Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.11.2013 ВДЯЧНІ ЗА ТУРБОТУ!

Нещодавно, регіональними представниками всеукраїнського громадського руху «Народний Контроль» Михайлом Гордєєвим і Олександром Кондратюком було проведено моніторинг очолюваний мною соціальний заклад - Старокривинський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Оглянувши всі приміщення, харчоблок і територію закладу, вельми схвально оцінивши широкий вибір наявних у холодильниках і коморах харчоблоку різноманітних продуктів харчування, а також гідний фаховий і моральний
рівень персоналу будинку-інтернату, разом із тим перейнялись й існуючими нагальними проблемами нашого соцзакладу. Зваживши на те, що літні мешканці будинку-інтернату мають потребу у одязі та взутті. Означені Народні Контролери звернулись до місцевого куратора руху «Народний Контроль», знаного на Славутчині громадського діяча Віктора Євстафійовича Калашнікова, який очолює Славутський міський осередок організації інвалідів Чорнобиля, а в останні роки - Хмельницьку обласну організацію ВГОІЧК «Чорнобиль - Єдність» і має багаторічні зв'язки з християнськими благодійними місіями, з проханням про організацію доправлення гуманітарної допомоги у старокривинський інтернат.
Тиждень тому , завдяки турботі добродіїв Віктора Калашнікова і Михайла Гордєєва, останнім зокрема було профінансовано транспорт й паливо необхідні для доправлення вантажу гуманітарної допомоги зі складу християнської благодійної місії у м. Хмельницький до нашого будинку-інтернату, підопічні очолюваного мною закладу отримали вищеозначену гуманітарну допомогу. Наша співпраця з Віктором Калашніковим та Михайлом Гордєєвим й іншими добродіями з «Народного контролю» тільки нещодавно розпочалася, але мені дуже приємно, що на Славутчині збільшується число людей, для яких благо чинність є покликом серця і справою життя.

Лариса Попчук, директор Старокривинського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 27

Den : то це і є наш Калашніков і Гордеєв? то вони ще і сектанти і контролери водночас! «гарні» благодійники нічого не скажеш. чужу гуманітарку українцям впихають та щей хваляця! на тобі боже що нам негоже бо викинемо на смітник.   (написано 08.11.2013 в 09:59 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Так вот какие вы, «северные олени!»)) Шучу, я теперь толерантный, как и Виктор Калашников!!! Но как же это получается уважаемый Виктор Калашников, что вы, приспешники, извините, прихильники Шапкокрада, Европейский союз все хаете, а «гуманитарочку» оттуда брать не забываете???!!! Хороший пиар у вас выходит за счет проклятых капиталистов, а???!!! Брали бы подобное барахло в России и дарили бы украинцам кирзовые сапоги да фуфайки!!! Ан нет, вам импорт подавай!!! Небось, и про себя не забываете, под общий шумок то, а, Виктор Евстафьевичь???!!! Оказывается вы у нас еще и народный контролер, елки-палки!!! А что контролируете, позвольте полюбопытствовать, случайно не потоки гуманитарной помощи нищим и обездоленным украинцам???   (написано 08.11.2013 в 12:11 з адреси:  38-160-52-37.pool.ukrtel.net)
Служба экстренной помощи. : Да, Калашников вышел давно из всех партий. Зато вступил ещё в одно гамно, что называется агент и провокатор.  (написано 08.11.2013 в 14:13 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Den : ви подивіться як пики відїли ці контролери і на яких машинах вони їздять і більше нічого не треба! торгують певно цією гуманітаркою аж дим стоїть! і ще хватає совісті кричати що вони благодійники коли чуже майно роздають! ганьба!   (написано 08.11.2013 в 14:30 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Линн : Иждевенец,спасибо,нарисовал картинку маслом(((,Нет,Свободу Юльке,Украину в ЕС подальше;)от русских братков(((тебе же отольётся.(((с лихуем.   (написано 08.11.2013 в 18:08 з адреси:  217.72.9.207)
Славутчанин : Службе экстренной помощи:
     По моєму, він з нього і не вилазив ніколи. Безграмотна людина, яка без власної вигоди і кроку не ступить. 
(написано 08.11.2013 в 19:27 з адреси:  138-100-132-95.pool.ukrtel.net)
ЮЕМ - : Знайомий дядько з мішком. На одному із круглих столів , в будинку культури , я мав з ним конфлікт. Він намагався довести всім присутнім , що завдяки саме йому , в Славуті був змонтований памятник ліквідаторам на ЧАЕС. Взявши слово , я видав : Мені не відомо пане Михайле про вашу турботу , та головна заслуга в цій споруді , сьогоднішнього мера. Глибоко переконаний , за іншого , тут би й камінця не поклали. З тих пір , я став потенційним ворогом Гордєєва...  (написано 08.11.2013 в 23:17 з адреси:  5-248-207-20-broadband.kyivstar.net)
МД1376 : Юрко, ти був і є патріотом України, своїх поглядів не міняєш, а воно вже вступило в пр. Треба буде - лизатиме дупу кому завгодно.  (написано 09.11.2013 в 07:19 з адреси:  157-41-124-91.pool.ukrtel.net)
"Контролерам" : Мешками с чужой гуманитаркой уважение у людей не купишь!  (написано 10.11.2013 в 17:29 з адреси:  217-161-135-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік