Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.12.2013 У СЛАВУТЧАН ВІДБЕРУТЬ ВОДНІ ОБ’ЄКТИ?

Отримавши відкоша під час спроби запровадити в лісах Славутчини так звані ставки збору за спеціальне використання лісових ресурсів (плату за збір грибів, ягід, горіхів тощо), «божа влада» Януковича-Азарова-Ядухи наклала око на водні об’єкти нашої громади.

Так, нещодавно, Славутська міська рада отримала черговий «лист щастя» за підписом заступника голови Хмельницької ОДА Володимира Галищука, в якому славутчан повідомляють про те, що віднині розпорядження водними об’єктами та земельними ділянками водного фонду міста обласного значення віднесено до … компетенції обласної державної адміністрації.

Тобто на практиці може статися так, що одного дня, наприклад, улюблене місце відпочинку багатьох мешканців Славутчини - міський пляж річки «Утка», отримає нового власника. Зрозуміло, що цим власником буде вже аж ніяк не територіальна громада нашого міста.

Далі, без коментарів.

«Законом України «Про аквакультуру», який набрав чинності з 01.07.2013, змінено існуючий підхід до процедури надання водних об’єктів в користування на умовах оренди. Зокрема, розпорядження водними об’єктами та земельними ділянками водного фонду (поза межами населених пунктів та в межах міст обласного значення) віднесено до компетенції обласної державної адміністрації.

У зв’язку з цим, Вам необхідно довести до відома орендарів земельних ділянок водного фонду на території району ( в межах міст обласного значення) у яких закінчується або закінчився строк договору оренди, що районні державні адміністрації (міські ради міст обласного значення) не уповноважені вносити зміни в існуючі договори оренди земельних ділянок водного фонду та поновлювати (продовжувати) термін їх дії.

Відповідно до вимог ст.33 Закону України «Про оренду землі», вам необхідно не пізніше одного місяця після закінчення строку договору оренди надіслати таким орендарям лист-повідомлення про заперечення у поновленні договору оренди землі та припинення договірних відносин.

З питань укладення договорів оренди водних об’єктів необхідно звертатися до Департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації.

Про вжиті заходи стосовно кожного орендаря інформувати Департамент екології та природних ресурсів Хмельницької обласної державної адміністрації».Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 6

Степан : Вот, твари рыговские, что творят!!! Ядуха!!! Тебе озер мало???!!! Что б ты подавился!!!  (написано 17.12.2013 в 12:39 з адреси:  9-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Втопити падло у калюжі. Щоб не бруднити ставка.  (написано 17.12.2013 в 19:29 з адреси:  221-229-132-95.pool.ukrtel.net)
22-RUS : Во всех развитых странах предоставление водного объекта в пользование (аренду) проводятся по результатам торгов (конкурсов). А организатором этих конкурсов всегда выступают государственные структуры, которые созданы при администрациях областей! А вот земли, которые находятся возле этих водоёмов (за исключением водоохранной зоны и прибрежной полосы) предоставляет местная власть (администрация районов, администрация городов). А земли в водоохранных зонах и прибрежных полос - прерогатива областных администраций. Так было и есть всегда. Поэтому, уважаемый Игорь, тут вы "подняли пургу". С уважением, рыбовод 22-RUS.  (написано 18.12.2013 в 17:35 з адреси:  host-109-171-65-213.bbcustomer.zsttk.net)
22-RUS : В дополнение: что касаемо ставков (обводнённых карьеров), в которые и из которых не впадает (не вытекает) ручей (река) и находящиеся на арендованных (личных) землях и не состоящие в реестре водных объектов - требования этого закона не распространяются.   (написано 18.12.2013 в 17:39 з адреси:  host-109-171-65-213.bbcustomer.zsttk.net)
22-RUS : И ещё: аквакультура - это разведение, выращивание рыбы. рака и т.д. в водоёмах (я очень кратко). К пляжам и зонам отдыха это не имеет никакого отношения. Пляжи и зоны отдыха - это рекреация. Для предоставления водного объекта под рекреацию и аквакультуру совершенно различные условия предоставления водоема, и очень огромные различия при предоставлении земли возле водоема для целей рекреации или аквакультуры!!!! Более того, одновременно на водоёме можно осуществлять несколько видов деятельности: один осуществляет рекреацию, другой занимается аквакультурой, третий - промышленным рыболовством.   (написано 18.12.2013 в 17:50 з адреси:  host-109-171-65-213.bbcustomer.zsttk.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 8 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік