Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Buy An Essay Online  :  cover letters <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>teacher cover le  ...
Homework Good Or Bad  :  professional cover letter <a href="http://coverletters.store">cover letter help</a> cover letter help <a href=http://coverletters.store  ...
Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.09.2013 ЗУСТРІЧ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ОБЛАСТІ У НАШОМУ МІСТІ

28 серпня цього року, на базі відділення анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) Славутської ЦРЛ, відбувся семінар асоціації анестезіологів-реаніматологів Хмельницької області. Після реєстрації учасників семінару та огляду відділення інтенсивної терапії Славутської ЦРЛ всі перемістилися в просторий конференцзал ЗОШ № 9.
Від імені адміністрації Славутської ЦРЛ учасників конференції вітав та побажав успіхів в її проведенні, заступник головного лікаря по дитинству і пологовій допомозі Г.Е. Соколов, який, зокрема, зосередив увагу на питанні реорганізації медичної служби у Славутському районі та центральній районній лікарні.
Присутні прослухали доповідь Славутського районного анестезіолога-реаніматолога І.Г. Бондара, про організацію анестезіологічної служби в Славутському районі, який змістовно, починаючи з 1973 року, охарактеризував роботу анестезіологів-реаніматологів до відкриття ВАІТ в 1997 році та за останні 5 років. У повідомленні було зазначено, скільки проведено знечулень при оперативних втручаннях по лікарні, скільки проліковано хворих, кадровий склад та забезпечення відділення наркозними апаратами та респіраторами, на яких працюють лікарі. У доповіді були ви-значені перспективні завдання служби Славутського району на 2014 рік.
Про підсумки роботи анестезіологічної служби за 2013 рік та завдання служби анестезіології та інтенсивної те-рапії на 2014 рік по Хмельниччині до-повів головний позаштатний анестезіолог Хмельницької області, завідуючий ВАІТ Хмельницької обласної лікарні М.Д. Бесараба.
Протягом робочого дня, у процесі обговорення, було висвітлено багато питань з обстеження та лікування хворих у відділеннях інтенсивної терапії, зокрема, це:
- Серцево-легенево-церебральна реанімація у вагітних;
- Сучасні аспекти ведення нейрореанімаційних хворих;
- Огляд матеріалів І-го міждисциплінарного симпозіуму анестезіологів та акушерів-гінекологів, що проходив у травні 2013 року в Одесі;
- Респіраторна терапія важких реанімаційних хворих у ВАІТ;
- Бактеріальні менінгіти.
Сучасні аспекти інтенсивної терапії.
Перед учасниками конференції виступили представники медичних фірм «БіБраун» та «STADA», які повідомили про розробки нових сумішей амінокислот та сучасних
аспектів інфузійної терапії.
Наприкінці робочого дня, усі учасники конференції відвідали історичний музей м.Славути, де його керівником було проведено детальну та цікаву екскурсію про історію міста та району від заснування до наших днів.
Далі учасники побачили найдовшу лавочку в Україні на березі р. Утка, від-відали мальовничі куточки Славутчини та були задоволені краєвидами нашої місцини.
«Я, як районний анестезіолог-реаніматолог, - говорить Іван Григорович Бондар, - хочу висловити подяку усім, хто приймав участь у проведенні конференції асоціації анестезіологів, а особливо, керівникам наших підприємств, які надали посильну благодійну допомогу. Зокрема, директору ВАТ «Славутський цикорієсушильний завод» Л.П.
Сабінській, директору КП «Славутський пивоварний завод» Л.М. Лавренюку, директору ДП «Славутський лісгосп» В.В. Сапожніку, директору ЗОШ № 9 І.М. Зайонц, директору Славутського державного історичного музею С.Ф. Ковальчуку, директору ПП «Лідер» М.В Потапчуку, головному лікарю Славут-ської ЦРЛ В.Д. Іващуку, заступнику головного лікаря по дитинству і пологовій допомозі Славутської ЦРЛ Г.Е. Соколову, лікарям-анестезіологам і медичним сестрам-анестезистам нашого відділення».

Спілкувався Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 9

% правди : Присутні прослухали доповідь Славутського районного анестезіолога-реаніматолога І.Г. Бондара. У повідомленні було зазначено, скільки проведено знечулень при оперативних втручаннях по лікарні, скільки проліковано хворих, кадровий склад ... . А чому не доповів про кількість померлих та пияцтво і бійки по між собою. Про те, що за рахунок хворих крадуть ліки, тощо.  (написано 29.09.2013 в 11:18 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Степан : При таких зарплатах, процент, им еще и памятники ставить нужно, что вообще на работу ходят.  (написано 29.09.2013 в 13:17 з адреси:  15-43-200-46.pool.ukrtel.net)
Aдмін : Особисто знаю двох без іномарки і не з набитими кишенями грошей.   (написано 29.09.2013 в 13:53 з адреси:  109-162-25-31-slvt.broadband.kyivstar.net)
линн : Клятва, изначально, Гипократа придусматривала (((оплату за услуги врача,что качество хромает,так тут беда в другой плоскости,увы, начиная от начальной школы и кончая техническим уровнем(((.  (написано 29.09.2013 в 14:47 з адреси:  217.72.9.207)
Степан : И тут Кандрашников за двоих старается! А доказательства написаному тобой у тебя есть, чучелоид? Нет? Так чего ж ты свою вонючую варежку то опять открыл?  (написано 30.09.2013 в 15:19 з адреси:  232-167-54-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 8 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік