Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 12.02.2014 БАТЬКІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

Людно і по-особливому затишно було того зимового вечора в загальноосвітній школі I-III №4. Актовий зал ледве вмістив усіх запрошених батьків. Головне питання батьківської конференції було: «Імідж сучасного закладу через реалізацію принципу громадсько-державного управління освітою». У доповіді директора школи Ірини Валеріївни Янісевич звучало: «Впроваджуючи нові стандарти, реалізуючи сучасну освітню політику, кожен заклад прагне мати своє особливе обличчя. Наша школа обрала шлях практичної реалізації принципу громадсько-державного управління освітою. Ми вважаємо себе громадсько-активною школою, школою, яка передбачає максимальну участь громади у творенні людини но-вого покоління, людини глобалізованого світу, здатної до демократичних перетворень, людини з вдалою життєвою реакцією.
Найголовнішим нашим завданням є формування особистості розвиненої, соціально інтегрованої, конкурентноспроможної у ринкових відносинах, здатної до власного вибору чисельних альтернатив сучасно-го життя. В управлінській системі щколи все більше
й більше стверджуються тенденції:
- перехід до партнерств та демократичних процедур узгодження ріщень;
- глибше й повніше делегування повноважень «зверху до низу» у поєднанні з наділенням відповідальністю;
- прийняття науково-обгрунтованих рішень на основі аналізу повної та якісної інформації;
- організація роботи педагогічного, учнівського, батьківського колективів за принципом: «ми робимо
одну справу»;
- постійне навчання всіх і всюди».
Далі Ірина Валеріївна зробила глибокий всебічний аналіз освітньої, виховної та оздоровчої роботи в школі.
Було чому порадіти й батькам, адже заклад забезпечує доступ до якісної освіти, зростає мережа школи.
На сьогодні вона становить 13 класів (у минулому році було 12). Не дивлячись на різноманітні проти-річчя, які панують сьогодні в суспільстві, у школі створюється культ знань, а домінуючим гаслом у закладі стає фраза: «Знання – скарб, а вміння вчитись – це ключ до нього». Тому все більше і більше наших учнів беруть участь і одержують перемогу в олімпіадах різного рівня, у захисті наукових робіт МАН, у найрізноманітніших творчих конкурсах та проектах, а випускники школи продовжують навчання у найпрестижніших вищих навчальних закладах України.
Зрозуміло, що успішна самореалізація нашого випускника залежить насамперед від здоров’я, яке має зміцнюватись у стінах школи, а не навпаки. Саме тому статус «Школа сприяння здоров’ю» ми відстоюємо реальними справами, намагаючись систематично формувати ціннісне ставлення дітей до власного здоров’я. Цьому сприяють різноманітні хвилини здоров’я, які проводяться вчителями практично на кожному уроці (по-різному в початковій, основній та старшій школах). Цікаво проходять уроки та дні здоров’я.
У цьому році ми взяли участь у Всеукраїнському проекті «Клич друзів – граймо разом!» Серед шкіл України ми вибороли право на встановлення сучасного дитячого спортивного майданчика. У день його відкриття на учнів школи чекали різноманітні кон-курси та розваги, оригінальні подарунки, підготовлені організаторами проекту. Приємно констатувати, що, займаючись спортом та розвиваючись фізично, готуючись до чемпіонату «Євробаскет - 2015» у цьо-му році у міжшкільних змаганнях команда юнаків
здобула перемогу, а команда дівчат виборола II місце.
Щодо системи виховної роботи, то приорітетним її напрямком є прищеплення учням шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій, зви-чаїв, рідної мови, загальнолюдських цінностей. Саме тому початок нового навчального року ми зустріли
оновленим музеєм народного побуту, який органіч-но вписався у вестибюльне приміщення основного корпусу школи. Друге дихання цій скарбниці стало можливим завдяки матеріальній підтримці батьків та спонсорів, а саме: ТОВ «АкваРодос», Славутський
солодовий завод, ТОВ «Ювента». Приємніше вдвічі акцентувати увагу на тому, що генеральні деректори «АкваРодос» Григорій Іванович Петровський та Славутського солодового заводу Микола Іванович Дубі-на є випускниками нашої школи.
Громадсько активна позиція нашого закладу дозво-ляє розвивати співпрацю міжнародного рівня. Не так давно школа отримала запрошення від гімназії м. Сулейова (Польща) взяти участь в екскурсійній поїздці в рамках проекту «Земна школа». Це стало можливим після того, як директору школи, Ірині Валеріївні Янісевич, пощастило побувати в Польщі у м. Пьйотриків-Трибунальський на міжнародній конференції «Освіта, як підстава для міжнародного діалогу». Незабутні враження від мальовничих замків, розкішних
палаців, знаменитої Галереї старих майстрів, панорами Судетів, вершин гір Кркономе привезли школярі, а ще збагатилися інтелектуально завдяки пізнавальним екскурсіям у музеї мінералів та гігієни на гідроелектростанцію та склозавод.
Не обминула Ірина Валеріївна і проблем, розв’язання яких у великій мірі залежить від сім’ї, адже порядність, доброзичливість, уміння спілкува-тися один з одним, поводитись на рівні людини ви-хованої як на уроках, так і в позаурочний час, закладаються саме в сім’ї.
«Якщо в школі навчають оному, а вдома діти бачать інше, годі чекати успіхів у вихованні. Тому нам треба об’єднувати зусилля, бути прикладом для наших дітей, щоб зростали вони справжніми людьми», - зву-чало у виступі Ірини Валеріївни.
Того дня батьки мали нагоду більш детально по-спілкуватись в класних колективах щодо вихованості школярів, внести свої пропозиції пошуків позитив-них шляхів у напрямку різновекторного спілкування між вчителем та учнем, учнем із учнем, батьками та
вчителями, батьками з батьками. За плідну співпрацю, активну участь у житті школи, гарне виховання своїх дітей багато батьків було нагороджено почесними грамотами та дипломами. Всі ж присутні мали змогу спостерігати за демонстрацією святкової та
щоденної форми (демонстрували старшокласники), переглянути відеозаписи та послухати чудовий фоторепортаж про шкільне життя, який зробила педагог-організатор школи Ірина Григорівна Савчук, милуватися прекрасною виставкою робіт, які представили гуртківці бісероплетіння (керівник О. М. Онопрійчук), лозоплетіння (керівник Г. Й. Верещук) чудовими вишивками, виробами з природних матеріалів. Гарного настрою присутнім додали майстерня читання гуморесок Павла Глазового Юрієм Кухарчуком (10-Б клас) та ніжний спів шестикласниці Ю. Скоропляс.
Мені здається, конференція переконала: ми прагнемо, аби наша школа була маленькою державою людяності, доброти, гуманізму, творчості й постійного пошуку, де цінується почуття незалежності, яке поєднується з відповідальністю за виконання своїх обов’язків, заохочуються індивідуальні інтереси, допитливість, потяг до знань. І творче кредо нашого за-кладу: «Ми не намагаємося стати кращими за інших, ми прагнемо стати завтра кращими за нас сьогоднішніх».

Марія Караван


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік