Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.03.2014 НІ ВІЙНІ!

Під таким гаслом 6 березня 2014 року в місті Славута відбулося велелюдне Народне віче.

Близько тисячі небайдужих мешканців Славутчини, представники трудових колективів, громадських і політичних організацій міста і району, зібралися на площі біля Будинку рад, аби висловити свій рішучій протест проти окупації України російською армією.

Розпочався захід спільним молебнем за єдність української держави, який відслужив настоятель Церкви Святої Покрови отець Микола (УПЦ КП).

В ході проведення Віча виступили: міський голова Славути Василь Сидор; депутати славутської міської ради: Тамара Іванюк, Роман Бачинський, Андрій Смолійчук; голова та депутати славутської районної ради: Леонід Радзивилюк, Микола Мазур; славутський військовий комісар Ігор Євтушок; громадські активісти: Валентина Березінська, Віктор Золотарук, Лариса Заєць, Валентина Ковальчук, батько матроса Збройних сил України Сергій Скред та інші.

Люди виявилися небайдужими до долі екіпажу заблокованого російськими окупантами корвету «Хмельницький», на якому проходить військову службу син Сергія Миколайовича, славутчанин Микола Скред, та протягом години зібрали для потреб українських військовослужбовців 6 тисяч 100 гривень.

На завершення заходу, одностайним голосуванням, мешканці Славутчини затвердили відповідну резолюцію.

РЕЗОЛЮЦІЯ НАРОДНОГО ВІЧА СЛАВУТЧИНИ «НІ ВІЙНІ!» від 06.03.2014р.

1 березня 2014 року Рада федерацій Росії дала дозвіл Путіну розпочати військову агресію проти нашої країни. Де-факто, російське керівництво оголосило мирній українській державі війну. Озброєні російські вояки захопили парламент та Кабінет міністрів Криму, аеропорти, інші об’єкти соціальної інфраструктури на півострові, заблокували українські військові частини, активізували агентурно-підривну та дестабілізуючу роботу в південно-східних областях України.

Народне віче Славутчини гнівно та рішуче засуджує військову окупацію незалежної Української держави!

У цей складний для нашої країни час ми закликаємо усіх громадян України, незалежно від національної приналежності, об’єднатися для захисту територіальної цілісності нашої держави!

Народне віче Славутчини вимагає:
- від в.о. Президента України Олександра Турчинова: вжити усіх необхідних заходів для захисту України від російської агресії;
- від Верховної Ради України: денонсувати «Харківські угоди» про базування Черноморського флоту Російської федерації у місті Севастополі; звернутися до США, Великобританії, як гарантів територіальної цілісності України відповідно до Будапештського Меморандуму 1994 року та до НАТО, з проханням військової допомоги;
- від Президента Росії Володимира Путіна: негайно припинити військове вторгнення на територію нашої країни та в найкоротші терміни вивести з України усі російські війська;

В разі неможливості виконання наших законних і справедливих вимог в найкоротші терміни, ми вимагаємо від української влади здійснення кроків щодо виходу з Договору про нерозповсюдження ядерної зброї та початку процесу її створення.

Народне віче Славутчини звертається:
- до росіян та людей інших національностей, які проживають на території України: ви є складовою частиною українського народу, для вас Україна це рідна земля: тож підтримайте нашу спільну боротьбу проти путінського режиму;
- до громадян Росії: виходьте на власні акції протесту, вимагайте зупинити військову агресію проти України.

Народе України! Вставай на захист своєї держави!

Закликаємо усіх громадян зберігати мудрість та виваженість, не піддаватися на провокації та не вдаватися до насильства.

Слава Україні!Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 28

Доброволець : Молодці славутчани! Так тримати! Де можна записатися в добровольці?  (написано 07.03.2014 в 09:22 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
С.В. : Погоджуюсь та підтримую вимоги віче. Слава Україні!  (написано 07.03.2014 в 12:35 з адреси:  239-36-92-178.pool.ukrtel.net)
С.В. : Дуже добре організували мітинг. Стільки народу я в Славуті ще не бачив хіба на концертах і святах. Особливо мене розчулило коли Ігор Піголь оголосив про збір коштів нашому кораблю і люди всі як один почали здавати кошти. Хотілося плакати і від слів батька того матроса. Бо ми всі українці і ми всі разом. Слава Україні! Героям слава!  (написано 07.03.2014 в 12:51 з адреси:  239-36-92-178.pool.ukrtel.net)
% правды  : Анатолій Гриценко
     Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.
     Как остановить агрессию? Запад должен закрыть Россию на замок!
     07 березня 2014, 11:16
     
     Война – это не только армия и военные действия. Агрессию большого государства, обладающего несравнимо большей военной мощью, можно и должно остановить. Но не прямым столкновением – бригада на бригаду, или корпус на корпус. И не только экономической и политической блокадой, частичной или полной. Есть и другие способы, малоприятные и непопулярные, но вполне действенные в нынешних условиях. Придется вспомнить классиков военной стратегии.
     
     Война государства может быть успешной лишь при условии единства в треугольнике "власть-армия-народ". Если это единство нарушить, государство войну проигрывает. Даже имея сильную армию.
     
     В сегодняшней России упомянутый треугольник сбалансирован. Армия обеспечена всем необходимым и выполняет все приказы Путина. Власть Путина сильна, никем и ничем не ограничена, пресса под контролем, оппозиция подавлена, военно-политические решения принимаются единогласно. Народ, оболваненный шовинистической пропагандой и ложью, помалкивает и против войны не выступает. Отдельные исключения – в виде негромких протестов думающих граждан (журналистов) – лишь подтверждают правило.
     
     Нужно рушить единство, воздействуя на все три грани треугольника. Противодействовать российской "армии" военными средствами. Бить по российской "власти" и ее носителям, в тч персональными санкциями, рычагами политической и экономической блокады. И не забывать про российский "народ", своим молчанием поощряющий войну против нашей страны.
     
     Знаю, то, что я сейчас скажу, вызовет море гневных возражений. И тем не менее, скажу, потому что российскому "народу" уже пора осознать и свою ответственность за агрессию против Украины. А поскольку российский "народ" не спешит осознавать и при этом страдает вся наша с Вами страна – то российскому "народу" о его ответственности нужно напомнить, твердо и убедительно!
     
     Как?
     
     Предлагаю зарубежным партнерам Украины закрыть Россию на замок! Чтобы никто из граждан Российской Федерации не мог выехать за пределы своей страны – ни в отпуск на отдых, ни на учебу или работу зарубеж, ни на гастроли, концерты, футбольные матчи, ни на бизнес-ланчи, конференции или подписание контрактов, ни на собственные виллы, яхты, пароходы, на собственных самолетах!
     
     До каких пор? Пока российский "народ", прежде всего его активная и небедная прослойка, не остановит войну России против Украины! Как он это сделает? Пусть сам думает. В конце концов, мы только что показали, как можно свергнуть зарвавшегося диктатора. Впрочем, не настаиваю, ищите свой путь...
     
     Но российский "народ", называющий себя дружным и даже братским, не может и не должен чувствовать себя в комфорте, когда народ украинский страдает и не спит ночами.
     
     В чем я не прав? 
(написано 07.03.2014 в 13:21 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
С.В. : Підтримую Гриценка на посаду Президента. Толковий мужик не те що Кличко чи Тягнибок. Ще можна Юлю чи Порошенка.  (написано 07.03.2014 в 13:46 з адреси:  239-36-92-178.pool.ukrtel.net)
Націоналіст для С.В. : З усіх кого ви пропонуєте , сьогодні найвищий рейтенг у П.Порошенка. Якого ви до речі назвали аж останнього. Щодо Тимошенко , то певно її зірковий час в минулому . Ольга Богомолець нині більше авторитетніша від неї. А.Гриценко - надто потужній політик , шанси має досить великі. А боксер з Тягнибоком , впали в очах українців на Майдані і ви добре знаєте чому...  (написано 07.03.2014 в 18:35 з адреси:  95-239-95-178.pool.ukrtel.net)
С.В. : Порошенко теж гарна кандидатура.  (написано 07.03.2014 в 18:52 з адреси:  239-36-92-178.pool.ukrtel.net)
С.В. : Кличко занадто тупий а Тягнибок занадто дурний і радикальний.  (написано 07.03.2014 в 18:54 з адреси:  239-36-92-178.pool.ukrtel.net)
Че : "Дуже добре організували мітинг. Стільки народу я в Славуті ще не бачив "А як ви собі бачите ,чому?............... Бо увімкнутий адмінресурс.Прийшли люде(не всі) ,котрі позіхаючи мали на увазі твій запальний патріотизм.І ви з того раді?Так барикади ж будували проти того блядського ресурсу.........чи мля у вас память куряча?чи знов коліна трусяться і тра якегось гауляйтера,би крикнути осана?  (написано 07.03.2014 в 23:47 з адреси:  40-160-55-37.pool.ukrtel.net)
С.В. : Що за дурниці ти говориш Че про барикади і коліна. Наш шеф сказав що сьогодні буде мітинг проти війни хочите підтримати ідіть а нехочите працюйте. І майже всі наші пішли. Особисто я пишаюся нашим колективом бо ми небайдужі. Слава Україні.   (написано 08.03.2014 в 09:07 з адреси:  167-2-178-94.pool.ukrtel.net)
С.В. : З нашого цеху хлопці також на Майдан їздили не всі правда. І ми не байдужі до долі нашої країни зараз. Також ми підтримуємо нашу владу і мера що були в опозиції і гідно вистояли разом з громадою. Слава Україні.  (написано 08.03.2014 в 09:12 з адреси:  167-2-178-94.pool.ukrtel.net)
Че : Дурниці,кажеш.А згадайно ,чи твій шеф не пропонував часом вийти на майдан 30.11.13--11.12.13--19-21.02.14.Твій шеф зробив пропозицію,бо таку ж отримав від свого шефа.І ,о чудо зібралось так багато людей.Особисто мені миліші ті небагаточисельні
     .котрі 3 місяці день в день підтримували чим могли ,не будучи певними чи пропадуть,чи переможуть. 
(написано 08.03.2014 в 11:50 з адреси:  40-160-55-37.pool.ukrtel.net)
С.В. : Мій шеф сам їздив на Майдан і неодин раз і нам пропонува нераз. Я не був бо в мене двоє маленьких дітей і я мав бути вдома кожної ночі. Зате Я здава нашім хлопцям гроші. Якби міг я тоже поїхав. Я вважаю що кожен робив що міг для перемоги.   (написано 08.03.2014 в 12:22 з адреси:  167-2-178-94.pool.ukrtel.net)
% правди : І чого Ви хлопчі чубитися. Хто і як тоді боровся. Кожної хвилини ситуація змінюється не на нашу користь. А тому перестаньте піаритися. Україна в небезпеці.   (написано 08.03.2014 в 16:06 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Націоналіст : % правди : Так процент маєш рацію ! Як висловився С.Вакарчук , що настав час кожному з нас показати , як він любить Україну. Щодо коментаря "ЧЕ" , зауважень не маю , написано вірно.  (написано 08.03.2014 в 19:37 з адреси:  112-164-55-37.pool.ukrtel.net)
22-RUS : Земляки, хочу извиниться за действия моей страны, ведущие к расколу страны, в частности оккупации и отделению Крыма. Был не прав, поверив путлеровской поопаганде. Но, друзья, не спешите потирать руки: был, остаюсь и всегда буду непримиримым противником Бандеры, Шухевича и иже с ними. Я - за единую и неделимую Украину, за ее народ, не зависимо от национальностей. Мира, мудрости, удачи вам, друзья! Простите...  (написано 09.03.2014 в 01:41 з адреси:  n16-08-06.opera-mini.net)
Старий : сайт  (написано 09.03.2014 в 08:06 з адреси:  28-102-132-95.pool.ukrtel.net)
С.В. : Якщо я робітник то мені вже і на мітинг вийти не можна одразу звинувачують в піарі чи ще чомусь. А ми з хлопцями якраз і вийшли від серця і за Україну і ніхто нас незаставляв.  (написано 09.03.2014 в 09:46 з адреси:  168-167-52-37.pool.ukrtel.net)
Націоналіст для С.В. : Хлопче , тебе ніхто не звинувачує в піарі . Просто дописувач ЧЕ, підкреслив , що великий % славутчан , ставився до подій в столиці протягом 3 -х місяців байдуже !. І цей факт залишається безперечним. А коли полягла Небесна сотня, та почали робити ноги зеки -регіонали з Києва ,то в нашому місці терміново збільшилась численність прихильників Майдану. Як це розуміти ? Так що С.В. не ображайся , я вірю , що ти є патріот і якщо прийдеться то і зі зброєю в руках підеш захищати рідну землю. Слава Україні !!! Слава нашому Т.Г.Шевченку !   (написано 09.03.2014 в 10:18 з адреси:  166-215-53-37.pool.ukrtel.net)
Старий : сайт  (написано 10.03.2014 в 08:15 з адреси:  22-45-124-91.pool.ukrtel.net)
% правди : сайт. Слава Україні!  (написано 10.03.2014 в 10:42 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : В Бахчисарае похищенный командир сдал воинскую часть захватчикам.
      Войска РФ в Крыму
     В Бахчисарае похищенный командир сдал воинскую часть захватчикам
     В Бахчисарае российские военные захватили воинскую часть А2904. Об этом сообщил глава медиа-центра Минобороны Украины в Крыму Владислав Селезнев на своей странице в соцсети Facebook.
     
     По его словам, вместе с группой вооруженных представителей "самообороны Аксенова", на территорию автомобильного батальона ВМС Украины в Бахчисарае прибыл и командир этой части Владимир Садовник, которого накануне похитили неизвестные, они выполнили несколько выстрелов в воздух.
     
     "Построив личный состав вверенной ему части Садовник заявил: "кто со мной — шаг вперед". Из строя вышли несколько военнослужащих части. В строю остались все офицеры и контрактники, призванные из регионов Украины. После этого Садовников заявил что те, кто не с ним, могут покинуть территорию воинской части. На плацу был спущен флаг ВМСУ,его место занял флаг РФ. на этот час на флагштоках части 2 флага: Украины и России. Сейчас Садовников и примкнувшие к нему военнослужащие загружают в технику топливо, радиостанции, другое военное имущество", — написал Селезнев.  
(написано 10.03.2014 в 18:31 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Старий : сайт  (написано 10.03.2014 в 21:40 з адреси:  22-45-124-91.pool.ukrtel.net)
 : Молодець Ляшко!  (написано 11.03.2014 в 12:36 з адреси:  192-166-52-37.pool.ukrtel.net)
Львівянин : Ляшко ідіот)))
     типу Жиріка в росії.
     І Юльку разом з її бютівської свитою казнокрадів не слід допускати до влади. 
(написано 13.03.2014 в 15:54 з адреси:  194.44.122.78)
Львівянин : Адмірал полюбому включив адмін ресурс бо було ЖКО і вчителі на тому вашому вічі
      але бог йому суддя
      а от присутність вчорашнів регіоналів Радзивілюка і Притуляка (який доречі пройшов в раду району по списку Батьківщини а потім швиденько перемітнивсі до ригів) викликає відверту нудоту. Що вони вже підмазались до козака і їх не чіпатимуть?????
      Чи от нова іенформація що Радзивілюка пов"язує з філонюком депутатом облради від БЮТУ
      разом собі повечеряли хлопці 12 березня в Парадізі.... що договорились напевно між собою.
      І напевно ми скоро побачимо в рядах Батьківщини і Буряка))) і доречі Фрідман воскрес і на останній сесії голосував за Свободівця, напевно теж вернувся з регіонів в БЮТ який всіх прийме і нагодує.
      Юлі доречі теж нада пройти через люстрацію чи вона не крала? 
(написано 13.03.2014 в 16:02 з адреси:  194.44.122.78)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік