Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 15.11.2013 ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО СЛАВУТЧАН

Ми, трудовий колектив КП «Славутське УВКГ», будучи повноправними членами громади нашого міста, звернулися до редакції газети «Трудівник Полісся» із закликом на захист авторитету нашого підприємства. Вважаємо, що неодноразові критичні публікації на шпальтах газети «Трудівник Полісся» в адресу Славутського УВКГ носять однобічний, суб’єктивний характер та глибоко ображають професію працівників водного господарства. Прикро, що жодного разу, піднімаючи те чи інше питання, автори або ж редакція газети не звернулися до нас за коментарем, хоча ми завжди готові надати необхідну інформацію.

На превеликий жаль, редактор газети «Трудівник Полісся» В. Мальчук погодилася опублікувати наше звернення лише на платній основі. Хоча ми зверталися як звичайні громадяни, які мають повне конституційне право на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Чому матеріали інших славутчан редакція газети друкує на безкоштовній основі, а з нас, таких же славутчан, вимагає грошей? Усі громадяни рівні у своїх правах, та схоже, не в газеті «Трудівник Полісся».

Ми щиро вдячні редакції газети «Вісті громади» за згоду опублікувати наше звернення безкоштовно! Приємно, що в нашому місті є газета, яка надала нам змогу висловитись про наболіле.

Щоденно ми докладаємо усіх зусиль, щоб кожен житель Славути отримував якісні послуги водопостачання та водовідведення. При тому варто відмітити, що на населенні — а це 97% споживачiв — пiдприємство нiчого не заробляє, для нього дiє нульова ставка рентабельностi. 15-вiдсоткова рентабельнiсть закладена в тарифи для бюджетних установ та споживачiв — юридичних осiб, але вона «з’їдається» постiйним пiдвищенням вартостi електроенергiї. Так, з грудня 2012 року до 1 серпня 2013 року вартість електроенергії зросла з 94 коп. до 1,25 грн. Підвищення вартості електроенергії хоча б на 1 коп. приносить водоканалу збитків близько 30 тисяч грн. на рік. Чому, коли говорять про ціну на воду у Славуті, не задумуються над тим, як швидко росте ціна на електроенергію, яка є однією із основних складових у тарифі на водопостачання та водовідведення (38%). Комунальне пiдприємство, левову частку споживачiв якого становить населення, за електроенергiю мусить платити за вищими тарифами, нiж фiзичнi особи. Лише за минулий рік міський водоканал заплатив за електроенергію 3 млн. 261 тис. грн.

Діючий тариф для населення на послуги водопостачання з ПДВ становить 6,04 грн., без ПДВ – 5,03 грн., на водовідведення з ПДВ - 3,86 грн., без ПДВ - 3,22 грн. Як бачимо близько 20% (саме стільки складає в існуючому тарифі ПДВ) населення сплачує не водоканалу за отриману послугу, а державі. Якби держава звільнила б комунальні підприємства від сплати ПДВ, то відповідно зменшився б і тариф на воду.

Таку обіцяну Урядом різницю в тарифах на послуги населення наше підприємство чекає по 6-9 місяців. Станом на 01.09.2013р. заборгованість держави перед Славутським водоканалом за невідшкодовану різницю в тарифах складає 3 млн. 279 тис. 109 грн. Натомість лише за 6 місяців 2013 року підприємством сплачено до державного бюджету ПДВ на суму 957,6 тис. грн. Податків і зборів — 133,3 тис. грн., з них: плата за надра - 64,3 тис. грн., спецвикористання питної води — 37,2 тис. грн., екологічний податок - 28,8 тис. грн., земельний податок - 3,0 тис. грн.

Станом на 01.07.2013 року кредиторська заборгованість становить 1715 тис. грн., в т. ч. заборгованість за електроенергію 225 тис. грн., по бюджетних платах - 1003 тис. грн. Дебіторська заборгованість складає 1373 тис. грн. в т ч.: по населенню - 884 тис. грн., промисловим підприємствам - 288 тис. грн., по бюджетним установам - 131 тис. грн., по іншим організаціям - 2 тис. грн., пільги ветеранам ВВВ, чорнобильцям, військовослужбовцям і багатодітним сім’ям 60 тис. грн., субсидії 8 тис. грн.

Як бачимо, водоканал не розкошує, а виживає, як може, добросовісно виконуючи свої функції. І на населенні підприємство аж ніяк не заробляє - рентабельність же нульова. Існуючі тарифи — результат економічних пiдрахункiв. Ми, працівники Славутського УВКГ також отримуємо послуги цього підприємства і цілком розуміємо, що мусимо сплачувати, якщо хочемо мати воду. А щодо високих тарифiв — то проблема, напевно, не в них, а в наших переважно низьких зарплатах. Але про це вже мали б подбати українськi парламентарії, якi, втiм, бiльше переймаються збереженням власних привiлеїв, аніж проблемами простих людей.

А для тих осіб, які безпідставно звинувачують наше підприємство у неналежному веденні фінансово-господарської діяльності надаємо у відповідь дійсну інформацію по фактам.

І – Посилена перевірка тарифів, яку пройшло Славутське УВКГ є характерною і для інших водоканалів в Україні. На сьогодні розпочато політичну акцію по зменшенню тарифів на місцях, щоб насправді відволікти увагу людей від більш суттєвих проблем, таких як підняття ціни на електроенергію.

За результатами робочої групи до Славутського УВКГ від сектору у Хмельницькій області Державної інспекції України з контролю за цінами надійшов лист від 09.08.2013 року №1022-29/478 з проханням щодо упорядкування рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 09.01.2013р. №1 «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення» та зобов’язання Славутського УВКГ зробити перерахунки тарифів з врахуванням зауважень робочої групи, такий же лист був направлений до Славутської міжрайонної прокуратури та до виконавчого комітету Славутської міської ради, жодного слова щодо скасування тарифів у даному листі немає .

Відповідно до інформації викладеної в тексті вищевказаного листа жодним словом не вказано, що розрахунок планових витрат на виробництво послуг з централізованого водопостачання у розмірі 5,03 грн./м.куб (без ПДВ) є економічно необґрунтованим, та виробництво послуг з централізованого водовідведення у розмірі 3,22 грн./м.куб. є економічно необґрунтованим.

Про аналіз зауважень, наданих перевіряючим органом, вже неодноразово писалося. Наведемо лише декілька прикладів. Скажімо, при розрахунку робочою групою статті витрат по електроенергії застосовано норми питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів на 2013 рік, а вартість електроенергії за 2012 рік, - такий розрахунок є некоректним. Також слід зауважити, що рішення про встановлення тарифів прийнято 09 січня 2013 року, а тимчасові загальновиробничі норми питомих витрат палива, теплової енергії на 2013 затверджені 21 січня 2013 року, крім того встановленню тарифів передувала процедура формування тарифів та процедура доведення інформації до споживачів не менше 14 днів.

У результатах роботи робочої групи вказано також, що всупереч вимогам законодавства (якого саме ними не вказано), у структуру собівартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення безпідставно включені статті витрат «сировина і матеріали», зокрема, спецодяг та взуття та інші засоби індивідуального захисту. Та перевіряючі не врахували статті 8 Закону України «Про охорону праці» та колективний договір підприємства, згідно яких обслуговуючому персоналу систем водопостачання та водовідведення виділяються: костюми х/б, спецвзуття, халати – 12 місяців, куртки ватні – на 36 місяців. До витрат включено костюми х/б, спецвзуття, халати в кількості виробничого персоналу та лише 1/3 частини ватних курток, які видаються на 3 роки. Навіть подумайте логічно – в чому мають працівники виконувати свою роботу, для прикладу ремонт каналізації, не у власному ж одязі?!

Виконавчий комітет Славутської міської ради врахував пропозиції робочої групи та своїм рішенням від 22.08.2013 року №281 «Про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення» зобов’язав Славутське УВКГ забезпечити формування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення відповідно до показників нормативів та цін 2013 року та подати відповідні розрахунки до сектору у Хмельницькій області Держінспекції з контролю за цінами для вивчення їх обґрунтованості. Нарахований проект тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення за показниками, нормативами та цінами 2013 року з урахуванням пропозицій робочої групи становить 11,61 грн.

Дані розрахунки направлені до сектору у Хмельницькій області Держінспекції з контролю за цінами 05.09.2013 року. Однак, будь – якої відповіді від сектору у Хмельницькій області Держінспекції з контролю за цінами не надходило.

ІІ – Окремий коментар для тих громадян, які звинувачують нас у неповному освоєнні компенсаційних коштів 30-км зони ХАЕС впродовж 2011-2012 років.

Протягом 2011-2012 pp. Славутському УВКГ було виділено для капітального ремонту водопровідних мереж 1012774,63 грн.
Були проведені реконструкції:
2011 рік: Південний та Центральний водозабори — 194142,0 грн., по вул. З.Космодем'янської — 30467,05, по вул. Козацька — 114854,84.
2012 рік: Південний та Центральний водозабори — 388397,66 грн., по вул. Міньковецька— 163599,35 грн., по вул. Ватутіна— 121313,73 грн.
Отож виділені кошти 100% освоєно - 1012774,63

Примітка: реконструкція Південного та Центрального водозаборів проводилася у три етапи, оскільки передбачала виконання ряд дороговартісних заходів – встановлення насосного обладнання, монтаж нових шаф автоматичного управління свердловинним насосним агрегатом. У вказані вище роки виконано наступні роботи: 2011 рік – заміна 4-ох насосів та монтаж 4-ох шаф, 2012 рік – заміна 2-ох насосів та монтаж 2-ох шаф.

ІІІ – Щодо реальних втрат води.

Втрати води затверджені для Славутського УВКГ Національним агенством України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР) складають 27,6 %. На сьогоднішній день втрати води КП «Славутське УВКГ» складають 23,6%. Що це за втрати?

1. Технологічні втрати (промивка фільтрів) складають 12 % із 23,6 %. Витрати на свердловинах, прокачка свердловин 2%. Всього технологічних втрат 14 % .

2. 6,7 % це втрати в розподільчих мережах (усунення аварій, промивка після дезинфекція трубопроводів, витоки при планових ремонтах). 2,9 % - це необліковані втрати. До них відносяться несанкціонований відбір води населенням, втрати на приладах обліку, на протипожежні цілі, приховані втечі на зовнішніх мережах, втрати у житловому фонді.

Незважаючи на те, що втрати води у нас є менше встановленої норми, ми весь час працюємо у напрямку їх зменшення.

Ще кілька фактів із буднів нашої роботи. Ми обслуговуємо 14 тис. 223 споживачів, з яких 13 тис. 827 є населення. Впродовж 2006-2013 року кількість абонентів водоканалу збільшилася на 1472 людини. Наразі практично все місто охоплено системою водопостачання. У 2013 році до Славутського УВКГ поступило від славутчан 896 викликів і усі вони були задоволені.

Ми маємо далеко нелегкi умови праці — з ненормованою тривалiстю трудового дня i роботою за будь-яких погодних умов. Лише впродовж цього року нам вдалося усувати наслідки 52 аварій на мережах міста. Найбільш резонансні аварії трапилися на вулицях Горького (аж 12 поривів) і Острозька (5 поривів), а також на вул. Соборності, Здоров’я, Миру та ін. Головна причина поривів – це зношеність водопровідних мереж. Загальна довжина трубопроводів в системі водопостачання міста складає аж 95,2 км і поступово проводиться їх заміна, але на разі фінансові можливості не дозволяють виконати відповідні роботи по всьому місту. Така ситуація характерна і для інших міст України.

Працівники аварійно-відновлювальної бригади – слюсарі, електрогазозварювальники, машиністи, диспетчери – щоразу оперативно приступають до усунення несправностей на мережах, не зважаючи на те припадає аварія на вихідний, чи у святковий день, вдень чи вночі. А тепер хочеться запитати: чи захоче ось той ярий противник роботи міськводоканалу працювати уночі та за будь-яких погодних умов, щоб на ранок славутчани знову могли отримати таку життєво необхідну послугу?

Славутське УВКГ є комунальним підприємством, тобто знаходиться у власності всієї територіальної громади міста Славути і пора усім нам, славутчанам, задуматися чи хочемо ми зберегти нашу власність. Чи може піти шляхом приватизації водоканалу приватними структурами, як у Шепетівці, або стати жертвою створення обласного водоканалу-монополіста, як у Кіровограді, і назавжди втратити можливість впливати на водне господарство міста? А чи знаєте ви, що у зв’язку із такими реорганізаціями у багатьох містах вода стала надаватися людям не цілодобово, а по графіку?

Отож, давайте не будемо боротися проти своєї ж власності, а навпаки – докладемо усіх зусиль, щоб зберегти її.

З повагою, Трудовий колектив КП «Славутське УВКГ»Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 45

Den : підтримую колектив водоканалу! дуже гарна і розумна відповідь всім недоброзичливцям і просто гавкаючим дурням. І ще цитата: «Чому матеріали інших славутчан редакція газети друкує на безкоштовній основі, а з нас, таких же славутчан, вимагає грошей? Усі громадяни рівні у своїх правах, та схоже, не в газеті «Трудівник Полісся». Бо ця газета є предовим загоном партії ригонів і її завдання налити побільше бруду на опозицію! ганьба прислужникам Ядухи-Януковича!  (написано 15.11.2013 в 15:09 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правди : Актуальні питання щодо нашої розмови визрівали давно. Сьогодні ми спілкуємося із керівником КП «Славутське ЖКО» Василем Володимировичем Яцюком.
     – Скажіть, будь ласка, житлово-комунальна сфера у нашій країні переживає процес реформування, як, на Ваш погляд, має проходити дане реформування?
     
     
     Сьогодні у державі багато розмов щодо невідповідності тарифів за надані послуги та якості даних послуг. Якщо розглядати тарифи, а це, у першу чергу – теплопостачання, вода та водовідведення, особливо у великих містах з кількістю населення понад 50 000 мешканців, то формуванням цінової і тарифної політики в сферах електроенергетики, теплопостачання займається Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики – НКРЕ.
     Тому перекладати питання тарифоутворення на плечі місцевого самоврядування і влади не варто і досить небезпечно.
     
     Що стосується тарифів у нашому місті, то фактичні їх показники вказують лише на збільшення. Тарифи на воду та водовідведення у період від 2006 по 2013рр. збільшилися у 6 разів.
     Тарифи по житлу не змінювалися з 2009 року і за період з 2006 по 2013рр. підвищувалися лише один раз. Також змінилися тарифи на електроенергію – з 42 коп., до 1 грн.25 коп. на сьогодні. (Взято з архіву цього сайту №8)
     
     Як бачимо шановний читач, кожен керівник думає перш за все про себе та свій курінь. А якщо по серйозному, то всі вони вилізли на плечі народу і тільки за рахунок народу хочуть жити. Ганьба таким керівникам та їх підлабузникам. 
(написано 15.11.2013 в 17:23 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Молодцы, ребята!!! Поддерживаю!!! Хорошо нос утерли красным террористам-провокаторам и прочему антинародному отребью!!! Процент, а ты бы открытое письмо прочитал сначала, что ли, а потом уже и о своих плечах орал да пургу нес несусветную!!! Как я уже писал, таким как ты дойдет только тогда, когда вода действительно будет по графику или ее вообще не станет!!! Судя по твоей умалишенной "ганьбе", тебе только этого и надо. Правильно, Процент!!! Медальку рыгоанальную надо отрабатывать!!!  (написано 15.11.2013 в 17:58 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : О-ба-на!!! Эй, антинародные тела, кому из вас первому морду то бить за тариф в 11 гривень 61 копейка???!!!  (написано 15.11.2013 в 18:10 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Процент, если в результате вашей вредительской деятельности и по требованию Ядухиных бульдогов цену таки поднимут, вы всем своим кодлом лучше зарание в норе заройтесь, мы вас весной откопаем!!! Как это - зачем???!!! Так, от греха подальше,,,,,,  (написано 15.11.2013 в 18:56 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Нет, Линн, без революционной патетики тут уже вряд ли обойдется!!! Ведь из-за этого тупого отребья цена на воду может подскочить еще больше!!! Так что тут - либо нора - либо волбу дыра(())  (написано 15.11.2013 в 19:27 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : Дурак несусветный. Я же навёл слова Яцюка и ничего более. Степанушка безтолковый, он и в Африке такой. Цену в 11.65 грн. это водоканал просчитал. А водоканал уже давно готов на приватизцию. Рано или поздно это случиться. И с громадой не посчитаются. Пустословием занимаетесь дорогие. Медальки как раз отрабатываешь ты.   (написано 15.11.2013 в 19:28 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Ты, Процент, действительно такой, или притворяешься??? Читай внимательно!!! Я как-никак предпринимателем работаю, читать и считать умею!!! Водоканал просчитал эту цифру по требованию гребаной рабочей группы имени Ядухи!!! А кто в этой гребаной группе состоял, кто требовал пересмотреть "неправильные" тарифы и привести их к экономически-"правильным" - напомнить???!!! Вот и будут вам, совкам, экономически-правильные тарифы - 11 гривень 61 копейка!!! И слова Яцюка тут подходят, как козе баян. Пукнул сам не знаешь что и доволен(( Для вашего брата - совка, чем хуже -тем лучше. Я вас прыщей насквозь вижу!!!   (написано 15.11.2013 в 20:05 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Линн, если ума нет, то и деньги не помогут. Я слежу за событиями в городе и очень хорошо помню, как наши совки тогда везде орали о завышеных тарифах на воду, требовали их пересмотреть и понизить. Они писали письма куда только можно и их услышали - услышали урки от власти. Урки быренько сообразили группу по разоблачению злых намерений мэра-опозиционера и написали что тарифы типа насчитаны неправильно. Дальше написано в справедливом обращении коллектива УВКГ. Результат может быть плачевный - 11грн. 61коп.!!! Вопрос. Почему мой бизнес должен страдать от этих полуумных гамадрилов????!!!!  (написано 15.11.2013 в 21:25 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
% правди :
     Реальний розрахунок підвищення ціни на водопостачання і водовідведення. Згідно фінансового звіту Славутського УВКГ за 2012 рік чистий дохід підприємства становить 8429 тис. грн. Собівартисть наданих послуг за 2012 рік становить 8419 тис. грн. Порівняно з 2011 роком собівартість 1 метра кубічного в 2012 році знизилася на 0.33 гривні. Відповідно до Закону України "Про водопостачання" прибутки не повинні бути меньшими за витрати, що і має наш Славутський УВКГ. Крім того, отримано прибуток за рахунок дотації з держбюджету 1.4113 мільонів грн. і прибуто склав 1.392 мільона грн. Середня заробітна плата на підприємстві в 2012 році становить 2766 грн., максімальна - 5301 грн., а мінімальна - 1456 грн. Рішення Славутської міської ради від 31.08.2012 року № 1-22/2012 «Про результати виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Славути за перше півріччя 2012 року» … інформацію виконавчого комітету про те, що рівень середньої заробітної плати одного штатного працівника на підприємствах м. Славута за 1 півріччя 2012року року становив: всього по місту – 2495,24 грн., в промисловості – 2884,00 грн., в будівництві – 2026,09 грн., на інших підприємствах, установах та організаціях – 2143,48 грн. взяти до відома. Отже бачимо, що середня заробітна плата працівників Славутського УВКГ аж ніяк не гірша за середню по місту, а навпаки ще і вища. Дивіться вище наведений приклад. Тим не меньш, УВКГ в плановому тарифі на 2013 рік збирається збільшити зарплатню, що найменьше на 27.7%, а не на 8.5%, як зобов'язує КМ України. Зріст ціни на електроенергію і інші складові (інфляція) в 2013 році, за найгіршими прогнозами МВФ становить 7.4 - 9.5%. Длшя подальшого розрахунку візьмемо найгірший прогноз коефіцієнт - 9.5% річної інфляції.Відповідно до звіту УВКГ за 2012 рік фонд оплати праці, надалі ФОП становить 51.5% від усіх витрат. Поступово, поквартально, а не відразу, розмір зарплатні має збільшуватись на 8.5% с початку до кінця 2013 року. З урахуванням мінімальної зарплатні в грудні 2012 року по грудень 2013 року 1134 і 1230 грн. відповідно.Навіть даючи похибку на те, що зарплатня і ФОП буде збільшено миттєво, а не поступово з урахуванням питомої ваги ФОП - 51.5%, маємо загальний зріст тарифуц на послуги водопостачання і водовідведення 8.5% х 0.515 = 4.38%. Ріст цін на інші складові, в тому числі і електроенергію УВКГ також чомусь притягує до цін давнини, а не на ті показники що прогнозовані МВФ. Так ціна на електроенергію, за бажанням УВКГ, має збільшитись аж на 38% в плановому 2013 році, а деякі інші складові, як паливо до 69%. Насправді цей ріст має бути не більшим ніж прогнозує МВФ та КМ України, найгірший прогноз яких становить 9.5% інфляції за 2013 рік. Питома вага в ціні на послуги УВКГ показників без урахування зарплатні становить 100 - 51.5 = 48.5%. Збільшення ціни іншої частини послуги, без урахування зарплатні, становитиме 9.5 х 0.485 = 4.608%. Отже, якщо збільшиться миттєво і зарплатня і інші послуги (на користь УВКГ) то і тоді зріст тарифу має становити 4.38% + 4.608% = 8.988%, а не понад 30% як зробив це Славутський УВКГ.  
(написано 16.11.2013 в 07:27 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Старий : Степан, совки орали о завышенных тарифах только потому, что при повышении оных не было произнесено ими любимого ключевого слова: ПО МНОГОЧИСЛЕННЫМ ПРОСЬБАМ ТРУДЯЩИХСЯ. Как при повышении цен на что либо при совке.  (написано 16.11.2013 в 07:29 з адреси:  192-116-132-95.pool.ukrtel.net)
% правди : Старий, як раз совки це ви. Влада дала згоду на підвищення тарифів на воду. І в своєму звіті про громадські слухання написала, що громада дала згоду на підвищення тарифу. Водоканал має право провести свої розрахунки. І ті люди що були під білим домом 1 березня цього року, це громадяни нашого міста і вони теж мають право на свій голос. А що зробила місцева влада 1 березня 2013 року? Вона організувала свій протест проти громадян свого міста і намагалася спровоквати конфлікт. Вивела на площу робітників водоканалу, а ще і міліцію збурила на свій захист. Про що це говорить? Що влада почуває себе не впевнено. Якщо тариф на воду економічно обгрунтлваний в 11,61 грн. то і робіть це впевнено. Не створюйте конфліктної ситуації, там де її не потрібно бути. Не розводьте галасу, якщо не вмієте довести свою правоту. Повторюю, особисто я був в шоці, коли побачив дві протиборюючі сторони. Це і є ганьба.  (написано 16.11.2013 в 07:55 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Конечно ты был в шоке, Процент, что трудовой коллектив Водоканала вышел защитить свое право на труд!!! А вы что хотели - чтобы они и власть поджали хвост из-за нескольких полуумных гамадрилов и чтобы обанкротилось их предприятие???!!! Ан, не вышло!!! И за что вам только Партия регионов медальки дает!!!!!!!
     Линн, стоимость куба воды смотри в статье. Полуумные рассчеты Процента можешь пропустить.  
(написано 16.11.2013 в 10:40 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Старый, совки, они и в Африке-совки. Видишь о чем пишут полуумные, мол если нужно - пусть будет 11,61грн.!!! Рассчеты с Яблуновки приводят, реальными их называют.. При этом обращение нормальных людей, рабочих Водоканала, внимательно прочитать не могут, букаф не знают!!! Как после этого, их можно народом называть??? Отребье!!! А потом опять своими вставными челюстями будут на площади клацать и орать, что тарифы завышены!!!   (написано 16.11.2013 в 11:41 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Я даже почти уверен в том, что так и будет!!! Ведь все эти людишки на подсосе у Партии регионов((((( А бабло и медалики надо отрабатывать.  (написано 16.11.2013 в 12:02 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : "... Видишь о чем пишут полуумные, мол если нужно - пусть будет 11,61грн.!!! Рассчеты с Яблуновки приводят, реальными их называют.. При этом обращение нормальных людей, рабочих Водоканала, внимательно прочитать не могут, ... "
     
     Дорогой Степанушка! 11.61 грн. это рассчёты рабочих водоканала. Мои как ты говоришь, намного ниже. Это ты читай, что сказал начальник "Славутского ЖКО" : - "Що стосується тарифів у нашому місті, то фактичні їх показники вказують лише на збільшення. Тарифи на воду та водовідведення у період від 2006 по 2013рр. збільшилися у 6 разів". Ты что не понял, Яцюк жалуется, что ему уже давно пора было поднять тарифы на ЖК послуги. Вот и живи постоянно повёрнутой головой смотрящего барину в рот, когда он тебя помилует, а когда даст команду казнить. Я за свою жизнь никому, ни разу не заглядывал в рот. Такой мой принцип жизни. Жить своей головой. Желаю удачи. На лживом патриотизме, за счёт людей, далеко не уедешь. 
(написано 16.11.2013 в 12:09 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Процент, в рот ты может никому и не заглядывал, а вот в задницу Партии регионов посматриваешь с большим интересом!!! Поэтому, действительно, бросьте свои провокации и славутчане начнут вас хотя бы чуточку уважать!!!   (написано 16.11.2013 в 12:24 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : И тоже, напоследок. Наш город никогда не будет прислуживать Шапкокраду и его ботам. Запомни это и передай своим хазаевам!!!  (написано 16.11.2013 в 12:33 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Остап, это и тебя, гамадрила совкового касается!!!  (написано 16.11.2013 в 12:35 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Вы только не лопните от злости, ребята!!! Админ сайт только недавно проветрил(((((((  (написано 16.11.2013 в 12:36 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
% правди : Просто не хочу з підлабузником та малограмотною особою, в людському обличчі, продовжувати діалог. З них такі патріоти, як з кози корова. Вони постійно шукають ворога там, де його нема. Що стосується партії регіонів та комуністичної, я в них не був і ніколи не буду. Партійність в мене одна, це постійна опозиція до любої влади. Тобто моніторинг чиновника і його сателітів, аби не зажиралися.  (написано 16.11.2013 в 13:26 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди : Якщо підвести риску, то що ми можемо констатувати:
      1. Скільки разів ми вибирали органи влади і ні разу не вгадали. Про що це говорить? Це говорить про те, що нам всі двадцять з лишнім років пропонують грати в ту гру в якій ми ніколи не виграємо.
      2.Вже кілька сторічч нас привчали і привчили до того, що ми, народ, населення, споживаємо готові управлінські послуги. Тобто ми живемо по готових рішеннях органів влади. Населення в напрацюванні цих рішеннях участі не приймає. Те, що робиться на сесіях різних рівнів, то на 99% до покращення добробуту населення ніякого відношення не має. Не дарма до депутатських мандатів не дотовпитисся. З якого дива ті, хто стали депутатами, будуть напрацьовувати рішення на користь людям. Не буде цього ніколи. Вони, депутати, будуть працювати на себе, і це цілком логічно.
      Тому, на мій погляд треба думати про те щоб ЗМІНИТИ МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ ОРГАНІВ ВЛАДИ таким чином щоб виборці мали можливість постійно і динамічно:
      - ставити завдання своїм обранцям і уточнювати їх;
      - контролювати виконання своїх завданнь;
      - впливати на кадровий склад; 
(написано 16.11.2013 в 14:14 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : А что ёё развивать. Необходимо, в первую очередь, освободиться от чувства страха. Поверить в себя. В первую очередь надеяться только на себя. Не пасовать перед трудностями. Делать так, чтобы душа не болела, если совершишь ошибку. Не предавать. Если начал дело, стараться довести его до логического конца. Не быть упёртым. Уметь находить компромисс. Никогда не завидовать. Тяжело, но и один в поле воин.  (написано 16.11.2013 в 16:29 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Правильно, необходимо начинать с малого. Необходимы единомышленники. Менять Законы. Кто поменяет? Тот за кого проголосуем. Необходимо строить независимое гражданское общество. От него и депутаты пойдут.   (написано 16.11.2013 в 17:23 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды : Остап, необходимо поменять сам Закон про выборы народных депутатов и депутатов местных советов. Мера можно выбирать и так и этак. В зависимости от зрелости общества. Прежде всего общество, а потом депутаты. В нынешних общественно политических условиях, это вообще не возможно. Считаю такую полемику на сайте не уместной. Писал, необходимы единомышленники и зрелость общества. В том посте высказал свою позицию, абы заткнуть рот горлохватам и пустомелям. А пока давай обсуждать то, чем мы живём сейчас. Желаю удачи.  (написано 16.11.2013 в 17:56 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Вот и встретились два безстрашных единомышленника - совок и комуноид)))) Ща-с-с-с задохнусь от смеха - они уже и механизм формирования власти менять удумали!!!)) Ребята, вас там в Яблуновке чем кормят???
     Линн, так я бы с удовольствием в ЕС!!! Так ведь не берут с такими "единомышленниками"!!! Тут, или без них, или вместе со всей Яблуновкой((  
(написано 16.11.2013 в 19:27 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Снітар : Вчора спілкувався із двома знайомими, які працюють у водоканалі і вони не знають ні проякий лист. Моливо цей лист написала адміністрація водоканалу, щоб прикрити свій зад або на вимогу міської ради? Знайомі прцюють рядовими робітниками.  (написано 20.11.2013 в 08:54 з адреси:  176-166-54-37.pool.ukrtel.net)
Den : а яка різниця хто його писав. головне що все розкладено пополицях правильно і зрозуміло навіть остапам і % правди і самому останньому комуняці!  (написано 20.11.2013 в 09:13 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : забрехалися комуняки далі нікуди!  (написано 20.11.2013 в 09:14 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Сириус12 : Славута підняла прапор Європейського союзу.  (написано 24.11.2013 в 19:01 з адреси:  195.114.157.232)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік