Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.02.2014 ПІСЛЯСЛОВО

У нашому місті проживають ліквідатори аварії на ЧАЕС, тому, звісно, ми звернулися за коментарем до Віктора Калашнікова, та Михайла Гордєєва, голови Славутської районної організації ВГОІЧК «Чорнобиль – Єдність».
«Знаєте, хочеться зосередити увагу на тих сумних реаліях, що їх окреслив священик, інвалід, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС Борис Бродовський. Дійсно, із усього чорнобильського товариства, щорічне фінансування статутної діяльності з державного бюджету отримує лише громадська організація ВГО «Союз Чорнобиль України», яку створено колишнім інженером
Чорнобильської АЕС, а нині Президентом ВГО Юрієм Андрєєвим. Її обласні осередки також знаходяться на
державному фінансуванні, а точніше керівна ланка тих осередків. Розмір фінансування статутної діяльності ВГО «Союз Чорнобиль України» є значним як для забезпечення діяльності однієї громадської організації, хоча й позиціонованої як
всеукраїнської, адже мова йде про суми коштів понад 3 мільйони гривень.
Минулого, 2012 року «Газета поукраїнськи», писала, що на спорудженні у м. Хмельницькому пам’ятника «Героям та жертвам Чорнобиля» представниками обласного осередку ВГО «Союз Чорнобиль України» були проведені махінації із виділеними коштами на пам’ятник. Наведеними фактами зацікавилися податкові міліціонери та засумнівали-ся, бо тендер на виготовлення бронзової скульптури виграло приватне підприємство, що займається медичною та фармацевтичною діяльніс-тю. Виявилося, спритні під-рядники і чиновники змовилися, ціна на пам’ятник було завищено, було підписано неправдиві акти виконаних робіт…
В нашій державі створюються нові осередки ВГО «Союз Чорнобиль України».
Робиться це задля шляхетної мети: буцімто долучити чорнобильське товариство до коштів вже згадуваної всеукраїнської ВГО. Насправді ж алгоритм дій Президента ВГО Ю.Андрєєва є далеким від проповідуваних ним для рядових чорнобильців обіцянок, адже за 20 років він їх жодного разу не виконав.
Натомість підступному й ласому до благ та грошей Президенту є важливим хоча б формально нарощувати число зареєстрованих осередків очолюваної ним ВГО, аби на папері, вимальовувалася позитивна картина потужного й розгалуженого громадського ресурсу, який за чинними нормами може розраховувати на державне фінансування статутної діяльності. Жодного ж прозорого звіту щодо доцільності і якості розподілення та використання мільйонних коштів отриманих з держбюджету, ніколи не надавалося.
Шановні чорнобильці, всі члени громади, кому болить «чорнобильська» тема, не дозволяйте себе ошукувати, не купуйтесь на «солодкі» обіцянки та підступні заклики дискредитованих громадських лідерів-ошуканців, не ставайте для них інструментом здобування влади і статків».

Спілкувався Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 3

*** : Комуністи захотіли кіловат мільйони !!! Мріяли про ордена , А хто й про погони. Тільки їх "експеремент" звучав не логічно, Та й скінчилося в ту ніч - Все катастрофічно. Тож мерщій гасімо блок !!! Київ зовсім "рядом, Це Брюханонв "виноват" із СІУром гадом ! Ми на дах "пошлем" солдат ,А в тунель "шаштера" , Наш партійний керівник - Їм за ревізора. Яку дозу їм дістати ? Це для нас рішати . Через пекло хай пройдуть - Й будуть пільги мати ! Просто використали Вас , Ті партійні "боси" І плюють тепер на Вас - І Ваші " вопроси"   (написано 17.02.2014 в 08:10 з адреси:  167-162-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік