Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
de  :  Gol  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грн сапожки ...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       ВСІ ВИДИ РЕМОНТНИХ РОБІТ!!!!
  &nb...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.10.2013 МОДЕРНІЗАЦІЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА, ЯК СПОСІБ ВИРІШЕННЯ ЗАСТАРІЛИХ ПРОБЛЕМ

ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» – один із найбільших та найстаріших виробників сантехнічної продукції в Україні, Східній Європі та СНД серед підприємств в даній галузі.
З моменту зміни власника на даному підприємстві запроваджуються новітні технології виробництва, збільшуються обсяги виробленої продукції, яка стала конкурентноспроможною на світовому ринку. Постачання продукції здійснюється через широко розвинену дилерську мережу по всій Україні, країнах СНД і Балтії.
За останні роки, з приходом інвесторів, підприємство отримує іноземні інвестиції та реалізовує плани щодо подальшого розвитку виробництва.
Але…
Економічна криза 2008 року, що захопила увесь світ, негативно вплинула і на виробничі потужності підприємства.
Про те, що відбувається сьогодні в ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», про перспективи розвитку 3 жовтня 2013 року на прес-конференції засобам масової інформації розповів генеральний директор Владіслав Пьотровські: «З приходом на ринок сантехнічної продукції України нам вдалося не лише втримати завойовані позиції, але
й модернізувати Славутський комбінат «Будфарфор», замінивши застарілі по-тужності сучасним виробництвом. У 2007-2008рр. досягнуто такого рівня виробництва, якого за 100-літню історію заводу не було.
А далі економічна криза… Нам вдалося подолати негативні наслідки її впливу. Та, незважаючи на економічні труднощі, збудували та ввели в експлуатацію сучасний цех №6, який запрацював у 2011 році та успішно реалізує поставлені завдання.
У цьому році, через проблемні економічні відносини, що виникли між Російською Федерацією та Україною і Митним Союзом країн СНД ми втратили велику кількість прибутку. Адже нашим головним клієнтом є Митний Союз.
Як ця ситуація може вплинути на підприємство?
Ми усі стали свідками, як місяць тому наші машини із продукцією заводу були затримані на українсько-російському кордоні на 2 тижні, що призвело до фактичних втрат прибутку та ринків збуту.
Також, після економічної кризи 2008 року ринок, як цілісна система, значно змінився – з’явилися нові гравці: конкуренти та виробники. Отже, питання економічної ефективності виробництва ускладнилося.
Тому ми не можемо утримувати той рівень виробництва, що був до сих пір.
Адже маємо активізувати виробництво під потреби ринку України та Росії.
Наголошу що, структура нашого заводу складається із орендованих у Фонді держмайна України цехів підприємства – ЦМК (цілісного майнового комплексу). Кабінетом Міністрів України ініційовано збільшення орендної плати з 4 до 12 %, що фактично у 3 рази збільшить наші виплати за дану оренду.
Новий завод має можливість відійти від проблеми експорту продукції до Російської Федерації та інших країн Митного Союзу, адже рівень якості та сучасний асортимент продукції дозволяє збільшити експорт нашої продукції до Західної Європи.
У наступному році плануємо досягти 100% потужностей нового цеху. З можливою інвестицією додаткових коштів.
У той же час, ми змушені скорочу-вати виробництво старих цехів, продукція яких не користується великим попитом. Це призведе до зменшення виробництва на 15 %, як наслідок – закриття старих цехів.
Варто зазначити, що за економічними показниками, старе виробництво, у минулому, було дешевшим на одиницю товару. Але через неефективність та великі енергозатрати, витрати на старому виробництві у два рази вищі аніж на новому. На якому вони зменшуються, що є вигіднішим для підприємства. Та й по якості і модельному ряду між старим та новим виробництвом великий розрив.
Маємо намір якнайшвидше запроваджувати усе нове у циклі виробництва задля його ефективності та зменшенні затратності.
Зрозуміло, що закриття старого виробництва тягне за собою – зменшення потужностей, які, на сьогодні, задіяні на 75% та скорочення. При скороченні штатних одиниць показники потужностей старих цехів автоматично зростуть до 100%».
Володимир Кобернік, заступник генерального директора з персоналу: «Зрозуміло, що будь-яка оптимізація виробництва – це, як мінімум, зміни в організації управління. Враховуючи те, що оптимізація виробництва потягне за собою скорочення виробництва, що спричинить зменшення чисельності персоналу. На сьогодні, ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор» досягнув певного рівня продуктивності праці та не може допустити погіршення. Адже саме продуктивність праці є одним із основних економічних показників роботи будь-якого підприємства.
Процедура проведення реорганізації та оптимізації чисельності чітко про-писана у Колективному договорі підприємства. Адміністрація підприємства максимально дотримується норм Колективного договору яким передбачено, що усі процеси пов’язані із зменшенням чисельності персоналу та скороченням робочих місць погоджуються із профспілками. Проводимо з ними консультації. Намагаємося більше працевлаштувати працівників, що підпадають під скорочення на новому виробництві. Для цього у нас є нове виробництво на яке цього року були прийняті нові працівники.
З іншої сторони, якщо у нас будуть вичерпані усі джерела та можливості працевлаштування, Колективним до-говором передбачено компенсацію. У нас компенсація, відповідно до умов Колективного договору, вища ніж державні гарантії. Адже, КЗпП України передбачає при скороченні працівника компенсацію в розмірі одного посадового окладу. На нашому підприємстві, в залежності від стажу роботи, сума компенсації складає до семи заробітних плат».
Чи прораховувалася можливість збереження колективу при умові збереження старих виплат орендної плати Фонду держмайна України та у випадку повернення ПДВ?
Владіслав Пьотровські: «На сьогодні державою заборговано по ПДВ близько 8 млн грн. Дана сума знаходиться у судових провадженнях.
Хочу наголосити, що у процесі модернізації та оптимізації виробництва скорочень не уникнути. Адже старі цехи є затратними по різним показникам, та й головне – рівень якості продукції на порядок нижче аніж в цеху з нового виробництва.
Попит на стару продукцію є, але проблемні питання на кордоні призвели до труднощів в доступі до ринків збуту».
Чи є розрахунки щодо втрат бюджету при звільненні працівників?
У даному питанні – держава втратить. Адже сумарно доходи бюджету єдиного державного внеску вищі, аніж плата орендної ставки Фонду держмайна України.
Скільки планується скоротити працівників?
Це питання буде розглядатися на зустрічі з представниками профспілок комбінату. Зрозуміло, що кількість визначати сьогодні і тут – було б недоречним. Наша позиція така – профспілка має приймати активну участь у вирішенні даного питання. Ми будемо ро-бити усе можливе аби скорочення було безболісним і з найменшими втратами для виробництва. Запропонуємо частині колективу вакансії на новому виробництві, в цеху № 6.У який термін пройдуть скорочення?
До кінця року.
Чи маєте співпрацю з міською владою?
Так. Ми активно співпрацюємо із міською владою. Адже нас завжди підтримували у питаннях виробничої ді-яльності, виділенні додаткових площ для виробництва. Міська рада завжди допомагає у вирішенні нагальних питань.
Я неодноразово мав перемовини із міським головою – Василем Сидором.
І питання подальшої долі нашого комбінату розглядалося. Адже міська влада зацікавлена у збільшенні робочих місць для городян, а не навпаки.
Хочу наголосити, що є питання, яке і ми, і міська влада хочемо вирішити на користь міста – це питання Будинку культури нашого комбінату, який нами не використовується. Адже не секрет, що в радянські часи, при кожному заводі будувалися такі споруди. Тому наша позиція – передати даний об’єкт у власність міста. І місто готове його взяти
та використовувати за призначенням.
Але виникли перепони з боку Фонду держмайна України. Ми робимо усе можливе, аби ця будівля не самознищилась, адже постійно виділяти кошти на її утримання ми не можемо».
Скажіть, будь ласка, щодо останніх подій на російсько-українському кордоні. Яка доля виробництва у експорті до Російської Федерації?
Продукція заводу націлена на усю країну чи локально?
Російські клієнти й досі хочуть купувати нашу продукцію. Південь та центральні регіони Російської Федерації є основними нашими клієнтами та покупцями.
А у відносинах із Казахстаном?
Казахстан, є надійним нашим партнером. Але ця країна – учасник Митного Союзу, а отже, при введенні обмежень з боку Російської Федерації, і Казахстан, і Білорусія – змушені будуть також ввести обмеження.
Які ринки збуту Ви задіюєте у своєму менеджменті?
Хочу наголосити на тому, що продукція нашого заводу від початків виробництва була націлена на ринки збуту в республіках СРСР. Тому сьогоднішня продукція старих цехів продавалася лише на ринках країн СНД та Балтії.
Отже, вашому виробництву вигідніше аби Україна увійшла до Митного Союзу аніж Європейської асоціації?
Знаєте, якщо дивитись аналітично – Ви праві, але… Якщо дивитись на перспективу, вигідніше, безперечно, увійти до Європейського Союзу. Адже зміниться не лише назва і колір кордонів. Справа у тому, що зміниться Україна. Людям стане жити краще».


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 2Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 4 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6906
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік