Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.10.2013 ВОГНИК У ДУШІ

Справжній учитель – це людина, яка має не тільки глибокі знання, а й уміє захопити, виховати, навчити прагнути. Саме так думала Людмила Миколаївна, будучи школяркою
ЗОШ №1. З цікавістю ловила кожне слово своїх улюблених вчителів: вчителя географії Бурковської Зінаїди Володимирівни і класного керівника Никонюк Зінаїди Анатоліївни. Слова
педагогів святими зернами падали на благодатний грунт. Старанна учениця стала активною учасницею обласних олімпіад з географії. Виборовши друге місце на Всеукраїнській олімпіаді з географії, Людмила отримала від своїх наставників надійну путівку в життя – направлення у Харківський національний університет. По закінченню вищого навчального закладу молодий вчитель розпочала свою педагогічну діяльність в ЗОШ №5 рідного міста. Її зразу полюбили діти за ерудицію та палкі, захоплюючі розповіді про країни світу.
З 2011 року Людмила Миколаївна працює в НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх» на по-саді вчителя географії. На її думку, навчання лише тоді буде легко даватися учням, коли вони стануть активними учасниками процесу пізнання. Тому жоден урок географії не проходить без творчих, пошукових завдань, колективного вирішення проблем. Винагородою за таку активну
працю є переможці міських та обласних олімпіад та конкурсів, змагань, випускники – студенти природничих факультетів університетів.
Маючи за плечима вісімнадцять років педагогічного стажу, Людмила Миколаївна виробила свій стиль роботи. Працюючи над проблемою «Формування дослідницьких вмінь на уроках географії з метою соціалізації учнів у суспільстві», вчителька постійно удосконалює свій професійний рівень: бере участь у конкурсах «Вчитель року», є постійною дописувачкою фахових журналів.
Наполеглива, ініціативна – саме такою знають колегу вчителі НВК. Завжди у творчому пошуку, не зупиняючись на досягнутому, за два неповні роки в НВК Людмила Миколаївна збагатила навчальну базу закладу, створивши географічний майданчик, постійно дбає про наповнюваність методичними матеріалами кабінету географії.
Спостерігаючи за роботою педагога, яка має вогник у душі, ще раз пересвідчуєшся, що все, що робить вчитель – святе і вічне, бо закарбовується у прагненнях підростаючого покоління.

І.К. Новіцька, заступник директора з навчально-виховної роботи НВК «СЗОШ, ліцей»Успіх».


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 7 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік