Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Custom Essay  :  write essays <a href="http://essays.store">essays</a> essays <a href=http://essays.store>essay name</a>  ...
Сергій Гурєєв  :  Доброго дня! Розшукую свого діда що пропав без звістки у 1941 році. Маю попередню інформацію що дід потрапив в Шталаг №357. Чи є у Вас доступ до списків військо  ...
Куплю/продам:       Продам картину виложену ...
Робота:       я наталия 27 років шукаю буть яку роботу під робот...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.03.2014 "СПОВІДЬ ЕКСТРЕМІСТА"

"Сповідь екстреміста"
Три місяці мирних протистоянь на Майдані раптово переросли у війну влади з власним народом.
І коли пролунали перші постріли на головній площі ношої столиці, разом зі своїми друзями - небайдужими людьми, справжніми патріотами - я прийняв рішення їхати до Києва і залишитись там до кінця, до переможного кінця.
Відрізки нічного бою з 18 на 19 лютого стоять перед очима й досі. Й досі виринає в пам'яті дзвін дробин в метал каски, випущених з гвинтівок так званих "правоохоронців". Ще досі в очах стоїть наш палаючий штабний автобус, а пам'ять зберігає розповідь Олександра Супрунюка про 38 сотню, яку "Беркут" розбив вщент, та про геройський вчинок славутчанина Петра Скиби, який прикривав відхід хлопців і отримав важке поранення.
А потім знову вибухи гранат, свист дробу... Але всі стоять, ніхто не відходить назад, тільки замінюємо один одного за щитами. Навіть не помічаємо, що під ногами тече вода якою нас поливають з водомета. Каміння, коктейлі, дріб, водомет...
Світає.
Триаває вже невідомо яка година бою. Ми все ще розливаємо коктейлі, кидаємо каміння. Десь поруч вибухають гранати, проте вже не так страшно, як у перші хвилини....
У короткі хвилини перепочинку зустрічаємось за "йолкою": Роман Отовчиць, Юра Самойлович, Аркадій Костюкевич, Ігор Краля, Микола Мазур, Анатолій Казиміров, Вачеслав Соколовський, Рімбай....
Слава Богу, всі живі. Віктор Закурдаєв намагається відмитись водою (поруч із ним розірвалась газовав граната). Вода не допомагає пробуємо молоком - теж мало толку, лише після спеціального розчину йому стає легше.
Бій потроху стихає, третя година дня. Нетішенець Валерій Преподобний познайомив з киянами, які відвезли нас на перепочинок до нашого друга - славутчанина, що мешкає у Києві. Душ, теплий чай, сон...
Прокинувся, і в першу мить здалось, що весь той жах наснився. Але страшні новини повернули до реальності: вже два десятки вбитих снайперами, сотні поранених...
Поспішаємо на майдан там знову спекотно. кошмарний ранок 20 лютого, загони самооборони пеоейшли у наступ. Прицільно стріляють з готелю "Україна". Олег Кузмінчук та Ігор Крутенчук будують барикаду... Ми тут до перемоги!
Я впевнений, що після тих страшних подій українці хмінилися, змінилася наша свідомість і до вислову "моя хата з краю..." повернулося його історичне закінчення:"...- я першим ворога зустрічаю."
Пам'ятаю, як активісти місцевого майдану їздили по домівках кривавої Партії регіонів із закликом переходити на бік народу, натомість чули лише якісь незрозумілі відмовки бо вони боялись втратити посади. Пам'ятаю й емоційні виступи окремих посадовців які запевняли, що за першої потреби десятки козаків поїдуть в Київ боронити Україну. Але в ці гарячі, доленосні дні ми їх там не бачили. Відтепер для себе я провів чітку межу між тими, хто використовує революцію заради власного піару і можливості залишитись у теплих вледних кабінетах і тих, хто готовий заради змін йти до останнього...
Особливої подяки заслуговують славутчани які стояли на місцевому майдані, славутчани, які передавали у Київ ліки, продукти, теплі речі, які підтримували нас телефонними дзвінками зі словами щирої підтримки.
Відтепер перед нами дуже багато справ з розбудови нашої днржави. І не час стояти осторонь цього процесу.

Голова Славутської міської партійної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Степан Шульга
газета "Пульс" від 28.02.2014
фото 20.02.2014 вечір, будівництво барикади біля стадіону "Динамо" (зліва направо Шульга С., Крутинчук І., Краля І.)


Розміщено:
Шульга Степан  
+380963918001   udar_m_slavuta@i.ua


  коментарі: 14

: : Так, багато славутчан боролися з Яником. Я не був на Майдані, але виходив в Славуті. Слава Україні!  (написано 12.03.2014 в 10:16 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
С.В. : Та досить вже вихвалятися один перед одним своїми здобутками. Народ увесь заслуговує на похвалу від героїв що полягли. Я також неїздив на Майдан але допомагав грошима. Але наші хлопці з цеху були там не раз і недва. Але вони не хваляця що захистили Україну. Кожен робив що міг. Але як дуже правильно написав Ігор Піголь якщо критерієм буде крик що хтось був на Майдані а хтось ні то ми так далеко зайдемо. Слава Україні!  (написано 12.03.2014 в 12:03 з адреси:  235-170-55-37.pool.ukrtel.net)
РОМБ : ДЛЯ СВ УРИВОК ІЗ СТАТТІ ",,,,,Особливої подяки заслуговують славутчани які стояли на місцевому майдані, славутчани, які передавали у Київ ліки, продукти, теплі речі, які підтримували нас телефонними дзвінками зі словами щирої підтримки." ПЕРЕД ТИМ ЯК КРИТИКУВАТИ ПРОСТО НОРМАЛЬНУ СТАТТЮ (ЯК РОЗУМІЮ ПОТРІБНО ПЕРЕД КИМОСЬ ВИСЛУЖИТИСЬ) ТРЕБА ЇЇ ПРОЧИТАТИ!!!!!!!!!!!  (написано 12.03.2014 в 13:03 з адреси:  46-59-132-95.pool.ukrtel.net)
: : Ага він ще Крим замутив і Юльку посадив.  (написано 12.03.2014 в 15:54 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
С.В. : Ти не прикол а дирокол, раз таку туфту пишеш.  (написано 12.03.2014 в 19:06 з адреси:  235-170-55-37.pool.ukrtel.net)
Коментатор : Цілком нормальна стаття про враження очевидця та учасника подій цих трагічних для України днів. І де С.В. побачив те вихваляння ? Мабуть і не читав толком...   (написано 12.03.2014 в 20:56 з адреси:  150-177-201-46.pool.ukrtel.net)
С.В. : А я не казав що погана. Хлопці молодці. Тільки нетреба виділяти тих хто був на майдані і хто ні. Я небув бо не міг. Виходить що ті хто небули зрадники а це неправильно.  (написано 12.03.2014 в 21:57 з адреси:  235-170-55-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Добре бути революціонером, коли налагоджений бізнес дає змогу не думати про те, за що завтра купити хліба, як заплатити комунальні платежі, що положити дитині в миску. Добре, коли у Києві є де виспатися у чистій постелі, вмитися, побритися, по нормальному, звиняйте, сходити по великому. Тоді можна воювати. А коли, щойно приїхавши туди, це вже доба без сну, бо виїзд зазвичай пізно вночі. Ще одна доба у Києві без сну, бо НЕМА ДЕ. Велике місто, де в тебе немає нікого з близьких і ти НЕ ЗНАЄШ, де і як перекантуватися. Палатки забиті, профспілки і кмда тоже, біля бочки з вогнем - у морду пече і дим виїдає очі, а срака і спина мерзне. Благо, як вдасться просто десь на годину в теплі прийняти сидяче положення. Горизонтальне - найвище благо! На третю добу ти вже ніякий, спиш на ходу де попало. З роботи дзвонять, що через твою відсутність фірма втратила вигідне замовлення, коли буде слідуюче - хер його знає. Значить, коли вдасться заробити якусь копійку для сім'ї - невідомо. Через добу знову потрібно їхати, бо знову Україна висить на волосинці. Хлопці, що їдуть, друзі і незнайомі, дивляться на тебе - як не поїдеш? По дорозі додому зустрічаєш бидло нації, яке хлеще горілку і пиво біля якогось гадючника. Цим по і Україна і Євромайдан. Буває, у когось з таких, хто тебе знає, вистачить наглості запитати: НУ ШО ТАМ? Воно не те що не поїде в Київ - копійки не кине в скриньку, ліпше просцить. Післязавтра воно буде горланити "Слава Україні" і вимагати для себе всіх благ, бо воно "на колчаковских фронтах...". Жертвують і допомагають чим можуть ті, що дійсно не мають змоги поїхати.  (написано 12.03.2014 в 22:38 з адреси:  100-135-132-95.pool.ukrtel.net)
Степан Шульга : читаю коментарі і тихо посміхаюсь інтернет воює - воюйте далі, а ми просто робитимемо все за вас, шановні земляки хто хоче той встане з за клавіатури яка вже в диму від інтернет баталій і приєднається до нас.  (написано 12.03.2014 в 22:43 з адреси:  37-229-113-62-broadband.kyivstar.net)
Старий : Степан, це нормальне явище, це просто "розбір польотів". Зняття стресу. Дядьки, що були ТАМ, тут зібрались поговорити, посперечатись, якби це було у якомусь кабаку, можливо, навіть наквасили б один одному носи. Головне - не залишитись ворогами. Дякуймо Богу, що нічий з наших портретів не висить у чорній рамці. Дякуймо.   (написано 13.03.2014 в 07:02 з адреси:  194-25-124-91.pool.ukrtel.net)
*** : Героям Слава   (написано 13.03.2014 в 11:34 з адреси:  144-162-55-37.pool.ukrtel.net)
Львівянин  : Героям Слава!
     Україна дякує вам хлопці - ми старші вже думали що ви втрачене покоління, а виявилось ви діти своєї Батьківщини! 
(написано 13.03.2014 в 15:24 з адреси:  194.44.122.78)
РОМБ : Слава героям майдану!!!!!!! Приємно читати адекватні коменти на справжні, патріотичні статті а не вищенаписане місцевими чиновниками злорадство. Це показує, шо справжньому козацькому роду - нема переводу!!!!!!!!!!!!!!  (написано 13.03.2014 в 20:33 з адреси:  88-183-178-94.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6926
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік