Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 11.12.2013 ІНТЕРВ’Ю З НОВИМ ПРОКУРОРОМ НАШОГО МІСТА ТА РАЙОНУ

Беззаперечно, громадянське суспільство базується не лише на дотриманні законів та взаємній співпраці різноманітних органів влади, а й на елементарній довірі та взаємовідповідальності.
Сьогодні прокуратура не лише забезпечує законність та порядок, а й з’єднує інтереси держави та громади у вирішенні нагальних питань. З якими ж скаргами
жителі міста Славута та Славутського району найчастіше звертаються у прокуратуру, які основні напрямки роботи та пріоритетні завдання цього відомства
- нашим читачам розповів новий міжрайонний прокурор Андрій Володимирович Калужинський.
Андрію Володимировичу, скажіть, будь ласка, для Вас Славута місто знайоме чи нове? Щоб Ви хотіли розповісти нашим читачам про себе?
До призначення я працював в органах прокуратури Київської області, а також обіймав посаду першого заступника прокурора міста Хмельницького. Раніше ніколи не приїжджав у Славуту. Поки що ще не вдалося детальніше ознайомитись з цим чудовим містом, та все попереду.
Скажіть, будь ласка, які основні напрямки роботи Ви визначили, які поставили завдання та що вдалося зро-бити за період від призначення?
Основні завдання чітко визначені законодавством України, Генеральною прокуратурою та прокуратурою області. А про зроблене ще говорити зарано, адже
не так багато часу пройшло від призначення.
Узагалі ж за поточний рік досягнення міжрайонної прокуратури є. Протягом поточного року міжрайонною прокура-турою внесено 141 документ прокурорського реагування, за результатами розгляду яких відшкодовано 2317 тис грн, у тому числі 958 тис грн до бюджету. До відповідальності притягнуто понад 80 службовців з яких 31 – працівник контролюючих органів. Вживалися заходи, направлені на погашення наявної заборгованості із заробітної плати: у поточному році за документами прокурорського реагування сплачено 166 тис грн, виконано рішень судів про стягнення заборгованої заробітної плати за позовами прокурора на суму 1070 тис грн. За прокурорського втручання до Пенсійного фонду України відшкодовано 43 тис грн, притягнуто до відповідальності 6 контролерів. Завдяки реагуванню прокуратури сплачено 1118 тис грн заборгованості за спожитий газ.
Вдалося запобігти незаконному наданню 100 га земель державної власності сільськогосподарського призначення, вартістю майже 2 млн грн. Судами задоволено 68 позовів прокурора, за якими стягнуто 1580 тис грн, у тому числі 1151 тис грн до бюджету.
На даному етапі, які питання є для Вас пріоритетними?
Боротьба з правопорушеннями у сфері земельних відносин, бюджетній сфері, захист прав громадян на оплату праці та прав неповнолітніх, протидія корупції,
боротьба з розкраданням та привласненням державних коштів, зловживанням владою та перевищенням службових повноважень, тощо – це і є основними
пріоритетними напрямками, над якими працює Славутська міжрайонна прокуратура.
Плануються кадрові перестановки?
Кадрових змін не планую, оскільки вважаю, що колектив цілком збалансований та задовольняє усі професійні вимоги, працівники якісно виконують
свої службові обов’язки. Тут працюють фахові, досвідчені люди, які володіють достатніми знаннями та навичками. Цей колектив спроможний вирішувати ті завдання, які покладені на прокуратуру сьогодні.
Якщо говорити про криміногенну ситуацію загалом, то як із дотриманням законності у місті Славута?
Навряд чи ситуацію у місті Славута можна назвати критичною. Звичайно, працювати є над чим та криміногенна обстановка, загалом, контролюється правохоронними органами, у тому числі, і завдяки координуючій діяльності прокуратури.
На що, в основному, скаржаться славутчани?
Загалом, скарги бувають найрізноманітнішими: починаючи від елементарного конфлікту між знайомими чи рідними та закінчуючи скаргами на неправомірні дії правоохоронних органів та представників різних державних та контролюючих структур. Щопонеділка у Славутській міжрайонній прокуратурі мною
здійснюється особистий прийом громадян. З часу призначення на посаду, до мене звернулось більше 15 жителів Славути. Деякі з цих звернень вже задоволені, порушені права поновлені. Кожну проблему заявника ми намагаємося вирішити. Загалом, з початку року проку-ратурою вирішено понад 200 звернень.
Водночас, слід відмітити, що прокуратура проводить перевірки за зверненнями лише у разі їх попереднього розгляду компетентними державними контролюючими органами або неприйняття ними рішень з цих питань у встановлені строки. У всіх інших випадках звернення направляються за належністю.
Як Ви прогнозуєте співпрацю між органами міської влади та прокуратури?
У нас є спільні завдання, які, у першу чергу, полягають у забезпеченні законності та правопорядку у місті. У рамках виконання цих завдань, ми, звичайно, будемо співпрацювати.
Щоб Ви хотіли побажати своїм колегам за нагоди професійного свята – Дня прокуратури?
У першу чергу, хочу побажати колегам наснаги, успіхів у виконанні службових обов’язків. Ну і звичайно здоров’я та благополуччя в сім’ях.

Дякую за розмову!
Спілкувалася З. Зарічна, фото автора


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік