Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.09.2013 ЇХ ПРАЦЮ ОЦІНИТИ ВАЖКО, ЇХ ТАЛАНТ - ВІД БОГА

Наші перші усвідомлені кроки у соціальному житті розпочинаються зі школи. Саме тут нас навчають та допомагають стати особистістю. Саме тут ми отримуємо перші життєві уроки, що впродовж віку є незамінним багажем нашого досвіду.
Кожен з нас завжди згадує свою першу вчительку, яка своїм учительським талантом, людською любов’ю зуміла прищепити тяжіння до знань.
Напередодні свята шкільної дітвори, юнаків та юначок – Дня Знань, ми завітали до начальника управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Наталії Анатоліївни Пшетоцької

– Наталіє Анатоліївно, освітяни встигли відпочити та набратися сил до нового навчального року. Ви, напевне, знаєте яким він має бути цьогоріч для учителів та їх вихованців.
– Так. Я надіюсь, що гарно відпочили як працівники закладів освіти так і їх вихованці. Яким буде 2013-2014 навчальний рік, важко казати. Але я переконана, що освітяни міста докладуть усіх зусиль щодо створення належних умов для навчання, виховання та творчого розвитку дітей.
Міська влада, управління освіти, керівники дошкільних закладів продовжують цілеспрямовану роботу по реалізації державної політики в галузі дошкільної освіти, визначеної Законом України «Про дошкільну освіту».
У цьому навчальному році на базі НВО «Дошкільний закладпочаткова школа» відкрито дошкільну групу для дітей молодшого дошкільного віку (3-4 роки) на 25 місць. Проводиться робота щодо стовідсоткового охоплення дітей 5-ти річного віку різними формами дошкільної освіти.
У 2013-2014 н.р. педагоги міста працюватимуть над впровадженням нових державних стандартів для 2 та 5 класів. Другокласники вивчатимуть новий предмет – «Сходинки до інформатики», а п’ятикласники – другу іноземну мову та інформатику. Особлива увага буде приділятися адаптації до навчання у 5 класі. Адже це буде важкий період у шкільному житті, діти переходять із початкової до середньої школи.
2013 рік проголошено роком дитячої творчості, тому робота з обдарованими та талановитими дітьми у нашому місті поставлена на належному рівні. Міською владою підтримуються та ініціюються заходи щодо стимулювання талановитих дітей та педагогів.
В центрі уваги освітян збереження здоров’я дітей, створення безпечних умов їх перебування в закладах освіти.
– Розкажіть, будь ласка, про наповнюваність дитячих садочків, шкіл, класів, груп позашкільних установ. Чи є проблеми? Яка динаміка?
– У минулому році у місті були створені належні умови для реалізації права громадян на здобуття загальної середньої освіти. Денною формою навчання охоплено 3740 школярів, індивідуальною – 30, екстерном – 1. У спецшколах області навчалося 23 дитини.
У місті спостерігається тенденція до збільшення кількості учнів.
У 2013-2014 навчальному році планується, що по-ріг школи переступить 3762 учні, що на 22 дитини більше ніж у минулому навчальному році. Динаміка народжуваності дозволяє робити оптимістичні прогнози щодо розширення мережі дошкільних груп, класів та їх наповнюваність.
На сьогодні охоплення позашкільною освітою дітей нашого міста є одним із найкращих на Хмельниччині. Тому основна увага буде зосереджена на збереженні мережі позашкільних установ, створення умов для всебічного розвитку дітей, організації їх дозвілля.
Безперечно, проблема перенаповнення груп до-шкільних закладів, звичайно існує. Середня наповнюваність у групі ясельного віку 22 дитини, при нормі 15; дошкільних груп – 27 дітей, при нормі 20. Існує черга до дитячих садочків дітей 2-3 років на 257 дітей. Особливо дана ситуація є відчутною у мікрорайоні «Сонячний», де окрім ДНЗ № 2 планується будівництво ще одного дошкільного закладу.
– Який управлінський потенціал шкіл нашого міста?
– Управлінський потенціал керівників наших навчальних закладів досить високого рівня, так як керівники шкіл є управлінцями зі стажем. Вони досконало володіють управлінськими навиками, орієнтуються в системі фінансово-господарських відносин, адже кожна школа сьогодні є юридичною особою, що зобов’язує керівника до постійного удосконалення не лише в системі навчально-виховної роботи, але й господарської діяльності.
Керівники подбали про вчасне проведення ремонту закладів, класних кімнат, тому навчальні заклади мають акти готовності до нового навчального року.
– Чим живе освіта нашого міста? Які проблеми сьогодення доводиться вирішувати?
– Освітяни нашого міста активно готуються до зустрічі своїх вихованців. Кропітка праця кожного учителя дасть свій результат при взаємній зацікавленості учасників начальновиховного процесу. Зрозуміло, що активізація цього процесу в певній мірі залежить і від матеріально-технічної бази навчальних закладів, яка з кожним роком поступово поповнюється закладами при активній підтримці міської влади. Хоча над цим нам ще потрібно працювати.
У минулому році ми маємо значні досягнення серед нашого учнівства, це і участь у всіх рівнях предметних олімпіад та призові місця, перемоги на конкурсах та фестивалях. Активна позиція старших школярів у дорадчій раді при міському голові нашого міста.
– Які плани розвитку освіти міста на найближчий час?
– Всі заклади впроваджують нові державні стандарти загальної середньої освіти. Забезпечують більш раннє вивчення інформатики, другої іноземної мови. Маємо намір ширше запроваджувати інклюзивну освіту на теренах нашого міста; впровадити школу повного дня, як нової моделі організації навчально-виховного процесу.
– Навчання потребує відпочинку. Тому наша розмова буде не повною, якщо ми не дізнаємося оздоровлення школярів нашого міста.
–На належному рівні у цьому році організовано оздоровлення дітей нашого міста. У Славуті функціонувало 10 пришкільних таборів та табір праці та відпочинку, що охопило майже 900 вихованців. Учні закладів освіти міста були на екскурсіях, здійснили поїздку у м. Скадовськ на фестиваль дитячої пісні «Єдина родина», демонстрували свої уміння на
3-му міжнародному артфестивалі «Сузір’я» в м. Несебр (Болгарія), були з дружнім візитом у Польщі.
– Яким Ви бачите сучасних учня та учителя?
– На мою думку, сучасний учень - це особистість, яка не боїться висловити свою думку. Особистість, до якої ми, педагоги, відносимося як до дорослої повноцінної особи, що здатна впливати не лише на життя свого закладу, але й нашого міста. Тому учні, на мою думку, мають бути розумні, самостійні, перспективні, бажаючі щось змінити у своїй державі.
А вчитель… Взагалі, учителі, на мою думку, поділяються на дві категорії: ті, які люблять дітей, і ті, які дітей не люблять. Якщо вчитель не любить дітей, йому немає що робити в освітніх закладах. А якщо він їх любить, то буде намагатися робити усе для того, щоб не лише навчити своєму предмету, але й виховати повноцінним громадянином нашої держави – України.
– І, наостанок, напередодні Дня Знань, про що хочеться сказати дітям, батькам, колегам?
– Дорогі діти, вчителі, батьки!
Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.
День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято, насамперед, тих, хто вперше у житті переступає поріг школи, тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманітарної цінності.

Зі святом вас усіх – із Днем знань. З початком нового навчального року!

Спілкувався Ігор Яніцький


Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

2 + 9 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 7 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік