Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 13.11.2013 РЕЗОЛЮЦІЯ «КРУГЛОГО СТОЛУ»

Ми, учасники круглого столу, представники славутської патріотичної громадськості й опозиційних політичних партій, вшановуючи пам’ять десятків мільйонів безвинних жертв кривавого більшовицького терору, засуджуємо облудливу комуністичну ідеологію та витворений її носіями тоталітарний і авторитарний режими, що панували на українській землі в роки радянської влади.

Комуністична влада десятиліттями старанно приховувала від українців злочини комуністичного режиму, що дозволяло писати фальшиву історію й видавати ворогів за друзів, а катів за героїв. Лише після відновлення незалежності України до архівних матеріалів почали допускати істориків й дослідників, що дозволило зробити переоцінку історичних подій. Нажаль процес відкриття втаємничених від народу архівних матеріалів, пов’язаних з комуністичними злочинами став зворотнім. І це є сигналом повернення загрози на українські землі. Зараз все залежить від зрілості демократичного суспільства в Україні й готовності людей захищати своє життя від нових загроз.

КПУ, як співучасник злочинів не покаялася за злочини проти українського народу й не відмовилася від людиноненависницької ідеології. А це означає, що непокаране й незасуджене зло може повернутися. Тому головною й невідкладною метою всіх народів України є підготовка й проведення на державному рівні суду над злочинами комунізму в Україні, а далі й міжнародного. Комунізм і його ідеологія були міжнародним явищем, тому міжнародна спільнота має це явище й засудити, а зло зупинити.

За останні 15 років людство піднялося на новий рівень свідомості. Від Європи роз‘єднаної до Європи об’єднаної шлях пролягав через загальне уявлення про свою історію й майбутнє, вільне від сталінізму, нацизму і фашизму, а це примушує до чесного та уважного обговорення злочинів цих режимів у минулому сторіччі. Приклад Європейського союзу має примусити владу в Україні до відповідних кроків всередині країни. В іншому випадку Україна може остаточно повернутися до протилежного напрямку – написання спільної історії з Росією, яка не відмовилася, ані від сталінізму, ані від тоталітаризму. Українці, які найбільше постраждали від тоталітарних режимів мусять захистити свій цивілізаційний і демократичний вибір, а разом з тим захистити себе від нового геноциду й репресій.

Ми дякуємо Європейському парламенту за те, що намагається підняти з забуття жахливі сторінки історії, які забуттю не підлягають ані за міжнародним правом, ані за моральним. Резолюція Європарламенту від 2 квітня 2009 р. «Щодо європейської свідомості та тоталітаризму» допомагає українцям й всім народам, які усвідомлюють нелюдську й злочинну сутність тоталітарних режимів зберегти пам‘ять про жертви комуністичного й нацистського режимів.

Втім, на відміну від країн Євросоюзу, які засудили злочини тоталітарних режимів, в Україні й більшості країн колишнього СССР ще оспівують СССР і його криваві перемоги. В цих країнах злочинна комуністична ідеологія не засуджена, а злочинці не покарані.

Україна сьогодні знаходиться на роздоріжжі: прямо підеш – вільне життя здобудеш; назад підеш – смерть знайдеш. І це, нажаль, не казка. Це є реалії. Демократична Європа протягує руку допомоги й пропонує заможне демократичне життя, вільне від тиранії, корупції, концтаборів і колгоспів, від тих жахів, які спіткали Україну у ХХ столітті й пов‘язані з комунізмом. Натомість, колишній спадкоємець СССР й Російської імперії КПУ, пропонує повернути у минуле щоби постати проти демократичного світу в уособленні об‘єднаної Європи. Нажаль, вірус комунізму й панславізму глибоко засів у мозку українців, а тому подальший шлях до волі й демократії більше буде залежати від влади й її уподобань, а не від здорового глузду й рефлексу самозбереження нації.

Ми наголошуємо на необхідності консолідації національно-демократичних сил України заради протидії авторитаризму та спробам применшити катастрофічні для України наслідки радянського тоталітаризму. Саме це буде найбільшим вшануванням пам'яті тих, хто був знищений заради перетворення української землі на територію, де живе не нація, а «населення», яке втратило свою національну свідомість та людську гідність.

Ми вимагаємо почати процес декомунізації держави, заборонити діяльність КПУ, як ворожої українському народу партії та зробити рішучий крок до національного примирення.

У єдності — наша сила! Разом — переможемо! Слава Україні! Героям Слава!

13.11.2013р. м.Славута

Голова Славутської міської партійної організації ВО «Батьківщина» О.Мазуркевич
В.о. голови Славутської районної партійної організації ВО «Батьківщина» М.Мазур
Керівник громадської приймальні ВО «Батьківщина» в м.Славута Н.Форсюк
Голова Славутської міської партійної організації політичної партії «Удар» С.Шульга
Голова Славутської районної організації ВО «Свобода», депутат Славутської міської ради О.Костирко
Помічник-консультант народного депутата України І.Сабія М.ДзявульськийРозміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 79

Den : молодці патріоти! слава Україні! комуністів до суду!  (написано 13.11.2013 в 17:09 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Поддерживаю двумя руками!!! Процесс декомунизации страны нужно начинать немедленно!!! Деятельность КПУ нужно запрещять раз и навсегда!!! Ведь коммунизм - это обратная сторона нацизма и фашизма!!!   (написано 13.11.2013 в 17:38 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : А вот и первые кандидаты на декомунизацию подтянулись!!! Эх, Остап, нам бы десяток-другой таких "лисов" как Игорь Пиголь, да в каждый город!!! Коммунистов бы тогда разве что в тюрмах детям показывали, как экзотических зверушек в зоопарке!!! Ты, Остап, не бойся, мы тебя не больно декомунизуем - ррраз, и ты уже нормальный человек))!!! Ты нам еще потом спасибо скажешь за то, что вовремя тебя декомунизировали. Ведь те, кто идет за нами, церемониться не станут, могут и к стенке поставить, для надежности!!! Слава Всевышнему, подростающее поколение на дух коммунизм не переносит!!!   (написано 13.11.2013 в 18:33 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Кстате, даю 95,5%, что текст резолюции сложил именно он - Игорь!!! Уж больно характерный текст - СПРАВЕДЛИВЫЙ И ПРАВИЛЬНЫЙ!!!  (написано 13.11.2013 в 18:47 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : И однопартийцы - руководители наши, и коллеги по опозиции - все МОЛОДЦЫ!!! Только ВМЕСТЕ победим!!!  (написано 13.11.2013 в 18:50 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
LOM : Фраза у текстi:
      "...Зараз все залежить від зрілості демократичного суспільства в Україні й готовності людей захищати своє життя від нових загроз."
      е повним антагонiстом iншiй фразi :
      "...Нажаль, вірус комунізму й панславізму глибоко засів у мозку українців, а тому подальший шлях до волі й демократії більше буде залежати від влади й її уподобань, а не від здорового глузду й рефлексу самозбереження нації..."
     
      Як можна говорити про демократичнiсть украiiнського суспiльства, якщо все "буде залежати від влади й її уподобань"? )))))
     
     
      
(написано 13.11.2013 в 19:05 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : А очень просто, ЛОМ! Козе понятно!!! Демократическое общество в Украине, это еще не весь украинский народ, а только его гражданские институты!!! А вот весь украинский народ сегодня, к огромному сожалению, представляет бандформирование ПР!!! Именно от него и будет зависеть дальнейшая судьба госсударства Украина, если народ не возьмет власть в свои руки!!! Учитесь, учитесь и учитесь, как завещал великий преступник - Ленин!!!   (написано 13.11.2013 в 19:15 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
LOM : гражданские институты... такi як...???  (написано 13.11.2013 в 19:22 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : Политологический словарь говорит нам о том, что демократическое общество, т.е. впервую очередь - политические и общественные организации, должны вести за собой весь народ!!! Что и демонстрирует сегодня опозиция!!!  (написано 13.11.2013 в 19:25 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : И однопартийцы - руководители наши, и коллеги по опозиции - все МОЛОДЦЫ!!! Только ВМЕСТЕ победим!!! Степан что победим? Ленин стоит у нас. Возможно твоя фраза и к месте учиться у ленина.
     
     Или ещё твоё изречение: " А вот весь украинский народ сегодня, к огромному сожалению, представляет бандформирование ПР!!!" То зачем воду мутишь, если в людей не веришь.  
(написано 13.11.2013 в 19:27 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Демократические или гражданские институты, это все неправительственные организации + СМИ и т.д.  (написано 13.11.2013 в 19:29 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Верю, процент, верю!!! Настанет час и народ рассправит свои могучие плечи, и вся эта шушера, во главе с Шапкокрадом, полетит вверх-тормашками!!! И Ленин будет снят!!! Не все сразу, родной, не все сразу!!!  (написано 13.11.2013 в 19:34 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : Тогда перестань однобоко рассматривать политические процессы.   (написано 13.11.2013 в 19:37 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
LOM : Тобто у текстi пiд термiном"демократичне суспільство в Україні" мова йде виключно про три полiтичнi партii??? )))
      Тодi бiльше питань немае!!! 
(написано 13.11.2013 в 19:38 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : Вот сколько Ленинов на Донбассе стоит???!!! А ведь именно там люди первыми восстали против совка и поддержали Независимость!!! Так что памятники - это еще не показатель. Главное, что у человека внутри и на уме!!!  (написано 13.11.2013 в 19:41 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Лом, на сколько я осведомлен, неправительственные организации, это все без исключения политические и общественные организации + независимые средства массовой информации.  (написано 13.11.2013 в 19:45 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
LOM  : "...независимые средства массовой информации" такi як... ???  (написано 13.11.2013 в 19:47 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : Все, Лом, достал ты меня((( Я тебе, что - инциклопедия???!!! Вот сам посмотри, и нам расскажешь!!!  (написано 13.11.2013 в 19:52 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Да, Остап, ты прав, декомунизация тебе уже не поможет. Ведь она прописана только тем коммунистам, которые еще поддаются лечению. За тобой другие украинцы придут, те, что не церемонятся.   (написано 13.11.2013 в 20:07 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
ЮЕМ - : Я був присутнім на цьому заході , який пройшов у теплій та дружній атмосфері. Емоційні виступи не байдужих до долі України людей, було цікаво послухати. Характерно те , що з місцевих ЗМІ , були присутні лише головний редактор видання "Вісник громади " , та представники "ТРК" Славута -контакт. Ставиться запитання , а чому не було на цьому досить сумному та болючому для України заході , людей які представляли "ЗАТ" Прогрес , "Трудівника Полісся ? А тому , що для редакторів цих видань , тема голодомору 32-33 років , останнім часом стала загально-національною трагедією. Тому й ці газети переважно мають попит в сільські місцевості , ну що б сало замотати . Гадаю , коли вони не будуть висвітлювати правди у своїх №, також заборонити як і КПУ !   (написано 13.11.2013 в 20:52 з адреси:  5-248-207-20-broadband.kyivstar.net)
Степан : Поддерживаю, ЮЕМ!!! Давно пора эту подстилку рыгоанальную обьявить персоной нон-грата в нашем городе!!! Эх, побольше бы вас таких, неравнодушных!!! И поменьше бы Остапов без роду-племени!!! Ничего ЮЕМ, придет время и все эти краснопузые нуворыши свое получат. Не век их карта сверху будет, ой не век!!!   (написано 13.11.2013 в 21:03 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Это ж надо додуматься до такого!!! Зная о всех преступлениях коммунистов - оставаться их приверженцами!!! На это способны только самые последние гамадрилы!!! Мой дед, после развала Совка, первое что сделал, так это сжег свой партбилет и ВЫМЫЛ РУКИ!!! А вот такие Остапы, эти кровавые книжечки у сердца носят!!! Ну не гамадрилы???!!! И еще, Остап, напомню тебе напоследок - так, чтобы твои чють тлеющие мозги хоть на минутку искрой разума воспряли. Работать по-возможности, как раз в Совке и не давали!!! Тот, кто в силу своих возможностей мог работать - автоматически становился куркулем и подлежал расскуркуливанию!!! А вот краснопузая пьянь да дрань всякая, действительно рвала по-возможности!!! Рвала так, что люди по-сей день их проклинают!!! Так что сожги проклятую книжечку, Остап, иначе она тебе до сроку грудь выжжет!!! Сльозы и кровь на ней, и людские проклятия!!! Хоть перед своей декомунизацией человеком побудь!!!  (написано 13.11.2013 в 21:24 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Иждивенец, да как же "красные волки", т.е. коммунисты, от волчизма освободиться могут, если это их СУТЬ???!!! Слушай, а в Яблуновку давно компьютеры завезли???  (написано 13.11.2013 в 21:41 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
ЮЕМ -Остапу : Складається враження шановний , що десь на службі в армії "совковій " ти Піголю підшивав та прав "хб" , і він тебе принижував. А звідки ж у тебе така ненависть до нього ? За що ? Знаю не мало замполітів в Славуті , ще не старих , здорових. Але вони залягли на дно, і не бажають займатися політичними справами. А солдатам вони гарно "втерали" заповіти ката та головного кривавого диктатора Ульянова. На відміну від них , пан Піголь не перефарбувався як виражаєшся ти, а просто після розвалу СРСР, зайняв правильну життєву позицію громадянина україни. Так , що будь ласка дотримуйся толерантності ,та поваги до своїх опонентів. Груба форма виразів і до нього та до Степана не робить тобі честі , до якої б ти партії не відносився.  (написано 13.11.2013 в 21:54 з адреси:  5-248-207-20-broadband.kyivstar.net)
ЮЕМ - Ыждывенцу : Ти дурачок , чи косиш під нього зі своїми 5 дипломами ? Куди пишеш ще , крім України ? Слава Богу , що завязала з коментарями твоя подруга "Українська росіянка" Кидай трохи свої умняки , в Білорусію чи Казахстан.  (написано 13.11.2013 в 22:31 з адреси:  5-248-207-20-broadband.kyivstar.net)
Старий : ЮЕМ, друже, їхню Москву уже давно називають Москвабад. Там вони безправні от і лізуть в Україну повчати нас. Як і їхній Кирило-Гундяєв. Вони своїм відношенням до нас самі підштовхують Україну до Євросоюзу.
     А Піголь молодчина!  
(написано 14.11.2013 в 07:03 з адреси:  159-28-132-95.pool.ukrtel.net)
% правди : "... На відміну від них , пан Піголь не перефарбувався як виражаєшся ти, а просто після розвалу СРСР, зайняв правильну життєву позицію громадянина україни. ..."
     
     Все вірно це по піголевському обізвати немощних громадян м. Славути, що прийшли 1 березня 2013 року відстояти свое право на гідне життя, негідниками. Підлабузник Степан називає ціх людей гамадрилами та совками. Тепер, коли Степан остався один на один з Піголем раптом згадав, що він сам ніхто без цього народу та "любляче" написав: "... Верю, процент, верю!!! Настанет час и народ рассправит свои могучие плечи. ...". Ні Степан, тобі та Піголю і вашому барину вже ніхто не віре і тому свій бізнес, якщо він в тебе є, будеш відстоювати сам. Ви своїми лобизаннями один одного нагадуєте людей не традиційної ориєнтації. І тому ви самотні.
      
(написано 14.11.2013 в 08:11 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Санітар Степану : "Ведь те, кто идет за нами, церемониться не станут, могут и к стенке поставить, для надежности!!!" Це по європейські, хоча я також проти комуністів і їхнього режиму, але і таких як ти Степан до влади допускати не можна бо комуняки до стінки ставили і ті що за тобою також марять такою ідеєю!  (написано 14.11.2013 в 08:41 з адреси:  176-166-54-37.pool.ukrtel.net)
LOM для Санітара : Молодчина, что называется "не в бровь--а в глаз"!! )))  (написано 14.11.2013 в 08:46 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
% правды  : Появились документы, доказывающие красное прошлое Фарион
     Сводка Украинских и Мировых Новостей - ‎17 мин. назад‎
     
     На сайте издания "Украинский диссидент" появились документы, свидетельствующие о том, что народный депутат от фракции "Свобода" Ирина Фарион была членом Коммунистической партии Советского Союза. В ее заявлении на вступление в ряды коммунистов от 17 марта 1988 года говорится: "Прошу первичную парторганизацию принять меня в члены КПСС, в связи с тем, что я считаю своим долгом быть в авангарде перестройки нашего общества. Программу, Устав КПСС выучила, полностью признаю их и обязуюсь выполнять".
     Фарион была в КПСС? Опубликованы сканы документов
     bigmir)net - ‎33 мин. назад‎
     
     Суд обязал Государственный архив Львовской области открыть доступ к фондам парткомитета КПУ и комитета комсомола ЛНУ им. И. Франко, чтобы выяснить, была ли членом Компартии сегодняшний народный депутат от ВО «Свобода» Ирина Фарион. Об этом сообщает корреспондент Полемики. В частности, 5 ноября Окружной суд Киева удовлетворил соответствующий иск журналиста Юрия Шеляженко.
     Источник: сайт
     
     Фарион всегда опровергала информацию, что она когда-либо была в Компартии.
     Источник: сайт
      
(написано 14.11.2013 в 12:48 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Процент, ты за мой бизнес не переживай - отстою если придется, ведь я хоть и бывший, но юрист как-никак, да и однопартийцы с друзьями помогают!!! А вот к хлюпикам вроде тебя, за защитой уж точно не побегу, поверь!!! И что ж ты на себя все народные тоги примеряешь, процент?! Ведь я тебя уже учил однажды, что кучка неадекватных совков, которые там что-то орали, просто по определению не может быть НАРОДОМ!!! Эти люди скорее на народное отребье похожи, ну, или на народных выродков!!! А я о НАРОДЕ говорю, Процент!!! О многомилионном национальном организме, который вот-вот рассправит плечи!!! Усек??? А вы так, прыщи на теле этого организма, причем, на самом неудобном его месте прыщи!!! А ты че вспомнил то, процент??? Неужто и сам там стоял, среди отребья???)))) И выборы наша партия опять выиграет и мэра на третий срок оставит и люди нам как верили так и верят!!! А ты поплачь, процент, поплачь - говорят помогает..
     Санитар, так ежели враг не здается - его уничтожают, об этом еще дедушка Ленин писал!!!))
     А вот Иждивенец-молодец!!! Сам с собой разговаривает и балдеет!!!))))))))) 
(написано 14.11.2013 в 12:55 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Ох и любитель же наш Процент в чужом гав.е поковырятся!!! Вот и на Фарион горстку наскреб....  (написано 14.11.2013 в 13:04 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Санітар Степану : Так я і про це кажу, що ви як і комуняки переслідуєте одну ціль. Бач як гарно Леніна цитуєш. А я не хочу, щоб все повторилося знову!  (написано 14.11.2013 в 13:43 з адреси:  176-166-54-37.pool.ukrtel.net)
совок(совєтскій окупант) : Ыждывенцу,Остапу,% правды-ви зараз в лаптях цей комент пишете? Я не зрозумію чому ви користуєтеся західним компом, західним інтернетом, західними технологіями, західної одягом, західним електрикою, все що на вас одягнене, все чим ви користуєтеся це продукт ЗАХІДНОЇ цивілізації, роздягніться до гола одягніть лапті і йдіть в ліс збирати брукву, тому що картопля це взагалі то американський овоч сайт  (написано 14.11.2013 в 13:45 з адреси:  69.22.169.61)
% правды  : Степан, я уже говорил, что тебе и тебе подобным люди уже не верят. А то, что твоя партия работает только на себя и своё корыто, так это всем известно. Сколько партий то поменял твой хозяин, пока научился пыль людям в глаза пускать. Такая же и И. Фарион.
     
     Да 1 марта я был на площади, но только по средине, абы не дать возможности противостояниям обеих сторон, которое организовала наша местная власть, вылиться в мордобой. Стыдно было за наших местных чиновников, которые испугались, как ты говоришь, кучке неадыкватных совков, которые похожи на народное отребье. Вот это и есть твой бизнес и твоё юридическое лицо всё и всех паскудить.
     
     И если многомиллионный национальный организм, а это и те неадекватные совки, как ты их называешь, которые пришли 1 марта 2013 года к мэру, расправит плечи, тогда по инстинкту толпы сотрёт того, кто окажется ближе. Так за что ратуешь.  
(написано 14.11.2013 в 14:04 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Нет, Санитар, тут ты ошибаешься!!! Наша цель - чтобы небыло коммунистов!!! Все кто против - их скрытые пособники, т.е. те, кто хочет, чтобы небыло украинцев((
     Окупанту +100% 
(написано 14.11.2013 в 14:08 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Ратую за то, процент, чтобы совки прозрели и стали неотьемлемой частью украинского народа!!!  (написано 14.11.2013 в 14:16 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Чють не забыл спросить, процент!!! Партия регионов тебе медальку уже вручила - "За предотвращение кровопролития в городе Славута"??? Нет???!!! Так надо бы напомнить, рыгоаналам!!!  (написано 14.11.2013 в 14:23 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
 : Эх, и где ж вы все беретесь такие то???!!!((((((((  (написано 14.11.2013 в 14:27 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Тільки що випер нахер з хати комуняку, ходить і підписи збирає про референдум, притому не каже від якої політичної сили, і не каже що за мутний союз.
     Сусідам мізки вправив, бо навіть не знали що підписали. Таки доки цих комуняк не перевішати - толку в Україні не буде. 
(написано 14.11.2013 в 17:38 з адреси:  247-225-132-95.pool.ukrtel.net)
Степан : Молодец, Старый!!! Надо было еще хорошего пинка под зад дать, чтобы пока летел вспоминал, комуноид паршивый, на какой земле живет и чей хлеб жрет!!!  (написано 14.11.2013 в 17:47 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Согласен, Линн!!! Красивый у нас пятий президент будет, с Шапкокрадом не сравнить, да и с вашим чекистом тоже((  (написано 14.11.2013 в 18:06 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Ну, Иждивенец, если он сам костьми ляжет, так нам меньше мороки!!! Мы эти кости, как говорится, да со всеми почестями,,,,, А то выноси его бренное тело вместе с креслом, помещение проветрюй, потом же - святой водицей окроплять придется - лишние хлопоты!!!(((,,,,,,,  (написано 14.11.2013 в 18:40 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Не завадило б і Василю найняти толкового попа щоб окропити свяченою водицею цей сайт від українофобів, путиноїдів і комуноїдів.
     Попа слід шукати старенького, без гріхів, щоб уже й забув коли попадю чіпав.  
(написано 14.11.2013 в 18:56 з адреси:  247-225-132-95.pool.ukrtel.net)
Адмін : На попа не має фінансів.  (написано 14.11.2013 в 19:11 з адреси:  37-229-113-96-broadband.kyivstar.net)
Левша : Что вы в этой жизни видели дети пепсиколы...При коммунизме была работа был порядок.А сейчас что ,все гастрабайтеры .Половину Украины работает на Путина и БУДЕТ работать так как здесь в стране нет порядка ,работы,закона.Европа это грязная жопа буржуа которую украинец подтирал а теперь еще и мыть будет после вступления в Евро...Подумайте пока есть время еще...ПОКА....ЕСТЬ...  (написано 14.11.2013 в 19:18 з адреси:  176-241-141-225-dynamic.retail.datagroup.ua)
Степан : Левша, в отличии от тебя мы не специалисты по жопам, но по-моему, самая грязная жопа буржуа намного чище жопы советской партноменклатуры!!! Ты главное одну большую Путина тщятельно вытирай - Володя, он чистоту помыслов ой как бдит!!! Админ, на святое дело скинемся и попадью если надо найдем!!!)))))))  (написано 14.11.2013 в 19:34 з адреси:  136-161-55-37.pool.ukrtel.net)
ЮЕМ - Ыждывенцу : " Грязь , вонь , клопы и тараканы . И нужно всем хозяйский кнут , и это русские болваны - святым отечеством зовут ! Тобі ще і 6 -й диплом дай - ти не порозумнішаєш...  (написано 14.11.2013 в 20:26 з адреси:  5-248-207-20-broadband.kyivstar.net)
Старий : Логика идиота. Россия на весь мир заявляет, что в Украине упала промышленность, полностью разрушена экономика, самый дорогой газ, грозит дефолт и катастрофа - так она подводит итог более чем двадцатилетнему тесному братскому сотрудничеству с Украиной и... приглашает вступать в еще более тесный союз!
     
     А на попа скинемося 
(написано 14.11.2013 в 21:43 з адреси:  247-225-132-95.pool.ukrtel.net)
Старий : Давай-давай, перемикайся на Америку і не воняй тут, сир .  (написано 14.11.2013 в 21:55 з адреси:  247-225-132-95.pool.ukrtel.net)
Админу  : А базар цього ьного ижджиаенця певно потрібно фільтрувати. То ж видно , що воно тормозить...  (написано 14.11.2013 в 22:30 з адреси:  5-248-207-20-broadband.kyivstar.net)
Den : головне щоб ти невертався!  (написано 15.11.2013 в 15:10 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
 : ОТВЕТ СТЕПАНУ ОТ ЛЕВШИ.Скоро придет такое время что вся Украина будет стоять на коленах с протянутой рукой...И будете лизать вы и Абаму и Путина ...Да будет поздно ..Скоро такой нации как Украина не будет ..А все потому что люди не понимают что Россия Украина Белоруссия -это три державы которые составляли бы мощь....Но Украинцы этого понимать не хотят...  (написано 15.11.2013 в 15:30 з адреси:  93-183-221-114-dynamic.retail.datagroup.ua)
% правды  : ..А все потому что люди не понимают что Россия Украина Белоруссия -это три державы которые составляли бы мощь....Но Украинцы этого понимать не хотят...
     
     Мощь для кого и против кого? Это уже было в истории СССР и мы знаем что из этого получилось. Надо забить себе навсегда и твёрдо, возврата назад не будет.  
(написано 15.11.2013 в 16:56 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Левше. Придет-не придет, это одному Господу решать. Всякое может быть ... и с Россией тоже. Но при самом плохом расскладе, уж лучше на коленях с рукой протянутой к Обаме, чем к Путину раком(((   (написано 15.11.2013 в 17:33 з адреси:  253-161-54-37.pool.ukrtel.net)
Старий : Ы: Ти часом не переплутало куди летіти? Мюнхен - це ж Європа! Тобі б краще десь в Калугу, Норильск, Магадан, Мухосранск. Головне, щоб сюди не верталося.  (написано 15.11.2013 в 17:37 з адреси:  36-85-132-95.pool.ukrtel.net)
Левша : Не понятливы й мы народ...Кому мы там нужны в этой ЕВРОПе...Так денег нет на зарплаты а теперь их вообще не будет...Бедные Вы люди мне Вас жал...Не как ллюдей а как малограмотных которые сидят дома и ждут когда все произойдет само собой а потом будем кричать ...Да Ви Шо ми цього не хотіли...поживем посмотрим как Вы ко мне еще на работу будите просится приезжать.....  (написано 15.11.2013 в 18:36 з адреси:  91-246-6-120-dynamic.retail.datagroup.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік