Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.11.2013 ПРЯМУЮЧИ ДО ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

Редакція газети розпочинає серію публікацій із представниками громадських організацій міста. Адже від їх позиції, від їх реальних кроків, можна змінити життя міс-та на краще. Громадська організація, будучи дорадчим органом, має можливість об’єктивно оцінити різні ситуації в житті громади та надати пропозиції щодо поліпшення та виправлення помилок.
Подальша розмова виникла як наслідок останніх публікацій у газеті щодо надання гуманітарної допомоги медичним закладам Славутчини народними контролерами Народної колегії України та у процесі співпраці під час проведення рейду щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. А спів-розмовником, що представляє інтереси Всеукраїнського громадського об’єднання «Народна колегія – Народний контроль» на теренах нашого краю, є Віктор Калашніков.
– Розкажіть, будь ласка, про організацію, яку Ви представляєте в Славуті?
– На думку Міністра соціальної політики України Наталії Королевської кожен чиновник має знаходитися під жорстким народним контролем. Саме так вона сказала під час засідання Народної колегії «Владу – під народний контроль», що відбулась у січні 2013 року в Києві за участі понад 300 представників громадських організацій з усіх регіонів України. З цього часу і можна розпочати відлік створення громадської організації під назвою «Народна Колегія – Народний Контроль».
Згідно установчих документів, Народна Колегія є способом взаємодії інститутів громадянського суспільства з вирішення нагальних проблем розвитку країни, постійно
діючим майданчиком для представників громадськості для обговорення спільних дій щодо вирішення згаданих проблем.
Основні напрямки роботи Народної Колегії України: Виявлення проблемних питань у всіх сферах суспільного життя.
Проведення громадської експертизи існуючих проблем та визначення шляхів усунення причин таких проблем.
Формування сприятливого для розвитку суспільства нормативно-правового середовища.
Сприяння у впровадженні проектів розвитку громадянського суспільства в Україні.
Здійснення громадського контролю за рішеннями та діяльністю органів влади всіх рівнів.
Здійснення заходів громадського впливу в процедурах прийняття рішень органами виконавчої влади та місцевого самоврядування всіх рівнів.
Взаємодія з органами влади всіх рівнів з вирішення проблемних питань розвитку суспільства.
Діяльність Народної Колегії реалізується через: громадський (народний) контроль та громадські експертизи рішень органів влади.
Завданням Народної Колегії є формування в Україні громадянського суспільства шляхом сприяння всебічному розвитку самоорганізації громадян, координації
спільних дій з вирішення проблемних питань у всіх сферах суспільного життя.
Тому Народна Колегія – Народний Контроль сьогодні ініціює модель організації спільних дій щодо забезпечення дотримання вимог державних соціальних стандартів,
переходу до системи роботи, заснованої на публічному адмініструванні, відкритості, оперативності і адекватності по відношенню до запитів суспільства, простих
людей, яких, на жаль, чиновники не чують або не хочуть брати на себе певні зобов’язання. Результат такої роботи може стати досить відчутним для всіх людей, що, як ніколи, потребують до себе уваги.
Нам дуже хочеться, щоб цю роботу ми робили разом.
Тільки тоді ми можемо вважати, що наше суспільство стає на шлях соціальної справедливості і поступово починає одужувати.
Отже, Народна Колегія є способом взаємодії інститутів громадянського суспільства з вирішення нагальних проблем розвитку країни, постійно діючий майданчик представників громадськості для обговорення спільних дій щодо вирішення вищегзаданих проблем.
– Які конкретні кроки були здійснені славутськими контролерами? Які питання вже вдалося вирішити, над чим ще працюєте?
– Нещодавно наші контролери побували в Славутській ЦРЛ. Основні питання, які відслідковувалися ними, зокрема, були:
1. Ступінь захищеності громадян, що перебувають на лікуванні.
2. Матеріально-технічне забезпечення лікарні, як об’єкта стратегічної ваги для нашого міста та району.
Адже це єдиний найближчий центр отримання усіх видів медичних послуг для населення.
3. Ступінь доцільності та результативність проведення медичного реформування в Україні та Славуті зокрема.
Конструктивна розмова з керівництвом Славутської ЦРЛ народними контролерами Віктором Калашніковим, Олександром Кондратюком, Ольгою Кордун, огляд осно-вних відділень лікарні, дають можливість зробити деякі зауваження та висновки, адже 28 листопада 2013 року у міністерстві соціальної політики України відбудеться засідання Народної Колегії України із запрошенням міністра охорони здоров’я України Раїси Богатирьової. Саме на цьому засіданні я буду звітувати про проведений моніторинг санаторно-курортних закладів для ліквідаторів та постраждалих від аварії ЧАЕС та акцентувати увагу присутніх на проблемних питаннях медичних закладів, зокрема, медичного закладу нашого міста, адже недофінансування галузі «Медицина» призводить до того, що задекларовані Основним законом держави права громадян фактично не забезпечуються – немає безкоштовного лікування не лише соціально незахищеним верствам населення, але й простим громадянам, яким це право гарантовано.
Під час рейду народними контролерами виявлено проблемне питання щодо «вимушеного» доправлення в лікувальний заклад осіб із алкогольним сп’янінням, адже не секрет, що у минулі часи, практика роботи з ними була іншою. На моє переконання, лікарня має лікувати тих, хто цього потребує, а швидка допомога приїздити саме до хворих людей, які потребують невідкладної медичної допомоги. А ми сьогодні маємо все «навпаки». Не секрет, автомобілі швидкої допомоги стали для осіб, що мають алкогольну залежність, засобом пересування до лікувального закладу, а точніше сказати, «курорту». Після чого їм надається медична допомога по виведенню організму від алкогольної інтоксикації. А в тих же палатах знаходяться люди, які дійсно хворі і потребують більшої уваги лікаря та медичної допомоги.
Тому таке питання дійсно потребує не тільки дискусії, але й негайного вирішення. Вбачаю у цьому нецільове використання коштів, які могли б бути корисним саме хворим людям, а не особам з алкогольною залежністю.
Наступним питанням, яке обов’язково потрібно озвучити - це питання матеріально-технічного забезпечення нашої лікарні. Декілька років назад благодійні організації надали допомогу із встановленням в нашій лікарні, зокрема у травматологічному відділенні, спеціальних післяопераційних ліжок. Радує те, що лікарі травматології зберегли ці ліжка і до цього часу користуються ними. Але хочу наголосити на тому, що вони відслужили свій ресурс в європейських країнах і продовжують бути корисними в нас. Тоді питання до українського виробника – а чи немає бажання виробляти власну медичну продукцію високого ґатунку із довшим терміном використання?
Саме такої позиції буду дотримуватися на даній колегії та відстоювати інтереси нашого міста.
Окрім цього, цікаві запитання виникають по закладах торгівлі, особливо – невеликих магазинчиках. Адже нещодавно, за ініціативи міської влади, народні контролери Славути взяли активну участь в складі робочої групи по здійсненню заходів щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Під час даного рейду нами були виявлені недоліки у роботі деяких закладів торгівлі. Конструктивний діалог із власниками магазинів призвів до недопущення виявлених порушень у майбутньому та виправлення ситуації на краще.

Спілкувався Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 26

МД1376 : Подивишся на фото Калаша - солідний чоловік, а прочитаєш написане його рукою - дуб дубом.  (написано 09.11.2013 в 07:12 з адреси:  157-41-124-91.pool.ukrtel.net)
С.А. : В нашем городе, наверное, больше ста вот таких вот "организаций" из трьох человек, которые ниначто не влияют. Толку от них - ноль. Очередная пустышка для пиара власти партии регионов.  (написано 10.11.2013 в 17:46 з адреси:  217-161-135-95.pool.ukrtel.net)
% правды  : Вот научиться спрашивать с должностных лиц мы пока не умеем, не научились. Это второй вопрос.
     
     Вот как раз мы то и не хотим этому учиться. А если кто то и пытается спрашивать с властей на этого человека сразу накидывается, как власть, так и завистливые люди. И что самое главное, проигрывают в этом все. На мой взгляд, что касается конкретного случая и конкретных людей, нам всем по делом. Какие мы, такая и власть. Общество наше пронизано ложью и ненавистью ко всему и ко всем. Сделаем на копейку, крику на сотни рублей. И всё это от того, что чем хуже мы живём, тем больше скотинеем. Бытиё определяет сознание.  
(написано 11.11.2013 в 04:35 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 8 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік