Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.11.2013 ПЕРЕМОГА,ЯК СТИМУЛ ДО НОВИХ ПОШУКІВ

Україна, це не лише держава мегаполісів, як говорять – центрів наукового і культурного життя, але й малих міст і містечок, сіл та селищ. Саме в них, основа стабільності майбутнього, адже звідси формується український генотип.
Одне з таких – Славута. Знана в нашій державі та далеко за її межами не лише продуктами та товарами місце-вих підприємств, але й своїми історичним постатями, науковцями, освітянськими та культурними діячами.
У нашому місті є люди, без яких не-можливо уявити навчально-виховний процес освітніх закладів. Серед них - Валентина Олексіївна Бурак, методист з дошкільної освіти інформаційно-методичного центру управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради.
Сьогодні Валентина Олексіївна поділиться з нами враженнями від участі в очному турі Другого Всеукраїнського методичного турніру «Моє покликання - методист», що відбувався у місті
Кременчук, Полтавської області.
Валентино Олексіївно, розкажіть, будь ласка, про конкурс у якому Ви прийняли участь?
Заочний тур відбувався з травня по серпень 2013 року. До участі у конкурсі із 70 робіт було допущено 52 конкурсні роботи пере-можців обласних рівнів.
Із 52 робіт на очний тур було допущено 9. Серед яких 3 – в номінації «Дошкільні навчальні заклади», 3 – «загальноосвітні заклади», 3 – «позашкільні заклади».
11 жовтня в приміщенні педагогічного училища м. Кременчука, Полтавської області, було проведено змагання методичного турніру.
Конкурс складався з презентації та 6 етапів, кожен з яких відразу ж оцінювався. Конкурсні завдання кожен із учасників діставав із конвертів.
Після завершення усіх етапів конкурсу я перемогла у заключному турі очного Другого Всеукраїнського методичного турніру «Моє покликання - методист» серед методистів дошкільних закладів України.
Чи важко було працювати над конкурсним завданням? Про що був Ваш методичний доробок?
Моя робота - «Управлінський аспект методичної роботи в дошкільному навчальному закладі», згідно з умовами конкурсу, мала формат есе, що передбачало мої роздуми та додатки практичного спрямування. Чи було важко?
Знаєте, за 11 років, що я працюю методистом управління освіти, я працювала 8 років вихователем, 8 років методистом дитячого садочка, 11 років завідуючою дошкільного закладу. Тому мої практичні додатки розроблені не під даний конкурс, а розроблялися поступово починаючи десь від 2003 року.
Ваша робота є управлінським доробком чи має практичне спрямування?
Вона має практичне спрямування, адже висвітлює методичну роботу дошкільного закладу з точки зору управління, що беззаперечно стане путівником керівнику дошкільного закладу.
З ким Вам довелося змагатися на конкурсі?
У конкурсі, в основному, прийняли участь викладачі вищих навчальних закладів, а методистів міського рівня, лише 9 чоловік.
Чи задоволені Ви участю в конкурсі?
Так. Приємно було приймати участь та виконувати ті завдання, які пропонувалися організаторами. Приємно, що оцінено не лише написану роботу, а оцінено мою працю, якій я віддала левову частину свого життя. А ще… Я також була удостоєна призу «Глядацьких симпатій».
Дякую Вам за розмову. Бажаю Вам творчих пошуків та злетів.

І. Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 2 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік