Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.10.2013 СТЕЖКА ЇЇ МРІЇ

У кожної людини є стежка, якою вона повинна іти по житті, у кожної людини є мрія, яку вона проносить через усе життя.
Так і Ольга Іванівна Бершеда з ранніх дитячих років, виховуючись у дошкільному закладі № 3 «Росинка» (на той час ДНЗ № 13), виношувала свою мрію працювати з наймолодшими. А допомогли їй у цьому її перші вихователі Петрівська Н. А, Степанюк Г. Я, Левунець Н. В, бо саме вони були для неї взірцем справжнього вихователя.
Але спочатку це була серйозна, скромна, сором’язлива учениця школи № 7, потім сумлінна, здібна студентка Дубнівського коледжу, в якому почала здобувати ази дошкільної справи. А
сіяти розумне, добре і вічне почала у Полянському НВО, де працювала ви-хователем групи продовженого дня, одночасно навчаючись у Рівненському державному університеті.
А потім її стежина привела до нашого дитячого садка. Відразу пішла працювати до найменших, щоб повністю зрозуміти дитячу душу та пізнати дитячий світ. І стала улюбленою вихователькою для своїх малят, адже вона так любила їх, плекала, кожному знаходила добре слово: дівчаток вчила дівочим манерам, витонченості, щоденно робила їм вишукані зачіски, а хлопців – навчала мужності і сили. Вихованці дуже любили свою Ольгу Іванівну за її творчість та талант, бо так як малювала їхня вихователька не вміла малювати жодна вихователька в садку, і охоче навчала цьому мистецтву своїх малюків.
Виготовляла чудові декорації, атрибути до різних ігор, створювала прекрасні картини, екібани, шила іграшки…
Та молодий, сумлінний, наполегливий педагог не зупиняється на досягнутому. На даний час Ольга Іванівна Бершеда обіймає посаду вихователя–методиста.
За цей час у нашому дошкільному закладі сталися відчутні зміни. Дитячий садок став неодноразовим переможцем в міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах. Його досвід про використання здоров’язбережувальних технологій представлено на виставці передового педагогічного досвіду в Хмельницькому інституті післядипломної освіти.
Ольга Іванівна розробила міні-енциклопедію для найменших, яка на ярмарці педагогічних ідей «Хмельниччина на шляхах реформування» була відзначена дипломом ІІ ступеня.
При її безпосередній участі в ДНЗ розпочала діяти «доріжка здоров’я», сенсорна кімната, міні–планетарій, художня студія, кімната для дітей з вадами зору.
Її творчість і креативність відчутна скрізь.
І хоча доля не завжди була милосердною до неї, та вона у найскладніших ситуаціях зберігає спокій і доброзичливість, зігріває любов’ю синочка Сергійка, є чуйною та турботливою донькою для своєї матусі.
У переддень професійного свята хочеться побажати Вам, Ольго Іванівно, нових звершень, натхнення, творчого неспокою, дерзання, ініціативи та нових життєвих вершин.

М. Остапчук,завідувач ДНЗ №6 «Золота рибка»


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік