Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.10.2013 КОМЕНТАР

За коментарем ми звернулися до міського голови - Василя Сидора.
Прокоментуйте, будь ласка, ситуацію, що сьогодні виникла на ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор».
Що стосується даного підприємства, то потрібно відмітити, що сьогодні є дуже важлива проблема, яка не вирішується вже не один рік. Це питання визначення уповноваженого органу управління державним майном на даному підприємстві. Адже саме держава, як власник майна, має вживати необхідні заходи щодо ефективного управління
майном. Такі питання потребують оперативного реагування, але вирішити їх на даний час неможливо.
Неодноразово нами направлялись звернення до обласної державної адміністрації, Фонду державного майна України, Кабінету Міністрів України щодо даних питань, які оперативно вирішуються саме уповноваженим розпорядником державного майна на даному підприємстві. Таке рішення до цього часу не прийнято Кабінетом Міністрів України.
Тому на сьогодні виникають проблеми.
Які? В першу чергу, це – питання соціального захисту працівників, у тому числі збереження робочих місць;
– збереження підприємства, його реконструкція та використання виробничих потужностей. Адже у минулому році ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» сплатив до міського бюджету 7млн.667 тис. грн., що у порівнянні з 2012 роком зменшилось на 172,5 тис. грн. або на 2,2%. Це показник тривожний, адже по місту спостерігається зростання таких показників на 4,3%;
– надати можливість підприємству приймати рішення щодо управління майном та його відчуження. Неодноразово органом місцевого самоврядування ставилося питання щодо передачі будівлі Будинку культури підприємства у комунальну власність. Міською владою прийнято у комунальну власність багато об’єктів, що втратили стратегічну цінність для підприємства та були збитковими для утримання і не використовувалися у виробничому циклі.
Щодо стратегії у вирішенні питань, що виникли перед керівництвом комбінату.
Орган місцевого самоврядування зацікавлений у забезпеченні усіх соціальних гарантій колективу підприємства.
З іншої сторони є сьогодні регіональна угода, що передбачає не більше 7 % скорочення працівників, є представники профспілкових комітетів, які повинні вирішити дане питання з керівництвом підприємства і відстоювати інтереси працівників.
Я, як міський голова, буду підтримувати трудовий колектив, розуміючи ту об’єктивну ситуацію, яка сьогодні складається, але у питаннях соціального захисту, питаннях щодо можливості використання інших резервів вирішення даної проблеми, міська влада готова співпрацювати з керівництвом комбінату.
Багато питань підприємства вирішувалося міською владою, тому надіємося, що і керівництво комбінату не буде ставити питання оптимізації виробництва за рахунок скорочення працівників.
Міська влада всіляко буде підтримувати керівництво заводу щодо розвитку потужностей виробництва, але влада і на стороні трудового колективу, його соціального захисту.

Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 36

Дядько : Ну, пане отаман, готуйся приймати добірні помиї на свою голову.
     Караван іде, хто і як би там не гавкав.
     Слава Україні! 
(написано 20.10.2013 в 15:41 з адреси:  133-60-132-95.pool.ukrtel.net)
Остап : Цитата:"Адже саме держава, ЯК ВЛАСНИК МАЙНА, має вживати необхідні заходи щодо ефективного управління". До якої пори ми, громадяни незалежної самостійної України, будемо слухати цю підлу брехню, що власником народом створеного майна є держава. Це майно створювалось народом на народні кошти. Ми, громадяни, гідні того щоб самих себе об"явити власниками нами створеного майна. І ми самі зможемо дати раду своїми руками створеній власності.
     Чи Ви незгідні, пане Голово та різні Дени та Степани? 
(написано 20.10.2013 в 17:38 з адреси:  46-185-1-206-broadband.kyivstar.net)
% правди : І що це за коментар? А що взагалі наш голова вміє захищати? Якщо не знати ситуаціїї, яка на сьогодення склалася на заводі, то коментар нашого мера ніякої конкретики не надає. Так продзвенів та й усе. Среди овец он молодец. А среди молодца?  (написано 20.10.2013 в 18:26 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Остап : Але всеж таки по сути. Чи зможе славутська громада по факту взяти Будфарфор в свои руки без всякого бюрократичного крючкотворства? Чи народ тильки потрибен для того щоб голосувати за того чи иншого слугу народу. А що скажуть ризного роду громадськи активисти. Чи вони тильки можуть вулици переназивати?  (написано 20.10.2013 в 20:50 з адреси:  46-185-1-206-broadband.kyivstar.net)
Den : не трави тюльку Остап і не задавай дурних питань. я сам працюю на цьому заводі і основною проблемою у нас є збільшення орендної плати заводу кабміном бандюковича + неповернення заводу боргів державою. а власник у нас толковий дай Бог кожному підприємству такого господаря. бо без господаря нічого не буде . ми вже це проходили коли завод був державним і ледь зводив кінці з кінцями . просто треба щоб держава виконувала свої забовязання перед власником тоді і буде порядок. і міська влада нам допомогла бо виділила додаткову землю для будівництва цеху а це додаткові робочі місця тож всі проблеми тільки від держави на чолі яником.  (написано 21.10.2013 в 08:30 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : до речі при Юлі такого не було все було нормально. а як тільки до влади прийшов бандюкович одразу в завода почалися проблеми. тож робіть висновки за кого треба голосувати наступного разу.
     
      
(написано 21.10.2013 в 08:52 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Остар Дену : Можливо тоби не сподобалось мое питання, але розумни люди кажуть що дурних питань не бувае, бувають дурни видповиди.  (написано 21.10.2013 в 09:36 з адреси:  46-185-1-206-broadband.kyivstar.net)
Степан : Поддерживаю руководство завода и города! Только когда государственная власть повернется лицом к добросовестному собственнику и уберет свои грязные лапы с его карманов, настанет порядок!!! А все отобрать и поделить - мы уже проходили. Хватит!!! Больше такого не повториться!!!   (написано 22.10.2013 в 12:22 з адреси:  200-181-178-94.pool.ukrtel.net)
% правды  :
     Ыждывенец, Вилисипидист, Цждывкекц и ещё кое-что, и кое-что другое, и не совсем разумное, больше тупое, неуклюжее, через чур вонючее сошло с ума. Приезжай скорее пока места свободные в Яблунивке. 
(написано 22.10.2013 в 13:33 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Den : +100% Ыждывенцу! процент просто хворий не звертай увагу.він не вміє полюдські розмовляти.  (написано 23.10.2013 в 13:10 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды  : Вот потому так и живём, что тутешняя политическая элита засралась по самые уши. Дуракам и карты в руки. Всё просерут.  (написано 23.10.2013 в 13:39 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
 : то напиши в колонці "Співчуття". вона для того і є.  (написано 23.10.2013 в 15:30 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : а ми і не звертаємо. що візмеш з хворого крім аналізу!  (написано 23.10.2013 в 15:43 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : слухай ти тупий чи притворяєся? він не мій лідер. особисто я не знають хто такій В.Кардаш. але поважаю почуття інших. але для співчуттів є спеціальна колонка. чого ти в іншій темі про це пишеш? або напиши про цю людину на центральній сторінці як такй розумний так як про І.Зеленюка писали.  (написано 23.10.2013 в 16:29 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік