Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.12.2013 ВИМИТИ РУКИ

Не перестаю дивуватися рівнем неповаги окремих славутчан до своєї велелюбної країни, до свого міста і, врешті-решт, до самих себе!

Немов затуркані вівці, вони беззастережно виконують накази своїх погоничів, їдуть на провладні «масовки» та за 30 срібняків стоять під прапорами партії, яка заплямувала себе невинною кров’ю студентської молоді. А тепер, ще й кров’ю жінки, мами, відомої журналістки та громадського діяча, Тетяни Чорновол.

А потім, як нічого не сталося, ці люди розповідають своїм колегам, пацієнтам, учням, про високе, добре і вічне, про любов до Батьківщини та про необхідність бути її справжніми громадянами... Скаржаться на долю, обурюються хронічним безгрошів’ям і пошепки, виключно на кухнях, клянуть ту ж таки владу.

Так, життєві обставини перетворили на відвертого малороса не одну поважну людину в нашому місті, але навіть в останнього хохла повинна бути своя межа аморальності – межа, яка відділяє його від тварини.

Після останніх подій пов’язаних з Євромайданом, кожен «регіонал», у якого залишилася хоч крихта совісті, повинен порвати свій партійний квиток та ретельно, бажано за допомогою господарського мила, вимити власні руки.

Лишень після цього нехитрого «ритуалу», він може сміливо протягувати свою правицю іншим людям, не боячись того, що одного разу, замість звичного рукостискання, останні просто плюнуть в його відкриту долоню.

P.S. Всім, хто стояв, стоїть і ще буде стояти на українському Майдані Гідності, бажаю у Новому році не боятися та продовжувати боротися за своє майбутнє! Натомість всім тим, хто заклав свою гідність у ломбард сатани, або ж свідомо, без поважних на то причин, пересидів величні дні всенародного піднесення вдома - бажаю почати боятися! Бо лише страх виведе таких людей на Майдан.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 31

:) : так, Ігор! тільки так! Слава Україні!  (написано 26.12.2013 в 16:31 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Браво и как руководство к действию!!! У каждого рыга и всех, кто с ними еще связан, должна гореть под ногами земля!!! Им всем, их родным и близким, должно стать мучительно стыдно за свою позицию!!! Позор банде рыгов и их приспешникам!!!  (написано 26.12.2013 в 18:42 з адреси:  235-163-55-37.pool.ukrtel.net)
Старий : А я не перестаю дивуватися лицемірству і пристосуванству Віри Мальчук. У Майданівській ЙОлці Її преосвященство угледіла "далеко не завжди коректні" прапори та гасла. У кривавому ж розгоні Майдану у ніч на 30-е листопада, у звірячому побитті її колеги-журналістки Тані Чорновол, у завдані ножових поранень харківському євромайданівцю Дмитру Пилипишину, у смерті 41-річного майданівця-киянина, побитого 18 грудня "Беркутом", у масових підпалах машин учасників Майдану Її преосвящненство некоректності не побачила.
     Вірі боятися участі Тані не загрожує, адже Віра пише все "так як потрібно". 
(написано 26.12.2013 в 18:59 з адреси:  23-48-124-91.pool.ukrtel.net)
LOM : А що краще: РАБИ чи ВIВЦI ???
     Бо ще недавно у статтi "ГРОМАДЯНСЬКА ПОЗИЦІЯ І СОЦІАЛЬНИЙ САДОМАЗОХІЗМ" автор писав буквально слiдуюче:
      "...організатор вищезгаданого сеансу соціального садомазохізму Василь Г., на брудних сторінках «Трудівника П», розродився черговою серією недолугих докорів на адресу «несвідомих славутчан». Мовляв, як так, що люди проігнорували таку надважливу для них екзекуцію і не вичавили з себе злощасного раба до останньої краплі?!
      І ніяк не може второпати громадський активіст того факту, що відсутність інтересу мешканців Славутчини до його непристойних закликів пов’язана виключно з тим, що люди просто не вважають себе рабами..."
     
      На що я тодi у коментарi до статтi написав:
      "LOM : Автор не дорос до понимания вещей, о которых говорит, а посему читать мысли человека, страдающего наивностью и политической близорукостью, просто не интересно.(((((((
      (написано 09.08.2013 в 17:03 з адреси: pool-46-63-78-190.x-city.ua)"
     
      Ну що ж,мушу поздоровити Вас,авторе, нарештi Ви доросли до розумiння очевидних вже давно для багатьох людей речей. Перефразовуючи Висоцького можна констатувати-- НЕ ПРОШЛО И ПОЛГОДА!..
     
      
(написано 26.12.2013 в 19:10 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
% правды  : Клико, Яценюк и Тягнибок не вошли состав президиума объединения.
     
     
     Всеукраинское объединение "Майдан" создало президиум совета и утвердило его координатором певицу Руслану Лыжичко.
     
     Об этом на брифинге сообщил президент аналитического центра "Открытая политика", член совета "Майдана" Игорь Жданов.
     
     "Мы отказались от института сопредседателей и выбрали президиум "Майдана", - рассказал он.
     
     В состав президиума вошли депутаты от "Свободы" Андрей Ильенко, "Батькивщины" Сергей Соболев, "УДАР" Валерий Пацкан, певица Руслана Лыжичко и президент Украинской ассоциации студенческого самоуправления Елизавета Щепетильникова.
     
     Еще два члена президиума от общественных организаций получили предложение войти в состав президиума.
     
     Координатором президиума стала Руслана Лыжичко.
     
     "Именно ее подпись будет стоять под историческими документами президиума совета "Майдана", - отметил Жданов.
     
     Координаторы в соответствии с принятым решением будут меняться ежемесячно. Именно подписи координаторов, по словам, Жданова и будут ставится под ответственными документами.
     
     Кроме того, было создано 8 комиссий "Майдана": правовая комиссия, внешнеполитическая комиссия по вопросам евроинтеграции, художественная комиссия, комиссия по вопросам молодежи и студентов, информационная комиссия, мобилизационная комиссия, комиссия по работе с регионами и комиссия по работе с общественным организациями.
     
     Напомним, в воскресенье в ходе вече на Майдане было объявлено о создании общественной организации под названием "Народное объединение "Майдан", которую позже переименовали во "Всеукраинское объединение "Майдан". Ее главным заданием планируется сделать проведение уличных акций по всей стране под лозунгами отставки президента Виктора Януковича. 
(написано 26.12.2013 в 19:46 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Старому. Поддерживаю!!! Была бы эта Мальчук нормальным человеком и настоящим журналистом, она бы давно уже вышла с партиибандитов и выразила солидарность с Таней. Позорище!!! С ней нужно просто перестать здороваться!!!
     Лому. Лом, тебе до автора как до Луны!!!)) И не путай попа Гапона, с его идиотскими бурями в стакане из пяти совковых гамадрилов, с настоящим всеобщим восстанием всего народа!!! Я этого козла, что-то не видел на Майдане.
     Проценту. Мы на правильном пути!!! Предлагаю составить списки предателей народа на местном уровне и периодически их освещять!!!  
(написано 27.12.2013 в 07:41 з адреси:  235-163-55-37.pool.ukrtel.net)
:) : Погоджуюсь з Старим і Степаном. а ЛОМу скажу, що люди дійсно не вважають себе рабами, тому і вийшли на Майдани. Але не всі. Отдельні Вівці і раби,як пише пан Ігор, так ними і лишилися. Ганьба!  (написано 27.12.2013 в 08:15 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : ЄС от цікаво, а ти уже Дмитровича всього обнюхав чи тільки там? Jсь особисто я з такми як ти на одному полі навіть не сів:-)  (написано 27.12.2013 в 13:59 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : А Руслана це символ Майдана і всього народного спротиву, тож не відкривай на неї свого смердючого рота.  (написано 27.12.2013 в 14:00 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Опять ЭСсес гадить повадился и учить нас жизни!!!(( Правильно тебе тут все пишут и по углах ганяют-заслужил, гамадрил!!! Ты еще у меня между ног понюхай, там сегодня революцией так и пахнет, после пива то!!!)))))))))))))))))))))   (написано 27.12.2013 в 16:38 з адреси:  40-204-95-178.pool.ukrtel.net)
:) : Авангард ПР сайт  (написано 28.12.2013 в 08:32 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : Вчора роздрукував цю статтю пана Ігора дописав прізвища місцевих ригів кого знав і наклеїв на автовокзалі. Слава Україні!  (написано 28.12.2013 в 08:57 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : С Новым, Иждевенец, с Новым!!! Но давай, все же, встретим его отдельно)) Мы - на Майдане, в большой, свободной и веселой компании друзей-единомышленников, а Россия - отдельно, с Путиным и Медведевым))  (написано 30.12.2013 в 21:14 з адреси:  81-239-95-178.pool.ukrtel.net)
Степан : А вот тут, Иждевенец, ты вообще не прав!!! Майданы и Вече не могут быть контрпродуктивными!!! Это мирное самовыражение народом своего недовольства властью!!! Поэтому для народа, это всегда продуктивно, ибо он требует улучшения своей жизни!!! А контрпродуктивной может быть только власть, если она не слышит голос своего народа!!! Поэтому, слава украинскому народу и позор власти, которая не слышит народ!!!  (написано 04.01.2014 в 16:59 з адреси:  152-160-135-95.pool.ukrtel.net)
Степан : ЭСсесушка, дорогой, как мАсковский Новый год встретил??? Небось опять мордой в салате лежал после поздравления Путина(( А саблезубые бендеровы по ночам не тревожили??? Так ты бы к нам, в Киевскую Русь приехал, да на Майдан зашел, ведь мы люди добрые, стало быть и тебе местечко нашлось бы, под главной и знаменитой на весь мир украинской елочкой!!!  (написано 04.01.2014 в 17:18 з адреси:  152-160-135-95.pool.ukrtel.net)
Старый : ЄС, немного оклемалсИ? "Вопрос спросить" как у юриста можно? Почему попадание снежкой (2-04-2013) в депутатскую (ПР) задницу квалифицируется как покушение на убийство, а 12 ножевых ранений в одном случае, избиение с сотрясением мозга и переломами в другом - как обыкновенное хулиганство?   (написано 04.01.2014 в 20:11 з адреси:  152-35-124-91.pool.ukrtel.net)
 : авыф  (написано 05.01.2014 в 16:18 з адреси:  213.174.12.137)
Старий : Окупація сувереної держави Україна невдовзі після жовтневого перевороту у Петербурзі, насильницька колективізація з "чорними дошками", голодомори, в т.ч. 33-го, репресії, в т.ч.37-38рр. по твоєму не сама чорна полоса?  (написано 06.01.2014 в 20:59 з адреси:  182-22-132-95.pool.ukrtel.net)
Старий : Через те і стоїть Майдан, щоб песеця не було, бо він з такими керОвніками уже близько. Менше б амеб і медуз в суспільстві, менше гречкосіїв, а більше козаків, то й був би толк.
     Христос народився! Славімо Його!  
(написано 07.01.2014 в 14:46 з адреси:  42-190-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 5 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік