Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - pay auto insurance online
     
     <  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.10.2013 СЕНСОРНА КІМНАТА – ЧАРІВНИЙ СВІТ РОЗВИТКУ ДИТИНИ

З огляду на пошук інноваційних підходів, цьогоріч в нашому закладі запроваджено ще одну здоров’язберігаючу технологію. 1 вересня 201Зр в дитячому садку відкрито сенсорну кімнату. Можливо, ви чули про сенсорні кімнати, але ви не уявляєте собі, наскільки це потрібна в наш час річ! Адже так важливо вміти заспокоїтись і розслабитись, а сенсорна кімната - це ідеальна обстановка, в якій дитина не лише розслабляється, а й отримує нові уявлення про світ, нові відчуття, заряджається енергією для активної діяльності. Сенсорна інтеграція – одна з чотирьох унікальних реабілітаційних методик, визнаних у світі.
Наша сенсорна кімната допомагає в стимулюванні сенсорної чутливості та рухової активності, розвиває загальну і дрібну моторику. Створює позитив-ний емоційний фон і допомагає подолати порушення в емоційно-вольовій сфері (зменшує тривожний стан, знижує агресію, знімає фобію темноти, м’язову та психоемоційну напругу).
Розширює кругозір і просторові уявлення, розвиває увагу і творчі здібності. Розвиває мову у дітей та допомагає вирішити проблеми з соціальною адаптацією.
Заняття в сенсорній кімнаті позитивно впливає на розвиток як здорових дітей, так і дітей з вадами зору, розладами мови та дітей з особливими освітніми потребами.
У цій незвичайній кімнаті наші діти можуть заховатися у водоспад («сухий душ»), грати з зоряним світлом (проек-тор «зоряне небо»), спостерігати за жителями підводного царства (лампа «акваріум»). А ще там є настільний фонтан, чарівна дзеркальна куля з нескінченною безліччю відблисків, «стрімка комета» з блискітками...
Але найцікавіше те, що речі в цій кімнаті можуть змінюватися, тому що в одному приміщенні ми змогли об’єднати середовище сенсомоторного розвитку темної та світлої кімнати.
Для середовища темної кімнати використовуємо м’які модулі, предмети, безпечні при пересуванні у напівтемряві, світлові панно, проектори, лампи... Це казка, в якій все журчить, звучить, переливається, приманює, допомагає забути страхи, заспокоює.
Середовище світлої кімнати використовується як зона для ігор і занять. Тут є «сухий душ», сенсорні м’ячі, сенсорна черепаха, дитячі стрибаючі м’ячі. М’яке світло, тиха ніжна музика, кольоротерапія - надають відчуття спокою та затишку.
Практичний психолог, вчитель-логопед, вихователі, музичний керівник та вихователі-реабілітологи закладу з задоволенням працюють в сенсорній кімнаті. Робота проводиться як з підгрупою дітей, так і індивідуально. Тривалість занять 15-25 хв (залежно від індивідуальних особливостей дітей).
Хоча наша сенсорна кімната працює зовсім недовго, проте вона дуже подобається нашим малятам. І ми надіємось, що вона стане корисною для психологічного розвантаження та пізнавального розвитку дітей.

М.Й. Остапчук, завідувач ДНЗ №6


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік