Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.10.2013 ГОЛОВНИЙ «ДИРИГЕНТ» СТАНЦІЇ ЮНИХ ТЕХНІКІВ

Так тепло стає на серці від усвідомлення, що є на світі дружба, любов, терпіння, благородство, вірність і відданість справі… Розумієш це при зустрічі з людиною з великої літери
директором Славутської міської станції юних техніків Мельничуком Василем Васильовичем.
Чи сподівався веселий хлопчина з Полонського району колись стати директором? Нi.
Про це й не мріялось. Він із дитинства хотів вивчитися на вчителя: проводити уроки, їздити з дітьми на екскурсії, готувати цiкавi вечори...
Його мрiї здiйснилися - закiнчив педагогічне училище, далі педiнститут у Кам’янець - Подільському. Тепер не тiльки вчитель а й директор позашкільного технічного закладу.
Для одних працювати в позашкільному закладі — це просто робота, для інших — покликання. А для Василя Васильовича це його життя. Вже 16 років він обіймає посаду директора СЮТ.
Головним підсумком роботи директора є створення хорошого, дієздатного педагогічно-го колективу.
У відносинах з колегами Василь Васильович прагне пізнати кожного керівника гуртка, його ділові якості, особливості вдачі, думки колег про нього. Ні в якому разі, в жодній, навіть найскладнішій ситуації, не допускає підвищення тону з колегами й учнями, вміє навіть категоричний наказ висловити делікатно.
Успішному навчальному процесу сприяє належна матеріальна база закладу. Василь Васильович багато уваги приділяє організації роботи колективу по зміцненню, удосконаленню
умов навчання. Вже декілька років в СЮТ працює музей історії розвитку технічної творчості, в приміщенні кожного гуртка – виставки робіт гуртківців, у просторому вестибюлі – автотрек,
кабінети-майстерні обладнані різноманітними верстатами. У вирішенні практичних проблем закладу директору допомагає його професіоналізм, глибокі знання справи, вміння вести продуктивний діалог з батьками, адміністрацією підприємств, громадськими організаціями.
СЮТ традиційно тримає високі позиції в області. У минулому році заклад посів ІІ місце серед позашкільних закладів Хмельниччини за підсумками змагань обласного рівня.
Літо 2013 року видалося жарким для СЮТ.
На базі закладу були проведені обласні та Всеукраїнські змагання із судно-модельного спорту. Директором була проведена велика організаційна робота щодо підготовки матеріально-навчальної бази змагань. Василь Васильович згуртував навколо себе керівників гурт-ків, підключив спонсорів, знайшов відданих технічній справі людей – і закипіла робота. Усі гуртом взялися до справи: фарбували, прибирали, виготовляли приладдя, виставляли трасу, монтували містки для пуску моделей. Учасники змагань були вдячні за умови їх проведення.
На Василя Васильовича хочеться рівнятися, з ним хочеться порадитися, поговорити про земне, і про високе…Чому? Тому що він вміє слухати й підтримувати, розрадити й заспокоїти. Але найбільша його краса – розум і надзвичайна працелюбність.
В СЮТі комфортно себе почувають і керівники гуртків, і діти. Заклад працює злагоджено і чітко, у ньому панує лад і гармонія. І це все завдяки директору, він як диригент в оркестрі:
які ноти вибереш, як виконавців налаштуєш, таку мелодію й матимеш. ”Хорошого роду людина, люблячий син, зразковий сім’янин, чудо-вий батько”, - так говорять про нього у нашому
колективі.
Творчих злетів, здійснення планів і задумів, невичерпної енергії, задоволення від праці бажаємо Василю Васильовичу та всім працівникам освіти в переддень професійного свята.

О.В.Бережна, заступник директора СЮТ.


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 6 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік