Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.02.2014 ВЕЧІР СМІХУ У НАШОМУ МІСТІ

Уперше у нашому місті відбувся Зимовий кубок КВН. До нас завітали одні з найкращих команд України: «Перша сільська збірна» (місто Львів) – переможець телевізійного шоу «Розсміши ко-міка», актор комедійного серіалу «Країна У», чемпіон багатьох ліг КВН; «Жіноча збірна» (м. Чернівці) – учасники телевізійних шоу «Камеді батл» та «Розсміши коміка», учасники та чемпіони багатьох Українських ліг; «Заинька» (місто Запоріжжя) – учасники та переможці «Розсміши коміка», «Бійцівський клуб» тощо; «Зборная
бывших» (місто Рівне), «Без п’ятнадцяти шість» (місто Хмельницький) – хоч і молода та дуже перспективна команда; «Бездна» (місто Вінни-ця); «Отдыхаем вместе» (місто Хмельницький) - учасники та переможці «Розсміши коміка», «Бійцівський клуб» тощо та команда-організатор першого Славутського Зимового кубку КВН.
До складу команди журі увійшли:Павло Медведюк, заступник начальника управління інформаційного забезпечення та внутрішньої політики Славутської міської ради; Світлана Іванець, хореограф міського Палацу культури; Єлизавета Семенюк, культорганізатор міського Палацу культури; Валентина Лебеденко, заступник директора концертної агенції «Вікенд»; Ірина Марчук, директор міського Палацу культури; Вадим Квик, конферанс, автор та актор першої суржико-мовної команди КВН в Україні «Отдыхаем вместе», Федір Боянчук, співорганізатор Зимового кубку КВН у місті Славута. Спонсори: «Марципан», піцерія «Батискаф», ресторан «Прованс», таксі «Плюс», нічний клуб «Статус», ресторан «Парадіз», кав’ярня «Прага».
Команди представляли себе у трьох конкурсах: «візитка», «біатлон» та «розминка». Говорити про те, що усі присутні отримали масу задоволення – не сказати нічого. Абсолютно жодного незадоволеного чи неусміхненого обличчя. Усі команди порадували високим рівнем підготовки жартів та виконавської майстерності. Кожен жарт – бурхливі оплески та сміх. Зі слів самих
глядачів, вони отримали гарний настрій та заря-дилися позитивною енергією на всі вихідні. Більшість висловило бажання ще раз відвідати подібний захід та привести із собою побільше друзів.
Представник членів журі виокремив «фішку» кожної команди. Подякував за участь молодій, але дуже перспективній та чудовій команді «Без п’ятнадцяти шість» з міста Хмельницький. За однозначними підсумками суддівської команди впевнену перемогу здобула команда «Перша сільська збірна» з міста Львів.
Організатори пообіцяли, що це лише старт новій відкритій лізі КВН, яка відбуватиметься саме у місті Славута.

З. Зарічна, фото автора
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 4

Старий : Сміється той, хто сміється останній. Сьогодні та плакати.  (написано 12.02.2014 в 08:23 з адреси:  122-12-132-95.pool.ukrtel.net)
Націоналіст- старому : Бачиш дядьку , своєрідні замітки на якісь миттєвості відволікають славутчан . від самої серйозної теми. Хоча як я вже наголошував , що у нашому місці 70-80 % ставляться до неї байдуже. Фаянсовий поки що працює , Панчук хліб випікає , юридичні заклади від ПР. розширюють штати, до конституції 2004-го президент повертатися не квапиться. Все нормально старий ! Революцією тут не пахне...  (написано 12.02.2014 в 09:27 з адреси:  143-167-54-37.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : На цей вечір , ще можна було запросити Попова з Сівковичем , вони з задоволенням пореготали б з тих , хто покладав надії на те , що цих "ублюдків"все ж таки після 30.11.2013. покарають . Но уви фюрер - відмазав...  (написано 12.02.2014 в 17:09 з адреси:  143-167-54-37.pool.ukrtel.net)
LOM : В продовження теми гумору дуже зворушливий сюжет про спiлкування Чечетова з рядовим членом партii у прямому ефiрi--сайт  (написано 14.02.2014 в 15:06 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 4 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік