Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       продам хату з земельною ...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,коваля виготовле...
Послуги:       Виготовляємо ковані вироби брами ,решітки,огоро...
      Всё по ЖКХ:
     http://dengi.ua/tarif/295388-Onlajn-konferencija-s-eks-ministrom-ZhKH-Alekseem-Kucherenko
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 19.10.2013 ЯКИЙ ЖЕ ДАР ДІСТАЛИ ТІ, ЩО ТАК ДІТЕЙ УЧИТИ ВМІЮТЬ…

Усяким людям всякі є дари:
Одному ясний, сильний ум,
Що не знаходить в світі пари;
Другому рій крилатих дум,
Що, мов орли , летять за хмари,
Ще іншим руки золоті.
Який же дар дістали ті.
Що так дітей учити вміють.
Мені здається, в скарбі тім
Любові найбільш дісталось їм.
Іван Франко

Учитель – це професія від Бога, це талант самовіддано любити дітей, а також предмет який викладаєш. Таким учителем від Бога є Василь Федорович Кузнецов. Народився він 27 вересня 1943 р. у родині робітників на Вінниччині. У 1963 році закінчив Вінницький педагогічний інститут і розпочав свою трудову діяльність на Ізяславщині. Там і зустрів свою дружину – Олену Трифонівну. З 1982 року працював у ЗОШ № 1 м.Славути.
Далеко не кожного вчителя колеги характеризують із такою теплотою й повагою, як Василя Федоровича, визначаючи його працелюбність, професіоналізм, відкритий характер і невдавану повагу до людей. Його педагогічна праця стала для нього творчістю. Він уміє все: і вдало пожартувати і підбадьорити напередодні контрольної, і зрозуміло пояснити важку тему. Здається, він розповсюджує світлу енергію, доброту, тепло. Василь Федорович ніколи сліпо не йшов за програмою, часто робив для учнів цікаві відступи. Коли пояснював нову тему, обов’язково розповідав із гумором, що допомагало краще запам’ятати матеріал. У кожній дитині він бачив насамперед люди-ну, а потім – учня.
Уміння передати свій досвід молодим людям, які тільки вступають у самостійне життя – це талант. Напевно, кожному вчителю хочеться, щоб саме його учні у майбутньому домоглися успіхів. І, звичайно ж , кожному вчителю приємно, коли саме так і відбувається. Учні Василя Федоровича неодноразово були призерами та переможцями різноманітних конкурсів та олімпіад . Багато з них пов’язали своє майбутнє з англійською мовою: Мулярець Людмила Георгіївна- учитель англійської мови, заступник з наукової та профільної роботи НВК «ЗО-ШІ-ІІІ ст.,гімназії», Пословський Юрій Васильович, який викладав у Лінгвістичному університеті.
Він не тільки талановитий учитель, а й хороший батько, який виховав із дружиною двох чудових синів, і дідусь, який любить і навчає життєвій мудрості своїх онуків .
І не дивно, що саме у переддень професійного свята, доля визначила йому день народження. Нині це не просто свято, а ювілей - 70 років. Педагогічний колектив щиро
вітає ювіляра зі святом . Нехай доля обдаровує Вас , шановний Василю Федоровичу, радістю, здоров’ям,щастям і довголіттям.
Хай невичерпною буде ваша енергія. Життєва дорога хай буде довгою, люди на ній – добрими, а дні радісними на многії літа.

Н.П. Мосіюк, учитель ЗОШ І-ІІІ ст. №1


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 7 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6858
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 1 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік