Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.10.2013 ПЕДАГОГІЧНИЙ ШЛЯХ ПОЛІЩУК ЄФРОСИНІЇ ПЕТРІВНИ

У ДНЗ №3 «Росинка» працюють справжні «чарівниці», які з любов’ю зустрічають кожного ран-ку маленьких славутчан.
Пливуть роки, діти ростуть, колектив оновлюється: одні ідуть на заслужений відпочинок, інші продовжують їх педагогічний шлях своїм умінням, бажанням виховувати наше підростаюче покоління.
Але як можна не згадати тих людей, які так багато вклали зусиль і праці у процвітання дитячого садочка. Серед них ми хочемо зупинитись на педагогічній ниві завідувача ДНЗ№13 «Росинка» Єфросинії Петрівни Поліщук.
Молодою вродливою дівчиною, яка виросла без материнської ласки та підтримки, Єфросинія Петрівна в 1961 році вступила до Оренбургського педагогічного училища ім. Куйбишева, яке успішно закінчила.
Бажання виховувати та навчати дітей, у молодої випускниці було велике, тому вона із задоволенням поїхала працювати в с. Кушелів Хмільницького району Вінницької області. Важки роки, але робота яка приносила задоволення допомагала справлятися з труднощами.
Тут вона і знайшла свою долю, створила сім’ю. Дитячий сміх сина та донечки було для їхньої сім’ї самим найбільшим щастям, та вона не втрачала сили, знаходила в своєму серці тепло та любов для своїх вихованців, яких вчила азам науки.
З роботою вона поєднувала навчання у Вінницькому державному педагогічному інституті ім. Островського, до якого вступила 1965 році.
За сімейними обставинами сім’я Поліщуків у 1980 році переїхала на постійне місце проживання в наше мальовниче місто Славута, де і сьогодні проживає.
Молодий педагог почала працювати в дитячому садочку №13 «Росинка» вихователем.
З першого дня Єфросинію Петрівну полюбили діти, в колективі її поважали та шанували.
У травні 1981 року вона очолила Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №13 «Росинка». Працювала Єфросинія Петрівна довго та сумлінно, до виходу на заслужений відпочинок. За час праці на керуючій посаді вона багато зробила для процвітання дошкільного закладу: було побудовано музично– спортивний зал з періхідною галереєю,
плавальний басейн, ігрові майданчики, розмальовані в казковому стилі ігрові кімнати. Свій педагогічний досвід, любов до дітей, людяність наша завідуюча передавала нам - вихователям. Вона шанована усім колективом закладу і батьками вихованців. У грудні 2000 року Єфросинія Петрівна вийшла на заслужений відпочинок.
Але хочеться сказати, що її починання та творчі надбання в роботі і продовжуються молодими педагогами, які приходять на зміну. У цю осінню днину весь колектив бажає Вам, Єфросинія Петрівна, здоров’я та довголіття. Дякуємо Вам, що ви є - така добра, чуйна та сильна людина!

З великою вдячністю та повагою колектив ДНЗ№3 «Росинка».


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік