Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.01.2014 КОЛИ ПРАВО СТАЄ БЕЗПРАВ'ЯМ, ОПІР СТАЄ ОБОВ'ЯЗКОМ

Як жінка народжує дитя, то є зовсім неестетичне видовище, чарівного голосу муз не чутно, є лише кров, відчай і сподівання на благополучний результат, крики і стогони від невимовного болю. Багато чоловіків при цьому навіть свідомість втрачають. Те ж саме твориться, коли держава народжує націю, тоді, як відомо, теж музи не грають, а говорять гармати. Мені, на щастя, не довелося бути присутнім при родах, але довелося на власні очі бачити народження нації. На барикадах зі спалених автобусів на Грушевського. Слава Богу, без гармат, проте з вибухами світлошумових гранат, іноді начинених цвяхами і болтами, гумовими (і не тільки) кулями, газовими атаками і коктейлями Молотова.

На мою особисту думку, як безпосереднього учасника київського Віче у неділю 19 січня цього року, події на Грушевського стали наслідком нерішучості лідерів опозиції, коли ніхто з них нічого конкретного вкотре не запропонував, лише говорив який поганий нинішній режим Януковича-Азарова.

Люди це вже не раз, не два і не десять раз чули, тому скандували: <<Ді-я-ти! Ді-я-ти!>>. Віче очікувало визначитись з єдиним лідером опозиції, який би взяв на себе всю відповідальність, бо як відомо, <<у семи няньок дитина без ока>>. На жаль, у прямому сенсі також. Очікували такого собі українського Єльцина, який би у критичний момент далі повів націю і у якого <<или грудь в крестах, или голова в кустах>>. Такого, на жаль, не виявилося. Відчувалася відсутність єдиного скоригованого плану дій, коли <<один в тин, другий в ворота>>. Це людей за два місяці протистоянь вже, як мовиться, дістало.

З важким серцем ми поверталися після того Віче додому. Звістка від рідних про події на Грушевського застала нас в дорозі десь під Житомиром. Порадившись, вирішили назад не повертатися, бо таки добряче далися взнаки дві доби без сну. Лише через слідуючу добу ми знову були у вирі подій.

Київський євромайдан на той час було не впізнати, десь поряд чути було вибухи світлошумових гранат, майданівці як могли, екіпірувалися у різні шоломи, від пластикових будівельних, до металевих військових, обличчя їхні якось раптом посуворішали, вулиця Грушевського перетворилася на справжній театр бойових дій, де ще чаділи спалені автобуси, палала колонада стадіону та рекламні щити. Стояв несамовитий шум від ударів палицями у шматки жесті і зрізані кисневі балони протестувальниками. Така собі психологічна акція рішучості і відчаю. Запам'яталась якась бабця, певно киянка, що виплескувала своє <<покращення>>, самотньо луплячи своєю ковінькою об залізну огорожу і вигукуючи аж надто <<теплі>> побажання режиму.

Десь за тими обгорілими остовами автобусів, поблискуючи шоломами і щитами беркутівців, вже причаїлась, очікуючи свого часу, смерть на перших мітингувальників. Декілька разів повз нас з криками дати дорогу пробігали медики з ношами, на яких горілиць лежали перші поранені з пов'язками на очах. Раз по раз доводилося присідати, аби вберегтися від ядучого газу спецзасобів. Хтось помітив, як на колонаді стадіону імені В.Лобановського троє озвірілих беркутівців несамовито б'ють лежачого протестувальника. Всі почали світити туди ліхтариками і кричати, аби припинили знущання, на що один з так званих правоохоронців показав середній палець (цей жест, певно, у них в Статуті прописаний). Як виявилося згодом, того побитого хлопчину перевертні у погонах скинули з височенної колонади. Його, побитого і поламаного, скрюченого у неприродній позі, невдовзі пронесли повз нас медики. Хотілося вигукнути щось підбадьорливе тому хлопчині, але завадив якийсь клубок, що підступив мені до горла і я поспіхом витер рукавом свої непрохані сльози.

Ще, що відразу впало в око на Грушевського, то це повна відсутність будь яких партійних прапорів! Перед сценою Майдану їх було валом один поперед одного, навіть не раз оголошувалось прибрати ті прапори трохи осторонь, аби було видно виступаючих. А тут, де запахло смаленим - жодного! Як і жодного опозиційного лідера на той час! Це саме той унікальний випадок, коли солдати - прості мітингувальники, набагато рішучіші і сміливіші за своїх генералів.

Мені глибоко байдуже, сподобається чи ні комусь моя думка, але я її виніс ЗВІДТИ особисто. А ще звідти я (і не тільки я) вийшов... фашистом, про що мені одразу SMS-кою повідомив мій мобільний телефон. Проте я так не вважаю. Особливо після відео знущань над зовсім голим і побитим протестувальником, біля якого у лютий мороз беркути жандарми влаштували фотосесію. Так зробили справжні німецькі фашисти з генералом Карбишевим, Зоєю Космодем"янською, так вони вели голими свої жертви у Бабин Яр на погибель. Так ще робили комуністи з політв'язнями. Як фашисти і комуністи, незважаючи на Червоний Хрест, добивали поранених супротивників, так і нинішні сатрапи витягли з лікарняної палати пораненого львів'янина Юрія Вербицького та закатували його у лісопосадці. То хто тоді фашист насправді?!

Як бик на червоне, так сучасний жандарм накинувся на український державний (!) прапор, прикріплений до авто на Грушевського, і таки видер його. Втіхою мали б послужити вибачення міністра Захарченка за своїх підлеглих і обіцянка розібратися з ними. Але найкращою справедливою втіхою було б, аби він після цього чисто по чоловічому застрілився у власному кабінеті з покаяною запискою. Та й яка мова може йти беркутівцям про кнут від Захарченка, коли від Азарова для них пропонується гарний пряник?

Запитаєте мене, а чому я вкотре поїхав на той київський Євромайдан? Адже це ж протиправно від 16 січня цього року! Не буду зупинятися на протиправності самого січневого <<чорного четверга>> і пов'язаних з ним дебілізмів, лише скажу, що у мене як і у всіх українців таки є вибір: аби не труситися в очікуванні арешту - самому поїхати у Климентовичі і попрохати там поставити мене на <<довольствіє>>, бо документи рано чи пізно все одно надійдуть зі Славути, чи поїхати на київські барикади. Я вибираю останнє. Та й як можна його не вибрати, коли там знедолений народ з усієї України! Я пишаюсь, що разом з товаришами-побратимами був зі своїм народом у його найважчу хвилину.

Коли чоловікам це на роду написано, то про дівчат і жінок окрема мова. Їм руки потрібно цілувати за їхній подвиг! Не рахуючись зі втомою, холодом і відсутністю елементарних побутових зручностей, ці відважні берегині були пліч-о-пліч з нами чоловіками у найнебезпечніших місцях! Під вибухи гранат, ядучий газ і гумові кулі вони розносили бутерброди, приносили дрова, укріплювали барикади, рятували поранених, вмовляти <<беркут>> бути з народом, фотографували і знімали на відео все що діється довкола. Тільки спробуй-но скажи їм, що тут небезпечно - так обпечуть поглядом, так образяться!

А який смачний суп у пластиковому стаканчику з їхніх ніжних рук! Який духмяний чай у любу годину дня і ночі! Як зворушливо вони, за усталеною вже традицією, кожну годину доби співають Гімн України, приклавши правицю до свого гарячого серця! Як щиро творять молитву Всевишньому! Та наш український народ просто неможливо перемогти, коли в нього є такі відважні берегині! Я в цьому переконався на власні очі!

Тому, користуючись нагодою, хочу звернутися до тих, хто з тих чи інших причин ще й досі перебуває у злочинній партії регіонів, на руках якої кров українського народу, якнайшвидше зректися її членства, аби у майбутньому не ховати від людей очі.

Також хочу звернутися до правоохоронців, яким обіцяють золоті гори за протистояння проти власного народу, згадати кому вони присягали на вірність і також не заплямувати свою честь вже пролитою кров'ю своїх співвітчизників.

Андрій ЩУРИК, м. СлавутаРозміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 8

Націоналіст : Матеріал - просто чудовий ! Тільки не для славутської аудиторії . Судячи по кількості людей на зібраннях у центрі , мешканці цього 34-тис. байдужого містечка, ще не до кінця "роздуплилися" , що ж все ж таки відбувається ? Вони просто не помічають, що вже 4-й рік, живуть в НС. Що режимо-кримінальний "безпрєдєл" давно перейшов всі кордони ! На запитання журналіста каналу ТВі , чому ти сюди приїхав ? Нині покійний Сергій Нігоян , відповів : Побачив по телевізору як побили студентів , я не міг спокійно спати... Зате наша славутська молодь - спить просто чудово !  (написано 30.01.2014 в 12:11 з адреси:  172-164-54-37.pool.ukrtel.net)
 : є різні люди. Але наша молодь не спить, сьогодні вона в авангарді боротьби за Україну. Слава Україні!  (написано 07.02.2014 в 11:46 з адреси:  38-178-200-46.pool.ukrtel.net)
Націоналіст - крапкам : В авангарді боротьби шановний , молодь переважно з Західних областей України. І на рахунок цього , маю всі підстави так мислити і говорити. 20-го - 22-го січня на Майдані в Києві на кухні біля "Ікаруса" працювали 3 жінки . Ні , ні ! ви не відгадали вони були не з Славути і навіть не з нашої області , а з Львівщини ! Дивлячись на двох тендітних , та легко вдягнених студенток , які чистили картоплю , мені хотілось плакати. Так що не заперечуйте мені крапочки , активної молоді в нашому місті досить малий %. Вона певно покладає надії , що їм вірмени та білоруси будуть виборювати гідне життя... СЛАВА УКРАЇНІ !!!  (написано 07.02.2014 в 14:36 з адреси:  85-164-52-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Так, цих львів'янок, ми зустріли, вірніше, почули у нашій палатці, коли після двох безсонних діб, вдалося прилягти на годину. У них склад "ся" завжди попереду дієслова. Я встав, продер очі і взявши від однієї з них ножика, кажу, давай, доцю я буду чистити картоплю, бо вже трошки відпочив, соромно лежати, коли такі діти працюють, а ти з дороги відпочинь, погрій руки біля буржуйки. Думаєте, гріла вона руки? Десь взяла ще одного ножика і чистила картоплю у мене за спиною.
     У той вечір десь біля 21 години ми поїхали додому, бо почав мести сніг і ми боялися, що на ранок не виїдемо, як планували. Тим, більше, на Майдан прибуло багато людей, адже завтра свято - день Соборності.
     Вже вдома на слідуючий ранок ми з жахом почули про перших загиблих на Грушевського. Як ці діти зі Львова там перенесли цю жахливу звістку, залишається лише здогадуватись. 
(написано 07.02.2014 в 16:52 з адреси:  189-58-132-95.pool.ukrtel.net)
Старий : Шановні однодумці!
     
     У неділю, 9 лютого, о 12:00 на Майдані Незалежності відбудеться Народне Віче.
     
     Цього тижня опозиція підготувала проект нової Конституції, за яким президент України позбавляється диктаторських повноважень. За новою Конституцією Верховна Рада України призначає уряд, генерального прокурора, голову СБУ, всіх членів Кабміну і від імені народу України виступає як єдиний законодавчий орган.
     
     Водночас Янукович замість розв’язання кризи мирним шляхом готує призначення Клюєва на пост прем’єра і силовий сценарій для України.
     
     Опозиція наголошує: будь-які спроби зірвати або затягнути мирний процес врегулювання кризи призведуть тільки до ескалації конфлікту.
     
     9 лютого о 12:00 приходьте на столичний Майдан Незалежності.
     
     Разом - до перемоги!
     
     P.S. Поширюйте цей лист у будь-який зручний для Вас спосіб. Перешліть його електронною поштою або роздрукуйте і повісьте у людному місці.
     
     У разі блокування опозиційних сайтів - стежте за повідомленнями у соціальних мережах:
     
     перейти на сайт
     перейти на сайт
     перейти на сайт 
(написано 08.02.2014 в 14:10 з адреси:  62-184-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік