Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - insure one auto insurance locations
     
   &nb  ...

Scottitemy  :  http://insuranceusaauto.com/
      - auto insurance companies in indianapolis
     
  &nbs  ...

Куплю/продам:       http://insuranceusaauto....
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 22.09.2013 ШАНУЙМО ПРАЦЮ ІНШИХ, ЯК САМИХ СЕБЕ

Сьогодення диктує багато нових проблем та викликів. Як їх здолати та вистояти у бурхливому потоці життя, залишитись не лише на плаву, але й гідно працювати – основні завдання керівника підприємства чи державного управлінця. Актуальні питання щодо нашої розмови визрівали давно. Сьогодні ми спілкуємося із керівником КП «Славутське ЖКО» Василем Володимировичем Яцюком.
– Скажіть, будь ласка, житлово-комунальна сфера у нашій країні переживає процес реформування, як, на Ваш погляд, має проходити дане реформування?
– Реформування житлово-комунальної сфери передбачає встановлення конкретної цілі та прогнозування етапів здійснення, адже маємо бачити даний процес на крок, а то і декілька вперед.
Конкретні дії по здійсненню таких реформ вимагають реального фінансування таких проектів. Без коштів реформування не можливе.
Сьогодні у державі багато розмов щодо невідповідності тарифів за надані послуги та якості даних послуг. Якщо розглядати тарифи, а це, у першу чергу – теплопостачання, вода та водовідведення, особливо у великих містах з кількістю населення понад 50 000 мешканців, то формуванням цінової і тарифної політики в сферах електроенергетики, теплопостачання займається Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики – НКРЕ.
Тому перекладати питання тарифоутворення на плечі місцевого самоврядування і влади не варто і досить небезпечно.
Не скрізь міські бюджети, будучи бездотаційними, зможуть власними силами закрити дану проблему.
Що стосується тарифів у нашому місті, то фактичні їх показники вказують лише на збільшення. Тарифи на воду та водовідведення у період від 2006 по 2013рр. збільшилися у 6 разів.
Тарифи по житлу не змінювалися з 2009 року і за період з 2006 по 2013рр. підвищувалися лише один раз. Також змінилися тарифи на електроенергію – з 42 коп., до 1 грн.25 коп. на сьогодні.
Такі підвищення думаю коментувати непотрібно.
Отже, маємо великий розрив між тарифами на енергоносії та тарифами комунальних послуг.
– Як Ви бачите дане реформування у нашому місті?
– Якщо розглядати питання реформування житловокомунальної сфери, то перше, про що говорять – це ОСББ, як панацея усіх проблем, адже туди підуть кошти на капітальні ремонти, інвестиційні програми. Але аналіз даного питання вказує на те, що ОСББ створюється у першу чергу у містах, де було знищено житлово-комунальне господарство. Часто спілкуюсь з колегами з Новоград-Волинського, Бердичева, сусідніх до нас регіонів, саме там багато об’єднань співвласників багатоповерхових будинків. Хочу наголосити на тому, що ОСББ вигідно створювати у тих будинках, де приваблива прибудинкова територія та наявні великі земельні ділянки. Саме так зроблено у Бердичеві, де жителі будинку, створивши ОСББ, побудували кооперативний гаражний комплекс, магазин і мають з цього при-буток.
Знаєте, притримуюсь думки, вира-женої Володимиром Гройсманом, Вінницьким міським головою: «Не варто говорити про «тотальну ОСББ-зацію».
Об’єднання співвласників багато-поверхових будинків передбачають іншу систему, яка відрізняється від тієї, до якої звикли наші мешканці. У людей повинен бути вибір. Хочуть мешканці створити ОСББ і обслуговувати свій будинок самостійно — будь ласка. Хочуть об’єднатись, але залучити для обслуговування спеціалізоване підприємство — нема питань. Готові залишитись на обслуговуванні в існуючому житлово-експлуатаційному підприємстві — це їх рішення. Люди самі повинні визначатись, де їм краще. Питання тільки в тому, що ставлення самих мешканців до своїх будинків повинно змінюватись».
Можливо, я маю пережитки старого мислення, адже працюю в системі понад 32 роки. На мій погляд прості операції щодо санітарного стану та естетичного вигляду міста – швидко та оперативно реалізуються житлово-комунальним підприємством. Таке житлово-комунальне господарство, у невеличкому місті, де населення не перевищує більш як 50 000 мешканців, має знаходитися в одних руках. І бачу це не лише теоретично, але й на практиці у нашому місті.
Тому переваги в нашій роботі є.
Ось, наприклад, питання відносин – тепломережа-ЖЕК, коли маємо високі показники на теплопостачання, а у квартирах відсутнє тепло.
За опалювальний період 2006-2007 рр. нами спожито більш як 60,0 тис куб м води, що є великими втратами води, а отже і опалення не відповідає температурним нормам. Тоді мешканці використовували нововведення, ставлячи на батарею крани і проганяли гарячу воду, зігріваючи таким чином свої помешкання. Сьогодні ми досягли результату, що в 30 разів зменшує наші витрати на воду, а саме - 2,7 тис куб. м.
– Реформи стануть фатальними для ЖКО, чи спонукатимуть до надання конкурентоспроможних послуг?
– Думаю, що не стануть. Я цього не боюсь. Чому? Тому, що є стабільний та відповідальний за свою роботу колектив. І якщо ми будемо працювати в однакових умовах ведення виробничої діяльності, якщо тарифи, об’єктивно затверджені, будуть відповідати фактичним витратам, можемо конкурувати із приватною структурою, що займається
питаннями комунального господарства.
– На Ваш погляд, чи мають наші городяни достовірну інформацію щодо механізму створення та діяльності ОСББ?
– На всі 100 % мають, адже засоби масової інформації досить достатньо інформують населення щодо створення та діяльності ОСББ. Наголошу, що і закордоном не скрізь ставка на приватні чи колективні форми організації комунального господарювання, адже, комунальні господарства державної форми власності, при достатньому фінансуванні, успішно виконують поставлені завдання та отримують прибуток.
– Який вплив матиме дане реформування на пересічного громадянина та славутчанина, зокрема?
– Хочу наголосити, що прийнявши активну участь у реформуванні ЖКГ, наші городяни можливо навчилися б цінувати працю інших. Гарна ідея міської влади із благоустрою та створення міста європейського зразка зіштовхнулася із відношенням людей до створеного, їх культура, сьогодні говорить про негативні тенденції – це і розбиті зупинки, раніше обшиті пластиком, адже з 30 створених – залишилася цілою лише одна, а решта знищені. Якби була колективна відповідальність, за місто, за громаду, люди можливо навчились цінувати створене.
– Дайте характеристику комунального майна міста, що знаходиться в управлінні КП «Славутське ЖКО».
– На балансі КП «Славутське ЖКО» знаходиться 295 будинків( ЖЕК-1 та ЖЕК-2), 50 га газонів та 7000 м2 квітників, 214 км. дороги, з яких 40 км – з твердим покриттям, 74 км. вуличного освітлення на 2800 світоточок, 4 кладовища, з яких одне діюче, та 3 – закриті, полігон-сміттєзвалище, паспортизований для переробки та утилізації твердих побутових відходів – 8,7 га, паспортизований міський пляж, маємо 38 одиниць техніки. Згідно нормативів обслуговування та виконання робіт наше підприємство повинно мати штатну структуру із 380 чоловік. На сьогодні кількість працюючих мінімальна – 295 чоловік.
Під час опалювального сезону, ми набираємо ще 40 операторів з обслуговування котелень.
Досить вагомий внесок нашого підприємства на утримання соціальної сфери міста, адже щомісяця нами сплачується близько 220-230 тис грн. до пенсійного фонду, 65-70 тис грн. податку на прибуток громадян, ПДВ - 220-230 тис грн., щорічно 120 тис грн. екологічного податку.
Хочу наголосити, що у минулому 2012 році, КП «Славутське ЖКО» сплатило податків у сукупності – 5 млн. 860 тис грн.
На мою думку, при зміні трудових відносин – казна втратить такі кошти.
– Чи існують проблеми в інфраструктурі ЖКГ? Якого вони характеру?
– Невідповідність тарифів наданих послуг витратам і, власне – вартість енергоносіїв, наступне – відношення славутчан до нашої праці. Розбиті зупинки, знищені урни, сьогодні їх пере-творили на сміттєві баки, озеленення, висадили 500 кущів роз, на даний момент – жодного.
Другий рік підряд наше місто досягає високих показників у благоустрої серед міст до 50 тисяч чоловік. В цьому вбачаю заслугу і нашого підприємства та колективу.
– Який стан розвитку підпорядкованих ЖКО структурних підрозділів?
Які проблеми доводиться вирішувати?
– Проблема – це вивіз та утилізація сміття. Сьогодні ми 100 % охопили договорами та вивезенням сміття із при-ватного сектора. Створили майданчики для контейнерів та очікується придбання спеціальної машини. Майже змонтована та готова до пуску – сортувальна станція для сміття, що дасть змогу сортувати сировину на вторинну переробку та зменшити навантаження на полігон, що дасть можливість продовжити його роботу на 6-7 років довше.
Останніх на Хмельниччині не пасемо, усі проблеми оперативно вирішуємо, маємо сміттєвози, контейнерний автомобіль, снігозбиральну та поливочну техніку, є підйомники та погрузчики, 25-ти метрову вишку.
Хочеться подякувати працівникам усіх підрозділів нашого підприємства, які працюючи на благо міста та не дивлячись на погодні умови, завжди готові вирішувати складні питання комунального господарства Славути.
– Який рівень оплати за спожиті по-слуги надані КП «Славутське ЖКО»?
Який механізм використовується для підняття рівня сплати за надану послугу?
– Якщо говорити мовою цифр, то вони такі:
За 6 місяців 2012 року – квартплата – 93%; опалення – 102%; вивіз сміття – 115 %.
Аналогічно за 6 місяців 2013 року – квартплата – 92%; опалення – 102%; ви-віз сміття – 108 %.
Нажаль, але є випадки, коли громадяни не сплачують за спожиті послуги, а це, немало, не багато – понад семисот тисяч гривень. Стосовно боржників постійно ведемо претензійну роботу. На сьогодні судами видано 65 судових наказів щодо боржників про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги та теплопостачання.
Прикрим є те, що доводиться спілкуватися через суди також із 9 юридичними особами – підприємцями нашого міста щодо погашення заборгованості за спожиті послуги на суму 226446,34грн.
– ЖКО працює для людей, отже, чи існує у вашій роботі механізм співпраці із власниками приватних та багатоквартирних будинків? Якого характеру такі відносини?
– Так, існує. В багатоквартирних будинках створено будинкові комітети, є старші будинків, які фактично, як індикатор, інформують нас про проблеми, що виникають в конкретному місці.
Така співпраця активна з жителями будинків, що обслуговуються нами понад 20 років, зокрема, по вул. Здоров’я 3,5, Козацька 46, 48, 50, 73, 96, Острозька 2, 4, Сангушків 103, 107. За їх ініціативи та нашою допомогою вдалося захисти-ти наші комунікації від мародерства та руйнування. Вони контролюють стан
захисту та доступ до таких точок. На-приклад на по вул. Лісна,13 активно до-помагає нам громадянин Красномовець.
– ОСББ і ЖКО: конкуренти чи повноправні партнери? Як вирішують-ся такі питання у місті Славуті?
– Я би хотів, щоб працював закон, що стане важелем у наших відносинах.
Тому ми маємо стати партнерами, але, зрозуміло, що і конкурентами, які виконуючи роботу, роблять місто Славуту – містом європейського зразка.
А у переддень державного свята – Дня Незалежності України, хочу привітати усіх наших Славутчан із цим знаменним святом.
Прийміть найсердечніше вітання і побажання з нагоди національного свята нашої державності, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.
Від щирого серця й від усієї душі зичу славутчанам, друзям та колегам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання, в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаю-чої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Зі святом Вас!

Спілкувався Ігор Яніцький
Розміщено:
Редакція «Вісті громади».  
+380384272241   visti_sl@ukr.net


  коментарі: 17

Степан : Ну, с рашистами типа ЭСеса, мне все понятно, но вот с вами-с.. Вы, уважаемая, российская украинка, или украинская россиянка? Пугать нас не надо - мы совком уже так напуганы, что после него хоть потоп!   (написано 24.09.2013 в 20:10 з адреси:  142-204-95-178.pool.ukrtel.net)
% правди : В цю суботу знову влада не придумала нічого кращого, як зігнати все місто на парад. В найбезглуздіших совковських традиціях. Але в суботу не дуже то робочий люд заставиш такою дурнею займатися. От і вирішили організатори щоб створити масовку матеріально зацікавити демонстрантів. Працівникам промислових підприємств за участь в параді обіцяно по 50 гривень. Освітян взяли під список - наказово.  (написано 24.09.2013 в 20:54 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
Линн : вот так проснёшься утром;( и опять узнаешь из газет и интернета,что золотой запас России уплыл за кордон по разным линиям(((партийным,олигархическим,дружеским,личным;),хватит ругать США;( с них надо брать пример,а не рядиться в святые ризы!!!   (написано 25.09.2013 в 13:04 з адреси:  217.72.9.207)
Линн : вот так проснёшься утром;( и опять узнаешь из газет и интернета,что золотой запас России уплыл за кордон по разным линиям(((партийным,олигархическим,дружеским,личным;),хватит ругать США;( с них надо брать пример,а не рядиться в святые ризы!!! (прошу прошения,текст изначальный кастрировали)   (написано 25.09.2013 в 13:07 з адреси:  217.72.9.207)
% правди : Мер Полтави призупинив рішення про підвищення тарифів
     Голова Полтавської міської ради Олександр Мамай своїм рішенням призупинив підвищення тарифів на утримання житла, скасувавши рішення виконавчого комітету від 1 вересня «Про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».
     
     Про це він заявив під час переговорів з мітингувальниками, повідомляють «Українські новини».
     
     «Рішення призупинено моїм вольовим рішенням», - сказав Мамай.
     
     Він запевнив протестувальників, що дав доручення начальнику комунального підприємства «ЖЕО №2» Олександру Ландарю більше не розсилати полтавцям повідомлень про підвищення і цифри нових тарифів.
     
     Позачергова сесія міськради, яка закріпить його рішення, за словами мера, буде скликана через тиждень-півтора.
     
     За даними свідків розмови, Мамай пішов на поступки протестуючих після того, як по телефону поспілкувався з головою обласної державної адміністрації Олександром Удовиченком.
     
     Нагадаємо, за даними ЗМІ, близько 600 осіб штурмували сьогодні будівлю мерії Полтави на вул. Жовтневій, 36, протестуючи проти підвищення тарифів на утримання житла. За даними міліції, у мітингу взяли участь близько 150 осіб.
     
     «ForUm» Новини України / 27 вересня 2013  
(написано 27.09.2013 в 18:32 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
% правди : А що робить наш мер в цьому плані? Де його вольове рішення по зниженню тарифів на воду?  (написано 27.09.2013 в 18:40 з адреси:  pool-46-63-78-249.x-city.ua)
линн : процент(,вот насчёт сигарет в Славуте опечален,а вот насчёт воды в Славуте.((((обидно ,что обычные колонки перекроют,магистрат себе колодцы вырыл?или к колодезям Романа присоседился?   (написано 27.09.2013 в 21:57 з адреси:  217.72.9.207)
Степан : А ви не плачьте, уважаемые, а учитесь экономить. Тарифы и дальше будут расти по всей стране.  (написано 28.09.2013 в 18:36 з адреси:  120-211-53-37.pool.ukrtel.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 3 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6930
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік