Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - aaa auto insurance las vegas nv
     
    &nb  ...

Scottitemy  :  http://aunsurance2018.top/
      - encompass auto insurance quote
     
    &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 19.10.2013 УЧИТЕЛЬ-МАЙСТЕР

Велике щастя для людини – зустріти вчителя, який стане дороговказною зіркою, навчить добру, справедливості і шляхетності, допоможе стати творчою Особистістю. Саме
таким вчителем, який віддає свої знання, поклик душі, талант улюбленій справі – викладанню української мови і літератури – є Бурковська Галина Броніславівна, Успіх її роботи – це величезна праця душі, напруження духовних та фізичних сил, постійний пошук нових нестандартних форм роботи, генерація нових ідей, повага і любов до дитини.
А почала вона формувати свій власний почерк у 1991 році, коли після закінчення Кам'янець-Подільського державного педагогічного інституту прийшла працювати вчите-лем української мови і літератури в загально-освітню школу І-ІІІ ступенів № 5. Її кредом стали слова: «Учень – найвища педагогічна цінність. Люби, розумій, вір і поважай його».
У своїй педагогічній діяльності керується принципом – полюбити дитину такою, якою вона є, водночас допомогти їй стати кращою.
Отож, завжди створює на своїх уроках психологічний комфорт, чудовий настрій, прагне зробити навчальний процес творчим, змістовним, корисним для кожного учня.
Уроки української літератури Галини Броніславівни – справжні витвори мистецтва.
Сама вчителька пише вірші, чудово читає поезію, і свою любов до неї передає учням.
Помандрувати Шевченківськими стежками, побувати в ролі героїв «Чорної ради», подискутувати з членами Кайдашевої сім’ї, висловити свої думки і погляди про улюблених
літературних персонажів, пропонує вона на своїх уроках. Вчителька завжди добирає такі навчальні завдання, які будять думку, дають широке поле для пошуку, припущень, обговорення, створюють у класі атмосферу творчості і задоволення від своєї роботи. Уроками духовної краси, радості і життєвої мудрості називають учні заняття Галини Броніславівни.
Системна та наполеглива праця вчителя, застосування сучасних інновацій, індивідуальний підхід до кожної дитини, створення ситуації успіху і новизни в поурочній та позакласній діяльності дають плідні результати.
Її учні є постійними переможцями шкільних та міських олімпіад, ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика, Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Свою Україну любіть».
Ось і у 2013 році учениця 10 класу Ковальчук Анастасія посіла ІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу учнівської молоді ім. Тараса Шевченка.
Старший вчитель, заступник директора з виховної роботи, керівник мотодоб'єднання класних керівників, високий фахівець і неординарна творча особистість, взірець для
учнів, колег і батьків – такою є Бурковська Галина Броніславівна.
Та найкращу характеристику вчителю дали її вихованці – учні 10 класу: «Галина Броніславівна – учитель за покликом душі і серця, наш порадник і друг. Вона вчить нас розпізнавати добро і зло, щирість і підступність, багатство душі і духовну убогість Вона уміє відчувати наш настрій, бачити радість і сум в наших очах, підтримати і підбадьорити добрим словом, застерегти від необдуманих кроків. Як ранкова зоря дає радість новому дню, так і наш учитель щоденно дає нам радість пізнання світу, майстерно будує з нас справжніх людей».

В. Трофімова, заступник директора з науково-методичної роботи НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія» № 5


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 1

Mapiя : Гарні та правдиві слова про пані Бурковську!!!   (написано 20.10.2013 в 15:42 з адреси:  185-171-132-95.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 4 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 2 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік