Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 08.11.2013 ВИРІШУЄМО СПРАВИ РАЗОМ

На виконання розпорядження міського голови № 173-р від 30.09.2013 року «Про створення робочої групи щодо вжиття заходів, спрямованих на недопущення продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім дітям, а також на виявлення фактів прихованих трудових відносин без належної реєстрації працівників у закладах торгівлі, ресторанного господарства та розважальних закладах на території міста Славути» у місті було створено робочу групу по здійсненню означених у розпорядженні заходів. До складу робочої групи увійшли голови постійних комісій Славутської міської ради, представники виконавчого комітету Славутської міської ради, Славутського РВ УМВС – дільничні інспектори Славутської ОДПІ, управління праці та соціального захисту населення, члени Народної Колегії України – народні контролери, редактор газети «Вісті громади».
Основне завдання діяльності даної робочої групи - приведення діяльності закладів торгівлі, ресторанного господарства та розважальних закладів у відповідність до норм чинного законодавства, а також виявлення фактів прихованих трудових відносин без належної реєстрації працівників.
У ході проведених рейдів були виявлені наступні недоліки у роботі закладів торгівлі:
1. Порушення правил торгівлі;
2. Порушення заборони на розпиття спиртних напоїв в громадських місцях;
3. Порушення правил торгівлі з питань продажу алкогольних напоїв, а саме – продаж алкогольного напою неповнолітній особі.
За наслідками перевірки було складено 6 протоколів, зокрема, 1 протокол за продаж алкогольного напою неповнолітньому; 1 протокол за порушення правил торгівлі;
4 протоколи за розпиття спиртних напоїв в громадських місцях.
З етичних міркувань редакція газети не називає прізвищ власників та продавців магазинів де були виявлені означені правопорушення.

Ігор Яніцький
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 8Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік