Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.02.2014 У НОВОМУ РОЦІ - ОНОВЛЕНИЙ ПАРК ВІДПОЧИНКУ!

Парк відпочинку імені Ф. Михайлова має для славутчан особливу культурну цінність. Не лише тому, що є надбанням міста, але й через пов’язані з ним теплі спогади, важливі події, дружні зустрічі – все те, що цінується найбільше, бо не має ціни. Тому так важливо, аби парк оновлювався та розквітав, зберігаючи нашу історію та приймаючи всіх охочих до відпочинку.
Про оновлення та реконструкцію парку по-обіцяв подбати у новому році оператор мобільного зв’язку life:). Він розпочав у Славуті акцію
«Подаруй місту новий парк!». Це звернення до потенційних абонентів оператора, які можуть подарувати Славуті оновлений парк лишень своєю кількістю! life:) запрошує мешканців міста приєднуватися до зростаючого числа абонентів life:) – щойно кількість користувачів цього оператора у Славуті досягне 8 тисяч, він розпочне реконструкцію парка.
Сьогодні у місті Славута мобільним зв’язком від life:) користуються 5306 абонентів. А загалом по Україні оператор обслуговує понад 12 мільйонів користувачів! Останнім часом life:) здобуває дедалі більше прихильності людей, адже за минулі роки він не лише побудував мережу, що не поступається іншим мобільним операторам, але й пропонує тарифи, вигідність яких зрозуміла з першого погляду.
Наприклад, у Хмельницькій області діє тариф «life:) 25», у якому рік вільного спілкування коштує лише 10 гривень! Завдяки цьому тарифу можна дзвонити всередині мережі life:) по 0 коп. без обмежень. При цьому достатньо один раз внести на рахунок 10 гривень і далі спілкуватися протягом року скільки завгодно. Крім того, абонентам нараховується бонус у розмірі 25 копійок за кожну хвилину вхідного дзвінка з номерів абонентів інших мереж. Телефонувати на мережі інших операторів можна також по 25 копійок за хвилину.
До речі, life:) запрошує приєднуватися до його мережі у досить веселий спосіб – через інтерактивну телефонну будку life:), де всім новим абонентам пропонується за 15 секунд наловити собі якомога більше спеціальних мобільних бонусів: мегабайтів, SMS або грошей на рахунок. Чим спритніше – тим більше бонусів! Найближча акція з будкою відбудеться 27 грудня в центрі Славути.
Тож дійте: приєднуйтеся до life:) та запрошуйте рідних та знайомих. Ви отримаєте якісний та дуже вигідний зв’язок, а місто – реконструйований парк! Відлік почався – слідкуйте за оголошенням у центрі Славути.

Ваш life:)
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік