Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продам гіацинти суміш 15...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.09.2013 ЗУСТРІЧ У МУЗЕЇ

З нагоди 22 річниці незалежності України 23 серпня цього року Славутський історичний музей організував зустріч мешканців міста, учасників бойових дій у Великій Вітчизняній війні з керівниками міської влади. На зустріч при-були фронтовики: Бещук Сергій Дмитрович, Гаврилюк Василь Денисович, Корнійчук Михайло Артемович, Лагуцький Олександр Степанович, Прокопчук Петро Остапович, Сич Тимофій Ілліч, Якимчук Михайло Аврамович, Ястрожемський Леонід Едуардович та учасник антифашистського підпілля Ящура Петро Олександрович. Міський голова Сидор Василь Богданович та секретар міської ради Семенюк Борис Миколайович щиро поспілкувались з ветеранами, вислухали їх побажання, сфотографувались на пам’ять про цю зустріч, побажали ветеранам здоров’я і довголіття. Ветерани війни оглянули експозицію музею, розповідали журналістам телекомпанії «Контакт-Славу-та» про свою участь у Великій Вітчизняній війні, виразили щиру вдячність міській владі і працівникам музею за організацію зустрічі.
Зустріч продовжилася у кафе, де фронтовики згадували про події воєнних літ і навіть співали фронтові пісні, на прощання їм були вручені квіти та подарунки.
За надану допомогу в організації зустрічі дирекція музею висловлює щиру вдячність керівникам підприємств та організацій: Дубіні Миколі Івановичу, Зайонцу Валерію Миколайовичу, Козелу Миколі Петровичу, Лавренюку Леоніду Михайловичу, Мосійчуку Сергію Васильовичу, Паламарчуку Миколі Федоровичу, Панчуку Івану Дмитровичу, Савчук Вірі Романівни. Велику допомогу в організації зустрічі надав активіст міської ветеранської організації Сорокін Михайло Іванович.

С.Ковальчук, директор Славутського державного історичного музею


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 7

Линн : Спасибо Вам ,что своим примером показали, как нужно стоять и выстоять и в лихолетье и в мирное время,так и вам и нам по сто грамм наркомовских.  (написано 23.09.2013 в 20:58 з адреси:  217.72.9.207)
нквд : Це вони, наші командири-чекісти, змушували нас. Завжди, коли ми, солдати, відмовлялися когось убивати, погрожували: «Хотітє бить чістєнькімі?!! Расстреляєм саміх как собак!!!». Ми боялися один одного і ніколи поміж собою не обговорювали свої вчинки, навіть під час пиятики.... Це ми, чекісти, так криваво провокували наших людей. А винна в тому сатанинська, кривава, совітська влада... сайт
      
(написано 27.09.2013 в 19:23 з адреси:  67.159.5.242)
Линн : нквд , будьте любезны,конкретно,про загранотряды ,у Вермахта они такие же появились после "Сталинграда",они тоже во фронтовых войсках говаривали "расстреляем как собак",интерессно, кого они они имели ввиду(((имею ввиду войну(((.   (написано 27.09.2013 в 23:39 з адреси:  217.72.9.207)
Степан : Мы тоже помним и даже помогаем чем можем))  (написано 28.09.2013 в 18:38 з адреси:  120-211-53-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 7 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6883
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 4 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік