Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2013 АБИ НЕ БУЛО ЗАПІЗНО

Як відомо 28 листопада 2013 року у Вільнюсі розпочинає свою роботу саміт «Східного партнерства» – саміт, від рішень якого залежить подальша доля нашої країни.

З огляду на те, що насправді, нинішня влада не хоче ані в Європейський, ані в Митний Союз, а прагне і далі безроздільно панувати над українцями, ми повинні публічно засвідчити свій цивілізаційний вибір. Засвідчити так, аби це побачила і влада і вся Європа!

Відтак вважаю за необхідне закликати всі політичні та громадські організації Славутчини, що сповідують європейські (загальнолюдські) принципи організації суспільного життя, долучитися до загальноукраїнської громадянської ініціативи: «Я обираю ЄС!».

Підтримуючи цю ініціативу на місцевому рівні, можна і потрібно провести: відповідні тематичні конференції, «круглі столи», флешмоби, акції по розповсюдженню європейської символіки, збору підписів тощо.

Дуже доречним у день початку роботи саміту, буде організація у кожному районному центрі Хмельниччини масових мітингів в підтримку європейських прагнень нашого народу.

Це не гучні слова, але за прикладом Славутської міської ради, кожна ГО і ПО просто забовязана надіслати відповідне звернення на ім’я президента України з вимогою виконати всі без виключення умови для підписання Угоди про асоціацію з ЄС. І якщо для цього потрібно помилувати Юлію Тимошенко – він мусить це зробити!

Відкинувши всі дрібні та другорядні суперечки, громадянські інституції нашого краю повинні бодай на місяць стати єдиним громадським організмом, який чітко знає чого хоче і в повній мірі усвідомлює власну відповідальність за майбутнє держави.

Переконаний, цю роботу потрібно розпочинати вже сьогодні, аби завтра, не дай Боже, не було занадто пізно.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 116

Den : підтримую обома руками! готовий підтримати всі акції що будуть в нашому місті! зараз своє слово повинен сказати увесь народ України. тільки він може примусити Яника іти в Європу! наше майбутне це Європа! слава Україні!   (написано 01.11.2013 в 09:57 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : я обираю ЄС! слава Україні!  (написано 01.11.2013 в 10:02 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
 : Да,   (написано 01.11.2013 в 11:40 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Да, да и еще раз да!!! Присоединяюсь и подписываюсь под каждым словом!!! Если бы в каждом городе нашей страны было хотя бы десять-двадцать таких людей как Игорь Пиголь, мы давно бы уже были в Европе!!!  (написано 01.11.2013 в 11:43 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Кстати, готов лично проспонсировать сотню-другую еврофлажков!!! Больше не могу, маленькая «криза» надвинулась((   (написано 01.11.2013 в 12:51 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Ага, ох и осчастливила же нас Рассея – матушка за три с половиной столетия совместной жизни!!! Ну, прям некуда этого счастья девать было!!! Каленым железом нам это счастье насаждала, а мы все от него нос воротили. И репрессии и голодоморы и уничтожение украинского языка, культуры и т.д. и т.п. Эх сколько счастья то было нам даровано от угро - финнов, а, братья – славяне!!! А мы вот все никак да ни в какую)) Иждивенец, ты бы проспался бы что ли, а потом уж и на связь выходил)))))))))))))))   (написано 01.11.2013 в 13:15 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Эх, иждивенец...!!! Кто в розовых очках гуляет, так это как раз ты!!! Что ты несешь то, сам подумай!!! "За годы правления Кравчука поумирало 20 млн. человек"???!!! Ты где такие цифиры то берешь, Иждивенец???!!! Да страшнее Совка может быть только новый Совок!!! Это при Совке было репресировано, расстреляно, переселено и т. д. более 20 млн. украинцев!!! Читай историю Украины, Иждивенец, а не истрорию СССР, тогда и мозги на место станут!!!  (написано 01.11.2013 в 14:15 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Да я и сам знаю. "Москва, Лубянка и какой - нибудь Сергей Иванов"))))) А ты бы что -нибудь украинское почитал, без красной плесени(((((  (написано 01.11.2013 в 14:38 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Вот это женщина!!! Вот это характер!!!
     
     "Парламентская оппозиция должна "немедленно и без внесения поправок" проголосовать за законопроект Анжелики Лабунской о лечении заключенных за рубежом". Об этом говорится в заявлении экс-премьера Юлии Тимошенко, которое 1 ноября у ЦКБ №5 в Харькове обнародовал ее защитник Андрей Кожемякин, сообщает "Интерфакс-Украина". "Прошу депутатов парламентской оппозиции без каких-либо улучшений и поправок, без дискуссий и споров, безотлагательно реализовать предложения Кокса - Квасьневского и немедленно целом проголосовать в Верховной Раде за законопроект Лабунской", - говорится в заявлении. Также Тимошенко подчеркивает необходимость "отложить тот законопроект оппозиции, который предусматривает мою политическую реабилитацию, освобождение и восстановление прав". В своем заявлении Тимошенко отмечает, что соответствующий законопроект, предложенный оппозицией, "предусматривает наиболее полное выполнение требований и критериев Евросоюза". "Но сейчас нам всем необходимо действовать ради европейского будущего быстрым и реалистичным путем, несмотря на личные интересы и амбиции", - отметила экс-премьер.
     
     Настоящий госсударственный деятель, который жертвует своим будущим политика, ради будущего страны!!! Настоящий Президент Украины!!! Гордость нации!!! Разве можно сравнить ее с каким то трусливым Шапкокрадом???!!! 
(написано 01.11.2013 в 15:02 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Линн : ;)Степан ,а Юлькино заявление можно и по другому прочитать))),скажи,а у вас на Украине, случайно,цитатник Мао на украинском языке не издаётся?(((,а то уж явно для тебя светит хунвейбинская звезда;).   (написано 01.11.2013 в 16:14 з адреси:  217.72.9.207)
Степан : Эта, как ты выражаешься "бездарность," в свои 22 года уже милльонным бизнесом ворочала!!! Эта, как ты говоришь "бабья глупость" заставила всю страну перейти от бартера к наличным рассчетам и прищучила газовых олигархов. Она всю свою жизнь шла против течения и любила простых людей. И не верь тому, что о ней пишут. Пусть брешут и завидуют разные гамадрилы типа Чобота и прочих!!! Для меня и миллионов украинцев, это великая женщина, которая достойна быть президентом нашей страны!!!  (написано 01.11.2013 в 16:19 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
% правди : "... Эта была борьба за выживание власти с одной стороны и собственно государства с другой стороны. А то что там при этом погибли от какого-то там голодомора какие-то там украинцы или русские или ещё кто-то --- то так и должно было быть. ..."
     
     Дай Бог, чтобы ты Ыждывенец не сдох от голода.
     
     Я припиняю реагувати на цю смердоту, як Ыждывенец.  
(написано 01.11.2013 в 17:20 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Криваво-червона армія : Щороку в Україні святкують дати визволення від німецько-фашистських загарбників окремих сіл, міст і областей. Це суто радянська традиція, сформована комуністичною політикою антинаціональної пам’яті, коли народи більшовицької імперії мали знати лише офіційну інтерпретацію подій, забувши власне минуле й адекватне до нього сприймання історії. Як дотепно написав автор книжки «Бабин Яр» Анатолій Кузнєцов: «Священна» війна СРСР проти Гітлера була тільки відчайдушною боротьбою за право сидіти не в чужоземному, а у власному концтаборі».
     Кого могла визволити сталінська диктатура, і яке відношення до свободи вона має взагалі? Повернення рідного НКВД, партійної номенклатури, колгоспного рабства, терору й переслідування інакодумців – це, звісно, «свобода»… Радянський солдат нічого іншого не ніс, ані людської гідності, ані прав, бо не мав того й сам. Однак у публічному просторі всупереч логіці постійно педалюють концепт «визволення».
     В усіх цих святкуваннях є ще один кричущий алогізм: номенклатура після ХХ з’їзду КПРС, а понад усе після Перебудови таки мусила визнати сталінський режим терористичним і антилюдським; водночас той інститут, що був виконавцем багатьох злочинів комуністичної системи, – Червону армію – проголошують аж дотепер святою і безгрішною, гідною всілякого прославляння. Це все одно, що сказати: «Німецький нацизм був поганим, але Вермахт – добрим».
     В Україні досі триває повальна глорифікація Червоної армії в тисячах пам’ятників, десятках меморіалів, традиційних ритуалах тощо. Це все наслідки потужної пропаганди, метою якої було назавжди вкарбувати в пам’ять людей фундаментальні комуно-імперські конструкції. СРСР припинив існування, однак його ідеологія живе й активно працює проти нашої держави. Оспівування Червоної (Радянської) армії є потужною основою всіх тих ідеологем, що їх використовує багато політсил, котрі виступають проти незалежності України, за входження до складу неоімперії. Прославляння знаряддя антилюдської диктатури є фактично дозволеною формою пропаганди самого тоталітарного ладу, бо цю армію абсолютно хибно розглядати окремо від влади, якій вона служила і яка всі роки свого панування на її зброю спиралась. Тоталітарний лад і Червона армія – брати-близнюки. Остання є настільки само злочинною, як і система, що покликала її до життя.
     Доблесні будьонівці
     Від перших днів свого існування вона постійно супроводжувала партію більшовиків, беручи участь в усіх її акціях: червоний терор, пограбування «ворожих класів», продрозверстка на селі. Усього цього без РСЧА (Робітничо-селянської Червоної армії) не сталося б. Якою вона була на той час, засвідчує історія так званої 10-ї армії Климента Ворошилова: про неї згадує член її ж таки революційної військ­ради Окулов. Останній пише, що декласованим елементам у збройних лавах «нічого не треба, тільки «трішечки різати»: кого, за що – це цілковито байдуже. Величезні обози деяких частин, де переховуються тисячі мародерів, дезертирів і ледарів, як сарана спустошують околиці, жеруть постачання, сіють паніку й розклад […]. Почасти через те, щó робить 10-та армія серед мирного населення, й, можливо, саме з цієї причини передусім ми ведемо війну всередині країни […]. Як наслідок, під час наближення наших військ мирне населення озброюється, чинить нам відчайдушний опір, а в разі поразки масово тікає, забираючи із собою все, що можна, а решту ховає і нищить».
      Комісар Південного фронту Ґусєв у 1920 році телеграфував наркомвоєнмору: «Частини 1-ї кінної армії тероризують владу, грабують, розстрілюють жителів і навіть родини військовослужбовців Червоної армії, всю худобу забирають […]. Наслідки неподобств уже даються взнаки; ті села, що були на боці радянської влади й далекі від участі в бандитизмі, тепер, навпаки, відчувають страшну ненависть до Червоної армії та радянської влади». До речі, 1-шу кінну армію вважали елітним з’єднанням більшовиків, де Сталін був членом РВР.
     Воєнком 42-ї стрілецької дивізії тоді ж таки повідомляв Москву: «Немає населеного пункту, з тих, де побували будьонівці, в якому не лунав би суцільний стогін жителів. Масові грабунки, розбій і насильство будьонівців перевершували панування білих… Ламали скрині, забирали жіночу білизну, гроші, годинники, столове начиння й т. ін. Надходили заяви про зґвалтування й тортури».
     РСЧА часто використовували в каральних акціях: тільки в кубанському місті Єйську вже в мирний час будьонівці за два місяці розстріляли 680 осіб, із яких лише 90 були повстанцями. А як стверджував у березні 1919-го радянський командарм Філіпп Міронов: «…тільки на шляху 8-ї армії трибуналами на благо соціальної революції було розстріляно 8 тис. осіб». Один майбутній маршал – Міхаіл Тухачєвскій – труїв повсталих тамбовських селян газами й ставив цілими селами під кулю, а другий – Ґєорґій Жуков – хвацько рубав їм голови. Командарм 1-го рангу Йона Якір, командувач Українського округу, у 1932–1933 роках військовою силою забезпечував утілення в життя сталінської політики Голодомору. Інколи злочинців охоп­лював самокритичний настрій, і тоді вони могли написати, як-от воєнком 1-ї Туркестанської кавалерійської дивізії Вінокуров: «Становище зараз у Східній Бухарі вкрай кепське, теоретично ми тут закріплюємо радянську владу, а практично рубаємо бідноту тисячами… Я тепер абсолютно не уявляю, які потрібні величезні зусилля, щоб примирити нас із населенням». Ось такою була ця «непереможна й легендарна», яка в «боях пізнала радість перемог» у період свого народження. 
(написано 02.11.2013 в 12:01 з адреси:  ks209986.kimsufi.com)
% правды  : Российская украинка! Берите пример с Ыждывенца и айда до ООН. Глядиш толку от ваших пожеланий будет больше для вас самих. А мы и сами с усами. Без сопливых обойдёмся. Правда прихватите с собой и нашего придурка, который выступает под разными логинами, а пишет с одного и того же адреса 94-153-30-198-slvt.broadband.kyivstar.net.   (написано 02.11.2013 в 12:15 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Криваво-червона армія : Дивитись з 43хв. що витворяли асвабадітєлі сайт  (написано 02.11.2013 в 12:43 з адреси:  ks209986.kimsufi.com)
Криваво-червона армія : Ми не маємо жодного морального права вшановувати армію, яка повністю себе збезчестила тотальними згвалтуваннями дітей на очах їх батьків, масовими вбивствами і катуваннями безвинних цивільних осіб, грабунком і узаконеним мародерством. сайт  (написано 02.11.2013 в 13:21 з адреси:  ks209986.kimsufi.com)
LOM для российских друзей : Лично мне непонятна ваша озабоченность финансовой несостоятельностью Украины )))
      Вот и российская украинка пытается нас пугать, вспоминая дефолт России 1998 года!
      Друзья, ну ей-богу,есть же гугл и любой интересующий вас вопрос можно всесторонне изучить с его помощью. Было бы желание! )))
      Так вот сайт Википедии о рейтинге стран мира по внешнему долгу говорит:
     
     ранг страна долг в млрд.дол дата на душу нас. от ВВП
      2 Европейский союз 16 080 000 30 июня 2011 32 092 108 %
     1 США 16 893 000 30 июня 2013 53 437 101 %
     11 Великобритания 1 959 965 30 сентября 2013 31495 75 %
     4 Германия 5 624 000 30 июня 2011 63 493 159 %
     3 Франция 5 633 000 30 июня 2011 74 410 188 %
     5 Нидерланды 3 733 000 31 декабря 2009 226503 309 %
     6 Япония 2 719 000 30 июня 2011 19 300 46 %
     7 Испания 2 570 000 30 июня 2011 52 588 165 %
     8 Италия 2 684 000 30 июня 2011 39 234 101 %
     9 Ирландия 2 357 000 30 июня 2011 482 340 1060 %
     10 Люксембург 2 146 000 30 июня 2011 3 759 174 3411 %
     12 Бельгия 1 399 000 30 июня 2011 126 188 264 %
     13 Австралия 1 376 000 31 декабря 2011 42 057 92 %
     14 Швейцария 1 346 000 30 июня 2011 182 899 271 %
     15 Канада 1 181 000 30 июня 2011 24 749 62 %
     18 Австрия 883 500 30 июня 2011 97 411 212 %
     16 Швеция 1 016 000 30 июня 2011 72 594 165 %
     17 Гонконг 903 200 30 июня 2011 92 725 311 %
     20 Дания 626 900 30 июня 2011 110 216 196 %
     22 Греция 583 300 30 июня 2011 49 525 167 %
     19 Норвегия 644 500 30 июня 2011 113 174 143 %
     24 Португалия 548 300 30 июня 2011 47 632 223 %
     21 РОССИЯ 623 963 1 января 2013 3 634 23 %
     23 Финляндия 577 000 31 декабря 2011 68 148 153 %
     25 КНР 529 200 31 декабря 2010 260 7 %
     26 Республика Корея 398 000 30 июня 2011 6 842 40 %
     30 Турция 309 600 30 июня 2011 3 884 45 %
     29 Индия 316 900 30 июня 2011 187 18 %
     27 Бразилия 396 200 30 июня 2011 1 129 14 %
     28 Польша 365 400 30 июня 2011 5 279 47 %
     31 Мексика 279 800 30 июня 2011 1 646 20 %
     33 Индонезия 223 000 30 июня 2011 651 28 %
     34 ОАЭ 151 800 31 декабря 2010 26 202 56 %
     32 Венгрия 232 500 30 июня 2011 11 667 90 %
     37 Аргентина 132 500 30 июня 2011 2 706 35 %
     36 УКРАИНА 136 280 19 июня 2013 2 995 77 %
     35 Румыния 143 500 30 июня 2011 4 459 59 %
     38 Казахстан 129 300 31 март 2012 5 987 85 %
     
      Согласно этим данным ваш рейтинг среди мировых должников даже выше нашего! )))
       
(написано 02.11.2013 в 13:53 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : Кандрашникову. Помогаем, Кандраш, чем можем, и детям тоже. Можем и тебе помочь, проспонсировать твое лечение в Яблуновке, например)) Отдавать не надо, Кандраш!!! Спонсорская помощь умалишенным - безвозДмездная!!! Дай бог, что бы помогло только!!!
     ЭСсесу. Согласен ЭСес!!! Шапкокрад должен будет отсидеть свой срок вне зависимости от того, что когда то он был смотрящим в этой стране. На президента он все равно не тянул))) 
(написано 02.11.2013 в 14:02 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Кандрашникову. Э, нет, Калаш, знаем мы вас - умалишенных!!! Ведь вышли тебе деньги - пропьешь сразу!!! Давай так, Калаш: сначала ты ложишься в больничку - даешь телеграмму с указанием реквизитов заведения - мы проверяем и спонсируем!!! А то был уже один такой. Ему дали деньги наперед, а он, зараза, вместо лечения все пропил........ Прикопали бедолагу где-то на 8-м киллометре кажется.....(((   (написано 02.11.2013 в 14:58 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Иждевенцу. Слушай, Иждевенец, а давай и тебя подлечим, а???!!! Ведь ответы о вакансиях в ООН можно и в Яблуновке принимать, было бы как говориться желание!!! Ты маякни, ежели чего, мы вас вместе с Кандрашниковым в одном сесионном зале поселим!!! Он, конечно, для такой ответственной работы непригоден, но твои запросы в ООН отправлять вполне сможет. Ты главное ему адреса правильные зеленкой на лбу пиши, а на почте уже разберутся)))   (написано 02.11.2013 в 15:19 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
LOM : Друзья я не выкладывал данные с Вики лишь для того,чтобы пофлудить на сайте ))))
      Главный вывод окромя ВВП и всего прочего, согласно этим данным -- это каждый россиянин должен мировым благодетелям БОЛЬШЕ,чем каждый украинец! Вот и все! )))))
      Согласно этим цифрам каждый из жителей России должен 3634 долларов против 2995 дол.,которые должен каждый украинец! 
(написано 02.11.2013 в 15:36 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
LOM : российская украинка , так у Вас есть законные основания переключиться на немецкие сайты и начинать пугать немцев! ))))))))  (написано 02.11.2013 в 15:52 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Степан : Как это, Иждивенец, ООН и Яблуновка - две несовместимые вещи???!!! Очень даже совместимые в наших условиях!!! И помощь нашей стране вполне можно оказывать прямо оттуда, с Яблуновки, там, кстати, и отделение США имеется!!! Не веришь??? Так ты у зеленого фельдегеря Кандрашникова спроси, он туда в длительную командировку собирается.   (написано 02.11.2013 в 18:15 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Да что же ты такое говоришь, Иждевенец???!!! Есть, есть и в нашем городе международная организация !!! Вниз, за газовой конторой и сразу налево!!! Именно там и рассположена - "Собачий приют" называется. Но название, это все так, для отвода глаз разных империалистических шпионов!!! Ты бы заглянул перед отьездом то, совет дельный дал товарищам. Мы, если хочешь, и Кандрашникова тебе ночью туда перебросим, вместе потом и тронитесь, в ООН в смысле........   (написано 02.11.2013 в 18:43 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Ладно, тАвАрищи, пора и мне в командировку собираться, денежку так сказать зарабатывать. Ну, а в ООН, я так думаю, вы и без меня доберетесь.... Вы только не на совсем туда уезжайте, главное вернитесь!!! Без вас ведь наш город и страна пропадут совсем, да и скучно без вас то!!!))))))))))))))  (написано 02.11.2013 в 18:59 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Линн : ;)диспут зациклился на народной мудрости:"от сумы и от тюрьмы не зарекайся"))).Ну "Патриота" опустим(((;),а вот Lom как-то фривольно цифры оценивает,но полёт мысли завораживает:))),главное себя убедить и победа будет,но не сразу((( .   (написано 02.11.2013 в 19:50 з адреси:  217.72.9.207)
% правды  : Россия отмстит Украине за ассоциацию с Европейским Союзом, попытаясь испортить праздничное настроение украинцев на Новый год.
     Такой прогноз в эфире 5 канала озвучил политолог Виктор Небоженко.
     В частности, эксперт отметил, что самое главное от северо-восточного соседа Украине следует ожидать в канун Нового года.
     "Я думаю, что по-настоящему все начнется на новогодние праздники", - сказал Небоженко.
     Он предположил, что в Российской Федерацию придумают по этому случаю изощренный метод.
     "Нам постараются все испортить до неприличия. То есть все будет очень гнусно. Вплоть до того, что по российским каналам будет прерван российский гимн, и нам скажут опять, что украинцы хуже всех", - спрогнозировал политолог. 
(написано 03.11.2013 в 11:32 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Линн : Процент,ух ты,мелковато как то для России,ну(((если Украинская 5 -я колонна в России усуропит,тогда прийдётся подпевать(((,что делать куда деваться )))так красиво спивают девки и хлопцы;))).   (написано 03.11.2013 в 11:58 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : ну вот иждевенец :(((,заранее лишил громаду шедевра Гоголя:)))"вечера на хуторе близь Диканьки"(((.  (написано 03.11.2013 в 12:46 з адреси:  217.72.9.207)
% правды  : Российские украинцы, таковыми они себя величают, постоянно лают на Украину. А это напоминает одну ситуацию. На берегу моря стоит пёс, который постоянно лает на волну.  (написано 03.11.2013 в 16:29 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
LOM : цитата: "свалят на всех кроме юли.она у хохлов святая"
     
     Такое могло написать только полное ЧМО, без роду и племени. 
(написано 04.11.2013 в 08:56 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
:( : LOM : цитата: "свалят на всех кроме юли.она у хохлов святая" . Такое могло написать только полное ЧМО, без роду и племени.
     
     та це Калаш продовжує дуркувати. воно і є без роду і племені. 
(написано 04.11.2013 в 09:13 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
LOM для российской украинки : Хочу обратить ваше внимание на то, что в последнем своем посте вы явно перешли рамки приличия, перейдя на сравнения людей,своих бывших земляков, с животными.Так что в дальнейшем общении что называется не обессудьте ! )))   (написано 04.11.2013 в 09:17 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
LOM для российской украинки : Хорошо, ничего личного. Ну тогда по аналогии Позиция некоторых россиян,которые когда-то были украинцами, лично мне напоминает кучку самодовольных и вечно злорадствующих крыс, которые в свое время довольно удачно сбежали с тонущего корабля,который был их Родиной и где осталось много их родичей. И эта жалкая кучка сидит на сухом и твердом бережку и недоумевает: почему этот корабль все никак не утонет -- ведь окончательное крушение упомянутого корабля окончательно бы убедило длиннохвостых в правильности жизненного выбора! А так гляди эта посудина еще оклимается и, дальше оставаясь на плаву, чего хорошего какими-нибудь океаническими течениями прибьется к каким-нибудь европейским берегам!
      Получается, хоть и крысы, а ЖАБА-то давит! ))) 
(написано 04.11.2013 в 11:42 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
Den : російська українка наче з Марсу прилетіла. дія породжує протидію. русофобія виникає у відповідь на страшну українофобію яку сьогодні розгорнули ваші керманичі. а розпил получився ще в 1917 році коли до влади прийшли комуняки. ось вони то і пустили все дійсно в розпил і врозход. але недовго їм осталось. у Верховній Раді зареєстрований законопроект про заборону комуністичної ідеології. авторами законопроекту виступили лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок та його заступник у фракції Андрій Мохник. слава Україні!  (написано 04.11.2013 в 13:28 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
((: : калаш точно не українець а дійсно без роду і племені.  (написано 04.11.2013 в 13:29 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды  : Участники «Русского марша» устроили драку с кавказцами у метро Люблино
     4 ноября 2013.
     Во время акции «Русский марш», проходившей в столичном районе Люблино, участники стали бить стекла машин и устроили потасовку с кавказцами, сообщил телеканал «Дождь» с места событий.
     Полицией на мероприятии задержаны около 30 человек за использование масок, мелкие нарушения общественного порядка, выкрикивание нацистских лозунгов и использование запрещенной символики.
     Ранее глава департамента безопасности столицы Алексей Майоров сообщил, что власти Москвы согласовали проведение «Русского марша» в Люблино 4 ноября численностью до 15 тысяч человек. Ну и кто же вы такие после этого?  
(написано 04.11.2013 в 13:46 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
)) : європейці. ги-ги.  (написано 04.11.2013 в 13:50 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
) : кумир калаша сайт  (написано 04.11.2013 в 14:15 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
:) : три калаша. ги-ги. сайт  (написано 04.11.2013 в 14:21 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
 : ось що таке мутний союз. «В Росії вже б'ються за їжу"
     Очевидці повідомляють про довгі черги за основними продуктами харчування в трьох районах на півночі Якутії. Товарний дефіцит виник через зрив Північного завезення.
     Через брак продовольства в Якутії різко зросли ціни на крупи, хліб, молочні продукти - зокрема, літр молока коштує 137 рублів. Тільки в Абийському районі були зафіксовані кілька бійок за їжу. Ситуація погіршується тим, що котельні переходять на обмежений режим роботи через дефіцит палива, незважаючи на суворі погодні умови республіки.
     "У навігацію 2013 року на Індігірку було заплановано завезти 33,3 тисячі тонн нафтопродуктів, але не довезли 15,2 тисячі тон, при цьому з 20,8 тисячі тон суховантажу не довезли 12,7», - повідомило джерело в місцевому уряді.
     Погодні умови на річці Індигірка і верхів'ї ріки Лєни відтягнули доставку продуктів до Якутії на кілька місяців, пише "Труд". Спочатку руху суден заважало мілководдя і сильні вітри, а потім ранній льодостав. Зараз на вимушеному відстої перебувають 28 суден з 5,7 тисячі тон вантажів. Фахівці стверджують, що звільнити судна з криги вдасться не раніше червня. Таким чином, населення трьох арктичних улусів може залишитися без паливно-енергетичних ресурсів і продовольства на зиму».
      
(написано 04.11.2013 в 14:25 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
(( : то це ви хочте щоб і українці так жили. а дзудзьки вам!  (написано 04.11.2013 в 14:27 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
LOM для российской украинки : О русофобии.Почему,собственно, я и решил вмешаться в ентот полит.срач. Вы гляньте,до того как я вмешался из 15 последних постов- у 12 российские адресса.Более того, тон этих комментов о нашей стране просто неприемлим для гостей,подданных другого государства.
      Посему вопрос: Вам не кажется, что русофобию вы же сами,россияне, провоцируете своим ЖЛОБСКИМ ПОВЕДЕНИЕМ на сайтах других государств ???
     
     
      И еще,раз уж мы с Вами заговорили о европах, то давайте я Вам объясню в чем разница,в первую очередь для думающих людей,между Россией и ЕС.
      Россия всегда славилась сильной государственной властью.То есть Государство всегда доминировало над Обществом,запрягало его как хотело -- это в разные времена каторга, ссылки, лагеря, целые социальные классы назначались"врагами народа",голодоморы,депортации целых наций и т.д. Общество же все выходки своего государства воспринимало как должное , не особо протестуя, а зачастую и вовсе не анализируя его деяния.Это в конечном итоге привело к тому что общество в России,вместо того чтобы отстаивать свои интересы, тупо превратилось в стадо тупых баранов, которые привыкли,что все в этой жизни решает Пастух и знай себе пьянствуют и разможаются.
      Как результат, современная Россия превратилась в чисто клептократическое государство,удел корого обогащать власть имущих и продолжать класть болт на свое ОБЩЕСТВО,которое за долгое время привыкло к положению таких вещей .
     
      Кстати сказать, все политические пророссийские силы в Украине именно таковыми и являются,что уж очень им хочется тоже быть такими пастухами безропотного стада!
     
      Ключевым же отличием Европы от России всегда было наоборот сильное ОБЩЕСТВО которое умело заставить свое Государство служить ему и отстаивать интересы этого общества.Отсюда и вытекают сегодняшние приоритеты так называемых ЕВРОПЕЙСКИХ ЦЕННОСТЕЙ - это в первую очередь ЛИЧНОСТЬ и все ее права! Не какие-то доктрины, внешние(в основном надуманные) враги и мощныЙ ВПК,на который надо выделить полбюджета страны,оставив простых людей в телогрейках,ватниках и кирзовых сапогах.
      Именно наличие высокоразвитых ГРАЖДАНСКИХ ОБЩЕСТВ в первую очередь делает эти страны успешными, а жизнь людям в них комфортной ! ))
      Есть надежда, что, примкнув, мы, украинцы, станем чуточку цивилизованней и со временем наше государство перестроим на европейский лад! ))
      А что нам даст союз с вами? Это тоннель без света в конце...
     
     
      И
     
     
     
     
     
       
(написано 04.11.2013 в 15:06 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)
(( : слава Богу що ця Раша не наша «Неужели это до сих пор правда? Российская глубинка глазами американца». там і фото Калаша є під назвою «веселая жизнь і «щас спою!»
     
     Российская провинция глазами американского фотографа Брюса Гилдена (Bruce Gilden), который сумел прожить 16-ть дней среди обычных россиян, а точнее русских, в маленьком поселке, что в семидесяти километрах от Екатеринбурга. Судя из слов фотографа, эту область населяют бывшие уголовники, наркоманы и просто «пропащие люди». «Мрачное и безнадежное средневековое сообщество», – именно так обрисовывает американец уральский регион России. Больше всего времени Гилден провел в компании некоего 32-летнего Сергея, по прозвищу «Кабан» – мелкого бандита, только что освободившегося из колонии. Другой мужик, с которым часто общался Брюс, был некий Василий, бывший (разве такие бывают бывшими?) преступник, отсидевший за убийство отчима. Гилден намеревался фотографировать естественную, натуральную жизнь этих людей, и чтобы они к нему привыкли. Фотограф, желая войти в доверие, покупал им водку и кур. «Все они проживают в мерзких сообществах разваливающихся русских деревушек среди мусорных мест. А основа их, так сказать, жизни – водка, насилие и унижение друг друга», – вспоминал позже фотограф. Мелкий уголовник Сергей говорил, что он сейчас «не на 100% преступник – он больше не хочет попасть на зону, а потому пытается заниматься прибыльным делом, а именно – берет мзду с проезжающих грузовых машин, а также «крышует» таджиков, которые переправляют наркотики. В этом крае количество женщин вдвое больше, чем мужчин, а потому и на Серегу, и на его дружков, которые практически все прошли через тюрьмы – большие спрос и потребность. Гилден также поведал о том, что здесь наблюдается так называемое близкородственное сношение (inbriding, инцест). Но тем не менее, фотограф отметил, что очень уважает этих людей потому, что в таком климате и при почти полном отсутствии всех благ цивилизации никто другой просто не выживет. сайт
      
(написано 04.11.2013 в 16:33 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды  : САНКТ-ПЕТЕРБУРГ, 4 ноября. /Корр. ИТАР-ТАСС Иван Скиртач/. В день "Русского марша" в Петербурге полицейские задержали около 60 человек, которые пытались провести несанкционированные акции в центре города, среди задержанных много несовершеннолетних. Об этом ИТАР-ТАСС сообщил представитель ГУ МВД по Петербургу и Ленобласти.
     "29 человек были задержаны у БКЗ "Октябрьский" при попытке проведения несанкционированного шествия, среди них 10 несовершеннолетних", - подчеркнули в ведомстве. Шествие по Невскому было запланировано на 14:00 мск.
     Еще одну несогласованную акцию полицейские пресекли на Дворцовой площади около 16:00 мск, где, по официальным данным, задержали около тридцати участников "танцевального флэшмоба".
     В ГУ МВД отметили, что 4 человека были задержаны за нарушение общественного порядка на Удельном рынке, где, по сообщениям местных СМИ, около 50 молодых людей пытались устроить погром. "Они перевернули несколько прилавков, убегая от полиции, но были задержаны", - добавил собеседник агентства. В полицию не поступали обращения по поводу массовой драки на станции метро "Удельная", о которой сообщали очевидцы.
     По официальным данным, в основном мероприятии "Русского марша" в Санкт-Петербурге - согласованном властями шествии от метро "Горьковская" до Марсова поля и последовавшем митинге - приняли участие около 500 человек.
     Мероприятие националистов в этом году прошло под флагами партии "Родина", заявку которой на проведение в День народного единства "Патриотического марша" численностью до 2 тысяч согласовали городские власти. К региональному отделению партии присоединился весь оргкомитет "Русского марша" - ранее Смольный отказался согласовать им шествие по Невскому проспекту и предложил ограничиться митингом.
     По данным организаторов, в сегодняшнем шествии и митинге приняли участие почти две тысячи человек.
     Так что жуйте свои сопли дорогие российские голохвастики. Не суди других и судим не будешь. 
(написано 04.11.2013 в 19:07 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : .. в русских маршах принимали участие не только националисты.
     Потому что наши националисты в корне отличаются от ваших. Слава Богу мы не дошли до братоубийства как вы в Чечне.  
(написано 04.11.2013 в 19:25 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди : ... Дуже доречним у день початку роботи саміту, буде організація у кожному районному центрі Хмельниччини масових мітингів в підтримку європейських прагнень нашого народу.
     
     Шановний пане Ігоре!
     Пропоную найближчим часом, в м. Славута, провести мітинг в підтримку підписання Угоди з ЕС. Бо в день роботи саміту буде запізно. До мітингу необхідно ретельно підготуватися. Народних депутатів України не запрошувати, окрім депутатів місцевої та районної ради. Про початок мітингу попередити місцеве населення в засобах масової інформації. 
(написано 05.11.2013 в 15:00 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди : Кравчук і Кучма вважають, що за провал угоди із ЄС доведеться платити дорого
     Вівторок, 05 листопада 2013 року.
     
     Екс-президенти Леонід Кравчук і Леонід Кучма вважають, що Україна заплатить високу ціну, якщо не підпише угоду про асоціацію з Європейським Союзом.
     Про це вони заявили у вівторок журналістам у Києві, повідомляє УНІАН.
     
     "Якщо два місяці тому я вірив у підписання угоди про асоціацію, то після 24-го візиту місії Кокса-Квасневського і відсутності рішення (у справі Тимошенко) у мене виникають сумніви щодо підписання угоди", - зазначив Кравчук.
     "Усі виступи представників Партії регіонів зводяться до того, що Тимошенко повинна перебувати у в'язниці. У такому разі, до України не треба їздити місії Кокса-Квасневського, вибирати законопроекти, які готуються Україною…", - уточнив він.
     "Україна не готова зробити історичний крок, який має визначити її майбутнє сто-двісті-триста років. Це ціла епоха. Але якщо ми не можемо подолати епоху через одну особу - Тимошенко - то ми не доросли", - сказав екс-президент.
     При цьому він додав, що Віктор Янукович і нинішня владна команда зробили дуже багато для євроінтеграції України, але при цьому "не можуть, не хочуть зробити останній крок, на шляху якого стоїть одна Тимошенко".
     
     За словами Кравчука, значна частина українців виступають за євроінтеграцію країни, тому непідписання угоди про асоціацію може призвести до розколу України.
     "Я не маю на увазі розділення країни колючим дротом, як це вже робить Росія (стосовно України), але непідписання угоди призведе до того, що розкол країни стане фактичним", - сказав Кравчук.
     При цьому Кучма сказав: "За все треба платити. Треба платити за те, що ми не підписуємо угоду з Митним союзом, і наслідки ми вже відчуваємо".
     "І я не знаю, яку ціну ми платитимемо, якщо не підпишемо угоду з Європою у Вільнюсі. Ви чудово розумієте, ким в цьому випадку ми стаємо для Європи. Якщо на переговорний процес ми витратили багато років, і після кожної місії Кокса-Квасневського з'являлася реальна надія, то сьогодні ця надія згасає, і потрібно чітко розуміти, що буде з нами завтра…", - зазначив він.
     
     Так точно не видать ЕС, как своих ушей. 
(написано 05.11.2013 в 17:47 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Линн : ;)всё правильно Процент,пока Россия не станет вести себя ,как США,Англия,германия,Франция с другими государствами,до тех пор Россия будет для них и щи"лаптем хлебать" и "водку жрать эшелонами", и" индигирку на голодный паёк сажать",и "амурскую область затапливать"и "образование иметь из каменного века";)как тут вещали бывшие славутчане отбывшие в израиль,и "фашизм пригревшей и лелеюшей на груди" и вообще тупой, как "сибирский валенок",не познавшей красоты демократии))),всё правильно, как божий день,вот только за второго ельцина или представителей Российской померанцевой лично голосовать не буду,даже в страшном сне,лучше останусь жутко" нецивилизованным",а заниматься пришиванием разных ярлыков в виде лоскутного одеяла не досуг,лучше по былинной старинке фактами и без комментарий типа:а на кого бог пошлёт в трамвае;)Р . Lom можно поподробнее о демократии ;)цивилизованного мира во всей красе,а не только крембрюле;).  (написано 05.11.2013 в 18:43 з адреси:  217.72.9.207)
Степан : Первый раз процента поддержу!!! Игорь!!! С бандой Шапкокрада шутки п!!! Начинать выступления за ЕС нужно уже на этой - максимум - на следующей неделе!!! Дальше может быть поздно!!! Только массовые акции смогут заставить этих донецких гамадрилов выпустить Юлю!!! Волю - Юле!!! Волю - Украине!!! Мы - за ЕС!!!  (написано 05.11.2013 в 20:06 з адреси:  45-171-55-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Процент, а я что-то не пойму, то ты за даунов донецких мазу тянешь, то за ЕС и Юлю.. Ты провокатор, или просто овца заблудшая???((  (написано 05.11.2013 в 20:26 з адреси:  45-171-55-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : Судьба Тимошенко стала известна из записки.
     В записке, лежащей на столе нардепа от ПР Кунченко, написано, что Юлю нужно отправить на лечение.
     
     Впрочем, источник в ПР сказал, что закон все-таки примут и экс-премьер уедет на лечение. Но не на условиях оппозиции, а на условиях власти. «Отменять евроинтеграцию у нас никто не намерен. И соглашение подпишем. Но по Юле стоит задача принять такой закон, чтобы она в ближайшее время не смогла вернуться в Украину. И ее долги перед государством, чего не любят в Европе, — это дополнительный аргумент, чтобы она уехала и не возвращалась. Чей это закон будет, не важно. То ли Лабунской с поправками такими, что проект станет похож на проект Сергея Мищенко (он устраивает ПР. — Авт.), то ли наоборот. Главное, чтобы за него голосовала и оппозиция. А ее в этом сможет убедить Европа, ведь они не захотят выглядеть политиками, поддерживающими уклонительницу от налогов», — сказал нам источник. О том же говорят и политологи. «Подписание не сорвется. Назад дороги нет. Но стороны торгуются насчет условий освобождения Тимошенко», — говорит политолог Вадим Карасев.
     
     Тем временем вчера замгоссекретаря США Виктория Нуланд сказала, что Виктор Янукович заверил ее в евроинтеграционном выборе Украины, сказав, что выбор в пользу Европы уже сделан. 
(написано 06.11.2013 в 08:16 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Den : калаш а чого це ти вже злим став чучало? ось твоя країна тварюка ригівська сайт  (написано 06.11.2013 в 09:18 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
(( : а та куля з твого лайна калаш? ги-ги. дивись не подавися чучало ригоанальне.  (написано 06.11.2013 в 10:30 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
)) : тепер ти себе вже так називаеш калаш? тиж росіянином раніше був придурок. ги-ги.  (написано 06.11.2013 в 10:35 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
)) : може ти просто півень облізлий?  (написано 06.11.2013 в 10:36 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды  :
     Партия регионов со скандалом провалила решение о лечении Юлии Тимошенко.
     Киев, Ноябрь 06 – Завтра Верховная Рада вряд ли примет хоть какой-то закон о направлении на лечение экс-премьера Юлии Тимошенко.
     
     Что такой сценарий развития событий весьма вероятен стало понятно сегодня во время заседания комитета Верховной Рады по вопросам законодательного обеспечения правоохранительной деятельности. После многочасового обсуждения в душном переполненном кабинете члены комитета так и не приняли окончательное решение рекомендовать парламенту в четверг принять тот или иной проект закона о направлении на лечение Тимошенко.
     
     С самого начала заседания комитета, когда почти два часа муссировался детально проект закона о прокуратуре, стало понятно, что Партия регионов явно затягивает процесс рассмотрения вопросов. В небольшом помещении собрались все три лидера оппозиционных фракций: Яценюк, Кличко, Тягнибок, депутаты, помощники и беспрецедентное количество телекамер и журналистов. Условия, когда не хватало не только места, но и воздуха, напоминали заседания Печерского суда, в результате которых Юлия Тимошенко была осуждена на семь лет по «газовому» делу.
     
     Когда в помещении вообще невозможно было находиться и дышать, депутаты перешли к голосованию. Но здесь Партия регионов сделала все, чтобы сорвать принятие в четверг закона Лабунской. Комитет Кожемякина не рекомендовал принять ни один из четырех проектов законов. Все законопроекты рекомендовали доработать. Когда каждое голосование заканчивалось одним и тем же результатом, по залу то и дело проходил нервный смешок.
     
     После того как депутаты так и не пришли к консенсусу, было принято решение о создании рабочей группы, которая будет работать над всеми четырьмя проектами законов.
     
     
      
(написано 06.11.2013 в 20:25 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды  : Виктор Янукович не появлялся в Москве и не проводил встречу с президентом РФ Владимиром Путиным, несмотря на анонс пресс-службы президента Украины от 9 ноября.
     Об этом в эфире итогового выпуска "Вести недели " заявил ведущий Дмитрий Киселев.
     "Вдруг пресс - служба президента распространила удивительную новость - вроде Янукович срочно летит в РФ, в субботу вечером!", - отметил ведущий.
     "Мистика. Но больше удивляет, что президента в Украине никто не ищет. Собственно, в Москве тоже. Ну, это нормально", - подытожил Киселев. 
(написано 11.11.2013 в 07:46 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
LOM : Ценность нынешнего исторического момента -- сможет ли украинское общество управлять своей властью???
      Ежу понятно, что Пахану Европа, как козе -- баян, важнее при этом как себя проявит нация : либо мы безропотные бараны,как россияне, и нам самое место под РАСЕЕЙ, либо все-же мы хоть в какой-то мере европейцы и по-европейски способны влиять на свою власть! 
(написано 11.11.2013 в 10:00 з адреси:  pool-46-63-78-190.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 6 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік