Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.02.2014 ДУМКА

Юрій Брославець: «Україно вставай! Такі гасла та вислови сьогодні чути не тільки в столиці, а й в усіх кутках нашої держави. Побувавши в епіцентрі подій двічі, я вкотре переконався, що нарешті наша громада, після 9-ти річної сплячки, прокинулась. Вона прагне змін та перезавантаження влади по всій вертикалі. Та, на жаль, сьогодні у нашому місті ще досить великий відсоток населення не усвідомлює, що ці події несуть в собі, як політичний, так і історичний характер. Прикрим залишається факт байдужого ставлення наших громадян до подій, що охопили столицю. Особисто мене на євромайдані найбільше вразили гасла: «Дон-бас вставай»! Що це означає? А це говорить про те, що українська громада через 9 років подолала в собі власний страх. А ще потрібно віддати належне В. Януковичу, цим самим, він просто об’єднав Схід та Захід.
Спілкуючись з людьми з різних регіонів, дійшов висновку, що люди масово вийшли на майдан не через непідписання Угоди, а через криваву та звірячу операцію спецпідрозділу «БЕРКУТ» по відношенню до студентів. Ці кадри шокували увесь цивілізований світ.
Як таке трапилось, шановне товариство, що на 23 році незалежності ми лягли спати в Україні, а прокинулись в Білорусії? Насильство, побиття, репресії – стало нормою. Екс-міністр оборони А. Гришко закликав у своїй промові усіх офіцерів й солдат, звісно запасників, захистити свій народ, на вірність якому вони складали присягу. Ми повинні боротися за свої права та краще майбутнє».

Неля Мацюк, секретар Славутського міськра-йонного штабу національного спротиву: «Спочат-ку славутчани їздили на мітинги до Києва за власний кошт. З 1 грудня, коли були сформовані відомості, ми почали збирати кошти для тих, хто бажає підтримати
співвітчизників на майдані. Усього було зібрано 11 тис 934 грн. Витрачено 9 тис 67 грн – 105 осіб з’їздило на майдан. Усі зібрані кошти обліковуються відповідно до затверджених правил. Від 2 грудня у Києві стоїть автобус Нетішин – Славута (ПП О. Супрунюк), в якому можна поспати, погрітися та трішки відпочити. Також туди ми завезли й польову кухню, яка щодня обслуговує 1500 людей. Окрім благодійних коштів, славутчани приносять продукти та теплий одяг. Ми постійно отримуємо зі столиці різноманітну інформацію про першочергові потреби мітингувальників. На даний час не вистачає одноразових медичних рукавичок. Щодня люди записуються, аби поїхати на майдан. Деякі славутчани безвиїзно залишаються у Києві: О. Супрунюк, А. Казиміров, В. Соколовський, В. Кушніров. Дехто самостійно їде на майдан, ось наприклад троє дівчат поїхали аби допомагати на кухні».

Реїмбай Мадемінов: «На майдані у місті Київ панує надзвичайно дружня атмосфера. Усі люди зібрались з однією метою – змінити на краще власне життя, тому й про будь-які конфлікти не може бути й мови. Усі, хто приїхав підтримати євромайдан у всьому допомагають один одному, не цураються ніякої праці. На майдані дуже холодно, гріло одне – ми
обов’язково відстоїмо свої права на вільне та демократичне життя. Майданівці не прийщли силою здобувати перемогу, лише мирним шляхом хочуть дійти компромісу з владою».

Василь Сидор:
Ситуація, яка сьогодні склалася в Україні, не під-дається ніяким правилам логіки та людської гіднос-ті. Для мене залишається незрозумілим як керівники держави можуть привселюдно лукавити, заявляючи, що потрібно випустити політв’язнів, що до мирних
людей не буде застосовуватися сила, і водночас вночі починати наступ на безневинних громадян, які всього на всього використали конституційне право на вільне волевиявлення. Про обіцянку звільнити політв’язнів взагалі було забуто. Не вкладається в голові, як може одна і та сама людина дати привселюдно обіцянку і потім привселюдно ж її порушити.
Правоохоронні органи, які мають захищати громадський порядок, спокій людей, в тому числі на мирних мітингах, натомість захищають сумнівних осібпровокаторів, які спричиняють жахливі конфліктні ситуації. Чомусь засуджують не провокаторів, а мирних громадян. Всі ті дії міліції що, на даний час чиняться на майдані не можна назвати акцією на підтримку народу, а навпаки – жорстоким придушенням волі народу. Вищі органи державної влади, представники правоохоронних органів усіх рівнів мають в першу чергу служити українському народу, проте вони відкрито виступають проти нього.
Особисто мене неприємно вражає той факт, що знаходяться люди, які свідомо їдуть до провладних таборів мітингувальників чи краще сказати вольєрів, де вони слухають пісні радянських часів та російський шансон, не усвідомлюючи того, що вони добровільно за гроші опускають себе до рівня нижче людської гідності. Який приклад вони показують молоді?!
Кожний свідомий українець дасть вірну оцінку сьогоднішнім діям державної влади, він не буде стояти осторонь, коли б’ють ні в чому невинних дітей та жінок. Людина, яка себе поважає повинна не ховатися за жінками і дітьми, а навпаки - в цей складний
для України час діяти за совістю.


Роман Бачинський: «Дуже приємно було побувати на євромайдані у місті Києві, де зібрались люди, які небайдужі до долі України. Будучи там, я бачив лише веселі, усміхнені, добрі обличчя людей. Коли з ними спілкувався, вони відкрито та чесно висловлювали свої думки та побажання, абсолютно адекватно оціню-вали усю ситуацію. Обравши європейський напрямок,
люди надіялись нарешті ступити на шлях економічно-го, соціального та політичного розвитку. Та як ми бачимо, уже перед безпосереднім підписанням Угоди про асоціацію України з ЄС, нинішня влада відступила, керуючись власними мотивами. Це був шок для більшості українців. Люди розчарувалися. У першу чергу, цю ситуацію оцінили студенти. Вони першими, без зову
політиків, батьків зрозуміли, що наше суспільство потребує цих змін, а тому зібралися у столиці на мирні акції протесту. Вони одразу оголосили, що проводять мітинги без політики. Єдина вимога – підписання Угоди про асоціацію України з ЄС. Та після подій у ніч з
30 листопада на 1 грудня, коли спецпідрозділи нікого не шкодуючи, жорстоко розігнали мітингувальників, протести значно розширили свою географію. Люди не змогли пробачити такої поведінки тих, хто має їх захищати і масово повстали проти пануючого режиму.
Десятки, сотні тисяч людей не хочуть більше лишатися осторонь. Вони жадають справедливості, вільного вибору та кращої долі. Сьогодні люди борються не заради матеріальної вигоди, а за ідею. Україна вкотре продемонструвала усьому світові свою національну гідність. Усі події, що відбуваються останнім часом в нашій державі вказують лиш на одне – дороги назад
немає та й не буде».

Володимир Скомароха, координатор Славутського міськрайонного штабу національного спротиву:«Робота нашого штабу, в першу чергу, полягає у тому, аби донести до славутчан достовірну інформацію з майдану та зкоординувати дії тих, хто бажає поїхати до столиці. Також ми збираємо кошти, щоб допомогти славутчанам поїхати на майдан. В основному усі ви-трати пов’язані із затратами на пальне. Намагаємось налагодити контакт з колегами в районних центрах.
Співпрацюємо з містами Нетішин, Ізяслав, Рівне. Людям на майдані нелегко, адже там немає часу на відпочинок. Нічні чергування, волонтерство вимагає від громадян неабияких зусиль. Тому майдан потребує міцних чоловіків, які здатні винести усі труднощі та негоду».
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 2

 : щось штаб спротиву і його координатори-херої замовчали, ніяк заяв невидно, чи вже революція в Славуті кінчилася, а херої закордон убігли?   (написано 12.02.2014 в 10:26 з адреси:  99-167-54-37.pool.ukrtel.net)
Націоналіст - крапкам : Неадекватним вроді тебе , вона ще й не починалась. Поки що в серцях національно-свідомих славутчан. Ось як спалять пару машин таким хероям як ти , то тоді ти відчуєш революційний дух ...  (написано 12.02.2014 в 11:48 з адреси:  143-167-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік