Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.10.2013 «КОЖНА ДИТИНА – ЦЕ ОКРЕМИЙ УНІКАЛЬНИЙ СВІТ ДАРОВАНИЙ БОГОМ»

Чомусь, коли люди чують про сім’ю в якій 8, 10 і навіть 12 дітей, у них не спадає на думку нічого іншого окрім як – на що вони живуть, що їдять та взагалі як можна у сучасному світі народжувати стількох дітей? Виявляється, можна. І не лише народжувати, а й достойно виховувати.
Нещодавно мені трапилась нагода по-знайомитися з родиною в якій, не по-вірите, виховується 12 дітей. Мабуть, декому це видасться нереальним, дехто скептично поставиться до такої сім’ї, але знайдуться й ті, хто з цікавістю про-читає про них. Мова йтиме про сім’ю Тищуків – чоловіка В’ячеслава та його дружину Жанну, а також їхніх дванадцятьох дітей: Олександра, Сергія, Наталію, Дмитра, Віталія, Тетяну, Софію, Романа, Владіслава, Анну, Богдана та Максіма.
В’ячеслав Григорович Тищук народився в селі Жуків, а Жанна Володимирівна Тищук – в селі Іванівка Славутського району. Познайомилися тоді ще юні В’ячеслав та Жанна на спортивних змаганнях у місті Славута. «Тоді ми ще були школярами: я навчався у 8 класі, а Володимирівна (так лагідно називає свою дружину) – у 6 класі, - згадує В’ячеслав, - Коли я повернувся з армії ми одружилися». З тих пір минуло вже 22 роки. Сьогодні голова сімейства працює бригадиром на ремонтно-механічному заводі, разом з ним працює два його старших сина – Олександр та Сергій. Берегиня сімейного вогнища доглядає менших дітей, п’ятеро з яких – школярі та навчаються у ЗОШ №1.
«Звичайно, нелегко виховувати дванадцять дітей. Але «Бог дасть дітей і дасть на дітей». І в цьому я переконався на власному досвіді, - розповідає В’ячеслав Григорович, - Головне, потрібно працювати, працювати та працювати. Ми з дружиною намагаємося для наших дітей зробити усе можливе, щоб вони виросли добрими, чуйними,
розумними та щасливими людьми. Намагаємось забезпечити їх усім необхідним. Хотілося б висловити щиру подяку міському голові Василю Сидору. Оскільки він ніколи не стоїть осторонь чужих проблем і завжди радий допомогти».
«Є люди яким важко зрозуміти багатодітну сім’ю…»
«Майже кожен день ми чуємо негативні слова про нашу сім’ю. Що ми народжуємо дітей лише заради грошей.
Доходить і до того, що наших дітей називають жебраками, - ділиться Жанна Володимирівна, - Говорять, що ми на підлозі спимо, в нас немає що їсти та що одягнути, що у нас навіть світла не має…»
«Надіюсь, оточуючі колись зрозуміють, що у нас стільки дітей не заради грошей, які виплачує держава. Оскільки окрім законів держави існують ще Божі закони, яких в нашій родині дотримуються. Якби я жив лише на допомогу від держави, мої діти не мали би багато з того, що вони мають, - продовжує Володимир, - Тому, цим людям я хочу по-бажати, щоб дав їм Бог мудрості…»
«Коли лунає останній дзвоник, ми одразу починаємо готуватись до першого…»
«Найпізніше коли я можу встати – це 6.30 ранку, - розповідає Жанна Володимирівна, - Адже о 8.00 наші школярі повинні бути у школі. Звичайно старші діти дуже допомагають. Я можу поклас-тися на них у будь-якій ситуації. Особливо вони полюбляють готувати. Постійно експериментують у приготуванні різноманітних страв. Трапляється, що я
ще сплю, а діти вже на кухні сніданок зготували. Багато плануємо заздалегідь. Ось у дітей тільки-тільки пролунав останній дзвоник, а ми з чоловіком уже готуємось до початку навчального року – купуємо одяг, шкільне приладдя…»
Хатню роботу у цій родині роблять всі гуртом «Ми дітей своїх вчимо працювати. Разом ходимо до лісу збирати ягоди та гриби, разом працюємо на городі. Звичайно, це не означає, що вони щодня лише працюють. Ні. Так, як і інші діти вони бавляться на подвір’ї, грають у футбол та з ляльками, займаються улюбленими справами. Ми намагаємось прищепити
своїм дітям почуття обов’язку – спочатку потрібно щось зробити, а потім з чистою совістю відпочивати. Діти допомагають виконувати хатню роботу. Разом і прибираємо, і відпочиваємо, старші доглядають менших», - говорить пані Жанна «Готувати доводиться щодня, 2-3 рази на день...»
«Я дуже люблю поїсти чогось смачненького. І діти наші теж не відмовляються від різноманітних ласощів. Не раз зазираю у холодильник, аби знайти там щось новеньке. Чотири свині на рік нам не дивина, - сміється В’ячеслав, - Моя дружина постійно радує нас різноманітними стравами, щодня щось вигадує.
Жодного разу не було такого, щоб ми їли магазинні напівфабрикати. Надаємо перевагу домашнім стравам…»
«Хоч і доводиться готувати два-три рази на день, але моя сім’я ніколи не харчуватиметься магазинними страва-ми, чіпсами чи сухариками. Діти повинні отримувати найкраще, і харчування це також стосується», - наполягає Жанна Володимирівна.
«Головне у великій родині – один за всіх і всі за одного, тоді сім’я буде жити в мирі та радості»
«Діти – такі ж люди, люблять і по-сваритись, і своє «я» відстояти. Голо-вне у вихованні – любов та терпіння, - пояснює Жанна Володимирівна, - Девіз нашої родини: «один за всіх і всі за одного». Я горджусь тим, що моя сім’я надзвичайно дружня. Для своїх донечок я є не лише мамою, а й подругою. Вони завжди розповідають мені про свої негаразди, розкривають найпотаємніші секрети та мрії. А для своїх синів їхній тато є прикладом для наслідування». Можете навіть не сумніватись у цих словах, адже найстарший син Олександр сказав, що хоче стати таким як його батьки. Оскільки вони найкращі. Які мама й тато не мріють щоб їхні діти колись сказали про них такі ж слова?
Маленький Дмитро твердо наголосив, що нізащо у світі не проміняв би свою багатодітну родину на іншу. Він щасливий, що росте саме в цій сім’ї. Оскільки без його братів та сестер йому було б сумно та нецікаво.
А найменші говорили великими і щасливими очима.
«Нам дуже допомагає те, що ми підтримуємо один одного» Щовечора усі збираються на родин-ну раду, де обговорюється як пройшов день, які у кого проблеми тощо. Навіть не дивлячись на те, що В’ячеслав працює на декількох роботах, у нього завжди знаходиться час для родини.
Кожну вільну хвилинку він допомагає своїй дружині виховувати дітей, а щоб його друга половинка трішки відволікалась від хатніх турбот, бере її з собою у справах або пропонує відвідати батьків, сестру чи подруг. За словами Жанни Володимирівни, вона у всьому може по-кластися на свого чоловіка та дітей, бо знає, що їхня любов та турбота подолає усі життєві перешкоди.

Вероніка Чернега, фото автора


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 6 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік