Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.10.2013 З ПОВЕРНУТИМИ НАЗАД ГОЛОВАМИ

Отже, під гучний акомпанемент «королеви місцевої джинси» газети «Трудівник Партії регіонів», справа доведення до банкрутства КП «Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства» досягла свого апогею.

Як стало відомо з неофіційних джерел, нещодавно, Славутська міжрайонна прокуратура заявила судовий позов щодо скасування рішення виконавчого комітету Славутської міської ради від 09.01.2013 р. № 1 «Про встановлення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення».

Нагадаю, що сталося це після того, як міська рада справедливо відхилила некомпетентне подання в.о. Славутського міжрайонного прокурора з вимогою «вжити заходів щодо належного обрахування вартості послуг з водопостачання та водовідведення та приведення у відповідність до вимог законодавства».

З огляду на той факт, що жодних правових підстав скасовувати рішення виконавчого комітету Славутської міської ради на сьогоднішній день просто не існує, а висновки так званої робочої групи з питань перевірки економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги виявилися звичайною фальшивкою (читай статтю від 29.09.2013р. «Робоча група Хмельницької ОДА сфальшувала тарифні висновки по Славуті»), дуже цікаво, яку ухвалу винесе Хмельницький окружний адміністративний суд ?

Бо, якщо, не дай Бог, судом буде винесене політично вмотивоване рішення, важко собі навіть уявити, які наслідки це буде мати для славутчан.

Якби наші ГО ПО і окремі ГА були спроможні дивитися бодай на крок уперед поперед свого носа, якби вони розуміли, що комунальне підприємство «Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства» - це власність громади і що вразі його банкрутства останнє ризикує перейти в приватні руки, вони б, замість недолугих вимог щодо зменшення існуючих тарифів, стали на його захист!

Втім, про що це я насправді? Дивитися вперед – це не про наших ГО-ПО-ГА. Нажаль, вони звикли ходити з повернутими назад головами.Розміщено:
Ігор ПІГОЛЬ, громадський активіст,позапартійний, м.Славута  
+380972586091   slavuta2000@ukr.net


  коментарі: 21

Den : а я підтримую! нехай нарешті прийде якісь донецький бандюк викупить Водоканал і влупить цим тупим баранам воду по 25 гривень і кожен місяць на тиждень перекриває її за борги. ось тоді і побачимо і квіточки і ягодки. бо наші люди не цінять того що мають. підтримую обома руками!  (написано 22.10.2013 в 10:06 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : як вже достала ця ригоанальна влада! коли вже буде так сайт
     сайт
      
(написано 22.10.2013 в 11:07 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Р.К. : Цілком погоджуюсь. З такм підходом громадськості до свого майна, ми скроро лишимось без майна.  (написано 22.10.2013 в 11:33 з адреси:  119-210-53-37.pool.ukrtel.net)
Степан : Да, уж!!! Вот он, обыкновенный фашизм от ПР!!! Вместо того, чтобы немедленно возбудить дело против этой инспекции которая сфальсифицировала свои выводы, наша прокуратура пошла войной против громады!!! А что можно ожидать от нашей прокуратуры, если уже даже прокурора донецкого назначили???!!! Если и суд станет на сторону хунты, то мы, славутчане, должны выйти на улицу и показать кто хозяин в городе!!! Иначе эта банда не поймет!!! А всякие Го-По-Га пусть и дальше тешат себя иллюзиями о хорошем президенте и плохом мэре. Что с них возьмешь – безголовых!!!   (написано 22.10.2013 в 12:17 з адреси:  200-181-178-94.pool.ukrtel.net)
 : Что с них возьмешь – безголовых!!! Во молодец Степан!!! Жадность фраера згубила.
     
     Якби наші ГО ПО і окремі ГА були спроможні дивитися бодай на крок уперед поперед свого носа, якби вони розуміли, що комунальне підприємство «Славутське управління водопровідно-каналізаційного господарства» - це власність громади, ... Пане Ігоре, а ти забув про громадські слухання та мітінг від 1 березня 2013 року, коли громада просила не піднімати так різко тарифи на воду та водовідведення? Влада німа до проблем народу. У вас завжди винні тільки люди. А ви білі та пушисті. Це у тебе повернута голова в один бік. Бідненький наш вболівальник за "чесну" приватизацію нашого майна. Ця технологія відома і нікто не задурить людям голову. Влада сама спровокувала таку ситуацію. Ще в літку по Славуті ходили чутки про приватизацію водоканалу. Це саме буде і з КП "Славутське ЖКО". А тому маємо, що маємо. А ти Ігоре тужись, може щось перепаде з барського столу. 
(написано 22.10.2013 в 14:05 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди : : - % правди.   (написано 22.10.2013 в 14:08 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Den : от читаю цю хрень від тупого процента і аж зло бере. «громада просила не піднімати». дурню! я теж громада і наприклад я розумів що іншого виходу немає і що це підвищення зробив уряд бандюковича бо підняв ціни на електрику і все інше! але десять чи двадцять недоумків вирішили на цьому зробити провокацію. але як заберуть водоканал і влуплять вам баранам ціну на воду по 25 гривень що ви тоді будете гавкати? що влада віддала водоканал? як ви можете бути такі тупі! молодець Дмитрович! нехай всі знають що витворяють ригоАнали! Слава Славуті! Слава Україні!  (написано 22.10.2013 в 14:27 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Двоеточию. Абсолютно правильно и справедливо!
     Дену. Поддерживаю, дружище! Пусть будет так, как ты сказал - 25 гривень за куб воды! Может быть после этого наша Го-По-та поумнеет!
     Проценту. Нормальных людей действительно трудно обмануть, процент! Поэтому и не пришли они в тот день протестовать против повышения тарифов, прекрасно понимая, кто виноват в повышении. А вот совковые гамадрилы, вроде тебя, приползли клацая челюстями и не задумались о последствиях! Так что не трынди, что громада просила! Десять гамадрилов еще не громада! И чего это вы просили мэра не повышать тарифы? Почему Азарова не просили, или Шапкокрада своего?  
(написано 22.10.2013 в 18:03 з адреси:  200-181-178-94.pool.ukrtel.net)
% правды для Den и : : Для слишком умного Denа. У Азарова так же выхода нет, как пиликать про Юльку та поднятие тарифов на газ, гарячую воду и тепло. Вот Янукович её и посадил. Так что твоя логика целиком сходна с логикой ПР. Так что мнимый "патриот", тебе уже, пора кричать Слава Партии Регионов. Если бы ты дорогой, две крапульки, получал пенсию в 900 гривней, наверное завыл бы как волк. Вам насрать на бедных людей у которых хватает пенсии только на хлеб. Самое первоочередное, что необходимо для человека, так это хлеб и вода. Славута стоит на воде и цены здесь самые высокие по всей Украине. Так что первоочередная жадность нашей власти на лицо. Пусть теперь объяснит людям кто будет хозяином водоканала. Приватизация этого и другого объекта коммунальной собственности уже давно готовилась.
     
     ... але тупа жлобська натура не дозволяе це зробити єкономічно обгрунтовано. Тобто захтілось хапнуть все та відразу.
     
      Славутчане даже и не подымают вопрос про гарячую воду. Её в Славуте не было из покон веков.
     
       
(написано 22.10.2013 в 18:59 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Это не нам насрать, процент, это твоему шапкокраду насрать и на тебя и на наш город! Тебе мозги твои тупые засрали, а ты и радуешься, как дурак! И перестань врать о самых высоких ценах на воду! Погугли интернет - враз поседеешь! И обьяснять, кто будет собственником Водоканала не мэр должен, а те, кто под белым домом орали и против этого же Водоканала выступали! Вот у них и спросим, когда время придет.   (написано 22.10.2013 в 19:26 з адреси:  200-181-178-94.pool.ukrtel.net)
% правды  : У кого ты спросишь? У пенсионеров? Когда люди выйдут на улицу, то в первую очередь пострадает лично мелкий и средний бизнес. А это значить ты. Так что не болтай того, чего не знаешь.  (написано 22.10.2013 в 19:39 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : Все, процент, надоел ты мне, сил больше нету читать твой бред! Ты, что, восстание готовишь?! Ну, ну.. Начнете погромы - дай знать, я хоть манатки свои соберу и семью вывезу...   (написано 22.10.2013 в 19:46 з адреси:  200-181-178-94.pool.ukrtel.net)
% правды  : Читай историю дурачок. Толпу не я вывожу, а ты своими коментариями. Не рой другому яму, не то сам в неё попадешь. Патриот в кавычках.  (написано 22.10.2013 в 19:59 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : усього за якихось півмільйона гривень комунальне автопідприємство Хмельницької обласної ради купило новеньку залізну коняку – лімузин "Ауді" преміум-класу. Цікаво, під чиїми вельможними сідницями гарцюватиме тепер це чудо німецького автопрому? сайт  (написано 22.10.2013 в 20:40 з адреси:  ks209986.kimsufi.com)
Den : гомосовьєтікусу %. не знаю що там пілікає твій Азіров але саме ця влада а не Юля підвищила ціни на енергоносії для водоканалу як правильно тут тобі всі пишуть. але ти настільки тупий що цього нерозуміеш. то як ти такій розумний чогож дійсно не вимагаєш не піднімати ці ціни а крайніми робиш мера і міську владу яка вимушена теж робити перерахунки тарифів? ти звичайний дрібний провокатор! підтримую Степана! бо потім ви провокатори будете верещати навіщо продали водоканал! то у Азірова свого і питай! і я свій хліб на нічних змінах заробляю а не плачу як ти. тож знову свому Азірову спосибі скажи за немічні пенсії і зарплати! але що тобі доводити тупому гомосовьєтікусу!  (написано 23.10.2013 в 11:06 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : народу вже жерти нічого а наш губернатор Ядуха купує собі іномарку за пів-міліона! оце сволота жирує і не вдавиться! і коли вже ця банда десь подінеця разом з тупими гомосовьєтікасами!   (написано 23.10.2013 в 13:14 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : воно що не могло купити машину подешевше? могло! алеж Бандюкович так робить і воно собі не стидаєця! нічого за все прийде пора відповідати!  (написано 23.10.2013 в 13:17 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік