Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 28.09.2013 СПІВПРАЦЯ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА СЛАВУТСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ

Відповідно до «Положення про районні, районні у містах, міські (міст обласного значення), міськрайонні, міжрайонні управління юстиції» Славутське МРУЮ координує діяльність навчальних закладів з питань правової освіти населення, бере участь у проведенні семінарів, конференцій, олімпіад, конкурсів та інших навчально-методичних заходів.
Славутське МРУЮ співпрацює з управлінням освіти виконавчого комітету Славутської міської ради та навчальними закладами м. Славути про що свідчать показники 2012-2013 навчального року.
Зокрема, в навчальних закладах міста працівниками управління юстиції проводилися заходи спрямовані на профілактику злочинності та пропаганду здорового способу життя.
Було проведено виступи з презентаціями на теми: «Закон і порядок»; «Юридична відповідальність неповнолітніх»; «Насильство серед неповнолітніх. Шляхи подолання цього явища» в ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» №5, ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №3, №6,).
У рамках місяця правових знань, присвяченого Дню юриста 09 жовтня 2012 року в Славутському НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст., лі-цей «Успіх» для учнів 10-11 класів проведено виступ на теми: «Основні аспекти виборчого законодавства», «Деякі аспекти проходження державної служби».
З 10 по 15 грудня 2012 року в рамках Всеукраїнського тижня права проведено виступи з презентацій-ними матеріалами у навчальних закладах та теми:
- «Що таке юстиція та які права людини захищають органи юстиції» - ЗОШ І-ІІІ ст. №3; №4; №7.
- «Способи захисту прав» - НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназії №5.
- «Безоплатна правова допомога, шляхи реалізації» - Славутській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №9 «Успіх».
- «Що може зробити кожна дитина для захисту своїх прав» - НВО №1,
- «Юридична відповідальність неповнолітніх», «Право власності та його реєстрація», «Закон і порядок» - ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
- «Зародження і становлення ідей прав людини» - ЗОШ І-ІІІ ст. №6.
Управлінням юстиції взято участь у проведенні у ЗОШ І-ІІІ ст.
№3, №6, №7, Всеукраїнського уроку на тему: «Права людини» з наго-ди проголошення Загальної декларації прав людини».
У трудових колективах НВО №1 «Дошкільний заклад – початкова школа» проведено виступ на тему: «Право власності та його реєстрація» в ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 на тему: «Права людини».
Управлінням юстиції взято участь у проведенні в ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Брейрингу з найкращих учнів навчальних закладів шкіл міста.
З метою популяризації правових знань та з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту прав жінок і миру з 27 лютого по 8 березня 2013 року була проведена декада правових знань, з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру.
Для учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №4, №6, №7; НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназії №5; НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей» «Успіх», проведено виступи, презентації, лекції на тематику захисту прав жінок в Україні.
05 березня 2013 року на базі Славутського обласного спеціалізованого ліцей-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки, управлінням юстиції проведено засідання «круглого столу» з питань захисту прав жінок та гендерної рівності. В засіданні «круглого столу» взяли участь учні та вчителі права загальноосвітніх навчальних закладів м.Славути.
До Міжнародного Дня захисту дітей 28 та 30 травня поточного року у пришкільних таборах НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. гімназії №5»; НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ст. ліцей «Успіх», ЗОШ І-ІІІ ст. №6 за участю учнів та вчителів проведені засідання «круглих столів» на теми: «Дитина і держава», «Права дитини та її захист», «Твоя індивідуальність, твоє приватне життя і твоя сім’я».
Слід зазначити, що управління юстиції спільно з управлінням освіти здійснює перевірки стану право-вої освіти в навчальних закладах м.Славути. Співпраця здійснюється спеціалістами управління юстиції з методистами інформаційно-методичного центру соціальних дисциплін та юристом управління освіти.
Можна зазначити, що на даний час проблемою в суспільстві є жорстокість і насильство, тому потребує уваги проведення заходів, консультацій щодо профілактики жорстокості та насильства над ді-тьми.
З метою виховання культури дітей актуальними є бесіди, зустрічі проведені спільно з батьками, педагогами, представниками правоохоронних органів, соціальних служб.
Актуальними питаннями для правоосвітньої та право виховної роботи є обговорення, вивчення та розуміння дитини, її прав.
Перспективним, є визначення особистості дитини та визначення її в соціумі.

С.М.Белінська, в.о. начальника відділу правової роботи, правової освіти, державної реєстрації нормативно-правових актів Славутського міськрайонного управління юстиції


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 7 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік