Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 26.12.2013 ТЕЗИ ДО «КРУГЛОГО СТОЛУ»

25 грудня цього року в приміщенні бібліотеки Міського палацу культури відбувся круглий стіл з питань розбудови Народного об’єднання «Майдан». Як учасник даного заходу оприлюднюю власні тези щодо першочергових кроків у даному напрямку.

1. Переформатування Євромайдану в Народне об’єднання «Майдан», є вимушеним, необхідним і, врешті-решт, єдино-правильним кроком, що сприятиме структуризації стихійного протесту українського народу та переведення його в організований спротив діючому режиму. При цьому дуже важливо, аби опозиція в найкоротші терміни, нарешті, визначилась з єдиним кандидатом в президенти України.
2. Час грає проти Майдану. Тому, поряд із його переформатуванням в НОМ, організаторам слід невідкладно зробити наступні кроки:
А) Звільнити зайняті протестувальниками адміністративні будівлі;
Б) Розчистити барикади;
В) Провести перегрупування сил та зосередити людей виключно в таборовому містечку на Майдані Незалежності, де продовжувати публічний протест;
Ці кроки унеможливлять:
А) Провокації;
Б) Подальші звинувачення влади в незаконних діях протестувальників;
В) Зростання невдоволення частини киян в перешкоджанні руху прилеглими до Майдану вулицями.
3. Як прообраз майбутньої Ради Славутського міськрайонного осередку НО «Майдан», місцевий штаб національного спротиву може і повинен запропонувати власне бачення формування його головного координаційного органу – Ради, а саме:
А) Рада НО «Майдан» не може бути створена в кулуарний спосіб;
Б) Інститут «співголів» НО «Майдан» повинен бути скасований;
В) Арсеній Яценюк, Олег Тягнибок та Віталій Кличко не можуть брати особистої участі в роботі Ради, оскільки своїм авторитетом, вони суттєво впливатимуть на прийняття колегіальних рішень;
Г) Кількість партійних представників у Раді має бути мінімальною, по 1-2 представника від партії;
Д) В склад Ради необхідно доввести людей, які вже на практиці проявили себе, як здібні організатори, облаштовуючи інфраструктуру Майдану;
Ж) Кількість членів Ради не мусить перевищувати 20-25 чоловік, де кожен був би представником певної ширшої групи, або області.
4. Першочерговими завданнями НО «Майдан» на місцевому рівні повинні бути:
А) Захист активістів Майдану від переслідувань;
Б) Залучення до практичної роботи в Об’єднанні якомога ширших верств населення Славутчини;
В) Підготовка до президентської виборчої кампанії 2015 року;
В) Популяризація ідеї європейської інтеграції України.
5. Методами роботи НО «Майдан» на місцевому рівні повинні бути:
А) Масова розсилка та оприлюднення листів, звернень, відозв та рішень Об’єднання;
Б) Проведення конференцій, віче, мітингів, «круглих столів»;
В) Мирні пікетування відповідних установ, організацій та підприємств міста і району;
Г) Індивідуальна агітаційна та контрагітаційна робота.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 31

:) : Правильно. Підтримую. Нам усім миром треба боротися з цією владою і будувати нову країну.  (написано 26.12.2013 в 09:51 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
:) : Ура! Обєдуються всі Євромайдани!11-12 січня у Харкові скликаються Всеукраїнські Збори Євромайданів.
     Для організації Зборів та вироблення програми дій 27 грудня у Києві скликається Конференція Євромайданів, на яку запрошуються по 3 представники від кожного регіонального Євромайдану.
     Задача Конференції – підготувати З’їзд у Харкові, а також обговорити наступні гострі питання сьогодення:
     Ініціатори – Євромайдани: Харків (Дмитро Пилипець, Сергій Жадан, Наталка Зубар), Донецьк (Станіслав Федорчук), Ужгород (Павло Гомонай), Кіровоград (Олег Копил) Київська обл. (Віктор Шеремета, Тетяна Свириденко), Запоріжжя (Леонід Подколзін), Львів (Володимир В’язівський), Одеса (Вікторія Сибір, Олекса Губський), Волинь (Віра Чайковська-Тарликова), Тернопіль (Любомир Шимків), Херсон (Олександр Мудров), Севастополь (Сергій Корнієнко).
     А хто буде від Хмельницької області і чому її нема?
      
(написано 26.12.2013 в 10:24 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Старий : Так буде добре. Принаймні, вимальовується якась чітка структура з конкретними дійовими пропозиціями. Тільки почати треба з ... коробочки. А ще краще - з великої коробки або ящика, куди представникам НОМ слід дбайливо скласти свої партійні прапори і власні амбіції. Потім того ящика тра якнайглибше закопати, відкопувати можна буде тільки після остаточної перемоги.
     Панду - за грати!
       
(написано 26.12.2013 в 11:14 з адреси:  23-48-124-91.pool.ukrtel.net)
Степан : Правильно, Старый!!! Очень хорошие и толковые предложения, но нужно прикусить свои амбиции всем нам и нашим партиям и тогда у нас все получится!!! Слава Украине!!!   (написано 26.12.2013 в 12:01 з адреси:  241-163-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан  : И единый кандидат нужен как воздух!!! Уверен, если бы Юля была на свободе, мы бы уже давно победили эту панду и спокойно готовились к Новому году с новым президентом!!! А так, нужно ждать 2015 года((  (написано 26.12.2013 в 12:04 з адреси:  241-163-54-37.pool.ukrtel.net)
:) : Да, Степан Юля вже давно б ришіла всі питання і Межгірря уже б в руїнах було. Бо люди за нею пішли б.  (написано 26.12.2013 в 13:07 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Петро : Дуже спірними є думка автора, що:
     - "час грає проти Майдану". У будь-якому вимірі тривалості існування Майдану, він відіграє важливу історичну роль як джерела формування нової генерації української нації, яка не хоче жити за поняттями кримінальної влади. Тривалість Майдану може зменшитися тільки у разі пасивності громадян України до свого майбутнього і долі наших дітей і внуків;
     - "потрібно звільнити зайняті протестувальниками адміністративні будівлі". Ніхто не мішає керівництву і співробітникам установ, що розміщені у адміністративних будівлях, виконувати свої функції. Заходьте і працюйте. Тоді швидше зрозумієте власний народ і його проблеми та перестанете підігрувати кримінальній владі. В зимову пору наданням притулку активним представникам громадскості України в цих будівлях співробітники цих установ ро свій внесок у загальну боротьбу і перемогу. До того ж будь-яка адміністративна будівля належить народу, який надав ці будівлі своїм найманим працівникам виконувати завдання, що визначив народ.
     - "розчистити барикади". Це взагалі незрозуміла теза. Барикади - це вже символ нескореності і готовності до спротиву і боротьби.. Їх розбирання - це показ владі, що Майдан втрачає свою силу;
     ровести перегрупування сил та зосередити людей виключно в таборовому містечку на Майдані Незалежності, де продовжувати публічний протест
     - "зосередити людей виключно в таборовому містечку на Майдані Незалежності". Майдан Незалежності не спроможний розмістити всіх протестувальників, у тому числі прибуваючих мітингувальників;
     - " ці кроки унеможливлять провокаці". Ці кроки (наведені вище) лише спростять механізм проведення провокацій зі сторони влади. Я був свідком того, як міліція прикривала злочинні дії "тітушок" по знищенню громадських приймалень народних депутатів України на розі Будинку офіцерів. Це лише один приклад;
     - "ці кроки унеможливлять звинувачення влади в незаконних діях протестувальників". Невже мирні демонстрації і мирні протести вже стали "незаконними діями"? Може автору відомі якісь інші незаконні дії протестувальників - наведіть приклад;
     - "ці дії унеможливлять зростання невдоволення частини киян в перешкоджанні руху прилеглими до Майдану вулицями". Кияни кажуть дяку. протестувальникам, що вони відстоюють і киян. А тому вони несуть і везуть, оминаючи пости ДАІ, продукти харчування, теплі речі, дрова, цигарки, бензин та інші предмети забезпечення мітингувальників. Саме завдяки підтримці киян Майдан вистояв у ніч з 10 на 11 грудня. І по цей час не чутно невдоволених мешканців Київа. А про невдоволення киян говорять лише керівництво МВС, ДСНС, Київської адміністрації, щоб якось обгрунтувати свої дії проти майданівців. 
(написано 27.12.2013 в 10:54 з адреси:  95.164.53.145)
:) : Ми ЄС якось без гомосовьєтікусів розберемося, як нам бути. Ти краще в себе в Раші-параші путінське лайно нюхай, а до нас не лізь, бо ти сильно вже тупий.  (написано 27.12.2013 в 14:03 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
:) : Це я тебе так боюся? Та я просто сміюсь з такх як ти:) Бо в своїй злобі до українського народу ви так безсилі, що без сміху твої вибрики сприймати не можна:)  (написано 27.12.2013 в 15:06 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Вот и сдесь ЭСсес нагадил!!! Брысь в нору, и без разрешения не вздумай вылазить!!!
     Петр, я тоже был на Майдане, но сейчас согласен с Игорем. Никто ведь не спорит, что означает Майдан для Украины, просто чем дольше он стоит, тем меньше становится. Я почти каждый день созваниваюсь с друзьями и они рассказывают, что на Майдане в будни стоит не больше 700 человек!!! И с каждым днем, эта цифра уменьшается!!! На выходные-больше. На Вече-да, много, но потом опять все разьезжаются и остается несколько сотен. Дальше. Как бывший юрист скажу, что за самовольный захват административных зданий у людей могут быть неприятности. А именно так будет квалифицировать власть наши действия. Так зачем давать ей повод лишний раз это делать??? Ведь всем уже очевидно, что быстрой победы не будет. Что касается баррикад, то при желании, власть может снести их за 30 минут при помощи спецтехники. И коренные киевляне не все такие поблажливые к Майдану. Лично я видел и слышал около десятка совков, которые проклинали и нас и наш Майдан. Благо, что большинство-да-нормальные люди, но и их терпение не безгранично!!! Нужно открыться и переместить Майдан за барикады. А еще лучше-разобрать их и показать власти, что мы ее не боимся!!! Майдан вместит всех желающих!!! Ведь вмещается же по 300-500 тысячь на Вече!!! И не только вмещается, но их еще и кормят!!! Мой вывод такой-перегруппировка-необходима!!! Нужно основательно окопаться и пережить зиму. А по весне-идти в наступление по всем фронтам!!! 
(написано 27.12.2013 в 17:05 з адреси:  40-204-95-178.pool.ukrtel.net)
Степан : ЭСсесушка, ну на кого ты клювик то свой вонючий открываешь, дурашка???!!! Ты, что, не понимаешь, где ты и где наша Руслана??? Ты ведь пыль, грязь под трибуной на которой она каждый день стоит!!! Она каждый день заряжает миллионы людей по всему миру своей энергией, а ты ведь даже блоху на своей заднице поймать неспособен!!! Ты, лучше, с руки Путина клюй свое зернышко и будь спокоен - все у нас получится!!!
     Кстате, а кто тебе, поганцу неукраинскому, разрешал из рашистской норы вылазить???!!! В следующий раз-выпорю!!! 
(написано 28.12.2013 в 14:39 з адреси:  178.136.104.221)
% правды  : Сук, на котором сидим, это ты ЄС есть и сучок в нашем украинском древе. Вот тебя надо и спилить вместе с твоим блогером. Я думал ты серьёзный парень, а ты так, пустышка, раз такие статьи читаешь. В деревня дедушка и то грамотней тебя.   (написано 28.12.2013 в 18:17 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Игорь, печально все это, но иногда ты как вводу смотришь!!! Вот и Гриценко об этом пишет сайт
     ЭСсес, не заставляй меня в канун праздников опускать тебя еще ниже!!! Лучше свой единственный костюм подготовь-праздничную речь Пукина по телевизору слушать(( 
(написано 28.12.2013 в 21:54 з адреси:  174-211-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : ЭСсес, ты главное не беспокойся, с нашей Русланой все нормально!!! А в качестве иллюстраций к психиатрическим справочникам, нужно использовать активистов Антимайдана. На них же без слез не взглянешь(( А гробиков всего шесть было - Яныку, Азирову, Рыбаку, Пшонке, Захарченко и Медведчуку. И символизируют они - политическую кончину тАвАрищей. Невнимательный ты, ЭСсес((  (написано 30.12.2013 в 12:47 з адреси:  81-239-95-178.pool.ukrtel.net)
Старий : Та відробив ти уже свої іудині 30 срібняків, не рви сраку, заспокойся і готуйся до Нового року.  (написано 31.12.2013 в 07:28 з адреси:  227-92-132-95.pool.ukrtel.net)
% правды  : Молодец ЄС! Пропагандируешь замечательное видео. Оказывается ты свой парень в доску. Жаль что шыфруешся. Если бы не ты, то вообще не знал про такой срам Януковича. Вот и ты схлопотал пару годков просидеть на нарах. Пока не поздно беги проси помилования. Вот мол хотел как лучше, а вышло как всегда.   (написано 31.12.2013 в 12:38 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Игорь, еще раз поддерживаю тебя на все 100%!!! Ты оказался прав!!! Жаль только, что некоторые оппозиционеры все между строк читают!!!((  (написано 14.01.2014 в 20:18 з адреси:  130-161-55-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік