Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.01.2014 «Є ТАКА ПРОФЕСІЯ – ЗАХИЩАТИ БАТЬКІВЩИНУ»

«Воєнна безпека – це спроможність держави до захисту та оборони її національних інтересів, суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості від посягань із застосуванням воєнної сили». Збройні сили України (ЗСУ), на які покладено основні завдання щодо оборони держави, сьогодні переживають період непростих реформ. Згідно з Указом Президента України «Про Державну комплексну програму реформування та розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року», основною метою реформ є – підвищення ефективності ЗСУ. Окрім оптимізації чисельності армії, реорганізації системи управління, передбачається й відміна строкової служби. Першого жовтня стартував останній осінній призов до Збройних сил України, а з наступного 2014 року ЗСУ повністю переходять на службу за контрактом. Тому, саме про осінній призов та контрактну службу розповість військовий комісар Славутського об’єднаного міського військового комісаріату Ігор Іванович Євтушок.
Ігорю Івановичу, неодноразово чуємо про останній осінній призов на строкову службу. Розкажіть, будь ласка, детальніше?
Дійсно, в українських засобах масової інформації дедалі частіше з’являється інформація про останній осінній призов на строкову службу.
Та насправді це не так. Це стосуєть-ся лише Збройних сил України. Та не забуваймо про інші військові формування. Адже солдати-строковики є й у Внутрішніх військах Міністерства
внутрішніх справ України. Відповідно до Указу Президента України №562/2013 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та звільнення в запас військовослужбовців у 2014 році», призов у 2014 році на строкову службу не проводитиметься лише до Зброй-них сил України, крім внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України. Процедура призову на-строкову військову службу за-лишається така сама – починаючи з медичної комісії призовників закінчуючи відправкою їх до лав армії.
Окресліть, будь ласка, позитивні та негативні моменти контрактної служби в Збройних силах України?
Перш за все, контрактна служба підвищує професійний рівень військовослужбовців, як спеціалістів.
Оскільки, на відміну від строкової служби, яка триває лише рік, контрактники мають змогу краще опанувати військову техніку, здобути та відпрацювати військові навики,
тобто значно краще фахово підготуватися. Але, за умови довготривалої служби. Тобто, чим довше військовослужбовець служить за контрактом, тим кращим професіоналом він
стає. Варто зазначити, що при цьому держава гарантує стабільне грошове забезпечення та безкоштовне медичне обслуговування; обов’язкове державне страхування; соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей згідно з чинним законодавством України; додаткова оплачувана відпустка для здачі сесії у вищих навчальних закладах України тощо. Також хотілося б відмітити, що грошове забезпечення військовослужбовців військової служби за контрактом становить мінімум 2000 грн. А з першого січня 2014 року планується значне підвищення.
Та як показує досвід, другий контракт мало хто підписує. По закінченню трирічного терміну контракту, люди, чомусь, звільняються. Можливо, хтось знаходить кращу роботу
в цивільному житті, можливо комусь не під силу певні труднощі служби в армії чи недостатньо високий рівень соціального захисту. Також, не у всіх частинах по Україні створені
комфортні умови для контрактників.
У першу чергу це стосується житла.
Чи прослідковується тенденція переходу строкових призовників на контрактну форму несення служби?
На жаль, таких випадків дуже мало. Що стосується нашого міста та району, то з 28 призваних на військову службу за контрактом, лише 6 осіб раніше проходили військову службу. Тобто, в основному, за контрактом йдуть служити особи призовного віку, ті, які раніше не служили.
Ігорю Івановичу, скажіть, будь ласка, яка цієї осені кількість призовників по місту та району?
60 осіб.
Чи виявив хтось бажання одразу йти на військову службу за контрактом?
Так, звичайно. 22 призовники, які мали цієї осені йти на військову строкову службу, пішли на військову службу за контрактом.
Яким вимогам повинна відповідати особа, щоб стати контрактником?
На сьогодні, ці вимоги досить високі. Призивають юнаків віком від 18 до 40 років, які пройшли ретельний професійно-психологічний відбір та відповідають установленим вимогам проходження військової служби:
військовослужбовці, які прослужили на строковій службі не менше трьох місяців; громадяни призовного віку,
які мають вищу професійно-технічну або повну загальну середню освіту і не проходили строкової військо-вої служби; військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40 років. Вони мають бути придатними до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями, бути у гарній фізичній формі. Перший військовий контракт військовослужбовець складає на три роки. Після закінчення цього строку
він сам визначає чи продовжувати його. Граничний вік перебування на військовій службі за контрактом 45 років.
З огляду на реформи, чи зміняться якимось чином основні завдання та функції Збройних сил України?
Скажімо так, якщо Збройні сили України перейшли на військову службу за контрактом, то це не означає, що зміниться її суть. Оборона України, захист її суверенітету,
територіальної цілісності та недоторканості – ось основні завдання та функції військовослужбовців: і контрактників, і строковиків.
Скажіть, будь ласка, чи відбудуться зміни у роботі Славутьского об’єднаного міського військового комісаріату?
У нашому військовому комісаріаті відбулись скорочення. На даний час у штаті чотири працівника. Змін у роботі не відбулось. Чого очікувати
завтра? Важко сказати. Згідно з новим Положенням про військові комісаріати, функції військового комісаріату залишись тими ж самими.
Військова служба…
Це покликання. Якщо людина йде служити до Збройних сил України, якщо вона бачить себе лише військовим та захисником своєї Батьківщини, то вона, не зважаючи ні на що, готова долати усі труднощі військової служби. Особисто я, ще з дитячого садка мріяв бути військовим. Прослуживши 29 років, я жодного разу не пошкодував про цей вибір. Так би мовити, та людина, яка мріє бути військовим та усвідомлено обирає саме військову службу стане справжнім солдатом чи офіцером. А якщо особа йде служити лише аби пережити невдалі часи із працевлаштуванням у цивільному житті, тобто пересидіти до кращих часів, то краще взагалі не проходити військову службу. Як кажуть, якщо «одягнув» погони, то ти повинен не знімати їх до того часу, поки не вийдеш на пенсію.
Наскільки активно молодь вступає до військових інститутів?
Якщо прослідковувати щорічну тенденцію, то кількість тих, хто поступає у вищі військові навчальні заклади практично незмінна.
Ігорю Івановичу, у народі часто лунає вислів ніби сьогодні армія вже не та. Як особисто Ви ставитесь до подібних слів?
Теж неодноразово чув це твердження. Я абсолютно з ним не погоджуюсь. Та коли починаю задавати запитання: не та, а яка? Мені ніхто не може відповісти. Просто не та і все. Армія така, як і була – готова захищати свій народ та державу. Також треба відмітити командирів військових частин, які навіть в сучасних нелегких умовах підтримують свої
частини у повній бойовій готовності.
І наостанок, Ігорю Івановичу, щоб Ви хотіли побажати своїм колегам з нагоди професійного свята – Дня Збройних сил України?
Найперше, не падати духом, бути оптимістами, обов’язково вірити в краще. Адже саме віра – це найсильніше почуття, яким володіє людина.
Як то кажуть: за чорною смугою завжди наступає біла. Ну і звичайно, хочу побажати усім здоров’я, щастя та сімейного благополуччя.

Щиро дякую за розмову!
Вероніка Чернега, фото автора
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 23

Націоналіст : Термін" є така професія - захищати батьківщину "! як на мене , вже давно застарілий . Як і міліція - з народом ! Від кого захищати шановне товариство ? Назвіть мені хоч одного зовнішнього ворога крім Москви , який би ще зазіхав на нашу територію ? Це давно зрозуміло . І хай вона буде професійна , з таким фінансуванням і зарплатою 2000 тис . вона не спроможна захистити не тільки український народ , а й себе . Хоча цей народ , на вірність якого , що армія а що МВС , так вірно присягали, вірив і надіявся . Та надії були марними , в якусь мить , ми осиротіли і стали беззахисними , а ще до того байдужими. І якою бути ті не великій групі українського війська , особисто мені все рівно . При нинішньому режиму , та міністру оборони , ця не професійна купка солдат , не стане на сторону народу. Та не відіграє роль посередника , як було це в Росії при Єльцину .  (написано 15.01.2014 в 10:39 з адреси:  192-239-95-178.pool.ukrtel.net)
* : Ні від таких що стоять у Маріїнському парку...  (написано 17.01.2014 в 14:01 з адреси:  182-162-52-37.pool.ukrtel.net)
Ігор : Невже, Ігор Іванович . ще не на пенсії ?, може звільнив би місце, не пенсіонеру, який не може знайти роботи . Чи таких зараз нема ?  (написано 18.01.2014 в 10:10 з адреси:  176-8-15-214-slvt.broadband.kyivstar.net)
Націоналіст - ЄСу : Можливо я і наївний , але національно- свідомий . І всі свої думки зосереджую на покращення життя українців. Хоч діти живуть в Італії, та і сам "поиотався " по світу й надивився як живе загнивший капіталізм. А ось такі українофоби типу Вас , ярі КДБісти , сіють зло і не лише на сайті Славута - інфо , а в загалом по всій Україні. Тобто Ви не зовнішній , а внутрішній ворог !  (написано 19.01.2014 в 10:05 з адреси:  143-209-92-178.pool.ukrtel.net)
Націоналіст : трусливому дописувачу з адреси 37-229-113-101 : Подивися скільки на Майдані людей у Києві , вони себе й самі захистять дурнику... Ти навіть боїшся хоч якийсь псевдо написати.  (написано 19.01.2014 в 13:31 з адреси:  143-209-92-178.pool.ukrtel.net)
нацыку дурныку : киевляне уже устали от этого бомжатника. надеюсь сегодня беркут зачистит это.  (написано 19.01.2014 в 23:14 з адреси:  5-248-206-220-broadband.kyivstar.net)
Націоналіст: адресату 5-248-206-220 : Йолопе , Київ не втомився , він навпаки всіляко підтримує Майдан ! І не радій ,що "зачистят"его , бо наслідки можуть бути негативні. Бажано щоб знайшли компроміс зрозумів москалю ?  (написано 19.01.2014 в 23:39 з адреси:  143-209-92-178.pool.ukrtel.net)
% правди  : Обоє дурники. Який компроміс? Перемога за народом України.  (написано 19.01.2014 в 23:57 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди : Головна вимога Ю. Тімошенко Свободу, яника на нари.  (написано 20.01.2014 в 00:05 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Націоналіст % правди : Я Вас ніколи не ображав, і ставлюся з повагою. Та наголошую вдруге , що висновки робити ще рано . По - переду важка ніч , після якої багато проясниця...  (написано 20.01.2014 в 00:18 з адреси:  143-209-92-178.pool.ukrtel.net)
% правди : Прошу пробачення. Я не хотів образити. Але без віри не можна жити. Висновки народ уже зробив. Точка не возврата уже пройдена. Главное пройти весь путь без крови.  (написано 20.01.2014 в 00:33 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : США ввели санкции против министра внутренних дел Украины Виталия Захарченко
     
     Об этом на своей странице в Facebook сообщил народный депутат Украины Владимир Яворивский.
     
     "Стало известно, что Вашингтон ввел санкции против министра внутренних дел Украины Виталия Захарченко", - написал парламентарий. 
(написано 20.01.2014 в 02:48 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Настоящий : Украинец должен стоять за все требования народа от фраеровской аферистики...Ни какой веры.а полной уверенности,только через подписания Яныком документов,которые могут потом нести законное право об ответственности его нарушения! Аферисты не пройдут! История уже научила...Бумага- бумагой! А сознание должно быть всегда на чеку!!!Сатана всегда была хамелеоном!Острый глаз народа,гарантия охраны!  (написано 01.02.2014 в 23:44 з адреси:  5-248-207-107-broadband.kyivstar.net)
Жизнь: : Сейчас такая,что прошло время надеяться на милицию,она себя всегда показывала защитниками властей,так было,когда Украина завоевывала демократическое государство,милиция бросалась на Руховцев на дорогах и всячески давала сопротивления в 90-е года.Эти органы автоматически должны наказываться за не защиту своего народа,за нарушение клятвы и должны нести ответственность за не исполнения закона...И вычетания финансов.которые им народ оплачивает! За провокаторство своего народа строгое наказание конкретным номером закона.без всяких манипуляцийных абзацах...  (написано 02.02.2014 в 00:00 з адреси:  5-248-207-107-broadband.kyivstar.net)
Націоналіст - ЄСу  : О !!! нарешті обявився "кваліфікований" юрист. Давно не читав твої мудрі дописи. Я не розкажу про всю Одесу , але то певно були такі нацюки , типу тебе ярі українофоби . Тому і дозволили подібне як і в Сімферополі. А такі паскудники як ти , тільки й руки потирають та "балдіють" від таких інформацій...  (написано 02.02.2014 в 09:45 з адреси:  160-208-92-178.pool.ukrtel.net)
% правди : Давно відомо, що ЄС це засланий провокатор від однієї "кфаліфікованої" країни. Вести полеміку з цім "спецназівцем" нижче своєї гідністі.   (написано 02.02.2014 в 10:22 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
LOM : Приведене вище визначення держави абсолютно нiчого нiкому не доказуе! Це абсолютно абстрактне визначення, пiд яке в однаковiй мiрi пiдходить як Пiвнiчна Корея, так i Швецiя з Швейцарiею! ))) Але у якостi життя для проживаючих там людей рiзниця все ж суттева, чи не так?!! До речi, визначень термiну "держава" е дуже велика кiлькiсть -- кожен може вибрати те, яке найбiльше "личить" свiтогляду та темпераменту "клiента"! ))
      А речi завжди потрiбно називати своiми iменами. Якщо у випадку Пiвнiчноi Кореi - це тоталiтарна держава, Швецiя з Швейцарiею - демократii, то про Украiну, в сучасному ii станi, можна сказати, що це яскраво виражена КЛЕПТОКРАТИЧНА держава.
      Ось ii визначення у Вiкiпедii:
     Клептокра́тія — публіцистичний термін, яким позначають владу крадіїв, систему влади в умовах якої корупція та фінансові зловживання державних чиновників та політиків стають одним з основних стрижнів життя суспільства. Наслідки клептократичного режиму або уряду для народу, як правило, несприятливі стосовно успіхів держави в економіці, політичних справах і цивільному праві.
      Клептократія в уряді часто зменшує перспективи залучення іноземних інвестицій й різко послаблює внутрішній ринок і міжнародну торгівлю. Оскільки клептократія привласнює гроші громадян шляхом зловживання коштами, отриманими від сплати податків, або зі схем відмивання грошей, клептократично структурована політична система призводить до погіршення рівня життя практично кожного громадянина.
      Крім того, гроші, що крадуться клептократами, часто беруться з коштів, які призначалися для суспільних благ, таких, як будівництво лікарень, шкіл, доріг, парків тощо, що ще більше погіршує якість життя громадян, які живуть при клептократії. Квазі-олігархія, що виходить з клептократичної еліти, також підриває демократію (або будь-який інший політичний режим, в якому начебто перебуває держава)
       
(написано 02.02.2014 в 11:31 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік