Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 06.10.2013 З НАГОДИ СВЯТА

До ОСВІТЯН, СТУДЕНТІВ, ШКОЛЯРІВ ТА ЇХНІХ БАТЬКІВ!!! Кожна самостійна і незалежна держава освітню та наукову галузь вважає за першорядну та стратегічну. Освіта та наука є не лише ідеологічною та культурною передумовою буття нації, але її економічною основою. З огляду на колоніяльну та холуйську ідеологію теперішньої влади, зокрема радянсько-рабський світогляд міністра освіти та науки Д. Табачника, - ми отримали найбільшу
загрозу для нашого суверенітету. Табачники посягають на духовну основу української незалежності: мову як спосіб мислення нації та історію як її свідомість та пам’ять. Без цих двох фундаментальних опор освіти та науки неможливий розвиток і побудова національної держави. Зменшення прохідного балу з української мови під час вступу, скасування іспиту з української мови при завершенні бакалаврату, перехід на навчання іноземців з державної мови на мову ворожої держави - російську, ймовірне запровадження мови окупанта як предмету у середні школи, запровадження асиміляторського конкурсу вивчення російської мови «Лукоморьє» все це свідчить про оголошену в середині країни війну з мовою титульної нації - УКРАЇНСЬКОЮ. Елементом руйнації самодостатнього національного світогляду та його входження у світовий контекст є перетворення шкільного курсу зарубіжної літератури у курс російської літератури, що сповна має переорієнтувати українських школярів на російські духовні цінності та моделі поведінки. Виняткову роль у цьому відведено переписуванню підручників з історії України, де брутально вилучено історичні факти протиборчого змагання нашої нації за право мати Незалежну Державу. Зокрема, з підручника історії для 5-го класу вилучено знаменні «помаранчеві» події 2004 року, факт союзництва СРСР з нацистською Німеччиною, боротьбу УПА з нацистами та портрет Героя України Романа Шухевича, Голодомор як геноцид нації, організований Москвою, масштабну повоєнну русифікацію українських шкіл у 50-х роках, масові репресії українців у 30-80-і роки, вбивчу більшовицьку колективізацію та атеїстичну чуму ХХ століття, обов'язковість знань під час вступних випробовувань життєдіяльності Героїв України Степана Бандери і Романа Шухевича. Отже, знищення української гуманітарної складової освіти — продуманий і підтримуваний ззовні план не просто міністра-українофоба; але чинного уряду та Президента. 1933 року Провідник нашої нації Степан Бандера під час навальноі полонізації української освіти зініціював резонансну шкільну акцію «це боротьба за душу української дитини» , де зауважив: « Молоді друзі! Українські школярі! [..J не дайте, щоб з Вас вороги зробили яничарів! Не дайте, щоб вони обернули Вас у своїх слухняних рабів! Ви маєте бути лицарями й борцями за волю України! Перед Вами велика свята боротьба». Як ніколи, ці слова Провідника злободенні. Аби не дати зробити з нашої молоді слухняник московських рабів та яничарів; ВО «Свобода» закликае Вас усіма прийнятними методами боронити нашу духовну незалежність, без якої вся інша незалежність примарна: ® бойкотувати і не приймати ймовірний вихід імперського підручника з історії України через принципове навчання лише за теперішніми підручниками;
® організовувати гуртки вивчення з історії української державности та спецкурси «Лідери нації», «Українські перемоги» , «Українська військова історія» тощо. � пам'ятаючи про чорний для ук- раїнської освіти 1938 рік, коли російська мова стала обов'язковим предметом і 1958 рік, коли можна було відмовитися від вивчення українськвї мови — тепер масово і категорично відмовлятися від вивчення у школі мови окупанта — російської як подальшого надійного засобу асиміляції українців; ® активно здійснювати національне виховання через знакові націєцентричні факти нашої історії у супротиві до відновлюваної радянсько-московської ідеології, а відтак залучати молодь до активної політичної боротьби і протистояння з теперішнім реваншистським режимом; повсякчас найрізноманітнішими формами та методами демонструвати свою українськість. Наше невідступне і послідовне прагнення жити своєю МОВОЮ і наснажуватися власною ІСТОРІЄЮ зробить нас нездоланними і непереможними. Звідси така нахрапистість антиукраїнської влади та імперська агресивність Москви Ми на своїй, від Бога даній землі — і жоден місцевий перевертень чи чужинець не зуміє накинути нам своєї волі.
Пресс-служба Славутської міської та районної організації ВО «Свобода»Розміщено:
Прес-служба Славутської ВО "Свобода"  
+380974655201   vos_sl@ukr.net


  коментарі: 223

% правды : А тут и фигеть то нечего. Украина самодостаточное государство, чтобы самостоятельно решать свои вопросы, без вмешательства в наши внутренние дела. Не суньте носа и вам не будет упрёка.  (написано 08.10.2013 в 08:15 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правды : Комплекс это у вас. Интересно, как с точки зрения законодательства прокомментировал-бы ЕС ... .  (написано 08.10.2013 в 08:31 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Den : а як назвати поведінку Росії по відношенню до України в усьому? Тільки ворожими!підтримую заяву!  (написано 08.10.2013 в 09:17 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : та одні тільки продуктові війни чого варті! Ось уже і Литві молочну війну оголосили. Чи не тому, що Вільнюській саміт скоро?  (написано 08.10.2013 в 09:23 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : і грішно і смішно – ги-ги-ги
     сайт
     сайт
     сайт
      
(написано 08.10.2013 в 10:25 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Линн : ;)Рус нормально)))Den чего стесняешься, присоединяйся незаметно, четвёртым будешь;)  (написано 08.10.2013 в 11:16 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : И что вы так тоскливо;),конечно враз не получится,сами всё развалии и ладно,не с нуля же начинать,а временным,которые оказались на долго туда им и дорога).  (написано 08.10.2013 в 19:15 з адреси:  217.72.9.207)
% правды : . А это даже не рахит --- это зачумлённый из лепрозория !!! Вот это чистая правда про Россию. Вы точно не знаете куда вам идти.   (написано 08.10.2013 в 21:23 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Линн : процент,горючая слеза катилась по щеке от умиления,спасибо просветил и осветил путь Росссии от царя гороха до нынешних времён,идем и с песнями по предсказаниям государыни Ванги;))) и всяческим пророкам ,включая и тебя, не родьненький ты наш.,хнык.   (написано 08.10.2013 в 21:50 з адреси:  217.72.9.207)
% правды : Мер Калуша перестав працювати через відсутність грошей у бюджеті міста
     
     Разом з Насаликом у відпустку пішли також 40 співробітників апарату міської ради
     Міський голова Калуші, райцентра Івано-Франківської області, Ігор Насалик пішов на тиждень у неоплачувану відпустку. Причиною, за словами чиновника, стало те, що в місто перестали надходити бюджетні гроші.
     
     Разом з мером у відпустку пішли також 40 співробітників апарату міської ради, інформує Forbes.ua.
     "Ми змушені піти на такий крок. З жовтня місяця для нашого міста немає жодних бюджетних призначень Міністерства фінансів - ні на зарплату, ні на розрахунки за виконані роботи, ні для підготовки до зимового періоду", - поскаржився Насалик.
     
     Влада міста також направила скаргу голові уряду Миколі Азарову. Той доручив Мінфіну і Держказначейству з'ясувати ситуацію до кінця вересня. Тим не менш, доручення так і не було виконане.
     Сума платежів, які не були проведені Держказначейством, сягнула дев'яти мільйонів гривень. Через це муніципалітет, за запевненням чиновників, не може вчасно і повністю підготуватися до зимового періоду. 
(написано 09.10.2013 в 11:12 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Den : Ось ваш путь гомосовьєтікуси, ми не сумніваємось сайт
     А ось наш, українській сайт
      
(написано 09.10.2013 в 13:19 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Линн : Дефицит есть(((,но бюджет в конечном счёте формируется за счёт граждан,просто кризис дотянулся и до нас, европа идет впереди нас,так как её накрыло первой(((.К сожалению, тендеция развития образования во всём мире идёт в этом направлении(((диктует рынок,так что одна надежда на домашний факультатив;).   (написано 09.10.2013 в 15:27 з адреси:  217.72.9.207)
Den : оце по-нашому! Футбольний клуб "Карпати" зробив червоно-чорний прапор частиною символіки команди. Про це повідомляється на офіційному сайті львівського клубу.
     «Ввіднині червоно-чорний прапор набуває офіційного статусу у символіці ФК "Карпати", тож його поява на трибунах під час матчів "левів" буде вітатися ще палкіше", - йдеться в повідомленні. Вже з наступного чемпіонату червоно-чорна смугаста форма нарівні із зелено-білою знову буде використовуватися в офіційних поєдинках гравцями "Карпат", - обіцяють у клубі. Слава Україні!
      
(написано 09.10.2013 в 15:55 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды для российских товарищей. : А Россия как шла вперёд так и пойдёт дальше. А это именно тот самый ошибочный путь по которому так уверенно шагает Ыждывенец. ... Дефицит есть(((,но бюджет в конечном счёте формируется за счёт граждан, ... (((диктует рынок,так что одна надежда ... на путь который в конце концов сметёт эту заплесневевшую и насквозь прогнившую цивилизацию в Чёрное море --- в ту самую такую рядом расположенную преисподнюю где все опустятся на дно морское на вечный покой с рыбами. ..., просто кризис дотянулся и до нас, европа идет впереди нас,так как её накрыло первой ... А Россия как шла вперёд так и пойдёт дальше. Счастливого пути комсомольцы! ... Разве тут могут быть какие иные толкования ?   (написано 09.10.2013 в 17:55 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Линн : Вообще то;) комсомольской фолкпатетикой от тебя процент несёт))),глаза закроешь и вновь на комсомольском собрании с комсомольским вожаком на трибуне(((,а тут на шахматной доске со стороны,такго же кондового, комсомольца мат назревает(((,а прислушиваться надо,а то враз выговор в личном деле огребёшь;)  (написано 09.10.2013 в 18:40 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : Во,чтоб не забыть анекдот:анкету заполняет "товарищ" вопрос:какими языками владеете,ответ тремями: гражданским,;)административным,"хулительным",принимающий зачёркивает тремями и пишет двумя:так как административный и "хулительный" есть один язык.Хорошо хоть два оставил(((;))).  (написано 09.10.2013 в 18:55 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : Хам,пьяница ,распутник;)не путать ни с кем,"националист" не слабее украинских, согласен ,молю :давайте разойдёмся;) только Мишко лавры не стяжайте и разные РПЦ,не путать с церквью,под боком ,всё равно за какую валюту,не монтируйте.Тфу,и на хрена этот анекдот озвучил(((;)  (написано 09.10.2013 в 19:34 з адреси:  217.72.9.207)
крапка зору , також для російських товаріщей.  : Уважаемие , тут на цьому сайті і без вас тошнить. Досить почитати цих українофобів ЕСів , та Остапів , котрі позалишалися в Славуті після ліквідаціЇ 97-Ї , і базікають своЇми паршивими язиками. Де ви понабиралися ? якісь иждживенці , російська украЇнка , в якій вже на жаль абсолютно нічого не залишилося украЇнського. Моя порада не втручайтеся у внутрішні справи іншоЇ держави, займіться ліпше чимось корисним. Просто чудово виклав свою думку , в перед останньому коментарі В.Калашніков , і саме його коментар заслуговує похвали.  (написано 09.10.2013 в 19:44 з адреси:  core.audio-serwis.com.pl)
% правди для российской украинке. : .А росийской украинке мой привет. Я много лет отдал тюменскому краю и ... (написано 09.10.2013 в 19:38 з адреси: net122.186.188-79.tmn.ertelecom.ru)
      Про больнички ничего не скажу, не знаю, ссылку Вашу прочла, ... . (написано 09.10.2013 в 19:45 з адреси: net122.186.188-79.tmn.ertelecom.ru). Так кто ты есть? Женского или мужского роду? 
(написано 09.10.2013 в 20:01 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Линн : процент;)а если(((всё равно красиво излагала.  (написано 09.10.2013 в 20:20 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : Во,опять двоеточие раздухарился,как шаман у костра,я всё знаю ,я всё вижу, вот уши зависти просматриваются к этим работникам партаппарата и комсомольского актива,замечу на определённом уровне,хотя и на уровне школы сойдёт;).  (написано 09.10.2013 в 20:34 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : двоеточие,насчёт там завоеваний 16 веке пусть Украинка Российская )))ответит,ежели не дойдёт ,тогда добавлю))),а зачем же так писать и аргументы приводить, как лекторы с трибуны,извини:в параллели всё сходится,и тут не важно,что не завидовал,главное научился,особенно "слёзы людские не водица",какой есть, не лыком шит;))).  (написано 09.10.2013 в 21:07 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : а что вы прячетесь за двоеточиями да крапками,что ник высвятить слабо?;)пусть будет многоликий))),но лик, пусть янусный;).  (написано 09.10.2013 в 21:33 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : Во ;)многоточиям: в пятую колонну ну никак не вписываюсь;)ха, вы и с Брусиловым знакомы)))похвально.А теперь озвучьте,раз вам Сечь Запорожская так знакома и родна:как поступали на кругу с клеветниками;),да кстати, в воинстве Ермака процент сечевиков был солиден(((хнык.Открой личико Гарольд;))),сравнимся в статусе предателейР)))не поленюсь копну:).  (написано 10.10.2013 в 13:24 з адреси:  217.72.9.207)
Den : на січі такх гомосовьєтікусів як ви на кіл саджали  (написано 10.10.2013 в 14:44 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : Викликали? ги-ги москаляку на палю!сайт  (написано 10.10.2013 в 14:51 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Линн : Ба,Den нарисовался с сайтами под мышкой.;)не ,на кол большая честь;) камнями рубаху набивали и в Днепр-Славутич,конечно варварство(((.  (написано 10.10.2013 в 14:56 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : ;на костре всегда горели великомученники(((Ден;)  (написано 10.10.2013 в 15:03 з адреси:  217.72.9.207)
Den : Раша гудбай! сайт  (написано 10.10.2013 в 15:06 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : оце правильно і стосується всіх гомосовьєтікусів  (написано 10.10.2013 в 16:01 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Степан : Вот читаю всю муть рашистов и хочу задать им только один вопрос: ну какого хрена вы так надрываетесь? Ведь все равно будет так, как будет, и что-бы вы там не орали, а Украина будет в Евросоюзе и как бы вы не пыжились, а Бандера-Шухевич + ОУН-УПА будут героями для украинцев, и как бы вы не выли, а придется смириться, с тем, что есть Украина, что у нее есть свое видение своей судьбы и т.д. и т.п. Неужели так трудно принять действительность такой, какая она есть на самом деле?! Когда же, наконец, вас можно будет назвать россиянами, а не рашистами, тупые вы, недоношенные гамадрилы???!!!   (написано 10.10.2013 в 17:23 з адреси:  100-167-52-37.pool.ukrtel.net)
Крапка зору , украЇнофобу Остапу : Ти вже почав виправлятися , тай мову украЇнську пригадав. У своєму коментарі , тільки ще забув дописати , що імперія зла ! . В якоЇ руки , по лігті в крові . Від перегляду статестичних даних бойових дій , з участю СРСР , робиться моторошно . Скільки ж украЇнців не винно убієнних , поклала твоя імперія. Я відношуся до категоріЇ Їм подібних , і солідарний саме таким національно-свідомим украЇнцям , як Степан , Ден , %, та іншим. Вони мені по духу рідніші , бо зичать та оболівають за державу , громадянами якоЇ вони Є ! А ще добавлю , що лайки та образи , народжуються та випливають саме після ваших коментарів. Саме ти і тобі подібні , вихваляєте та підтримуєте цю донецьку орду . Котра нас має за бидло , яка вже забажала з м. Славута зробити смт. Тому з вами Остап , УкраЇна навряд чи стане незалежною , та самостійною . СЛАВА УКРАїНІ !!!  (написано 10.10.2013 в 20:10 з адреси:  core.audio-serwis.com.pl)
Славутчанин : Ага, він таки почав виправлятися - перестав всиратися, став всцикатися.  (написано 10.10.2013 в 21:05 з адреси:  32-142-124-91.pool.ukrtel.net)
Линн : ;)Den сайтист счастливый,ну про комменты на том сайте не буду,несёт напропалую" Будьмо" и то под занавес))),а вот о коллаже:ты что не заметил выражение лица президента?:опять эта заливная рыба с кремом(((.двоеточие,хнык,вообще то не со своим законом ,а с общепринятыми в европейском сообществе понятиями))),((( а если меня не будет ,то деньги выкроенные на койку пропадут в туне,и с кем вы будете разбираться и какими методами,просветите ;) это не очень больно?раз на Украине нет суда,то суд по правам человека в европе ещё живехенен;)Только в Европу, там вас всему научат))).  (написано 10.10.2013 в 21:35 з адреси:  217.72.9.207)
Остапу : Ні шановний я не з поліцаЇв . Шкодую лише про те , що мій ним не був. Політичне сховище в ГерманіЇ , я отримав би ще в далекому 1994-му. Ще тоді мене мудрі люди переконували , что в совке делать нефик ! Як же так хлопці ! лише 3 роки незалежності, УкраЇна буде процвітати ! Не тут то було , Відсутність духу єдності , головна причина усіх негараздів. Можна привести сотні прикладів , де маленькі держави вроді ФінляндіЇ , зуміли та знайшли сили оборонитися від червоного окупанта . А Україну завоював якийсь М.Муравйов і 4 тис . пяних матросів. А ще Остап , я не повторюю чужих бреднів , у мене вистачає мозгів , та запасу слів навіть таким , які позакінчували академіЇ ім. фрунзе вроді комуніста Максимчука , а тобі тим патче.  (написано 10.10.2013 в 22:48 з адреси:  core.audio-serwis.com.pl)
Линн : Да,личная самодостаточность и высшая самооценка в исключительности здесь местами цветёт махрово;))).   (написано 10.10.2013 в 23:33 з адреси:  217.72.9.207)
 : суд міста Москви задовольнив клопотання прокуратури і видав санкцію на арешт українського боксера Володимира Кличко.
     
     Підставою для такого рішення стало порушення проти українця кримінальної справи за статтею 148 Кримінального кодексу Російської Федерації “Образа почуттів віруючих”.
     
     Як стало відомо з джерела наближеного до слідства, у суботу 5 жовтня Володимир Кличко під час бою проти російського боксера Олександра Повєткіна неодноразово здійснював акт образи почуттів віруючих. 14 тисяч присутніх у залі глядачів свято вірили у перемогу представника Росії, а Володимир неодноразово принижував їх переконання.
     
     За цією статтею Кличку загрожує до 3 років ув’язнення, але слідство не виключає, що можуть з’явитись звинувачення за іншими статтями. Зокрема ще одна кримінальна справа може бути відкрита за статтею 282 Кримінального кодексу РФ “Розпалення міжнаціональної ворожнечі”, адже як зазначили експерти, після бою різко збільшилась кількість випадків нетерпимості між українцями і росіянами у інтернеті.
     
     Також, нанесені Володимиром Повєткіну травми можна класифікувати, як злісне хуліганство. 
(написано 11.10.2013 в 18:58 з адреси:  67.159.5.242)
Линн : вот так всегда (((поэтический гений в ;)полном объёме могут оценить только )))потомки ;)у кого потомки есть?обратитесь к ним и всё станет на свои места)))  (написано 11.10.2013 в 20:08 з адреси:  217.72.9.207)
Ыждывенец : Я нияк не зрозумiю, чому саме тiльки на Украiiнi так багато двуногоi рогатоi худоби ? Оцi тварини вже скризь i тута i аж в ВР зi своiми дуже брудними и давно не праними и не прасованими червоно-чорними ганчирками.   (написано 11.10.2013 в 21:05 з адреси:  217.66.158.0)
 : суд міста Москви задовольнив клопотання прокуратури і видав санкцію на арешт українського боксера Володимира Кличко.
     
     Підставою для такого рішення стало порушення проти українця кримінальної справи за статтею 148 Кримінального кодексу Російської Федерації “Образа почуттів віруючих”.
     
     Як стало відомо з джерела наближеного до слідства, у суботу 5 жовтня Володимир Кличко під час бою проти російського боксера Олександра Повєткіна неодноразово здійснював акт образи почуттів віруючих. 14 тисяч присутніх у залі глядачів свято вірили у перемогу представника Росії, а Володимир неодноразово принижував їх переконання.
     
     За цією статтею Кличку загрожує до 3 років ув’язнення, але слідство не виключає, що можуть з’явитись звинувачення за іншими статтями. Зокрема ще одна кримінальна справа може бути відкрита за статтею 282 Кримінального кодексу РФ “Розпалення міжнаціональної ворожнечі”, адже як зазначили експерти, після бою різко збільшилась кількість випадків нетерпимості між українцями і росіянами у інтернеті.
     
     Також, нанесені Володимиром Повєткіну травми можна класифікувати, як злісне хуліганство. 
(написано 11.10.2013 в 21:15 з адреси:  69.22.184.253)
Линн : "Осел Полiсся"начальный капитал тебе завещен родителями;)ну если что поможем,а вот потом,ради оценки, рубахи порвем на груди;))).   (написано 11.10.2013 в 22:51 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : в кустах не удастся отсидеться,так что можно поздравлять?  (написано 11.10.2013 в 23:26 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : во, некоторые ругались тут,что не по теме,;)а всё-таки через все тернии приплыли к вопросу об образовании))).  (написано 13.10.2013 в 00:18 з адреси:  217.72.9.207)
Ыждывенец  : Если станете лицом к северу ( только ничего не перепутайте !) и повернётесь затем на 40 румбов в бок, то от того места на карте где Мариуполь проложите два лаптя и как раз попадёте в Жмеринку. А там уже и до Крыжополя подать. Но и оттуда ещё надо пешком на велосипеде на поезде и наконец на тихооканском лайнере ещё несколько миллиардов километров. Мы как раз оттуда !  (написано 13.10.2013 в 07:43 з адреси:  217.66.158.0)
Линн : Иждивенец;( ну послал по карте))),так это же кругосветка(((,вот Крыжополь точно, что-то из летописей;))),что есть святое))).  (написано 14.10.2013 в 20:03 з адреси:  217.72.9.207)
Степан : Ну что рашисты и прочие совковые гамадрилы, жаба не душит?! Пока москвичи т.е. «исконно русские жители третьего Рима» жгли магазины и громили киоски по национальному признаку, главной улицей Украины мирно и спокойно, не считая двух разбитых носов безбашенных комуноидов,)) прошло около 15 тысяч!!! бандэровцев, т.е «воинствующих гвашиздов». Учитесь!!! Вот так чтят украинцы своих героев!!! Вот вам еще клипец на ночь глядя - обязательно посмотрите!!! и только потом уже можете жрать от злости свои подушки. Слава Украине!!! сайт  (написано 14.10.2013 в 20:12 з адреси:  102-236-95-178.pool.ukrtel.net)
Старий : Героям Слава! Зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, друзі!
     сайт Я мав честь зустрітися з цим чоловіком у Гурбах. 
(написано 14.10.2013 в 20:57 з адреси:  165-169-132-95.pool.ukrtel.net)
Линн : Старый,ну почему ты себя таким старым считаешь(((,что совсем порох плесенью пропах,погоди, когда тебя на пенсион выгонят,кому песни петь будешь?Кстати))),нашёл моёй цихлидке леопардихе пару , но за деньги ,вот внучке аквариуум подарю,там красоту и разведу ;))).  (написано 14.10.2013 в 21:29 з адреси:  217.72.9.207)
Старий : Да я себя, Линн, иногда тридцатилетним считаю, или сорокалетним, только тридцати или сорокалетние на меня "дядьку" говорят и на вы.
     Цихлиды хорошая штука, более развитые, только на водяной сад не надейся, весь грунт перероют. 
(написано 14.10.2013 в 21:38 з адреси:  165-169-132-95.pool.ukrtel.net)
Старий : Ыждевенцам-залупенцам: пламенный привет Андрею Власову.  (написано 14.10.2013 в 21:41 з адреси:  165-169-132-95.pool.ukrtel.net)
Линн : Старый как есть,так есть, на своей пчёлке ))) девок подвози и пропускай без светофора, с ними, как положено на ты и они как пожелают))а эти кто?с какой улицы?)))).Ага ,ты знаешь ,даже если ей, леопардихе, леопарда и представишь ,они всё равно дно всё перероют(,но красавцы)));)а вот у нас кукуруза местами вызрела и белые на жарёху ,так будьмо, во внучках наших и внуках .  (написано 14.10.2013 в 22:42 з адреси:  217.72.9.207)
ха-ха : ось ваша расія сайт
     а так буде з кожним москалем сайт
      
(написано 15.10.2013 в 15:09 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Линн : Ха-Ха. это который С топором решим все проблемы.хоть бы план предоставили . тут вам не там ."громада" !требует сколько и в чём она на выборах проиграет,.рынок диктует всё;)))вы сколько стоите и сколько стоите.;)  (написано 15.10.2013 в 15:45 з адреси:  217.72.9.207)
ха-ха : ха-ха дременули душогуби і нема їм вороття. слава Україні! сайт  (написано 15.10.2013 в 16:18 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
% правды  : Как только этот Ыждывенец появится на Украине, ему сразу предъявят обвинение за разжигание межнациональной розни.
     
     Згідно зі статею 161 Кримінального кодексу України, «умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, або образа почуттів громадян у зв'язку з їхніми релігійними переконаннями, а також пряме чи непряме обмеження прав або встановлення прямих чи непрямих привілеїв громадян за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками»
     караються штрафом від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.
     
     У Росії подібні дії визнаються злочинами проти основ державного ладу і безпеки держави. Стаття 29 Конституції Російської Федерації[1] свідчить, що «не допускаються пропаганда або агітація, що збуджують соціальну, расову, національну або релігійну ненависть чи ворожнечу. Забороняється пропаганда соціальної, расової, національної, релігійної або мовної переваги». Згідно з частиною 1 статті 282[2] «Порушення ненависті або ворожнечі, а також приниження людської гідності» Кримінального кодексу Російської Федерації в редакції Федерального закону від 08.12.2003 N 162-ФЗ, «дії, спрямовані на збудження ненависті або ворожнечі, а також на приниження гідності людини, або групи осіб за ознаками статі, раси, національності, мови, походження, ставлення до релігії, а рівно приналежності до якої-небудь соціальної групи, здійснені публічно або з використанням засобів масової інформації караються штрафом у розмірі від ста тисяч до трьохсот тисяч рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від одного року до двох років, або позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або обов'язковими роботами на строк до ста вісімдесяти годин, або виправними роботами на строк до одного року, або позбавленням волі на строк до двох років».
      
(написано 16.10.2013 в 07:15 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
? : А чому на сайті немає козаків з святкування Дня козацтва?  (написано 16.10.2013 в 09:28 з адреси:  109-31-207-82.pool.ukrtel.net)
Линн : Ну слава октябрю,Украйна отчалила,))) нам намного легче будет;) в денежном эквиваленте,иждевениц ;) дело в том ,что в поезде Москва-Таллин ко мне обращались по эстонски,ежели отвечал на родненьком ,отвечали тем же,а вот родненькие забанили на сайте;))),не скрываю пласт русский из Эстонии пошёл и в канаду и в англию....и даже на Украину,так что не отчаевайтесь )))Вас Славутчане в Вашей Берлоге достанем ;)но за ваш хлебосольный счёт(((ну что-нибудь в кишене то найдётся;)))  (написано 16.10.2013 в 19:27 з адреси:  217.72.9.207)
:(  : После расформирования нацистских лагерей смерти в Германии часть оборудования из них была вывезена в Советский Союз для использования в ГУЛАГе. сайт
      Фото совместного советско-немецкого парада, который прошел 22 сентября 1939 года в городе Бресте. Парад принимали с немецкой стороны генерал Гейнц Гудериан с нашей комбриг Семен Моисеевич Кривошеин.
     Генерал Гудериан вспомнит потом эти сентябрьские дни в своих мемуарах: «В качестве вестника приближения русских прибыл молодой офицер на бронеавтомобиле, сообщивший нам о подходе их танковой бригады. Затем мы получили известие о демаркационной линии, установленной министерством иностранных дел, которая, проходя по Бугу, оставляла за русскими крепость Брест… В день передачи Бреста русским в город прибыл комбриг Кривошеин, танкист, владевший французским языком; поэтому я смог легко с ним объясниться… Наше пребывание в Бресте закончилось прощальным парадом и церемонией с обменом флагов в присутствии комбрига Кривошеина». сайт 
(написано 16.10.2013 в 19:50 з адреси:  web-out1.one.com)
Линн : ваши предложения :(? атаковать на голову подготовленного и опытного противника,это какие оборудование вывезли?,ежели мерзлоту копать,в Германии зимой +5,кошмарите сударь на диване(((.Слава Богу, что Украйна устояла наплевав на головны расчёты(((.  (написано 16.10.2013 в 20:12 з адреси:  217.72.9.207)
Линнн : )))так О.П. вынуждают бредить, ;)можно подумать тут святые))),;)а если, святым бредить подобает.   (написано 16.10.2013 в 21:47 з адреси:  217.72.9.207)
Den : Присяга вояка Української Повстанчої Армії.
     Я, воїн Української Повстанчої Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Унраїнським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров'ю усіх Найкращих Синів України та перед Найвищим Політичним Проводом Народу Українського:
     Боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу. В цій боротьбі не пожалію ні крови, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України.
     Буду мужнім, відважним і хоробрим у бою та нещадним до ворогів землі української.
     Буду чесним, дисциплінованим і революційно-пильним воїном.
     Буду виконувати всі накази зверхників.
     Суворо зберігатиму військову і державну таємницю.
     Буду гідним побратимом у бою та в бойовому життю всім своїм товаришам по зброї.
     Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу.
     12 жовтня 2013 року в Україні стартує всеукраїнська кампанія «Присяга воїна УПА». Захід відбуватиметься у всіх найбільших містах України, від Львова до Харкова, щорічно, до Дня Покро́ви Пресвято́ї Богоро́диці та свята створення Української Повстанської Армії.Мета акції: пропаганда героїки та патріотизму серед української молоді. Слава Україні!
      
(написано 17.10.2013 в 08:01 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Вуйко : Цей дурник Ден уявляє себе великим героєм. Його хворій свідомості уявляється що він великий і могутній визволитель. Тільки невідомо кого визволяти і від чого. Начитався, наслухався байок і марить тепер. Хай напише, тільки чесно, чи били йому хочь раз писка до крові.
      
(написано 17.10.2013 в 09:31 з адреси:  52-57-124-91.pool.ukrtel.net)
Den : вуйку зазвичай писки бємо ми різним кацапам і всякому непотрібу як ти. Слава Україні!
     
     Бійці Шухевича не робили погромів у 1941-му – документи СБУ
     Перше завдання батальйону «Нахтігаль» під керівництвом Романа Шухевича було захоплення Львова. Це не тільки проста військово-стратегічна ціль, це мало стати початком відновлення української державності. Адже вояки «Нахтігалю» не присягали Німеччині чи Гітлеру, вони клялись на вірність Україні. 30 червня 1941 року батальйон увійшов до Львова, опередивши німецькі війська рівно на один день. І це надихнуло провід ОУН піти ва-банк і оголосити про незалежність України. Так ОУН намагалась продемонструвати свою позицію і поставити німців перед фактом, аби вони виклали всі козирі та нарешті визначились, що робити з Україною. Рахуватись із нею, як з незалежною державою, або знищити.
     Відповідь німців була швидкою і неоднозначною: з незалежністю доведеться зачекати, а от для початку потрібно влаштувати єврейський погром у Львові, участь у якому комуністи та прорадянські історики й нині приписують «Нахтігалю» та Роману Шухевичу особисто. А документи, які б свідчили проти такої версії, до останнього моменту були засекреченими, гриф «Таємно» з них зняла СБУ тільки нещодавно. І один із таких документів розповідає про геть іншу історію.
     «4 – 7 липня 1941 року представники прибувших до Львова у великому числі з різних відділів гестапо, звернулися різними дорогами до українських кругів, щоб українці урядили триденний погром жидів. Замість уряджувати маніфестаційні похорони політв'язнів помордованими більшовиками, говорили вони, краще зробити велику відплатну акцію на жидах. Німецькі поліційні ані військові власті не будуть цьому перешкоджати».
     «Керівні чини ОУН довідавшись про те, подали своїм членам про те що це є німецька провокація, щоб скомпрометувати українців погромами».
     Реальних боїв проти червоної армії у «Нахтігаля» було лише два. Батальйон склав зброю тільки-но дізнався про арешт проводу ОУН. І воякам було запропоновано вибір між концтабором та білоруськими лісами, де потрібно було воювати проти місцевих партизан. Та вже у 1942 році, попри погрози розстрілу, українські бійці остаточно відмовилися воювати у лавах німецької армії. Але СРСР продовжував битися з «Нахтігалем» і після закінчення війни. КГБісти шукали свідків злочинів у Львові, аби здобути компромати як на німців, яких судили так і на інших, хто не мирився з «червоним» режимом. Шукали марно, доки слідчим не дали команду тиснути на свідків. Із матеріалів справи:
     «Встановлених свідків злочинів «Нахтигалю» слід підготувати для допиту працівникам прокуратури, про що будуть дані вказівки прокуратури СРСР. При підготовці свідків слід використовувати опубліковані статті про злочини «Нахтігаля». Тобто, таким чином слідчим потрібно було нагадати, як були вчинені злочини та ким, і вже існуючими матеріалами, аби свідки знали що говорити і не розбігались у твердженнях.
     Сьогодні багато хто й надалі вважає бійців «Нахтігалю» причетними до львівських погромів 1941 року. І переконати, що це неправда, намагаються українські історики, використовуючи недавно доступні для загалу документи тих подій в архівах СБУ. Та є побоювання, що ті, хто так завзято не любить Україну, і надалі спиратиметься на псевдофакти.
     
      
(написано 17.10.2013 в 09:38 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Den : і досі існують кацап-тварини що думають що українці бодай колись на хвилину відмовляться від своїх героїв національно-визвольних змагань. і що вони тільки не ро як не гарчять а число справжніх патріотів своєї країни тільки збільшується. тож дусту вам на всю вашу кацапську морду а не наших героїв дістати. геть назад в свою блохасту москальску буду. слава Україні!  (написано 17.10.2013 в 11:28 з адреси:  pool-46-63-78-45.x-city.ua)
Линн : Den ;)народная присказка :"чем бы дитя не тешилась, лишь бы не плакала" не пройдёт;) и интернет тому порука,история не повторяется;) ну только ввиде фарса;((( шапито.  (написано 17.10.2013 в 12:44 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : О.П . да ладно ,от этого никуда не денешься,приходится крест этот ржатный нести;))),а вот некоторым напомню,что Украина предоставила достачно империи Российской имён ,которыми империя до сих пор гордится))) которая разумеется в скобках;))).  (написано 17.10.2013 в 21:07 з адреси:  217.72.9.207)
% правды для российской украинке. : У рейтингу найбільш шанованих міст світу Київ обійшов Москву.
     
      У рейтингу міжнародної репутації міст Київ розмістився між Сан-Паулу і Єрусалимом та посів 73-тю сходинку. Москва опинилася на 90-й позиції зі 100 можливих. 
(написано 18.10.2013 в 13:00 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди для российской украинке. : Если чо - то не чо. Положите на плечо. Горячо - то на другое плечо. Это будет за не чо. Смеётся тот, кто смеётся последним.  (написано 18.10.2013 в 16:00 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Линн : ;)процент это уже не хорошая мина при плохой игре,а гримаса.Российская Украинка в скобках нарисовал потому что у меня)))жена ХОХЛУШКА,чтобы не шибко зазнавалась и так на своей японской хонде джаз километры рассекает;)а у меня машины нет и чем доволен,что свободен,а вот о качестве отвёрточной сборки могу поговорить: что где и как не так привинчено;))) даже у японцев.  (написано 18.10.2013 в 16:58 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : вы могли бы это написанное в цифрах,а то технари скучают,ну там флаги песни подпоём,а тут дебет кредит(((.  (написано 18.10.2013 в 20:46 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : иждивенец,как то нехорошо,всё-таки языки ,даже мёртвые, знать нужно,а уж живые подавно,насчёт утилизации,как то кошмаром пахнуло(((,что и петь хоралы нельзя?потому как это есть дремучие,ладно, воть лапти современной химией раскрасят и никаких проблем на стадионе у нас не будет;))).   (написано 19.10.2013 в 15:51 з адреси:  217.72.9.207)
 : А классная получилась дискуссия - и главное что все по теме - и про образование и про учителей и главное про школьников и студентов - чье "светлое" будущее на сегодняшний день не визивает никаких сомнений - каждий чувствует єто на своей шкуре и своем кармане......................................................................................  (написано 19.10.2013 в 21:07 з адреси:  61-2-178-94.pool.ukrtel.net)
Линн : так двоеточее(((,тут скажешь ,как хотелось бы это образование поправить,а оглянешься: образование стержень то держало,ну там малый опыт можно пришпандорить,но))) это ж факультатив;),который сейчас очень важен,ну как в старые,давно раскрашенные красками, времена))),всё возвращается на круги своя))).   (написано 22.10.2013 в 00:19 з адреси:  217.72.9.207)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Щедрий вечір. Голодна кутя

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік