Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.02.2014 СПРАВЖНІЙ МИКОЛАЙ

Доброго дня, шановна Редакція! Пише до Вас сла-вутчанка, мама двох дітей. Хочу розповісти про дуже приємну подію, яка сталася нещодавно. Якось ввечері мій старший десятирічний син звернувся до мене з питанням: «Мамо, як ти думаєш, якщо я напишу лис-та до нашого мера з проханням встановити дитячий майданчик біля нас, він погодиться? Адже так прикро, що на Сонячному встановляють навіть на вулиці Я.Мудрого є, а біля нас ні».
Ну що на такі слова може сказати мама чи тато. Знаючи скільки це коштує і як фінансуються державою такі речі. Тай звикли ми, що не одне покоління дітей прилеглих будинків виросло без дитячого майданчику. Хоча про останній мріяли всі і вже досить давно.
Але, як кажуть, надія померає останьою. Сину ж звісно відповіла пиши, пиши не лише від себе, а й всіх друзів згадай. Але додала, навряд чи це питання так швидко вирішиться адже на дворі скоро зима, хто ж буде встановлювати майданчик в морози.
Розмова розмовою - ми дорослі про такі речі забуваємо швидко. Але в дитячих серцях вогник горить довго, вони ще вірять в дива. Син написав листа, разом з друзями обходили всі квартири у дворі та зібрали підписи. Вони вірили, що їх мрія збудеться, хоча багато
дорослих їм відкрито говорили: «Навіщо нам в дворі ваш майданчик? Від вас тут гамірно буде. Краще ла-вочки б встановили». На що діти відповідали: «Ми гратися хочемо, а не сидіти» і наполегливо робили свою справу.
І ось нарешті лист написаний, підписи зібрані, папірець дитячих мрій направлений в міську раду. Ну, кажу сину, будемо чекати весни, може і прочитають ваш лист і збудують майданчик але це не раніше ніж прийде тепло. А про себе подумала ну хіба, що Святий Миколай допоможе, адже це диво щоб за місяць до зими почали будувати.
Та все ж дива бувають, а за ними стоять не байдужі люди нашого міста. Ви не повірите, не минуло і трьох тижнів, як гуляючи з меншим я побачила що зовсім неподалік від нашого будинку (вул. Ізяславська, 8) працівники комунального господарства стали розмічати територію. А ще через кілька днів з’явилися перші ознаки дитячого майданчика. Зараз це лише окремі фрагменти, але скільки радості і задоволення в очах дітей. А нам, батькам, приємно, що нарешті з’явиться безпечне місце відпочинку для малечі.
Тому від себе особисто та від усіх батьків хочу подякувати міському голові Василю Богдановичу Сидору за такий гарний подарунок для дітей до дня Святого Миколая. Щиро раді бачити небайдужий вогник в душі нашого мера до дітей. Він завжди готовий йти
назустріч жителям нашого міста і зробити все можливе, аби нам і нашим дітям було комфортно і затишно, аби ми пишалися і цінували своє місто.

З повагою Світлана Яцюк
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 9 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік