Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.10.2013 

Дороги, як долі, схрещуються: котра зних Антоніни Іванівни Полончук? Котра? Напевне, ота - в суперечностях, як небо – нова і як небо – стара.
У кожного з нас в пам’яті своя шкільна стежина. Проходять роки, і вона стає великою дорогою довжиною в життя. І дуже важливо, хто йде поряд, хто відкриває лю-дині вікно в цей дивовижний світ. Які ж почуття переповнюють дитячі щирі душі, коли вони чекають свого вчителя: страх чи цікавість, захоплення чи невпевненість?!… Та коли у клас входить Антоніна Іванівна Полончук, щира і людяна, коли звучать її мудрі, з суто українським гумором слова, дитячі хвилювання зникають, з’являється у їх маленьких душах спокій,
впевненість і довіра до педагога.
Як же швидко летить час! Здається, зовсім недавно, юна і схвильована, при-йшла Антоніна Іванівна до ЗОШ №5 у ролі вчительки, в руках диплом про закінчення Кам’янець–Подільського педінституту ім. В.П. Затонського, в очах – вогонь, у душі – любов до дітей і бажання працювати. Справді, тільки «у ролі» , бо від отримання диплома до Вчителя було ще довго.
Яка ж вона сьогодні?!
Успішна особистість, в якій відчувається сила волі і душа, один з найкращих педагогів міста, воістину обдарована, любляча мама і просто надзвичайно приваблива
жінка. Її уроки – це завжди Свято Українського Слова, це «вищий пілотаж». Доречним буде вислів І. Драча про те, що слова – це крила ластівки. Вона їх не відчуває, але й злеті-ти без них не може.
За час учителювання, а це – 16 років, виробились і власні погляди на викладання української мови та літератури, і власні святині: Україна, діти, покликання вчителя. Тоді ж зробила перспективний і, як виявилось, правильний висновок: щоб почуватися в житті добре і бодай відносно щасливою, треба стати не вчителем –середнячком, а таки добрим учителем.
Усе це сприяло тому, що її учні стали сумлінними і дисциплінованими, а Антоніна Іванівна робила усе, щоб уроки не були нудними. Вона добре знає, що душі вихованців просто так не відкриваються.
Їхню любов, відданість треба завоювати.
Занадто рано Антоніна Іванівна усвідомила, що робота Вчителя – це своєрідний світ, у якому ти постаєш не просто як людина, що навчає, а як Путівник у країну Людяності, Думки, Творчості. Саме Творчості… тому що її учні активні у гімназійному житті, неодноразово займають призові місця у предметних олімпіадах з української мови та літератури, є переможцями різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Не раз і сама вчителька брала участь у різноманітних конкурсах, перемога у
яких вселяла впевненість у своїх силах та спонукала до подальшої творчої праці.
Уже декілька років Антоніна Полончук є ведучою освітянської телепередачі «Педагогічні студії».
Що ж лежить в основі успіху Антоніни Іванівни? Любов до своєї справи? Безперечно! Сумлінна праця? Неодмінно! І ще – великий педагогічний талант. Те, чого не можна навчитись і чого не можна здобути, те, що дано обраним людям як дар Божий.

А.В.Степанюк, методист ІМЦ


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


5 + 7 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік