Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 01.11.2013 ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ СЛАВУТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЩОДО ПІДПИСАННЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ, ПРИЙНЯТТЯ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ЗАКОНІВ, ВПРОВАДЖЕННЯ РЕФОРМ ТА ЗВІЛЬНЕННЯ ТИМОШЕНКО Ю.В.

Президенту України В.Ф. Януковичу
Прем'єр-міністру України М.Я. Азарову
Голові Верховної Ради України В.М. Рибаку

2013 рік без перебільшення може стати історичним та вирішальним для євроінтеграційних прагнень українського суспільства. Україна ще ніколи не була настільки близькою від принципових здобутків на своєму шляху до європейської інтеграції.

Ми, депутати Славутської міської ради, глибоко переконані, що місце України серед розвинених країн Європи. Виходячи з цього ми не можемо залишатись байдужими до долі нашої держави у той час, коли до підписання історичного документу, Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом, залишається близько місяця, а ми і далі є свідками шаленої антиєвропейської активізації всіх антиукраїнських сил як всередині країни, так і ззовні.

28 листопада у Вільнюсі відбудеться саміт «Східного партнерства», під час якого очікується підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським союзом, заснованої на принципах політичної асоціації та економічної інтеграції включно з глибокою та всеосяжною зоною вільної торгівлі.

Ми переконані, що в українському суспільстві зростає потреба на зміни та європейський вибір, а тому підписання Угоди про асоціацію повністю відповідає інтересам українського народу і за своїм змістом не є чимось новим, а лише нагадуванням про ключові зобов'язання, які були давно і публічно взяті на себе українською владою.

Перспектива підписання Угоди щодо Асоціації залежить від того чи зможе українська влада продемонструвати рішучі дії та відчутний прогрес у трьох сферах: реформа виборчого законодавства, розв'язання питання вибіркового судочинства та уникнення цих проблем у майбутньому; виконання реформ, що були визначені в спільно погодженому Порядку денному асоціації Україна - ЄС.

Славутська міська рада, схвалює прагнення до політичного компромісу та консолідованих дій у стінах Верховної Ради України щодо прийняття законодавчих актів передбачених Порядком денним асоціації.

Виконуючи волю наших виборців, звертаємося до Верховної Ради не зупинятись у прийнятті та вдосконаленні законів, які відкривають шлях до підписання Угоди про асоціацію та якнайшвидше ухвалити відповідні закони, які передбачатимуть: реформування виборчого законодавства та прийняття Виборчого Кодексу; подолання корупції у всіх сферах і в першу чергу в
управлінні державними фінансами.

Закликаємо Президента України Віктора Януковича негайно вжити заходів, які будуть спрямовані на реалізацію євроінтеграційних починань, зокрема: уникнення вибіркового правосуддя - негайно звільнити з ув'язнення Тимошенко Юлію Володимирівну; гарантувати повне виконання всіх рішень Європейського суду з прав людини; вжити рішучих дій для покращення бізнесового та інвестиційного клімату; сприяти розвитку місцевого самоврядування та формуванню його належної фінансової бази; обмежити можливості органів Державного казначейства в ручному управлінні фінансами територіальних громад.

Закликаємо Кабінет Міністрів чітко визначити коло відповідальних осіб за належне інституційне забезпечення та координацію європейської політики України, які будуть наділені повноваженнями та відкриті до співпраці з громадськістю.

Переконані, що у випадку непідписання Угоди у листопаді цього року, історичний шанс буде втрачено. Це буде свідчити про зміну вектору зовнішньої політики української держави, переорієнтацію на нав'язані цінності та стандарти, зраду інтересам власного народу та істинного його прагнення. Все це не відповідатиме справжнім намірам українського суспільства та заведе його у глухий кут, наслідком якого буде зовнішня ізоляцію та регрес.

Ми переконані, що цього нам і вам не пробачить український народ та його наступні покоління.

У зв'язку з цим, закликаємо українську владу та опозицію виявити політичну волю та здійснити конкретні дії, які би засвідчили бажання України дотримуватись Угоди про асоціацію з ЄС, включаючи повагу до принципів демократії, прав людини, фундаментальних свобод та верховенства права.

Сподіваємось, що заради здійснення європейського покликання України, підтримуваного більшістю її громадян, українська влада виконає усі кроки Порядку денного асоціації Україна - ЄС.

Схвалено на пленарному засіданні 34 сесії Славутської міської ради 25 жовтня 2013 року.


Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 45

Den : молодці депутати! так тримати! ви показали приклад як треба діяти всім українським радам! всі ради повинні зробити такі звернення і засипати Яника своїми вимогами! народ прокидаєця слава богу! слава Славуті і Україні! наше майбутне ЄС!   (написано 01.11.2013 в 10:00 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Да, да и снова да!!! Подписываюсь под каждым, словом обращения!!! Действительно – молодцы наши депутаты и мэр молодчина!!!
     Для ЭСсес. Первое. Если ты забыл или вдруг заболел маразмом, то я тебе тоже напомню, что европейский суд по правам человека признал Юлию Тимошенко незаконно арестованной, а ее дело таким, которое имеет политическую составляющую. Более того. Ведущие страны Европы четко указали Шапкокраду на избирательное правосудие в нашей стране, а освобождение ЮВТ необходимым условием подписания соглашения с ЕС. Точка.
     Для ЭСсес. Второе. Подавляющее большинство жителей нашего города отдали свои голоса за ВО «Батькивщина» - следовательно – за политический курс и программу этого объединения. Избранные депутаты озвучили волю тех избирателей, которые за них голосовали. Все логично и точно. Все правильно и четко. Так, как и должно быть. Точка.
     Для Калаша. Василий Богданович будет и третий, и даже четвертый раз мэром этого города, потому что в отличие от тебя, ему люди доверяют. К тому же он член ВО «Батькивщина» и обязан выполнять волю своих избирателей и поддерживать курс нашего объединения. Все логично и правильно. Точка. Еще вопросы будут???!!!
      
(написано 01.11.2013 в 12:13 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Кстати, а почему молчит Хмельницкий областной и наш районный советы???!!!  (написано 01.11.2013 в 12:42 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : ЭС. Мой здравый смысл, ЭСсес, полностью совпадает с Европейским. Жаль, что твой с тайгой дремучей совпадает.
     Иждивенцу. А кто сказал, что легко будет???!!! С подписания этого соглашения все только начнется!!! Конечно за нас никто и ничего не сделает. Но если мы хотим стать европейской а не таежной страной, страной с высоким уровнем жизни, мы должны придерживаться ЕВРОПЕЙСКИХ ЦЕННОСТЕЙ!!! Ведь это же ясно как Божий день, Иждевенец!!! А потенциала у нас хватит, ты главное не переживай, еще не такое рашисты с фашистами на нашей земле творили. И ведь ничего, - выжили!!! И страну свою сохранили!!! Так что не опоздали мы, а немножечко задержались, пока у власти комуноиды были)) 
(написано 01.11.2013 в 13:40 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Вот еще эту власть шапкокрадов и воров выбросим на свалку истории, и начнем своей страной заниматься, как и завещал нам великий Тарас Шевченко!!!  (написано 01.11.2013 в 13:44 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Иждивенец, уволь... Про всякие "враждебные силы", это не комне)) Я уже вышел с того возраста, когда во все это верил. А то, что в мире была, есть и будет геополитика, как и то, что каждая страна защищает свой национальный интерес, так это уже даже школьники знают. И не мы - Европе, а Европа - нам позарез нужна, в этом весь смысл, Иждевенец!!!   (написано 01.11.2013 в 14:35 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Олег Медведев: Почему Шапкокрад не желает выпускать Тимошенко. Только цифры и факты. Делайте выводы!!!
     
     "Це дані найсвіжішого опитування групи "Рейтинг" в макрорегіональному розрізі. В цілому по країні цифри виглядають так. "Якби вибори Президента України відбувалися на початку жовтня 2013 року, і Ю.Тимошенко брала би в них участь, то В.Януковича підтримали б 24% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах), 21% – Ю.Тимошенко, 19% – В.Кличка, 7% – П.Симоненка, 6% – О.Тягнибока, 2% – П.Порошенка. Інших кандидатів підтримали б близько 5% виборців, не підтримали б жодного – близько 4%, не визначились з вибором – 11%.
     Отож, до другого туру з Януковичем виходить Юлія Тимошенко. А там "24% підтримали б чинного Президента, 28% – лідера Батьківщини". На вдіміну від першого туру, де відсотки пораховані від тих, хто готовий йти на вибори, в другому проценти наведено від усіх опитаних.
     Така от "математика", то хіба не зрозуміло, до чого вся ця Януковичева катавасія з ухваленням закону?!" 
(написано 01.11.2013 в 15:12 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Лажа, Иждивенец, это заказные партийные опросы. А "Рейтингу" доверять можно, он с 2004 года все результаты угадывал. Так что не вечен то, Шапкокрад, далеко не вечен!!!   (написано 01.11.2013 в 16:09 з адреси:  167-210-53-37.pool.ukrtel.net)
% правды  : Европейский Союз обсуждает с Международным валютным фондом возможность предоставления Украине кредита stand-by, в случае если страна попадет под экономическое давление России в этом году. Об этом сообщает Reuters со ссылкой на высокопоставленных чиновников ЕС.
     
     Если соглашение Украины с ЕС будет подписано и Кремль примет ответные меры, у ЕС есть резервный план, как обеспечить Украину газом, а также договоренности с МВФ об экстренном кредите, несмотря на сомнения аналитиков, что Украина и МВФ способны преодолеть давние разногласия об условиях финансирования.
     
     "МВФ играет очень важную роль, и с ними ведутся переговоры о кредите stand-by", - сказал высокопоставленный чиновник ЕС на условиях анонимности.
     Другой чиновник ЕС, непосредственно участвующий в переговорах об Украине, добавил, что их цель - "найти путь для заключения в ближайшее время соглашения stand-by".
     
     Сумма финансирования еще не ясна, но банкиры и управляющие фондами, знающие финансовую ситуацию стране, полагают, что может потребоваться $10-15 миллиардов.
     Кроме потенциального кредита МВФ, ЕС подготовил 610 миллионов евро ($840 миллионов), которые он также может одолжить Украине, договорившейся с фондом.
     Планы ЕС и МВФ должны успокоить международную озабоченность по поводу сложной экономической ситуации на Украине. 
(написано 01.11.2013 в 19:05 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Коммунист, россиянин, тверезый.. А знаешь кем ты еще небыл, Калаш??? Фельдегерем почтового отделения ООН при яблуновской Европе!!! В следующий раз именно так и подписывайся, Калаш, мы поймем)) Иждевенец, смотри какие кадры для международной работы пропадают, а ты ни гу-гу!!!  (написано 02.11.2013 в 16:10 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Иждевенец, а для владеющих феней вакансии в ООН есть??? А то вот Калаш вполне подошел бы и для такой работы!!! Ну, это так, для последующего карьерного роста этого гамадрила. Не всю же жизнь ему с зеленым лбом на почту бегать)))))))))   (написано 02.11.2013 в 16:18 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Ну, как же так то - Кандраш и за Кандраша не отвечает((???!!! Так тебя, Кандраш, еще и от раздвоения личности лечить нужно!!! Но ведь это дополнительные расходы!!! Давай договоримся так, Кандраш: сначала мы тебя от шизофрении полечим, а уж потом и от всякой тии)))))))))))   (написано 02.11.2013 в 17:05 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Будешь себя хорошо вести, Кандрашка, мы тебе должность старшого фельдегеря выхлопочем. Преференций в этом случае гораздо больше. Например, адресный шрифт ООН на твоем лбу, Иждивенец будет писать зеленкой уже гораздо меньшим шрифтом!!! Да и в помещении почты тебе уже гавкать будет не обязательно, можно просто помычать пару раз и все поймут - пришел посланец мира!!! Ты только на людей не бросайся и на заборы не мочись, в яблуновской ООН этого не любят.  (написано 02.11.2013 в 17:35 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : И напоследок. При любых ситуациях - соблюдай конспирацию!!! На котов не рычи, а вши и б свои ганяй руками, а не левой ногой. Тебе лишние подозрения ни к чему))))))  (написано 02.11.2013 в 17:40 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : И учи человеческую, т.е. членораздельную речь!!! И боже тебя упаси - больше не путай ее с мужским половым органом!!!)))))))))))))))  (написано 02.11.2013 в 18:05 з адреси:  253-212-53-37.pool.ukrtel.net)
Линн : Стёпа:) членораздельная речь это намноого круче речи" элочки людоедки";))).  (написано 02.11.2013 в 20:13 з адреси:  217.72.9.207)
:) : не треба брехати. покидька маркова якй займався рекетом вбивав і різав людей вже вся одеса проклинає. а підтримали його купка проплачених йогож так званою партією ідіотів - 100 чоловік. получили дубинками і розбіглися. а по Хрещатику йшло 30 тисяч українських патріотів. різницю ловиш чудо?   (написано 04.11.2013 в 13:58 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
:) : гарно калаша степан взув. тільки пірья з цього козла посипалось. ги-ги. ти калаш скоро разом з своїм президентом будеш на зоні. неукраїнське.  (написано 04.11.2013 в 14:01 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік