Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.02.2014 СПРИЯЄМО РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА В РАЙОНІ

З метою стимулювання самозайнятості сільського населення та створення нових робочих місць у сфері малого та середнього бізнесу, розширення інфраструктури пріоритетних видів економічної діяльності, забезпечення вільного доступу населення до інформації стосовно впровадження державної регуляторної політики та покращення бізнес-середовища органами місцевої виконавчої влади організовуються консультаційні дні з юридичних, економічних та інших важливих для майбутніх підприємців
питань із залученням представників державних органів.
Такий захід відбувся 11 грудня 2013 року на базі Славутського міськрайонного центру зайнятості. Його цільова аудиторія – безробітні громадяни, які виявили бажання займатись підприємницькою діяльністю. В ході проведення заходу державним адміністратором Славутської райдержадміністрації Нікітюком С.Л., державним реєстратором Реєстраційної служби Славутського міськрайонного управління юстиції Коробчуком О.С., начальником відділу адміністрування доходів і зборів із фізичних осіб та майнових податків Славутської об’єднаної державної податкової інспекції Хмельницької області державної податкової служби Чорнобров В.М. та начальником відділу активної підтримки безробітних громадян Славутського міськрайонного центру зайнятості Джурко Т.А. надані консультації з наступних питань: застосування норм чинного законодавства у сфері створення та державної реєстрації суб’єктів господарювання, ліцензування, патентування та сертифікації провадження підприємницької діяльності, порядку видачі ліцензій на провадження видів господарської діяльності, вибору системи обліку та оподаткування, складання та подання податкової фінансової звітності, отримання банківських кредитів, іншої фінансової допомоги на ведення бізнесу, в
т.ч. за сприяння державної служби зайнятості.
Надання безоплатних консультацій особам з питань організації та провадження підприємницької діяльності здійснюється відповідно до Порядку №74 від 21 лютого 2013 року, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України, і на підставі багато-сторонніх Угод про співробітництво та організацію взаємовідносин ряду структурних підрозділів органів влади. Відповідна робота спрямована на створення умов для забезпечення продуктивної зайнятості населення, зростання ролі соціального партнерства у здійсненні заходів щодо поліпшенні ситуації на повному ринку праці.

М.Є.Кравчук, директор Славутського міськрайонного центру зайнятості.
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 2Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік