Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 02.03.2014 БУДЬМО ГОТОВІ!!!

Відповідно до ЗУ «Про оборону України», захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України.

Громадяни України чоловічої статі, придатні до проходження військової служби за станом здоров'я і віком, а жіночої статі - також за відповідною фаховою підготовкою, повинні виконувати військовий обов'язок згідно із законодавством.

В умовах воєнного стану відповідно до закону допускається примусове вилучення приватного майна та відчуження об'єктів права приватної власності громадян з наступним повним відшкодуванням їх вартості у порядку та терміни, встановлені Кабінетом Міністрів України.

Громадяни України в установленому законом порядку можуть створювати громадські організації для сприяння зміцненню оборони держави.

Підприємства, установи та організації усіх форм власності:

виконують державні оборонні замовлення, створюють і підтримують у готовності мобілізаційні потужності, зберігають матеріальні цінності мобілізаційного резерву;
здійснюють на договірних засадах виробництво і поставки Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, утвореним відповідно до законів України, та правоохоронним органам продукції, виконують інші роботи, надають комунально-побутові та інші послуги, що не входять у державне оборонне замовлення;
здійснюють згідно із законодавством заходи щодо мобілізаційної підготовки та мобілізації;
забезпечують та беруть участь у здійсненні заходів цивільного захисту.

Посадові особи підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

сприяють забезпеченню ведення персонального військового обліку військовозобов'язаних і призовників, їх підготовці до військової служби, призову на строкову військову службу, навчальні (або перевірочні) та спеціальні збори і під час мобілізації, створенню працівникам належних умов для виконання ними військового обов'язку згідно із законодавством, забезпечують здійснення заходів з їх військово-патріотичного виховання;
несуть відповідальність за підготовку підприємств, установ та організацій до виконання мобілізаційних завдань, збереження матеріальних цінностей мобілізаційного резерву;
забезпечують виробництво оборонної продукції та постачання її за призначенням у встановлені строки та за визначеною номенклатурою, а також виконання робіт, надання послуг.

Відповідно до ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», організація безпосередньої реалізації заходів з мобілізації на відповідній території чи сприяння їх виконанню здійснюється місцевими органами виконавчої влади та виконавчими органами сільських, селищних, міських рад.

Обов’язки громадян щодо мобілізації

Громадяни зобов'язані:

з'являтися за викликом до військових комісаріатів (військовозобов'язані Служби безпеки України - за викликом
Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України) для постановки на військовий облік та визначення призначення на воєнний час; надавати в установленому порядку під час мобілізації будівлі, споруди, транспортні засоби та інше майно, власниками яких вони є, Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, Оперативно-рятувальній службі цивільного захисту з наступним відшкодуванням державою їх вартості в порядку, встановленому законом.

Громадяни, які перебувають у запасі і не призвані на військову службу або не залучені до виконання обов'язків щодо мобілізації за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, під час мобілізації, можуть бути відповідно до закону залучені до виконання робіт, які мають оборонний характер. Громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність, виконують мобілізаційні завдання (замовлення) згідно з укладеними
договорами (контрактами).

Під час мобілізації та переведення Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту на штати воєнного часу громадяни (крім тих, які проходять службу у військовому резерві), зобов'язані з'явитися на збірні пункти у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних посвідченнях, повістках або розпорядженнях військових комісарів (військовозобов'язані Служби безпеки України - керівників органів, де вони перебувають на військовому обліку, військовозобов'язані Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - керівників відповідних органів управління центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту). Резервісти зобов'язані з'явитися до військових частин у строки, визначені командирами військових частин, в яких вони проходять службу у військовому резерві.

Громадяни, які перебувають у запасі, завчасно приписуються до військових частин для проходження військової служби у воєнний час або до інших підрозділів чи формувань для виконання обов'язків за посадами, передбаченими штатами воєнного часу.

Призов громадян на військову службу (крім тих, що проходять службу у військовому резерві) під час мобілізації або залучення їх до виконання обов'язків за посадами, передбаченими штатами воєнного часу, здійснюють місцеві органи виконавчої влади через військові комісаріати (військовозобов'язаних Служби безпеки України - Центральне управління або регіональні органи Служби безпеки України, військовозобов'язаних Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - відповідні органи управління центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту). Резервістів на військову службу під час оголошення мобілізації призивають командири військових частин, в яких вони проходять службу у військовому резерві.

Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання без дозволу посадової особи, визначеної у частині третій цієї статті.

ДО МОМЕНТУ ОФІЦІЙНОГО ОГОЛОШЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ ВСІМ СЛАВУТЧАНАМ НЕОБХІДНО ЗБЕРИГАТИ СПОКІЙ ТА НЕДОПУСКАТИ «ОТОМАНЩИНИ»!

Слава Україні!
Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 15

 : Хай ліліпутін спробує Аляску повернути, яку європейська шльондра катька2 пропила Америці. чогось мовчить, сцить перед рівними собі, хай з Америкою покаже своє геройство  (написано 02.03.2014 в 12:23 з адреси:  detroit.securenet-server.net)
С.В. : Правильно.Зараз головне не панікувати і чекати команди від нашої влади.Не дамо топтати нашу землю російськм окупантам.слава Україні!  (написано 02.03.2014 в 12:33 з адреси:  142-238-95-178.pool.ukrtel.net)
Старий : А ще головне зараз, у мить смертельної небезпеки для існування нашої НЕЗАЛЕЖНОЇ держави та у переддень Великого посту забути всі чвари та образи і як один бути готовим виступити на захист своєї Вітчизни.
     Слава Україні! 
(написано 02.03.2014 в 12:41 з адреси:  12-73-132-95.pool.ukrtel.net)
С.В. : Ми готові до боротьби з окупантами. слава Україні!  (написано 02.03.2014 в 15:55 з адреси:  142-238-95-178.pool.ukrtel.net)
 : Нешановний пане Путін!
     Нас в Німеччині понад 5 мільйонів російськомовних. І тут нас ущемляють: змушують працювати. А найголовніше змушують говорити німецькою. У всіх організаціях, в магазинах, в школах, на роботі. Мало того навіть діти в дитячих садах повинні говорити по-німецьки. Врятуйте нас, введіть армію! 
(написано 03.03.2014 в 14:36 з адреси:  193.111.141.55)
Старий : сайт  (написано 03.03.2014 в 20:28 з адреси:  21-185-132-95.pool.ukrtel.net)
Старий : На Юльці я не помішаний. Я, взагалі, ні на кому з політиків не помішаний.  (написано 04.03.2014 в 20:50 з адреси:  74-84-132-95.pool.ukrtel.net)
% правды  : Экс-госсекретарь США Хиллари Клинтон сравнила выдачу российских паспортов проживающим в Украине русским с действиями нацистской Германии до начала вторжения Адольфа Гитлера в соседние страны. По мнению Клинтон, предоставление доступа этническим русским в Россию подобно действиям Гитлера. Она также отметила, что нынешний глава Госдепа США Джон Керри пытается прийти к взаимовыгодному решению, в то время как президент России Владимир Путин хочет опасным образом утвердить свою власть.  (написано 05.03.2014 в 11:02 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди :
     5 березня, 2014 08:39 ▪ Версія для друку
     Генштаб ЗСУ: в Криму, крім ЧФ РФ, перебувають бригада ДШБ, спецпризначення ГРУ та батальйон "Схід" з Чечні
     На сьогоднішній день в Криму перебувають військовослужбовці з частин, що не належать до Чорноморського флоту Росії. Про це повідомили у Генеральному штабі Збройних сил України.
     Згідно з інформацією, зокрема в місті Джанкой знаходиться 1-й механізований батальйон "Схід" 18-ї окремої механізованої бригади, яка дислокується в Калинівці Чеченської Республіки.
     
     
     
     Також у Криму перебувають військовослужбовці 31-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ, яка дислокується в російському Ульянівську, і 22-ї бригади спецпредназначення з Краснодарського краю.
     
     "Зазначені дії керівництва РФ є прямим порушенням як міжнародних, так і двосторонніх угод між Україною і РФ", - підкреслили в Генштабі ЗСУ.
     
     Як повідомлялось, 4 березня президент Росії Владімір Путін на прес-конференції заявив, що поки не бачить необхідності направляти російські війська в Україну, а у Криму перебувають «місцеві сили самооборони».
     
     МЗС України заявляє, що наразі на території України незаконно перебуває близько 16 тисяч російських військовослужбовців, тим самим РФ порушує умови Угоди щодо кількісного складу російських військових у Криму. 
(написано 05.03.2014 в 11:08 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : Путін = Гітлер! Російськ окупанти = фашисти.  (написано 05.03.2014 в 11:32 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды  : В Симферополе неизвестные захватили спецпосланника генерального секретаря ООН Роберта Серри.
     Об этом сообщил директор департамента информационной политики МИД Украины Евгений Перебийнис, передает Інтерфакс-Україна.
     "Серри только что сообщил, что его автомобиль в Симферополе заблокировали неизвестные вооруженные люди в униформе и сообщили, что у них команда отвезти его в аэропорт", - сообщил дипломат.
     "Он отказался ехать, и сейчас его захватили и удерживают неизвестные фактически в заложниках", - уточнил он. 
(написано 05.03.2014 в 18:51 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : сайт  (написано 05.03.2014 в 21:17 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Віктор Хомич : я піду захищати Україну свою БАТЬКІВЩИНУ, але не слвика україни.  (написано 17.03.2014 в 22:31 з адреси:  193.202.118.166)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік