Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Writers Essay  :  scholarship essays <a href="http://essays.store">writing an essay for college</a> persuasive essays <a href=http://essays.store>essa  ...
Assignment Define  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">executive cover letter</a> application cover letter <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.03.2014 «БРАТ» ПРИЙШОВ

Цей, так званий «брат», не просто прийшов, а вкотре увірвався зі зброєю у нашу українську хату без запрошення, без стуку, кованим чоботом виставивши двері. Увірвався тому, що ціною неймовірних зусиль і пролитої крові ми навели у ній порядок, замели підлогу, винесли нечисть на смітник. Він довго точив на нас зуби, довго шкірився і біснувався, та от не втримався – показав своє чорне нутро.
Таким способом «приходити в гості» для нього не вперше. За останні майже сотню літ це відчули на собі багато країн, від далекого зарубіжжя і до колишніх пострадянських республік. В Україну таким чином московіти приходять втретє. Перше їхнє вторгнення припало одразу після державного перевороту у Петербурзі 1917 року. Тоді на вівтар історії поклали свої життя січові стрільці - воїни УНР, холодноярці, студенти-крутянці, які зі зброєю в руках гідно зустрічали навалу переважаючого у живій силі ворога. Окупувавши і потопивши в крові волелюбну Україну, більшовицька Росія принесла на нашу родючу землю геноцид - небачені голодомори, нечувані за своїми масштабами репресії і масові вбивства.
Друге пришестя припало на роки Другої Світової війни. Доведений до відчаю український народ, спізнавши більшовицького «раю», навіть з хлібом-сіллю (!) зустрічав німецького окупанта, марно вбачаючи в ньому визволителя від своїх бід. Тоді на захист української землі гідно постала легендарна Українська Повстанська Армія – УПА, якої як вогню і досі бояться московіти. Як в самій Росії, так і асимільовані в українське суспільство. Але однією з негативних рис більшості українців завжди була і є куца, як заячий хвіст пам’ять і байдужість до власної історії. А ще – намагання будь-що мати власну булаву. Саме атрофована пам’ять, позиція стороннього спостерігача, коли потрібні рішучі дії, міжусобиці за владу і послужили підґрунтям для третього пришестя росіян.
Не можна одним місцем сидіти одразу на двох стільцях – не можна вшановувати крутянців на Аскольдовій могилі і в той час байдуже спостерігати як по всій Україні бовваніють пам’ятники їхньому вбивці Ульянову. Не можна вшановувати пам’ять загиблих мученицькою смертю від голодоморів та репресій і в той же час мати у найвищому законодавчому органі країни фракцію й досі не забороненої партії, що привела до знищення мільйонів українців. Не можна довіряти долю держави під чесне слово колишнього окупанта, бо навіть Отто фон Бісмарк у свій час говорив, що договір з Росією не вартий паперу, на якому він написаний. І що зовсім неприйнятне – не можна в себе розбудовувати церкву, підпорядковану безпосередньо чужій ворожій державі, в той же час всіляко утискаючи свою, одвічну і прадавню, від якої і бере початок хрещення Київської Русі українським князем Володимиром.
Лише загибель Небесної Сотні зчинила в Україні так званий ленінопад, лише їхня свята кров змусила тікати з країни ненаситного диктатора Януковича, лише безсмертний подвиг рядових євромайданівців, яким увірвався терпець три місяці поспіль мотатися у Київ на безкінечні віча і показали світові всю ницість і цинізм поваленого правлячого режиму. Чого лише варті чисельні розкішні палаци, кілограмові золоті портрети, церковна утвар і мощі святих у ролі сервізів, непомірна розкіш можновладців у країні, де люди мруть від неможливості купити ліки!
Відомо, що людина як і держава, пізнається в біді. Весь цивілізований світ гаряче підтримав справедливий протест українців проти утисків демократії, проти свавілля і безправ’я. Лише Росії ми встали поперек горла! Приютивши в себе кривавого українського диктатора-втікача, не менш кривавий російський диктатор пішов на нас війною. І не просто війною, а підлим вторгненням, в той же час заперечуючи очевидну присутність своїх військ на нашій території!
Ось тут і розпочинається найнезбагненніше. В усі часи всі народи усіх країн мужньо зустрічали загарбника зі зброєю в руках. Не є виключенням і Україна - від київських князів, козацьких гетьманів, січових стрільців і до українських повстанців, які воювали, навіть не маючи на той час своєї держави! Що ж маємо зараз? А маємо свою українську армію, військово-морський флот, купу орденоносних золотопогонних генералів і адміралів, які вміють файно красуватися на парадах та державних прийомах і які обходяться платнику податків у добру копійчину і… маємо ворожу армію на своїх теренах. Щодо ворожої армії, то «завдячуючи» Харківським Угодам, підписаним всупереч Конституції промосковськими сателітами ПР і КПУ, - російські окупаційні війська можуть дислокуватися на нашій території, але вони аж ніяк не вправі захоплювати зі зброєю в руках наші військові частини, наші державні адміністративні будівлі та вивішувати на них прапори своєї держави, викрадати наших людей, тероризувати мирне населення! Читаючи лише заголовки тривожних повідомлень з Криму, задаєшся питанням, а чи є взагалі у нас армія і командири, здатні виконати свою безпосередню функцію – захистити свою державу і народ, на вірність яким присягали? Так, ми не хочемо війни, ми не хочемо стріляти, ми не хочемо крові, але в той же час хочемо мати свою незалежну країну, коли ворог вже прийшов! Так не буває! Ніхто ніколи не хотів помирати, захищаючи свою землю, а йшов на ворога і помирав. Дивлячись на наших нинішніх керманичів, не подивуюся, коли завтра на сцену Майдану вони приволочуть звідкілясь шамана з бубном, який танцюватиме там, відганяючи від України злих духів, себто – зелених чоловічків!
Як не прикро, але потрібно визнати – Крим Україна вже втратила. В основному завдячуючи загарбницькій політиці можновладців, які прирекли кримчан, і не тільки їх, на жалюгідне виживання. Потрібно не безбожно було красти і не привласнювати все і вся, а так керувати Україною, аби не кримчани рвались у Росію, а російські області в Україну!
Відчувши слабинку і нерішучість, бо як відомо, на похилу вербу і кози скачуть, завтра російські військові, вірніше, якщо притримуватись офіційної точки зору, - якісь «зелені чоловічки» на російських танках і БТРах з російською зброєю як у себе вдома вільно розгулюватимуть Донецьком, Харковом, Луганськом. Післязавтра - доберуться до Києва, поздирають наші жовто-блакитні знамена, повісять над Верховною Радою, Кабміном, Адміністрацією Президента свої триколори. Замість володимирських тризубів пришпандорять двоголових орлів-мутантів. Тоді вже не буде де засідати і осуджувати загарбницьку політику Кремля! Тоді вже буде пізно!
Р.S. Цією публікацією я аж ніяк не претендую на роль судді в останній інстанції, а лише висловлюю точку зору небайдужого до долі своєї країни громадянина незалежної і суверенної держави України .
P.P.S. Я також твердо знаю, що народи ніколи не сваряться, їх сварять і натравлюють один на одного безчесні політики.

АНДРІЙ ЩУРИК, м. Славута
Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 27

С.В. : Російські окупанти ідіть геть з нашої землі!  (написано 11.03.2014 в 12:35 з адреси:  192-166-52-37.pool.ukrtel.net)
% правди : Як не прикро, але потрібно визнати – Крим Україна вже втратила. А як же бути з Юлієм Мамчуром - Героєм з Бельбеку та його військовослужбовцями? Їм що, здатися росіянам? Хренова твоя публікація.  (написано 11.03.2014 в 12:39 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Патріот : Підтримую С.В. Гарна стаття. Слава Україні!  (написано 11.03.2014 в 14:00 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Старий : Мамчур військовий, він з честю виконав свій обов'язок. Це його професія, він за це отримує гроші. Мої гроші, які я сплачую як податки. Вони мені нелегко даються, а важкою працею. У Києві я теж протистояв проти озброєних військових, які вбивали безбройних невійськових. Мені поталанило, я живий і неушкоджений повернувся додому, полягли невійськові хлопці з Небесної Сотні, які виконували свій громадянський обов'язок не за гроші. Бути там і просто сфотографуватись у мотошоломі на фоні ЛЕП у Славуті - різні речі. Це так, до слова.
     Два моменти, які мені не сподобалися у Бельбеку, то це те, що підрозділ Мамчура не знає Гімну України, і що вони прикривалися "советским флагом", апелюючи до росіян не стріляти у нього. 
(написано 11.03.2014 в 18:56 з адреси:  206-109-132-95.pool.ukrtel.net)
22-RUS : Сожалею о происходящем в Крыму и в восточных областях Украины. Не гоже лезть в дела чужоё, хоть и братской, страны!. Простите...  (написано 11.03.2014 в 19:08 з адреси:  host-109-171-65-213.bbcustomer.zsttk.net)
% правды  : Благодарю 22-RUS за понимание и поддержку.  (написано 11.03.2014 в 19:18 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
22-RUS для % : Завтра словимся в скайпе. А то у нас уже пол-первого ночи.
      
(написано 11.03.2014 в 19:20 з адреси:  host-109-171-65-213.bbcustomer.zsttk.net)
Старий : Кожен військовий знає, що вартовий - особа недоторкана. Він підпорядковується лише своєму розводящому і начальнику караулу. При наближенні до периметру поста БУДЬ КОГО вартовий подає команду "Стій! Хто йде!?", коли порушник не реагує - "Стій! Стріляти буду!", коли порушник і далі не реагує, вартовий робить попереджувальний постріл в повітря, коли і на це не реагує - постріл на ураження! Просто як дважди два.
      35 років назад я, будучи вартовим по парку бойових машин, окриком "Стой! Кто идёт!" зупинив офіцера з сусіднього підрозділу, який щось забув у парку і намагався пройти на мій пост. Він дещо нечемно поставився до мене, заявивши, що ти, мол, салабон, тут мені права качаєш, не бачиш, хто перед тобою? А коли я крикнув "Стой! Стрелять буду!", взагалі визвірився на мене, мол, ты чо, уху ел? Ну я і заї бенив вгору з свого автомата. Піднявся страшений кіпіш, прибіг начкар з караулом, ще якихось офіцерів понабігало. Мені тут таки за зразкове несення служби пообіцяли відпустку, від якої я відмовився, але то вже окрема тема. 
(написано 11.03.2014 в 19:27 з адреси:  206-109-132-95.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : А я не підтримую жодного із вас ! Тобто :С.В. ні %-та а також патріота. А чому ? відповідаю. В Києві на Майдані до 19.01 протестанти кричали в повітря : Банду геть ! Зека геть ! та інші вигуки. І що , пішли вони ? Пізніше , коли пролилася кров і "Правий сектор"вдався до радикальних дій , результат був очевидним. Щодо Криму , то певно Андрій Щурик має рацію ! ми його втратили. Про військових та їх сімї які опинилися заручниками на півострові , мають проявити не абияку турботу фахівці високопосадовці . А як це вони збираються зробити , вирішувати їм. У нас є 2 варіанти , перший здатися , другий - захищати Україну зі зброєю в руках . Бо незабаром ця нечисть без розпізнавальних знаків , буде нашим солдатам в Бельбеку , щелбани давати. Особисто я піду ! хоч уже не молодий про що свідчить моя реєстрація у військовому комісаріаті. Та чи поступить така команда , питання часу. Гриценко закликає негайно за діяти армію , а решту мовчать , тобто ніхто як на мене не хоче взяти на себе відповідальності . Як це і було на Майдані в столиці , коли Кличко грозився піти у наступ. Ось патріот пише : Підтримую СВ. в чому ? В дитячому вислові : Ідіть геть з нашої землі ! Не підуть вони хлопці добровільно , як і банда кримінально - регіональна. Надто дорогу ціну заплатили українці , щоб прогнати з Києва монстра. Так зявився інший і ще не безпечніший ...  (написано 11.03.2014 в 19:29 з адреси:  221-164-52-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : Валерия Новодворская:
     ОТЕЧЕСТВО ИЛИ ЧЕЛОВЕЧЕСТВО
     02 марта 2014, 19:37
      Фашисты, которых Россия тщетно искала в Украине, обнаружились гораздо ближе к Кремлю. Россия в состоянии войны, подлой, захватнической войны с соседним славянским государством. Мир снова на грани ядерного конфликта, как во времена Карибского кризиса. Диктатор совершил акт агрессии, как в 1939 году, когда фюрер вторгся в Польшу и начал вторую мировую войну совместно со Сталиным и СССР.
      Попытка оккупировать крупное европейское государство свидетельствует или о безумии российской власти, или о ее уверенности в дальнейшем попустительстве Запада, который стерпел и бойню в Чечне, и захват Приднестровья, и оккупацию части Грузии.
      Сегодня каждый порядочный россиянин должен желать поражения своему Отечеству по слову Галича: "Граждане! Отечество в опасности! Наши танки на чужой земле!". Мы всецело на стороне Украины, мы солидарны с ее новой демократической властью и уверены, что российская агрессия встретит должный вооруженный отпор. Только это может побудить Запад вмешаться и остановить оккупантов.
      Отказ Запада защитить Украину станет новым Мюнхенским сговором и сделает в будущем неизбежным ядерный конфликт с Россией. Россия должна быть исключена из ООН и из всех европейских организаций. К ней и к ее руководству должны быть применены все виды санкций, а если это не поможет, то войска НАТО обязаны защитить Европу от московских наследников Гитлера и Сталина. У российских солдат, которых отправят на пушечное мясо и вернут домой в цинковых гробах, остается один выход: не следовать преступным приказам и бежать из такой армии. Российская власть утратила остатки легитимности, и мы призываем страну к гражданскому неповиновению.
      Когда-то Махатма Ганди сказал, что если его Отечество будет губить человечество, то пусть лучше его Отечество погибнет. Россия близка к тому, чтобы оказаться подобным Отечеством.
      
(написано 11.03.2014 в 19:50 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Старий : сайт
     Як не крути, а таки профукали Крим, % правди, профукали і просрали. А як і далі будуть пальчиком на Путіна сваритися, профукають і Україну. Путлер на цьому не зупиниться. Націоналіст вірно підмітив, одними вигуками "Панду геть" лідери опозиції режим би не подолали.  
(написано 11.03.2014 в 19:52 з адреси:  206-109-132-95.pool.ukrtel.net)
Старий : 14 грудня 1939 року Рада Ліги Націй виключила СРСР (читай - Росію) за агресію проти сусідньої Фінляндії.
     Цікаво, а як відреагує світ на нинішню агресію Росії проти сусідньої України? 
(написано 11.03.2014 в 20:04 з адреси:  206-109-132-95.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : Не беруся судити старий яка буде реакція світової спільноти, щодо агресії проти України . Знаю лише те , реакція чотирьох мільйонної Фінляндії у 1939 -му, тоді була миттєвою . В голові не вкладається як, як така маленька країна змогла витримати наступ 250 тис. червоно-більшовицької орди , та відстояти свою незалежність...  (написано 11.03.2014 в 20:52 з адреси:  221-164-52-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Нам би її рішучість і мужність. Мій покійний дядько воював там за інтереси Москви. Багато чого розказував про сміливість і відчайдушність фінів. А ще б нам зараз відвагу і самопожертву вояків УПА, про яких Де Голь говорив, що якби мені таку армію, то німецький чобіт ніколи не ступив би на землю Франції.
     А світова спільнота - стурбована, затурбована, перетурбована, перезатурбована замастурбована і тільки. Україна для неї - розмінна монета. На самих себе тра надіятись! Завтра, сказали, на роботі не буде світла, то у цей неочікуваний вихідний тоже піду у військомат.  
(написано 11.03.2014 в 21:32 з адреси:  206-109-132-95.pool.ukrtel.net)
Старий : Щойно отримав від побратимів:
     СЬОГОДНІ ВЛАДА УКРАЇНИ ОФІЦІЙНО ЗДАЛА КРИМ КРЕМЛЮ! Міністр оборони Тенюх заявив, що армія не буде виганяти окупанта з української землі, бо окупант начебто "мирно" увійшов не оголошуючи нам публічно війни. Аваков сказав, що внутрішні війська бояться зачистити Крим від терористів, які нападають на військові частини і викрадають мирних громадян. Наливайченко...як завжди. До речі, саме при ньому в часи Ющенка в Криму роздавались російські паспорти і діяли вільно фсбшні сепаратистські організації. Турчинов мовчить, його покровителька Юля уїхала на тиждень на лікування. Крим здали, здали наші військові частини, здали наші курорти, кримські гори і кримські храми з їхніми святинями...А головне - здали татар і українців Криму! ТОЖ НАШІ АКТИВІСТИ ОГОЛОШУЮТЬ МОБІЛІЗАЦІЮ НА ПОЇЗДКУ ДО КРИМУ. Якщо влада боїться діяти, як боялись діяти і на Майдані, то ми самі як і тоді виженемо окупанта. Звичайно ж, виженемо мирно. А якщо ж при цих мирних діях хоч один постріл пролунає з їхнього боку, то їхні БТР-и горітимуть, як горіли БТР-и і водомети на Майдані. Вже є два автобуси, готові вести патріотів на "курорт". Треба багато транспорту (на автоубсах і на своїх авто), інша частина має добиратись на потягах. Перебуваючи в Криму, кримські татари мені пообіцяли, що приймуть на ночівлю безкоштовно українців, як і ми їх приймали під час Майдану у Києві. Тож організовуймось всі разом, інакше втратимо всю Україну. Той, хто між війною і безчестям обирає безчестя, той отримає в підсумку і війну, і безчестя.
     % правди, не їздив у Київ бо було холодно, то хоч у теплі краї поїдеш? 
(написано 11.03.2014 в 21:46 з адреси:  206-109-132-95.pool.ukrtel.net)
Старий : сайт
     Ще один доказ, що Крим здали.  
(написано 11.03.2014 в 21:49 з адреси:  206-109-132-95.pool.ukrtel.net)
22-RUS : Да.. Крым вы потеряли... Без референдума, без подведения результатов в наших СМИ уже рассуждают о Крыме, как о свершившемся факте принятия его в состав РФ.
     В этом отчасти виновата в этом ваша власть с Яценюком и и.о. президента. Самая главная ошибка: то что они снюхались с Ярошом и его сектором. Нужно было сразу отмежеваться от него и Тягнибока. Тогда России не в чем было бы упрекнуть майдан. И тогда, возможно, не было бы главного козыря "нет фашизму". Я тоже категорически против (хоть обижайтесь на меня Старый и другие, хоть - нет) поклонения некоторой части населения Украины Бандере, Шухевичу и УПА. В моем убеждении: в большинстве случаев это фашисты. И никогда этого не приемлю. И это наверняка послужило самой главной причиной раскола страны. Одобрением большинства населения России на присоединение Крыма к РФ.
     До сих пор я считаю правильным свержением Янука за его предательство страны и народа, если действительно не было других законных способов это сделать, т.е. в рамках Конституции.
     Акцентирую ваше внимание, что мое мнение, ассоциация с ЕС это не лучший поступок! Это окончательно добьёт Украину. (Буду рад, если ошибаюсь).
     Мой взгляд на Крым. Крым должен быть автономной республикой в составе Украины, но с возможностью самоопределения. И как гражданин РФ я против присоединения его к России. Очень настораживает поспешность этого референдума, его проведение в условиях присутствия войск России. Если уж на то пошлО, то Крыму нужно стать независимой республикой (как того хочет большинство крымчан), а не лезть под юрисдикцию России.
     Ну вот как-то такое моё видение происходящего на сегодняшний день на Украине.
      
(написано 12.03.2014 в 04:14 з адреси:  218.108.242.108)
22-RUS : сайт
     Твою мать!((((( Гр@баные политики.... 
(написано 12.03.2014 в 04:35 з адреси:  218.108.242.108)
: : 22- RUS, все правильно говориш. Тільки мало того, що хоче більшість кримчан. Вони повинні спитати дозволу в усього народу України, а не самі собі вирішили і все. Це протизаконно.   (написано 12.03.2014 в 10:24 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды  : На Херсонщине задержали группу российских разведчиков
     В ночь на среду в Херсонской области СБУ задержала разведывательную группу Вооруженных сил РФ.
     
     «Целью этой группы было изучение оперативной обстановки, получение данных о передислокации и степень готовности подразделений Вооруженных сил Украины на территории Херсонской области», - отметили сотрудники украинских спецслужб.
     
     Разведка проводилась относительно 3-го зенитно-ракетного дивизиона (город Каховка), 208-й зенитно-ракетной бригады, подразделения 79-й автомобильной бригады. Разведчики также должны определить координаты нахождения блокпостов пограничных войск и расположение частей подразделений ВС Украины.
     
     «Главарем группы является гражданин Российской Федерации, офицер военной разведки ВС РФ, 1981 г.р., уроженец Рязанской области. Задержанный незаконно использовал паспорт гражданина Украины на имя Арбузова Евгения Сергеевича, 1986 г.р.», - сообщили в Службе безопасности.
     
     СБУ обещает расследовать этот инцидент и уже проинформировала Министерство иностранных дел Украины. 
(написано 12.03.2014 в 11:54 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
С.В. : +100 нашим розвідникам. Молодці.  (написано 12.03.2014 в 12:05 з адреси:  235-170-55-37.pool.ukrtel.net)
% правди : Під час розмови з колишнім лідером Меджлісу кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим президент Росії Володимир Путін висловив думку, що Україна не зовсім законно вийшла зі складу Радянського союзу. Вважаю, що здача Криму без бою це зрада. Путін не зупиниться ні на крок, аби не захопити всю Україну. Війна з Росією відбудиться за будь якої погоди. Росія цю війну програє. Слава Україні!  (написано 12.03.2014 в 18:30 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Старий : А цей уйобок Путлер не висловив часом думку, що Україну не зовсім законно "увійшли" до СРСР?  (написано 12.03.2014 в 19:14 з адреси:  100-135-132-95.pool.ukrtel.net)
% правди : Що покласти в рюкзак на випадок війни: 25 необхідних речей
     
     Ймовірність збройного конфлікту в незалежній Україні ніколи не була настільки високою, як зараз. Невідомо, чи буде війна, але краще підготуватися до найгіршого. Пропонуємо вам перелік з 25 пунктів, складові якого повинні поміститися в рюкзак об’ємом 30 літрів.
     
     Що потрібно покласти в рюкзак на випадок війни:
     
     1. Копії важливих документів у водонепроникній упаковці. Заздалегідь зробіть копії всіх важливих документів – паспорта, автомобільних прав, документів на нерухомість, автомобіль і т.д. Документи треба вкладати так, щоб у разі потреби їх можна було швидко дістати. Серед документів не зайвим буде тримати кілька фотографій рідних і близьких;
     
     2. Кредитні картки та готівку. Нехай у вас буде невеликий запас грошей;
     
     3. Дублікати ключів від будинку і машини;
     
     4. Карту місцевості, а також інформацію про спосіб зв’язку і обумовлене місце зустрічі вашої родини;
     
     5. Засоби зв’язку та інформації. Невеликий радіоприймач з можливістю прийому в УКХ-та FM-діапазоні. Зараз є недорогі приймачі з динамо-машиною та акумулятором. Дозволить бути в курсі ситуації. Заготовте запасні батарейки до радіоприймача (якщо потрібні). Можна взяти мобільний телефон (якщо є) із зарядним пристроєм;
     
     6. Не зайвим буде і ліхтарик (краще декілька) і запасні батарейки до нього;
     
     7. Компас, годинник (перевагу віддавайте водонепроникним );
     
     8. Мультитул (англ. Multitool) – багатофункціональний інструмент з порожніми ручками, в яких заховані додаткові інструменти (лезо ножа, шило, пила, викрутка, ножиці тощо);
     
     9. Ніж, сокиру;
     
     10. Сигнальні засоби (свисток тощо);
     
     11. Штук п’ять пакетів для сміття об’ємом 120 літрів. Може замінити намет або тент якщо розрізати;
     
     12. Рулон широкого скотчу;
     
     13. Упаковка презервативів (12 штук без коробки, природно, без змащення і ароматизаторів). Презерватив – річ багатогранна, може стане в нагоді тоді, коли не чекаєш;
     
     14. Шнур синтетичний 4-5мм, потрібно близько 20 м;
     
     15. Блокнот і олівець;
     
     16. Нитки та голки;
     
     17. Аптечка першої допомоги. На випадок війни вона повинна бути більша, ніж стандартна автомобільна. Аптечка повинна включати в себе: – бинти, лейкопластир, вата, йод, – активоване вугілля (для інтоксикації), – Парацетамол (жарознижуючий) – Пенталгін (знеболююче) – Супрастин (алергія) – Иммодіум (діарея) – Фталазол (шлункова інфекція) – “Альбуцид” (очні краплі);
     
     18. Покладіть також ліки, які ви приймаєте (мінімум на тиждень) з описом способу застосування і дози, а також рецепти, прізвища та мобільні телефони ваших лікарів;
     
     19. Що потрібно з одягу: комплект нижньої білизни (2 пари), шкарпетки бавовняні (2 пари) і вовняні, запасні штани, сорочка або кофта, плащ-дощовик, в’язана шапочка, рукавички, шарф (може знадобитися в самих несподіваних ситуаціях). Взуття повинна бути зручним і надійним;
     
     20. Також не зайвим буде взяти міні-намет, поліуретановий килимок, спальник (якщо дозволяє місце);
     
     21. Засоби гігієни: зубна щітка і зубна паста, невеликий шматок мила, рушник (є такі в упаковці пресовані), туалетний папір, кілька одноразових упаковок сухих хусток або серветок, кілька носових хусток, вологі серветки. Жінкам – засоби інтимної гігієни. Можна взяти бритву і манікюрний набір;
     
     22. Не забудьте приладдя для дітей (якщо необхідні).
     
     22. Що взяти з посуду: казанок, флягу, ложку, кружку (краще металеву 0.5л), розкладну склянку;
     
     23 . Обов’язково візьміть сірники (бажано туристичні), запальничку;
     
     24. Запас їжі на кілька днів. Беріть все, що можна їсти без попередньої обробки і не займе багато місця, довго зберігається, особливо необхідна питна вода: – запас питної води на 1-2 дні, який треба періодично оновлювати (вода не повинна застоюватися). Не зайвими будуть і висококалорійні солодощі: кілька батончиків “Snickers” або “Шок” (до цих пір використовуються тактичними групами, як джерело живлення та енергії, має малу вагу), жменю льодяників.
     
     Набір продуктів: декілька банок хорошої тушонки, галети, суп-пакети, м’ясні та рибні консерви. Якщо дозволяє місце: крупа перлова, гречана, рис довгозернистий, пшоно, макарони, вермішель, сухі овочеві напівфабрикати. Обов’язково візьміть горілку, вино, спирт питний.
     
     25. Беріть родинні цінності і реліквії, але ні в якому разі не на шкоду всьому іншому.
     
     Цей список можна доповнювати і коригувати за вашим потребам. 
(написано 12.03.2014 в 19:47 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Старый : 22-RUS, касательно "Правого сектора", - если бы не Ярош, то Сеня, Виталик и Олежек жевали бы сопли по сей день, созывая каждое воскресенье Вече. Я рад, что в Украине есть отчаянные хлопцы, способные "делать погоду" пусть даже ценою своих жизней. Именно они сломали карок Яныку. Кстати, когда на Грушевского была бойня, я не видел там ни одного флага Тягнибока, Юльки, Кличка. Именно бандеровцы ценою своих жизней заложили фундамент нынешней независимой Украине. Как можно жить в Украине и презирать воинов, которые положили жизни за независимость своего государства?  (написано 12.03.2014 в 19:59 з адреси:  100-135-132-95.pool.ukrtel.net)
С.В. : +100 Старий.  (написано 12.03.2014 в 20:11 з адреси:  235-170-55-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Дякую, С.В.  (написано 12.03.2014 в 21:10 з адреси:  100-135-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік