Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.10.2013 ПОРАДІЙМО, ЩО ЖИВЕМО ПОРУЧ З НИМИ

Вересень. Для кожного із нас цей місяць асоціюється, у першу чергу, зі школою та вчителем. Адже на життєвій дорозі кожної людини стоїть педагог. Він бере у свої руки долоньки маленької людини і відпускає тільки тоді, коли відчуває молоду силу до-рослої людини. Справді, від порогу школи йдуть у світ тисячі доріг, а десятки цих до-ріг повертаються знову до школи. І колишні учні приходять вже вчителями.
Молодим педагогом я прийшла у 1984 році у ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 м. Славути.
Мене зустрів привітний колектив досвідчених вчителів. Я щаслива, що на моєму педагогічному шляху були такі люди як Пилипчук П.О., Качаловська О.І., Лук’янчук Л.М., Кац Є.С., Андрухненко Л.Г., Лах Г.А., Цимбалюк Г.Д., Паламарчук О.Є., Бережнюк Г.С., Ткаченко В.М., Пасічник Г.М., Ільченко З.І. Саме вони стали справжніми вчителями-наставниками для нас, молодих педагогів. До їхніх порад ми прислухалися, вчилися у кожного з них педагогічній майстерності.
Та ріка життя не стоїть на місці. Швидко плине час і ці вчителі залишили стіни рідної школи – пішли на заслужений відпочинок. Та чи відпочивають вони? Це питання не потребує відповіді, бо зустрічаю своїх старших колег майже завжди у роботі. Не було такого випадку, щоб не запитали: «Як справи у школі? Що нового?» Вкотре переконуюсь: вчитель – це від Бога. Навіть не працюючи у школі він навчає. В силу життєвих обставин часто зустрічаюсь із вчителькою, з якої до сьогодні беру приклад. Спокійна, врівноважена, зосереджена Ольга Іванівна Качаловська і у свої зрілі роки залишається Вчителем з великої літери.
75 років - із них 40 подвижницької праці на ниві освіти. Та і сьогодні така ж рівна постава, така ж ясність, чіткість і правдива суть кожного слова як і 25 років тому, коли я вперше познайомилася з нею. Ольга Іванівна – взірець для педагога, матері, бабусі. Ви-ховала двох гарних донечок, допомагала у вихованні онуків, а скількох навчала російської мови та літератури – годі й порахувати.
Мабуть, подвиг справжнього вчителя полягає у тому, щоб бути завжди вірним собі, істині, народу, любові. А ми тихо порадіймо, що живемо поряд з нею, чуємо її мудрі слова, дивимося в променисті очі, були колись її учнями.
Шановні мої колеги. В переддень нашого професійного свята хочеться побажати всім Вам міцного здоров’я, довголіття, спокою і злагоди у ваших сім’ях, радості від кожного прожитого дня. Хай ваше життя повниться яскравими, як айстри, спогадами про все добре і красиве, що ви творили у своєму житті!
А Ви плекали Людину! І це – найважливіше!
З повагою С.В.Медведєва, вчитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 «Школа – її друга домівка» - ці слова чи не найкраще характеризують вчителя-ветерана Молчан Світлану Євгенівну. За її плечима - складний і тернистий, благородний і щасливий шлях, який торувала вона до рідної ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 понад сорок років. Йшла вона ним з вірою в добро, з щедрою душею і чистими намірами.
«Труд, талант, творчість» - це кредо її педагогічної діяльності.
Вона творча особистість, майстер своєї справи, тому її уроки української мови та літератури залишили глибокий слід у душах вихованців, багато з яких стали продовжувачами її справи.
Ми, колеги, вважаємо Світлану Євгенівну людиною щасливою, бо доля нагородила її енергією діяльності, хистом педагога, здатністю відчувати гармонію в навколишньому
світі, умінням захоплюватися і передавати це іншим. А наполегливість, самовідданість, щедрість душі – то від батьків. Вона знайшла свій шлях до храму науки, до серця дитини.
Життя її – то невтомний пошук педагога, для якого школа стала основою і змістом трудової діяльності. Творчість і самобутність визначали Світлану Євгеніївну в її
професійному зростанні.
Ця жінка не тільки працелюбний педагог, а й людина доброї вдачі, закохана у поезію, мистецтво та світ квітів. Вона вимоглива й справедлива, чуйна і тактовна, з нею легко і
приємно спілкуватися.
Ось такий він, творчий портрет працелюбного і мудрого педагога. І це не просто слова. За ними тернистий шлях людини, яка в наш складний час зуміла прокласти собі
дорогу завдяки таланту, праці, одержимості, людини, яка віддавала свій щедрий талант дітям.
Грушкевич Н.В., колишня учениця, нині вчителька української мови та літератури ЗОШ І-ІІІст. №3 Все починається змалечку: любов до батьків, до природи, до Батьківщини, до роботи, до життя.
Життя прожити - не поле перейти. Важка та довга дорога, але, зупиняючись в якусь мить, повертаєш свій погляд у минуле і розумієш, що воно було лише миттю, яскравим спалахом, немов блискавиця , феєричним та швидкоплинним, проте незабутнім…
Такою незабутньою залишиться у пам’яті ЗОШ І-ІІІІ ст. №4 Зінчук Людмила Анатоліївна, якій присвятила 55 років свого життя. Вона була її ученицею, згодом її випускницею, старшою піонервожатою, вчителем російської мови та літератури, трудового навчання, а з 2013 року - на заслуженому відпочинку. Плідна та самовіддана праця Людмили Анатоліївни відзначена орденом Трудової Слави ІІІ ступеня, багатьма грамотами міського, обласного управлінь та Міністерством освіти України .
Її з любов’ю та повагою згадують колеги, вдячні учні. «Уважна, врівноважена, делікатна, доброзичлива», - так відгукуються про свою вчительку випускники школи. Для колективу школи вона завжди оптимістична та життєрадісна, вміє розрадити та поради-ти, створити під час спілкування позитивну атмосферу.
Є люди, які своєю працею запалюють вогник надії, несуть добро, щирість кожним порухом душі. «Учитель – майстер життя», - кажуть у народі. А життєвим кредо Людмили Анатоліївни були наступні слова: «Основне завдання – навчити дітей жити, бути людьми на землі».
Цій прекрасній жінці від щирого серця зичимо здоров’я та усіх земних благ.
Л.В. Філіпчук, голова профспілкового комітету ЗОШ І-ІІІ ст. №4 День учителя у нашій державі святкується восени. Мабуть, це не просто так, адже осінь – багата і щедра пора, вона дарує людям плоди їх праці. А учитель свої плоди по-бачить через десятиліття, коли його випускники реалізують себе у тій чи іншій сфері життя.
Катерина Дорофіївна Кушнірчук– взірець працювитості та мудрості. Родом вона із села Глібки Красилівського району Хмельницької області.
Свою трудову діяльність розпочала з 1957 року вчителем початко-вих класів у Чорноострівському районі.
Після закінчення Кам’янець–Подільсько-го педагогічного інституту працювала на Одещині. З 1965 року постійним місцем проживання і праці стала Славутчина, спочатку с. Клепачі, а з 1966 року – школа № 6.
Німецька мова були улюбленими предметами школярів. Сьогодні її учні працюють перекладачами, учителями, менеджерами.
Проживають у Німеччині Крута Олена, Кушнірчук Тамара, Свищук Ольга, працюють перекладачами у Києві – Кушнірчук Ірина, Захарчук Тамара, учителями – Прищепа Валентина, Лячковська Ольга. Це плоди праці Катерини Дорофіївни. Приємно, що зерно, кинуте учителем, проросло щедро.
Катерина Дорофіївна – чуйна, щира, привітна. Вона любляча мама, лагідна бабуся, цікава співрозмовниця, невтомна трудівниця.
І хоча Катерина Дорофіївна уже понад 10 років на заслуженому відпочинку, але завжди цікавиться життям школи, допомагає дітям, онукам, є добрим порадником і наставником як для нас, колег, так і для своїх випускників.

Г.С. Бунда, учитель української мови та літератури ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік