Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 17.10.2013 РАЗ ДОБРОМ НАГРІТЕ СЕРЦЕ ВІК НЕ ПРОХОЛОНЕ…

У відомого вітчизняного педагога В. Сухомлинського є книга «Серце віддаю дітям», яка вчить і переконує, що перша заповідь учителя – любити дітей. Саме нею керувалась Антоніна Павлівна Соколова, вчитель хімії та біології НВК, «ЗОШ I-III ст., гімназія», коли, ще будучи школяркою, обрала для себе професію педагога.
І ось уже й позаду роки навчання в Тернопільському педагогічному інституті та й десять років вчителювання промайнули непомітно. За цей час відбулося поступове, але впевнене професійне становлення молодого вчителя. З перших днів роботи у гімназії Антоніна Павлівна зарекомендувала себе як старанний, добрий, толерантний,
з тонким почуттям гумору педагог. Ці риси її характеру пробуджують у дітях зацікавленість навчанням, спонукають їх мислити, бачити красу в буденних картинах життя. Дослухаючись до порад наставників, постійно навчаючись сама, вчитель впевнено долає сходинку за сходинкою непростої вчительської професії. А результати цієї невтомної праці говорять самі за себе: разом із своїми учнями вона стала переможцем акції , «Парки – легені міст та сіл», щороку екологічна агітбригада, підготовлена Антоніною Павлівною, вражає
креативністю та феєричністю. Учні, яких навчає Соколова А.П., є учасниками різноманітних інтерактивних природничих конкурсів. Під її керівництвом була написана та успішно представлена робота Малої академії наук з теми «Дослідження якості питної води місцевих водойм».
Відповідальне ставлення до своєї справи, прагнення знати більше, спонукають Антоніну Павлівну до професійного вдосконалення та зростання. Вона пройшла тренінг за програмою «Рівний – рівному» і тепер успішно викладає курс «Корисні звички» для п’ятикласників. Аж перехоплює подих, коли бачиш, як активно йде обговорення, здавалося б, простих, з точки зору дорослих, речей, як обґрунтовано та серйозно висловлюють діти свої думки. А вчитель, майже непомітно, спрямовує цю діяльність у потрібне русло. З 2013 року
Антоніна Павлівна бере участь ще й у міжнародному освітньо-інноваційному проект і « О с в і т а – д л я с т а л о г о р о з в и т к у в д і ї » .
Учні цінують, люблять та поважають Соколову А.П. за її професіоналізм, за добре серце, яке зігріває їх теплом людяності. А колеги – за порядність та щирість у взаєминах. У переддень професійного свята бажаємо Антоніні Павлівні любові, здоров’я, натхнення, щастя і достатку в сім’, доброї долі, щоб завжди вдавалися справи чудові, ї.

Л.Г. Мулярець, заступник директора НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія»


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік