Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.11.2013 ПОКРАЩЕННЯ НАШОГО ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ – ТРИВАЄ...

В Україні продовжується блокада коштів органів місцевого самоврядування Держказначейством.

За повідомленням інтернетвидання «НГП» , кошти блокуються як на нетривалий термін - тиждень-два, так і на кілька місяців, аж до більш ніж на півроку деяким містам. Середня тривалість затримок становить 33 дні.

На Хмельниччині найбільші проблеми із фінансуванням у трьох містах. Зокрема, Ізяславу заблоковано 726,4 тис. грн; Славуті – 3,5 млн. грн; Старокостянтинову – 417 тис. грн.

Ці кошти мали піти на капітальний ремонт об’єктів, придбання обладнання і предметів довгострокового користування, оплати послуг (крім комунальних) та інші цілі.

Згідно з оцінками Асоціації міст України, у Держказначействі заблоковано понад 6 млрд. грн. коштів органів місцевого самоврядування в Україні.

Окрім того, як зазначив експерт з питань бюджету Асоціації Олександр Слобожан, на останній квартал 2013 року органи місцевого самоврядування не забезпечено фінансовими ресурсами на оплату праці, розрахунки за енергоносії та комунальні послуги установ бюджетної сфери.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 69

% правди : У к р а ї н а
     С Л А В У Т С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
     ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
      ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
      РІШЕННЯ
     
     
     « 25 » жовтня 20 13 р. № 3- 34/2013
     
     Про встановлення надбавки за високі
     досягнення у праці або виконання особливо
     важливої роботи за жовтень місяць,
     надбавки за вислугу років та виплату матеріальної
     допомоги для вирішення соціально-побутових питань
     
     Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті, 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади , органів прокуратури , судів та інших органів» ( із змінами та доповненнями), та постанови Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 року № 283: «Про порядок обчислення стажу державної служби», міська рада ВИРІШИЛА :
     1.Встановити міському голові у Василю Богдановичу:
     1.1. надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років за жовтень місяць;
     1.2.виплатити матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань .
     2.Встановити секретарю ради Семенюку Борису Миколайовичу :
     2.1. надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років за жовтень місяць;
     2.2.виплатити матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань .
     3.Встановити першому заступнику міського голови Микульському Сергію Володимировичу:
     3.1. надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років за жовтень місяць;
     3.2.виплатити матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань .
     4.Встановити заступнику міського голови Калюжнюк Людмилі Ростиславівні:
     4.1. надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років за жовтень місяць;
     4.2.виплатити матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань .
     5.Встановити заступнику міського голови Остапчуку Василю Васильовичу:
     5.1. надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років за жовтень місяць;
     5.2.виплатити матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань .
     6.Встановити заступнику міського голови Фурманчук Галині Йосипівні :
     6.1. надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років за жовтень місяць;
     6.2.виплатити матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань .
     7.Встановити керуючому справами Крутій Вікторії Леонтіївні :
     7.1. надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років за жовтень місяць;
     7.2.виплатити матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань .
     8. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії з питань планування, бюджету і фінансів та регуляторної політики(Левчук Я.В.)‚ а організацію його виконання – першому заступнику міського голови Микульському С.В.
     
     
     Міський голова В.Б
      
(написано 05.11.2013 в 18:17 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Привет совки и прочие недоразвитые гамадрилы!!!
     Калаш, ты прав, Славуте больше всех достается именно потому, что она как кость в горле банде Шапкокрада!!! Но ведь именно ты и тебе подобные мутанты эту банду вместе с Ядухой и выбрали!!! А раз выбрали - терпите!!! А мэр МОЛОДЕЦ!!! Даже в таких блокадных условиях не здается и остается верен своим избирателям!!! За это и ценим!!! Так держать Василий Богданович!!! Так что, Калаш, где деньги на социальные нужды славутчан, у своего Шапкокрада спрашивай. Можешь его даже в дупло расцеловать, мы не обидемся.!!!)))
     Процент НЕправды, а ты как всегда дуркуешь и думаешь, что люди дураки и ничего не знают? Ошибаешься, гамадрил!!! Вот я являюсь помошником одного из депутатов городского совета от ВО "Батькивщина" и доподлинно знаю, что начисление зарплат мэру и его заместителям происходит на сессиях - открыто и чисто. Ведь это приветствовать нужно, идиот!!! К тому же, размер зарплат каков был таков и остался. В чем проблема, процент? Или ты хочешь, что бы мэр и его замы на таких придурков как вы с Калашем бесплатно работали, т.е. даром???!!! Тогда вам нужно срочно перебираться в Северную Корею, там таких идиотов ждут!!!))))  
(написано 05.11.2013 в 19:54 з адреси:  45-171-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Насколько мне известно, зарплата мэра около 4 тысяч, а у замов где-то 2,5-3 тысячи. И за эти деньги они должны работать на разного рода совков и гамадрилов???!!! Да мой бухгалтер получает 5 тыс!!! Василий Богданович! Предлагаю сделать так, как недавно сделали в городе Калуше: закрыть нафиг весь исполком и расспустить все ваши службы!! А перед этим, отключить всем совкам воду, газ, свет и остановить весь городской транспорт. Вот тогда бы мы и посмотрели, как они запели!!! А то только то и делают, что ноют и помогают шапкокрадам гробить наш город!!!   (написано 05.11.2013 в 22:59 з адреси:  45-171-55-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : Ты аморфное создание, типа гнилого сперматозоида, вечно стремящаяся лизнуть зад у своего барина. С такими прихвостнями как ты Степашка одни какашки, только и польза от вас, что добро в навоз переводите. Пустые набитые головы для этого и живут, абы гавкать и лизать. У тебя диалог только с Ыждывенцем продуктивным выходит. Ты ещё не написал своё резюме по В.Б. для повышения его в рамках ООН? Торопись, а то Ыждывенец хапнёт и дуля с носом для тебя останется.   (написано 06.11.2013 в 07:32 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Den : підтримую Степана! ач як казяця гомосовьєтікуси калашнікови і різні придуркувати % правди. вони настільки тупі що не розуміють очевидного шо Бандюкович і його губернатор Бандюха заблокував наше місто через те що місто підтримує опозицію. їм дійсно треба відключити все що можна і нехай сидять як кроти в норах може колись порозумнішать. добре що ціх ригоаналів менше.  (написано 06.11.2013 в 08:41 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : калаш-даун коли це ти вже росіянином став чучало? ось ти хто а не росіянин і там тобі місце сайт
     а це твій друг % правди сайт
     а всіх вас ригоанальних гомосовьєтікусів треба лікувати тільки так сайт
      
(написано 06.11.2013 в 09:12 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
LOM : Европеизация по-украински -- Янукович на роботу буде їздити на велосипеді
     
     “Беручи приклад з європейських політиків, я вирішив їздити на роботу на велосипеді, – пояснює Янукович. – Саме велосипедом користується велика частина європейських політиків. І оскільки Україна намагається бути якнайближчою до поглядів Європи, я прийняв таке рішення.”
     -сайт
     
      Очень инрересно было бы понаблюдать за его кортежем, особенно утром,когда он едет в Администрацию поднимаясь по Днепровскому спуску! ))))))))))) 
(написано 06.11.2013 в 11:44 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : Дену. Спасибо за поддержку, дружище! Просто не люблю подзаборных шавок, типа % Неправды и Кандрашникова, которые постоянно воют на слона и жалуются на свою пропащую жизнь. Но самое интересное при этом то, что в 99 случаях из 100, эти шавки подзаборные в своей жизни даже собачьей будки не построили. Поэтому!!!
     Тупым, вонючим и нечесаным совковым гамадрилам % НЕправды и Кандрашке. Что, гамадрилы, испугались остаться без света и газа?!)) Не бойтесь, в Яблуновке света на вас всех хватит, как и газа тоже. Там и троллейбусы ходят прямо в ООН и обратно, прямым сообщением, и мэры свои имеются на общественных, т.е без зарплат, началах. А вот должности замов пока вакантны, вас дожидаются)) Ты на какую должность пойдешь, процент, замом по финансовой или хозяйственной части Яблуновки? Извени, но должность руководителя делами уже Кандрашка забил)))))
     Ден, а может у тебя в заводском цеху какая должность для этих инфузорий найдется - ну, там, заместитель по сбиванию деревяных ящиков, или старший заводского гавновоза, к примеру???!!! Ведь в Яблуновке на серьезные должности берут только после серьезной производственной практики!!! А вдруг, когда делом займутся - плакать перестанут и вредить нашему городу???  
(написано 06.11.2013 в 12:36 з адреси:  17-163-54-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : Ай да умница степашка-какашка. Гавкай и лежи пока не посинеешь.   (написано 06.11.2013 в 12:52 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Den : не Степан не візьму. бо гомосовьєтікуси годяця хіба що лайно носити в Яблунівці за хворими. крім Калашкі і Процента яб туди ще Іждивеньця забрав. вони один-одного варті.  (написано 06.11.2013 в 13:09 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
:) : я б взагалі всім гомосовьєтікусам і ригоаналам один ящик збив - ги-ги-ги - деревяний просторий з міцною кришкою. а прикопати їх можна прямо у нас на заводі у вигрібній ямі ги-ги.  (написано 06.11.2013 в 13:15 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
:) : калашка і процент лікують зуби свому куміру сайт  (написано 06.11.2013 в 13:22 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
:) : професор і калаш сайт
     процент – кремлівська балалайка сайт
     знайте своє місце тварюки! калаш поцент і іждевенець сайт
      
(написано 06.11.2013 в 13:44 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : читайте ригоанальні тварюки і вороги нашого опозиційного мера - Кандраші і Проценти!
     
     32 міських голови з різних регіонів України підписалися під зверненням Асамблеї територіальних громад до Верховної Ради з вимогою негайно провести до 28 листопада парламентські слухання щодо проблеми блокування Держказначейством рахунків органів місцевого самоврядування. Про це повідомили у прес-службі Всеукраїнського центру сприяння підприємницькій діяльності. У своєму зверненні міські голови заявляють про те, що блокування коштів казначейством загрожує життю і здоров’ю громадян. Мери обурюються тим, що у той час, коли «місяцями без заробітної платні залишаються вихователі дитячих садочків, водії громадського транспорту, не оплачується прибирання вулиць та вивіз сміття, міністерства та відомства продовжують витрачати мільярди гривень на ремонти своїх приміщень, закупівлю автомобілів представницького класу, проведення дорогих святкових заходів». Міські голови впевнені, що є механізми та резерви для виходу з цієї ситуації, адже «лише через контрабанду пального бюджет в цьому році недоотримав більше 10 млрд гривень». За оцінками експертів, станом на початок листопада Державним казначейством заблоковано розрахунки органів місцевого самоврядування на загальну суму понад 70 млрд гривень. У багатьох містах нестача коштів призводить до відключення світла та засобів зв'язку навіть в приміщеннях органів місцевої влади, під загрозою забезпечення опаленням не лише адміністративних, але й житлових будівель.
     Звернення вже підписали 32 мери. Збір підписів ще триває.
     
     навіть говорити з вами не хочеця після цього падлюки! вас дійсно треба просто закопати!
      
(написано 06.11.2013 в 14:15 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Линн : ;) так кто же вашей матери Украине больше дорог :финансовый гений- комсомолка Юлька или профессор всяческих наук г.Янукович,или всё-таки Украина в целом;)включая Степана,Процента,Калаша,Denа,Lomа и всяческих "любителей сырмяжной правды",какой вердикт :быть Украине прилепленной к цивилизации или опять какой -нибудь перманент намечается.Свободу Юльке!!!Пока вы там мхом не поросли(((;).   (написано 06.11.2013 в 14:31 з адреси:  217.72.9.207)
Старший санітар з Яблунівки : Прочитавши ваші коментарії зробив висновок: ВСІХ ЗАПРОШУЮ, НАГОЛОШУЮ "ВСІХ" ДО НАС В ЯБЛУНІВКУ НА ВІДПОЧИНОК. Буде вам і ТС і ЄС вже тепер і назавжди!  (написано 06.11.2013 в 14:58 з адреси:  108-161-54-37.pool.ukrtel.net)
% правди :
     
     Знову чорне вивели на біле,
     Біле - заплювали в чорноту.
     Пики одне одному набили
     За свою! За правду! За - святу!
     
     І чубимось, як горобці у просі,
     І валимо на всіх, що голі й босі,
     А ще й - дивись! - пнемося в козаки.
     Куди вже пхатись,
     Коли нас і досі
     Зі Сходу в Захід,
     Мов курай, односить,
     А в Україні правлять мамлюки.?!
     
     То перше, аніж винного шукати,
     Ти краще до люстерка підійди
     Та глянь у нього, обітерши порох.
     Впізнав себе?
     О то і є твій ворог!
     А ти в чужих дошукуєш біди.
     
     Борис Олійник. Київ - 2005 - рік. 
(написано 06.11.2013 в 15:04 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : ... Пока вы там мхом не поросли(((;). Как видишь Линн, мох нам не грозит.  (написано 06.11.2013 в 15:37 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
LOM для Линна : Так сходил бы к вашему КОРМЧЕМУ( Фрязино ж там на далеко) да похлопотал за Владимировну, как-никак газовые контакты все же вместе подписывали.Думаю толку в этом плане от Пути куда больше, чем от нашей оппозиции...  (написано 06.11.2013 в 15:56 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
LOM : Да,кстати,свежие новости о качестве этой самой оппозиции:
     
      народный депутат от "Батькивщины" Анатолий Гриценко:
     "Аваков, Головко, Денисова, Дзензерский, Зубко, Княжицкий, Лунченко - 7 депутатов от"Батькивщины", вопреки вчерашнему решению фракции, только что синхронно с властью проголосовали "за" проект 2916-Д (преобразование Аграрного фонда на бизнес-структуру). "Свобода" и "УДАР" ни одного голоса за этот проект не дали", - пишет нардеп.
     
     "Решение фракции, громкое предупреждение Турчинова прямо в зале (голосуем "против") - как видим, некоторые во фракции никак не удерживаются от соблазнительных провластных подголосований", - заявил он.
     
      Сайт-сайт 
(написано 06.11.2013 в 16:45 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : Правильно % НЕправды, ты только почаще в зеркало смотри, как Олийник пишет, и все будет хОкей!!! Узнал себя, гамадрила вонючего с первого раза то))???
     Украинка, согласитесь, что поздравлять с убийством сотен тысячь безоружных людей как-то неприлично. Вспомните лучше слова Жукова : "Чем больше хохлов в Днепре утопим - тем лучше" Вы это предлагаете нам праздновать???  
(написано 06.11.2013 в 17:34 з адреси:  17-163-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Мы, конечно, всегда будем чтить и помнить подвиг простых солдат в битве за Киев, которых ко дню большевитского переворота, почти безоружных, бросили в мясорубку два международных преступника Сталин и Жуков, но танцевать на костях этих героев не будем!!!   (написано 06.11.2013 в 18:00 з адреси:  17-163-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Иждивенец, и чему тебя только в ООН учили???!!! Украине будет 3,14сец как раз если она не выберется из совкового болота и не вступит в ЕС!!! И тогда наши действия будут по-плану "Б"- импичмент Шапкокрада - новые выборы - полная люстрация всей его банды - и все-таки - вступление в ЕС!!!   (написано 06.11.2013 в 18:11 з адреси:  17-163-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Нет, украинка, для меня, как и для большинства киевлян (посмотрите соц.опросы)!!!, это ДЕНЬ ПАМЯТИ. Да и кто спорит о солдатском подвиге???!!! Тут, украинка, другое странно - ваше отношение к "святому". Однобокое какое-то оно у вас получается, жестокое и несправедливое даже по отношению к павшим. Значит сам факт взятия Киева для вас свят, а о ЦЕНЕ этого взятия и его страшных преступлениях, вы и слушать не желаете. Вот теперь я понимаю, украинка, почему вы стыдитесь подписываться без слова "российская".. "Мы за ценой не постоим" - так кажется поется в одной из ваших песен. Только вот мы, украинцы, чтим в первую очередь жизни людей отдавших свои жизни за Победу, и только потом саму Победу!!! Разницу улавливаете??? Вы бы восспоминания этих-самых фронтовиков - днепровцев почитали, украинка, а не российскую пропаганду!!! Волосы дыбом встают от тупой преступности наших генералов во главе с упырем-Сталиным, которому взбреро в голову взять столицу Украины до 7 ноября!!! Людей, как скот, на подушках и соломе в холодную воду гнали!!! А сзади загряд отряды НКВД с пулеметами!!! Сколько утоноло, сколько полегло под обстрелами до сих пор никто не знает!!! По оценкам историков - от 400 до 800 тысяч!!! Так то вот украинка...российская... Начните с рубрики "Историческая правда" на сайте "Украинская правда"!!!  (написано 06.11.2013 в 18:44 з адреси:  17-163-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Ну, блин, аж слезу прошибло((... И тебе не хворать, Калаш!!! Скучно, конечно, без тебя будет, но зато воздух чище станет. Передавай там привет Таможенному союзу и ВВ лично!!!  (написано 06.11.2013 в 18:49 з адреси:  17-163-54-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Жаль, что так рано едешь!!! А то бы еще с собой процента прихватил, или вон Иждивенца... Втроем, оно ведь даже веселей как то было бы!!! Да и души у вас родственные... И полушария одинаковые. Левые. Правые удалены конечно, но в России это не проблема, там таких "соотечественников" пол-страны живет.. Бедная Яблуновка!!! Как же она теперь без руководителя делами выживать будет???!!! Хотя, если там остаются такие заместители как процент, думаю, что все будет впорядке!!!  (написано 06.11.2013 в 19:37 з адреси:  17-163-54-37.pool.ukrtel.net)
Линн : ;)Стёпа так и сквозит в речёвке:"потом Победу.."что -то вроде: нахрена мне эта Победа если я погибну(".Победа и Погибшие не разделимы,это и их Победа.Скажи "полководец"диванный :какое соотношение потерь со стороны атакующей и со стороны защищающейся даже в чистом поле,41 в пример не приводить. Заградотряды были и будут во всех армиях,при нелокальных столкновениях(((.(((Процент насчёт мха точно погорячился,хнык;))).LOM (что толку,вон ходорковский честно отсидел свои" кровные"неподелённые и Юлька должна,но их мне жалко(((,вот если бы по другому,то схлопотали бы они от силы 1.5-2 г ,тут за миллиарды 2г дают условно;).   (написано 06.11.2013 в 20:38 з адреси:  217.72.9.207)
Den : "Погнали нас на німецькі кулемети знаєте з чим? З половинками цеглинок! То другий геноцид проти українців був!" письменник-фронтовик Анатолій Дімаров, учасник штурму. "Зачєм ми, друзья, здєсь ґолави марочім? Нахрєна абмундіровивать і вааружать етіх хахлов? Всє ані – прєдатєлі! Чєм больше в Днєпрє патопім, тєм мєньше прідьотса в Сібірь послє вайни ссилать". Г.К. Жуков. знову згідний з Степаном. це день пам’яті і скорботи.  (написано 07.11.2013 в 09:24 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : Калаш ти виїхав чи тебе просто в Скарженці перевели?  (написано 07.11.2013 в 09:25 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
ЮЕМ - : На сайт заходжу рідко , із-за розЇздного характеру робіт . Та все ж таки цікавлюся інформацією. Буду відвертим і скажу наступне , свою перевагу віддаю таким дописувачам як Степан і Den .Бо це вірні та нескоримі борці за незалежну УкраЇну . Так тримати хлопці ! Ви не одні , нас багато ! СЛАВА УКРАїНІ !!!  (написано 07.11.2013 в 12:00 з адреси:  5-248-207-20-broadband.kyivstar.net)
Степан : Спасибо, ЮЕМ!!! Пока держимся!!!
     Линн, в нашем случае, речь идет не о соотношении потерь атакующей и защищаюсейся сторон, а о страшном преступлении, которое совершило советское руководство во время освобождения нашей столицы! Ведь был более безопасный и не такой кровопролитный план Рокоссовского!! Но краснопузые упыри его отвергли, а вместо этого бросили под фашистские обстрелы сотни тысяч людей!!! Ведь это ПРЕСТУПЛЕНИЕ - бросать в бой безоружных людей!!! Ведь это ПРЕСТУПЛЕНИЕ - стрелять им в спину!!! Ведь это ПРЕСТУПЛЕНИЕ гнать их в холодную воду с подушками и соломой!!! Праздновать и веселиться на их костях - верх совкового цынизма!!! Об этом и говорят сегодня уцелевшие в той бойне ветераны. 
(написано 07.11.2013 в 12:53 з адреси:  89-234-124-91.pool.ukrtel.net)
ЮЕМ - Велисипидисту  : Дорога у прірву - це байдужа позиція украЇнців , які заслуговують достойного та кращого життя. Саме ця влада , нас вже привела до прірви. Та на превелику жаль , наш не дружній та терплячий народ успішно несе на своєму горбі цей тягар. Та повторює , як писала мудра і талановита Л. Чорнокрилюк : " Аби не гірше...  (написано 07.11.2013 в 12:54 з адреси:  5-248-207-20-broadband.kyivstar.net)
Степан : Вот и я о том же, ЭСсес, - фашизм=сталинизму и коммунизму, это и Европа признала и весь цывилизованый мир!!! Рад, что даже тебе это наконец дошло!!! Действительно, огромное спасибо и низкий поклон солдатам освободившим нашу столицу, и вечное проклятие Гитлеру - Сталину - Жукову и прочим краснопузым душегубам!!! Отдельное спасибо УПА за борьбу как с фашистской так и с советской властью!!! Только с Бабьим Яром и расстрелами украинских евреев ты опять соврал, ЭСсес. Но это ничего, читай больше "Историческую правду" на сайте "Украинская правда" и все у тебя получится!!!   (написано 07.11.2013 в 13:29 з адреси:  89-234-124-91.pool.ukrtel.net)
крапка зору : Нещодавно мені випала нагода , потримати в руках рушницю 12-го калібру, ручноЇ збірки привезену у 45-му з ГерманіЇ. Це просто шедевр ! Ставиться запитання , яким чином могла потрапити зброя , до УкраЇни ? А відповідь проста - шляхом мародерства . Яке 68 років тому , було закономірністю на теренах ГерманіЇ. Але по- скільки побідітєлєй не судять , нас вчили з історіЇ зовсім іншого. Дивлюся і сьогодні в цей парадний для славутських комуністів день , один із Їхніх товаріщей , під псевдонімом ЄС , нас недолугих намагається лікувати. Приводячи якісь факти , та кидаючи "умняки" про те , мол яка ж червона армія була святою , а солдати гітлерівськоЇ германіЇ негідники та вбивці. Шановний , Ви ці байки та факти , розповідайте своЇм внукам . Гадаю , що не Степан долбанувся , а Ви обкурені комуністичною пропогандою , і досі продовжуєте навязувати та писати цю маячню. Чому не напишете про те , як червона армія свідомо підпалювала КиЇв при відступі ? а солдати рейха , гасили. Скільки хохлов потопили в Дніпрі , про що писав Ден, Скільки поморозили у ФінляндіЇ. Ось про що сьогодні потрібно писати , та учити у шкільних програмах . Та на превелику жаль міністр освіти Табачник , такий же украЇнофоб як і ти ЄС , тому сьогодні в наших школах продовжують обманювати дітей , акцентуючи увагу на червоних та кровавих командирів.  (написано 07.11.2013 в 16:48 з адреси:  5-248-207-20-broadband.kyivstar.net)
LOM : Даже если допустить что ЕС в чем-то прав, то фраза "Бандер-логам прощения нет и не будет!" -- это путь в никуда! На такой концепции нельзя в прицыпе что-либо построить, а сильное государство тем более!   (написано 07.11.2013 в 17:11 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : Да кому нужно то, их прощение???!!! Мы тут сами, без совков разберемся - кого прощать, а кого к стенке ставить!!! И вообще, кому нет и не будет прощения, Европарламент уже сказал - фашистам и коммунистам!!!  (написано 07.11.2013 в 18:10 з адреси:  89-234-124-91.pool.ukrtel.net)
Линн : ;(Стёпа ,надо отвечать на поставленный вопрос,а не напяливать на себя одежонку святого ;)с маузером за пазухой))),эй, Зору у тебя предохранительный клапан есть?;)неровён час лопнешь от внутреннего величия справедливца,даже узко направленного под себя;))).   (написано 07.11.2013 в 23:30 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : ЭС погоди;)тут тормозухой и не пахнет,а топорная попытка шельмования,увы,ещё безграмотная))),Стёпа ;) плиз:откуда цитата Г.Жукова,прошу на "настоящих" историков не ссылаться(((при чтении их на 3 предложении засыпаю от не стыковок.Что-то первый раз услышал,что советская армия формировалась по национальному признаку,иначе как читать:при взятии Киева утопили уйму украинцев;)пардон хохлов;))).   (написано 08.11.2013 в 17:53 з адреси:  217.72.9.207)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік