Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.12.2013 ДО ОЗНАЙОМЛЕННЯ!

Важко перечислити ту низку листів, які направлялися виконавчим комітетом Славутської міської ради на різні вищі інстанції щодо вирішення подальшої долі колишнього військового шпиталю міста (військове містечко №23). Якщо рахувати в часових рамках, то вже скоро мине вісім років такої переписки, мета якої була одна – повернути громаді міста те,
що належить їй по праву. Скільки значущих об’єктів пропонувалося містом відкрити на місці колишнього шпиталю, проте, його балансоутримувач, Міністерство оборони України, залишається непохитним у вирішенні цього питання. А майновий комплекс колишнього медичного закладу продовжує пустувати та руйнуватися.
24 вересня з цього приводу міським головою В. Сидором вкотре було направлено лист до Міністерства оборони України з проханням вирішити таке важливе для славутчан питання. Інформуємо славутчан про зміст направленого листа та отриману на нього від-повідь:

М і н і с т р у о б о р о н и У к р а ї н и
Лебедєву П.В.
Шановний Павло Валентинович!
Тривалий час залишається відкритим питання щодо передачі із державної до комунальної власності приміщень колишнього військового містечка № 23 (шпиталю), яке знаходиться в центрі нашого міс-та. Зволікання із прийняттям остаточного рішення призвели до того, що, на сьогоднішній день, будівлі шпиталю не використовуються та знаходяться у
вкрай занедбаному стані. Варто підкреслити, що цей військовий об’єкт був розташований в колишньому маєтку князів Сангушків і є історичною та культурною пам’яткою архітектури та історії (Постановою Кабінету Міністрів України № 878 від 26.07.2001 р. Славуту визнано історичним населеним пунктом).
На сьогоднішній день, на адресу членів виконавчого комітету, представників депутатського корпусу надходять постійні звернення жителів міста, які обурені тим, що відсутні спроби та тенденції до відродження діяльності на базі цього майнового комплексу.
З метою раціонального та економічно-ефективного використання майна та землі, прошу Вашого сприяння, у межах законних повноважень, забезпечити невідкладне відновлення діяльності цього медичного закладу, або ж розглянути альтернативні варіанти щодо розміщення на даній територій інших об’єктів, які нададуть можливість покращити рівень надання медичних або соціальних послуг для громадян ( в тому числі, враховуючи можливість використання цього майна спільно з органами місцевого самоврядування м. Славути).
З повагою - міський голова В.Б. Сидор

А у відповідь:
Славутській міській раді
На №2171/04-29 від 24.09.2013р.
У Міністерстві оборони України розглянуто лист
Славутської міської ради стосовно раціонального та
економічно-ефективного використання майнового
комплексу військового містечка № 23 у м.
Славута.

З цього приводу повідомляється, що військова частина, яка розміщувалася у військовому містечку № 23, була переформована у 231 поліклініку з денним стаціонаром та у 2006 році розформована.
На цей час зазначене військове містечко медичними закладами не використовується, утримання будівель та території закладами охорони здоров’я Міністерства оборони України не здійснюється.
Водночас законодавством не визначено можливість спільного з органами місцевого самоврядування використання нерухомого військового майна.
З огляду на викладене, та враховуючи те, що Указом ПрезидентаУкраїни від 2 вересня 2013 року № 479/2013 затверджено Державнукомплексну програму реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року, Міністерство оборони України не передбачає відновлення розформованого медичного закладу у м. Славута.
Заступник Міністра оборони України А. Ф. Бабенко

Інформація підготовлена юридичним відділом Славутського МВК


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік