Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.02.2014 НЕ ДАЙ НАМ БОЖЕ...

25 лютого, під час чи то зібрання чи то робочої наради Славутського міськрайонного громадського об'єднання «Майдан», вийшов з його складу. Причина – абсолютна нездатність вождів об'єднання адекватно сприймати критику на власну адресу щодо очевидних недоліків у роботі. Коли тебе не чують, не варто надривати голос.

Протягом трьох місяців фактичного існування організації на теренах міста і району, остання так і не була оформлена юридично. Незважаючи на цю «дрібницю», окремі члени ради Майдану продовжують надсилати недолугі звернення від його імені в різноманітні інстанції, що з правової точки зору видається цілковитим абсурдом.

Чимало запитань викликає й легітимність самої ради. Адже для того щоб її обрати, спочатку слід було провести установчі збори ГО «Майдан», а вже потім визначитися з персональним складом керівного органу. Боюсь, що на сьогоднішній день, кількісний склад організації, так само, як і головна мета її існування, також нікому не відомі.

Окрім цього, суттєвими недоліками в роботі ради Майдану були і залишаються: а) відсутність чіткого плану дій об'єднання бодай на короткотермінову перспективу; б) відсутність належного контролю за виконанням прийнятих рішень (доручень). Звідси, неузгодженість в діях керівництва організації, яку воно помилково називає самоорганізацією. Значно ускладнює комунікацію Майдану з мешканцями Славутчини – відсутність офіційної інтернет-сторінки. Люди не розуміють, якою є позиція об’єднання з того чи іншого питання.

Іншим, вкрай негативним проявом нашого сьогодення, є нестримне бажання окремих революціонерів провести люстрацію всіх і вся за допомогою «товариша Маузера». У зв’язку з цим, існує реальна небезпека, що такий підхід до очищення може звестися до банального зведення рахунків. Цього допустити не можна. Натомість, слід негайно долучитися до розробки власних пропозицій( аж до складання списків корупціонерів краю!) до Закону України «Про люстрацію» та дочекатися введення його в дію. Про недобросовісних підприємців також не треба забувати. Очищатися так очищатися. Всім і без винятку!

Головним же завданням Славутського ГО «Майдан» під сучасну пору, повинно бути максимальне сприяння органам влади на місцевому рівні в надважливій справі стабілізації соціально-економічного життя територіальної громади. Всіх, хто діє всупереч цьому завданню, слід оголошувати провокаторами!

І не дай нам Боже коли-небудь перейняти методи владарювання тих, кого ми ще вчора повалили такою ціною!

Тож перед тим, як братися когось контролювати (сподіваюся, що до розкуркулення «неугодних» справа не дійде), вожді нашого Майдану повинні навчитися контролювати самих себе та дослухатися до думок інших.

А ще, не допустити перетворення народного об'єднання на «масонську ложу», такий собі «закритий клуб», вхід до якого будуть мати лише обрані. Бо вже аж занадто неприємно було спостерігати за тим, як окремі найпатріотичніши патріоти з числа ради Майдану, намагалися виставити за двері випадкового гостя із значно меншим, на їх думку, рівнем патріотизму.

Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 23

% правди : Якщо писати, то треба писати всю правду, пане Ігоре! Хлопці, які поклали своє життя за твій та мій добробут, такого не заслуговують.   (написано 27.02.2014 в 05:33 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
С.В. : Підтримую Піголя. Знаю багато людей, які їздили на майдан і ризикували своїм життям, але вони не кричать що патріоти. Знаю також багато підприємців за якими тюрма давно плаче, а сьогодні вони пруця до корита бо їздили на майдан фоткатись. Ганьба.   (написано 27.02.2014 в 08:50 з адреси:  58-28-207-82.pool.ukrtel.net)
Микола : Так в чому правда...вся. Прикриватись імена загиблих? Чому ви не пишите "вашу правду" Назвіть мені імена керівництва ГО"Майдан" Славути, хотілось би їх послухати.  (написано 27.02.2014 в 09:11 з адреси:  37-229-113-129-broadband.kyivstar.net)
Читач : Знаю та поважаю автора починаючи з 2004 - го. Скажу відверто , це певно оди із "замполітів "який починаючи з 91 - го став правильно дивитися , оцінювати та називати речі своїми іменами. Тому його і недолюблювали ще на службі такі перевертні як п-к Микола Ворощук . Особисто був присутнім на тому зібранні, Ігор висловив свою власну думку , зокрема лунали і критичні зауваження але правдиві. Та де кому не сподобалося. Дописувач С.В. у своєму коментарі коротко але чітко сказав. А ще доповню якщо ми так будемо працювати і на далі друзі , то певно ще не скоро запануємо ми браття у своїй сторонці...  (написано 27.02.2014 в 09:37 з адреси:  68-212-178-94.pool.ukrtel.net)
% правди : Приходьте сьогодні на 17 годин. Третій поверх міської ради.   (написано 27.02.2014 в 09:40 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
? : 200% погоджуюсь з Ігорем. Сьогодні користуючись ситуацією деякі перевертні хочуть просто отримати тепле крісло   (написано 27.02.2014 в 10:28 з адреси:  221-161-52-37.pool.ukrtel.net)
С.В. : Це точно. Їх козир це те, що вони були на майдані і мають фотодокази цього. І правда те, що тра швидко налагодити нормальне життя в країні. Подивіться що в Криму витворяють де-яки тіпа "патріоти."  (написано 27.02.2014 в 10:33 з адреси:  58-28-207-82.pool.ukrtel.net)
? : Не для того повалено бандитську владу, щоб було безвладдя і свавілля
      
(написано 27.02.2014 в 11:08 з адреси:  221-161-52-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Грань між революціонером і Швондером з Шариковим дуже тонка. Ігор застерігає від цього своїх побратимів, тому нічого ображатися на його справедливу критику. Не зводити рахунки потрібно, а консолідуватися в контексті останніх подій в Криму і в Гепабаді. Революція не закінчилася, ділити медалі ще рано. Можливо, завтра потрібно буде знову пліч-о-пліч дивитися смерті у вічі.
     P.S. Тепер зрозуміло, чому ворогували між собою Бандера, Мельник і Бульба-Боровець?
      
(написано 27.02.2014 в 18:58 з адреси:  128-69-132-95.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : До певної міри мала рацію Ірина Фаріон , коли одного разу висловилася , що Росія - це ворожа держава. Останні події на півострові показали , що не може москаль без війни жити , як вампір без крові. Шкода лише те , що в українців відсутній генетичний фон , і дух єдності .  (написано 01.03.2014 в 09:47 з адреси:  68-212-178-94.pool.ukrtel.net)
Неоніла. : Шановні славутчани, установчі збори, ГО " Майдан" відбулись 11 січня 2014р. Представником від влади був Бачинський Роман. І Піголь був присутній не раз на зібраннях. Але не всі закінчували політичну школу, і працюють , як можуть на благо нашої Батьківщини і в пам,ять небесної сотні. Так, критикувати може кожен , двері штабу для всіх відкриті . Ніхто одіяло на себе не тягне. Ігор говорив , що буде допомагати - але в рамках державного службовця.. Лютий місяць , кривавий , неспокійний, не всі були в Славуті , проводились часто мітинги з ранку і до вечора. Проводилась різна робота. Я ( секретар ГО ТП "Край" , та по совмісництву секретар ГО"Майдан"), Мацюк Неля, не закінчувала партійної школи, я медик , і разом з дівчатами - волонтерами формували пакети індивідуальної мед. допомоги, та різна робота робилась І , якщо би дехто не нагнув матів в адресу юстиції , то я ще би ходила на прийом до них. Може і є помилки в роботі , будемо разом з Вами їх виправляти, і давайте будемо толерантними у всьому.  (написано 01.03.2014 в 11:06 з адреси:  52-164-55-37.pool.ukrtel.net)
Неоніла. : І , ще хотіла добавити. У вівторок , 4 березня ,у міському Палаці Культури відбудуться загальні збори Громадської організації " Славутського міськрайонного об,єднання " Майдан".Початок о 18,00. Запрошуються усі .  (написано 01.03.2014 в 11:10 з адреси:  52-164-55-37.pool.ukrtel.net)
Че : ". Шкода лише те , що в українців відсутній генетичний фон , і дух єдності .".......Шо ти мелиш?  (написано 01.03.2014 в 13:41 з адреси:  159-215-53-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Націоналіст наразі не веде мову про українців Євромайдану, активним учасником якого є сам і який неодноразово там бував та ризикував життям разом зі всіма. Він закинув роботу, дім, перебивається на свою жалюгідну пенсію, але коли 18 лютого у штабі спротиву запитали хто поїде на Київ, він не роздумуючи підняв руку. Він не є військовим, проте завжди по першому зову їхав на барикади. В даному випадку він має на увазі байдужість багатьох, яким похер, що твориться в Україні. Включаючи нашу Славуту, і не кажучи вже про східні регіони нашої держави. Чи він не правий? Що, таки вся Україна переймалася Євромайданом? Що, таки не було покидьків які їхали на антимайдан за іудині гроші?
     Цей Націоналіст міг зателефонувати мені серед ночі, щоб висловити свій гнів байдужою позицією когось зі своїх родичів чи знайомих, чого сам не міг переносити фізично.  
(написано 01.03.2014 в 15:31 з адреси:  199-122-124-91.pool.ukrtel.net)
Націоналіст - ДЛЯ ЧЕ : А мелю те, що така бидлота як ти певно ні разу за 3 місяці не була в Києві , та і на славутському Майдані. Я добре памятаю твої недолугі коментарі. Вроді ЄСів та русів-22  (написано 01.03.2014 в 15:31 з адреси:  68-212-178-94.pool.ukrtel.net)
Старий : Че, Націоналіст не знає хто ти є під цим ніком, тому прошу не ображатися на його.  (написано 01.03.2014 в 15:40 з адреси:  199-122-124-91.pool.ukrtel.net)
Юрій Брославець- Неонілі : Неля , я рахую що маю моральне право на зауваження. По скільки 5 разів був в Києві і в місті не пропустив ні жодного віче. Те , про що ми з тобою вчора розмовляли , ці питання я підніму 4 -го березня. До зустрічі.  (написано 01.03.2014 в 16:02 з адреси:  37-229-112-2-broadband.kyivstar.net)
% правды  : Рада Федерації Росії схвалила воєнну інтервенцію в Україну
     Рада Федерації підтримала звернення президента РФ Володимира Путіна та дала згоду на введення російських Збройних Сил РФ на територію Криму. Відповідне рішення підтримали 90-ма голосами, усі члени Ради Федерації одноголосно.
     На порядку денному сенаторів було лише одне питання - про використання на території України Збройних сил РФ. За ухваленя постанови проголосували 90 сенаторів. Постанова набуває чинності з моменту прийняття.
     
     Відповідно до Конституції, тільки верхня палата парламенту дає згоду на таке рішення. Але, як уточнили в апараті Ради Федерації, таке рішення приймається на основі звернення президента РФ Владіміра Путіна.
     
     У своїх виступах учасники засідання, зокрема голова Комітету з міжнародних справ Ради Федерацій РФ та замглави Ради Федерації Юрій Воробйов одноголосно рекомендують дозволити використання російських військ в Україні.
     
     Окрім того, виступаючи на засіданні, Воробйов зазначив, що Росія має відкликати посла РФ з США, оскільки у своїх висловах про "ціну, яку заплатить Росія через вторгнення в Україну" він "перетнув червону лінію та висловив зневагу до російського народу".
     
     Під час обговорення звернення голова комітету Ради Федерації з конституційного законодавства Олександр Клішас заявив, що Віктор Янукович звернувся до верхньої палати парламенту РФ і підтримав всебічну допомогу і захист жителів Криму.
     
     "Це звернення є для нас достатньою підставою, щоб підтримати звернення президента Володимира Путіна, яке надійшло до нас", - наголосив Клішас.
     
     За його словами, Янукович у своєму зверненні визнає територіальну цілісність України, але водночас говорить про незаконні спроби, "силоміць захопили владу в Криму".
     
     Як повідомлялось, Владімір Путін вніс звернення до Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації про введення військ в Україну. 
(написано 01.03.2014 в 17:51 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : По Запорожской области идет колонна российских войск - СМИ
     01 марта 2014, 17:37
     
     
     
     По Запорожской области идет колонна российских войск - СМИ
     По территории Запорожской области движется колонна российских войск. Об этом сообщает Тиждень.uа со ссылкой на свои источники. Как пишет издание, колонна военных прошла через Чонгарский полуостров и движется по территории Запорожской области.
     ЧИТАЙТЕ:
     Совет Федерации разрешил Путину ввести войска в Украину
     Издание отмечает, что высшее политическое руководство в Киеве знает об этом факте, но не предпринимает никаких мер.
     ЧИТАЙТЕ:
     Командир батальона ВМС в Феодосии: мы верны присяге Украине
     Ранее сообщалось, что в порт Феодосии вошли российские военные корабли. Кроме того стало известно, что российские военные захватывают стратегические объекты в Крыму. 
(написано 01.03.2014 в 17:55 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Че : до "націоналіст".Хочеш помірятись зі мною розміром свого "майдану"? Я не маю бажання.Відповідати на твої ПТУшні закиди теж не стану(примітивно).До зустрічі на барикадах,точніше на разі у окопах.  (написано 01.03.2014 в 19:06 з адреси:  159-215-53-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : Вот оно истинное лицо потомков фашиствующих власовцев. Со времен Вильгельма "все договора с Россией всегда остаются только бумажкой." ВОТ ЭТО ПО-БРАТСКИ!  (написано 01.03.2014 в 19:51 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Старий : Пропоную всім завтра прийти до Свято-Покровської церкви КП, щоб разом помолитись за перемогу України у війні з Росією. Також помолимось разом за світлу пам'ять полеглих побратимів з Небесної Сотні, дев'ятий день за ними сьогодні, а першим полеглим - сороковий.
     Свято-Покровся церква Київського Патріархату кожну службу Божу поминає їх, кожну службу молиться за тих, хто стоїть на Майдані, її священики разом з УГКЦ неодноразово молилися на Віче перед міськрадою. Може саме завдяки їхнім молитвам до Славути не завітав скорботний птах з чорною звісткою про загибель наших містян.
     Слава Україні! Слава Ісусу Христу! 
(написано 01.03.2014 в 19:53 з адреси:  199-122-124-91.pool.ukrtel.net)
Старий : %, іншими словами: "Всякі домовленості з Росією не варті того паперу, на якому написані". Кажись, Бісмарк? Стільки років пройшло, а й досі актуально.
     Так бояться кацапИ бандерів, що стали під власовські знамена. Уху їсти. 
(написано 01.03.2014 в 20:03 з адреси:  199-122-124-91.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік