромайдану була вимога ліквідації ОДА та РДА…Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 13

% правди : Життя продовжується. Кожен хоче себе проявити на певній посаді. Як на мене, то ці всі адміністративні посади повинні бути скасовані згодом. Народ повинен мати свій голос і нема чого його ігнорувати. Прийде час і люди знову вийдуть на барикади. Зараз на часі треба стати на захист Держави, а не вносити розбрат поміж собою. Вважаю це не принципова посада за яку треба рвати горло.  (написано 13.03.2014 в 11:01 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
: : Оце показник наших нових лідерів в усій красі. Ага, згодом вони вам скасують, ждіть. Під цей шумок про захист батьківщини наша нова влада докраде те, що не встигла попередня. Правий Ігор, що ми повторюємо помилки Помаранчевої революції.   (написано 13.03.2014 в 11:12 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
С.В. : Це точно. Потім вони скажуть що після виборів самоліквідуємось всі. Ганьба!  (написано 13.03.2014 в 12:24 з адреси:  235-170-55-37.pool.ukrtel.net)
РОМБ : Я ТАК РОЗУМІЮ НАША ДОМОРОЩЕНА ОБЛАСНА БАТЬКІВЩИНА НА УСІХ РАДОСТЯХ УЖЕ НАГНУЛАСЬ ДО КОРИТА І ЗБИРАЛАСЬ ТАМ СТОЯТИ ДОВГО. АЛЕ ТУТ ХТОСЬ ЇЇ ЗА ХВОСТА ЗВІДТИ ПОТЯГНУВ!!!!!!!!ЧЕРЕЗ ЦЕ Й ВІЩИТЬ ЯК ПОРОСЯТКО НА ВСЮ ОБЛАСТЬ ЦИНІЧНО ПРИКРМВАЮЧИСЬ МАЙДАНОМ!!!!!!  (написано 13.03.2014 в 13:14 з адреси:  204-91-132-95.pool.ukrtel.net)
Львівянин : ЯК бачимо Батьківщина підминає владу під себе)))
     щож Ударівці зробили ставку на людину з СГ і правильно, підхід Ударівців до кадрової політики в Славуті тому підтвердження що в цій партії не беруть людей які себе запятнали всі хлопці молоді освідченні читав недавно статтю Степана Шульги неодноразово бачив його в Києві на майдані і в Славуті неоднієї акції без нього не пройшло саме головне те що вони не язиками мелють як деякі пани ареальні дії, чоговарта їхня участь у обороні майдану і знову повернусь до Степана бачив як він спав стомлений після нічного бою на бетоні вранці 19 лютого коли ви сиділи в теплих кабінетах і пили теплий чай а може й щось гарячіше і додам що УДАр напевно найчисельніше бувпредставлений серед славутчан в ці 3 дні шаленого бою народупроти режиму.
     а от Батьківщина де вона була???? Тільки і кричали рвали глотки за свою юлю!
     Ганьба бютівцім, і народ повірить тим які чесні і молоді незапятнані так як більшість Батьківщини, чого тільки коштують імена таких відомих бютівців як Дзюнь та Мазуркевіч, перші хабарники в місті.
     Слава Україні! Слава молодим героям! 
(написано 13.03.2014 в 15:17 з адреси:  194.44.122.78)
Львівянин : Моя думка про лескова що він теж запятнаний глянув декларацію нормально людина має земельки в Хмельницькому, секреттар міської ради напевно любить українську земельку  (написано 13.03.2014 в 15:20 з адреси:  194.44.122.78)
Львівянин : Адмірал полюбому включив адмін ресурс бо було ЖКО і вчителі на тому вашому вічі
     але бог йому суддя
     а от присутність вчорашнів регіоналів Радзивілюка і Притуляка (який доречі пройшов в раду району по списку Батьківщини а потім швиденько перемітнивсі до ригів) викликає відверту нудоту. Що вони вже підмазались до козака і їх не чіпатимуть?????
     Чи от нова іенформація що Радзивілюка пов"язує з філонюком депутатом облради від БЮТУ
     разом собі повечеряли хлопці 12 березня в Парадізі.... що договорились напевно між собою.
     І напевно ми скоро побачимо в рядах Батьківщини і Буряка))) і доречі Фрідман воскрес і на останній сесії голосував за Свободівця, напевно теж вернувся з регіонів в БЮТ який всіх прийме і нагодує.
     Юлі доречі теж нада пройти через люстрацію чи вона не крала? 
(написано 13.03.2014 в 16:01 з адреси:  194.44.122.78)
Панас Мирний : Починають бучу ні з чого!!! 22 області поділили по квотному принципу, а тепер згадали про вимоги Майдану. Батьківщина вкотре демонструє свою порядність по відношенню до своїх партнерів по революційним подіям. Якщо ви вже такі чесні то звільняйте усіх призначених губернаторів, приймайте у ВР закон про вибори губернаторів і нехай народ скаже свою думку з приводу кандидатур на посади голів ОДА.   (написано 13.03.2014 в 16:36 з адреси:  6-104-132-95.pool.ukrtel.net)
С.В. : +100 Панасу.  (написано 13.03.2014 в 17:39 з адреси:  14-213-53-37.pool.ukrtel.net)
С.В. : Якщо вже почали посади ділити ганьба всім! Ці посади дійсно повинні люди вибірати. Слава Україні!  (написано 13.03.2014 в 17:54 з адреси:  14-213-53-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 9 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік