Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.10.2013 ВОНИ ВИХОВУЮТЬ НАЙДОРОЖЧЕ – НАШИХ ДІТЕЙ

Обираючи для своєї дитини дитячий садочок, батьки хвилюються не лише за умови, в яких перебуватиме їхній малюк, а й чи кваліфіковані в цьому закладі працюють вихователі, як вони ставитимуться до дітей і чи зможуть дати всі необхідні знання для маленьких дошкільнят. Адже саме у цьому віці формується їхня особистість, діти
оволодівають першими необхідними формами поведінки, здобувають загальні людські знання, необхідні для життя. Вони пізнають навколишній світ, вчаться спостерігати, робити висновки, порівнювати і узагальнювати.
У дитячому дошкільному закладі №9 «Теремок» працюють висококваліфіковані педагоги, які мають потужний багаж з досвіду та знань. Окрім занять, визначених державними стандартами освіти, діти мають змогу відвідувати різноманітні гуртки. У садочку постійно проводяться святкові, спортивні заходи, створюються виставки авторських робіт вихованців та їх вихователів.
Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини.
Вихователь – це не лише професія, яку можна здобути у вищому навчальному закладі, це ще й покликання, яке далеко не кожен здатен пронести крізь життя.
Вихователі середньої групи Антоніна Іванівна Савіцька, Наталія Володимирівна Полівода та помічник вихователя Наталія Трохимівна Тюріна завжди з добротою та розумінням відносяться до своїх вихованців та їхніх батьків.
Щодня вони турбуються про чужих дітей, виховуючи їх як рідних. Антоніна Іванівна має 22 роки педагогічного стажу.
Діти біля неї завжди радісно посміхаються, і дуже засмучуються коли її немає. Ми не встигаємо зайти до групи, як наші діти уже біжать з новинами про минувший день. З гордістю показують зроблені власноруч аплікації, вироби з пластиліну, малюнки тощо. У групі постійно проводяться різноманітні заняття, діти мають часті прогулянки на
свіжому повітрі, займаються оздоровчими фізичними вправами. Наша гру-па повністю підготовлена до навчального року. І навіть не зважаючи на переповненість, вихователі знаходять можливість приділити увагу кожній дитині індивідуально. У групі створені куточки відпочинку, книги, іграшки і навіть куточок усамітнення. Антоніна Іванівна завжди наголошує, що головне для вихователя не лише навчити дітей читати та писати, а навчити їх бути справедливими, допомогти їм бути здоровими, щасливими, навчити
любити свою родину, свій рідний край, поважати один одного, допомогти їм адаптуватися в колективі.
Окремі слова вдячності хотілося б висловити й завідуючій, Віті Володимирівні Шитманюк, яка постійно цікавиться життям кожної групи та періодично відвідує заняття. А також методисту Олені Степанівні Шевчук, яка завжди допоможе вирішити будь-яке питання та вислухає кожного з батьків.
Батьківський комітет середньої групи ДНЗ №9 «Теремок»У ДНЗ №3 «Росинка» працюють справжні «чарівниці», які з любов’ю зустрічають кожного ранку маленьких славутчан.
Пливуть роки, діти ростуть, колектив оновлюється: одні ідуть на заслужений відпочинок, інші продовжують їх педагогічний шлях своїм уміннням, бажанням виховувати наше підростаюче покоління.
Але як можна не згадати тих людей, які так багато вклали зусиль і праці у процвітання дитячого садочка. Серед них ми хочемо зупинитись на педагогічній ниві завідувача ДНЗ№13 «Росинка» Єфросинії Петрівни Поліщук.
Молодою вродливою дівчиною, яка виросла без материнської ласки та підтримки, Єфросинія Петрівна в 1961 році вступила до Оренбургського педагогічного училища ім. Куйбишева, яке успішно закінчила.
Бажання виховувати та навчати дітей, у молодої випускниці було велике, тому вона із задоволенням поїхала працювати в с. Кушелів Хмільницького району Вінницької області. Важки роки, але робота яка приносила задоволення допомагала справлятися з труднощами.
Тут вона і знайшла свою долю, створила сім’ю. Дитячий сміх сина та донечки було для їхньої сім’ї самим найбільшим щастям, та вона не втрачала сили, знаходила в своєму серці тепло та любов для своїх вихованців, яких вчила азам науки.
З роботою вона поєднувала навчання у Вінницькому держав-ному педагогічному інституті ім. Островського, до якого вступила 1965 році.
За сімейними обставинами сім’я Поліщуків у 1980 році переїхала на постійне місце проживання в наше мальовниче місто Славута, де і сьогодні проживає.
Молодий педагог почала працю-вати в дитячому садочку №13 «Ро-синка» вихователем.
З першого дня Єфросинію Петрівну полюбили діти, в колективі її поважали та шанували.
У травні 1981 року вона очолила До-шкільний навчальний заклад (ясла–садок) №13 «Росинка». Працювала Єфросинія Петрівна довго та сумлінно, до виходу на заслужений відпочинок. За час праці на керуючій посаді вона багато зробила для процвітання дошкільного закладу: було побудовано музично–спортивний зал з періхідною галереєю,
плавальний басейн, ігрові майданчики, розмальовані в казковому стилі ігрові кімнати. Свій педагогічний досвід, любов до дітей, людяність наша завідуюча передавала нам - вихователям. Вона шанована усім колективом закладу і батьками вихованців. У грудні 2000року Єфросинія Петрівна вийшла на заслужений відпочинок.
Але хочеться сказати, що її починання та творчі надбання в роботі і продовжуються молодими педагогами, які приходять на зміну. У цю осінню днину весь колектив бажає Вам, Єфросинія Петрівна, здоров’я та довголіття. Дякуємо Вам, що ви є - така добра, чуйна та сильна людина!
З великою вдячністю та повагою колектив ДНЗ№3 «Росинка».

Вони виховують найдорожче – наших дітей


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 9 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік